Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość Lenaaa
Ja jak narazie schudłam 3kg w 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Amberangelic:) Ja stosuje diete 1200kcal Waga sama nie spada,jesc mi sie chce na meridi,ale sobie odmawiam. Duzo cwicze w 23 dni 12 godz rowerka i steperka:) Meridie mam ta slabsza . Czasem mysle ze ta meridia na mnie nie dziala,ale zmienilam nastawienie bo rzeciez kase wydalam i musze miec efekty z tego sie ciesze . Samo branie meridi mnie nie odchudzilo. Jezeli chodzi o skutki uboczne ,to czytal;am ulotke i nic tam nie pisze takiego zeby mialo mnie niszczyc. Zropbilam badania u mojej lekarki i ona mi ja przepisala,jestem pod kontrola.Zastanawiam sie czy kupic 2 opakowanie. Jezeli chodzi o efekt jo-jo to przeciez po dietach jakie by one nie byly mozna nadrobic kg jezeli sie wraca do starych nawykow,ja nie mam zamiaru tego robic.Wiem ze dluga droga przedemna ,ale wierze w siebie .Dam Rade!! Xeniu buziaczki:) Zargana pozdrawiam:) Wszystkim zycze wytrwalosci🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Krupciu - tak trzymaj. Czas leci, a waga i tak powoli spada. To jest najważniejsze. :) Fajnie, że masz motywację i chęci. Amberek - ja cię chyba ochrzanię za to zniechęcanie. Wiem, że masz rację jeślli chodzi o dietę. Ale przecież znamy się już ponad rok i chyba zauważyłaś, że Krupcia często tak szybko traciła zapał. I to właśnie teraz jest wspaniałe, że ma go tyle. :D:D:D Proszę cię nie zniechęcaj. Ja też uważam, że moja dieta jest najlepsza. Może później jak już zostanie mało do zrzucania da nam się namówić na coś innego. ?? :) Ja wypróbowałam DSB i nie byłam zachwycona, niestety... Zresztą wiele diet już próbowałam, jak my wszystkie chyba. 1000 kcal. też. To na pewno działa. Byle mieć wytrwałość do tego przeliczania. U mnie dizś waga bardzo wzrosła od wczoraj. Nie wiem czemu, nie jadłam za wiele i nieodpowiednich rzeczy. :( Mam nadzieję, że to chwilowe... (??) Zawsze przed miesiączką mam jakieś zatrzymania w spadkach wagi albo i wzrost. Spada zawsze po okresie. Dobra, starczy już tego wymądrzania. Mam nadzieję, że nikt sie nie obrazi........ Pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia4
DZiewczyny przyłączam się do Was.W grupie zawsze raźniej.Ja również będę się codziennie stawiała i pisała jak mi idzie.Dziś rano ważyłam się 68 kg przy wzroście 170 cgce schudnąć 10 kg.OD DZIŚ DIETA HOPENHADZKA.Bądzcie ze mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu❤️ Ciesze sie ze mnie tak wspierasz👄 Dlugo wytrzymuje na diecie ,az sie dziwie:) Waga dalej powoli spada:) Codziennie mniej:) Dzis juz jestem wykonczona po calym dniu. Rano rowerek,popoludniu duzo chodzenia:) Kupilam sobie spodnie :) :) corka mowi ze mnie wyszczuplaja:) Ja do niej mowie ze juz troche schudlam ,a ona na to ,to widac:) Ciesze sie bardzo:) sia4 witaj:) Melduj jak Ci idzie:) Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 witam sia4 :D Pisz jak ci idzie! Krupciu - bardzo się cieszę twoimi osiągnięciami. Jak już córka, która cię widzi na codzień zauważyła to na pewno widać. U mnie zatrzymanie wagi na jakimś niedobrym poziomie. 1 kg do przodu przez tydzień no nic grunt to się nie zniechęcać. Teraz mam tydzień urlopu i postanowiłam posprzątać dom. Wczoraj się natyrałam jak głupek, a to dopiero połowa. :D Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupciu, powodzenia! Tak, wraz z lekarzem to nie jest takie niemadre. Xenia, zgadzam sie, ze kazdy musi wybrac cos dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa21
ja tez chcialabym schudnac...w mieisac chce zrzucic 5 kg czy to rcajonalny spadek wagi?jak uwaacie?waze 8o kg przy w rzoscie 166 cm pulpecik ze mnie jest konkterny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiii
monalisa21 moze sie razem podchudzamy od poniedziałku od poniedziałku zaczynam dietke kapusciana mam 164cm i około 68kg:) hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:):):):) Przyjechalam z nad morza:) Super bylo:) Xenia❤️ amberangelic duza buzka👄 monalisa witaj:) mozna schudnac 5 kg:) natiiii:) kiedys tez stosowalam ta diete :) Pisz jak ci idzie Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) amberangelic👄 Wyspowiadam sie teraz:) Na wyjezdzie odstawilam meridie ,bylo piwko i drinki i smazone i grile ,przybylo mi 2 kg ale od wczoraj biore meridie i mam juz -600g jeszcze 1.400 zostalo i ide po recepte na mocniejsza meridie:) Mam zamiar do 3 miesiecy ja stosowac. Jak nie jadlam meridiu to wcale mi sie bardziej jesc nie chcialo,ale sama sobie odpuscilam i jadlam nie z glodu ale w koncu ostatnie dni wakacji wiec chcialam miec jakies przyjemnosci:) Spotkalam sie z kolezanka z netu nad morzem :) super bylo:) Nie zaluje:) Dzis 2 dzien rowerka:) Xeniu gdzie sie podziewasz? Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Malduje ze schudlam juz 1,600 jeszcze mi zostalo 400g do wagi z przed wyjazdu. Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu smutno tu bez Ciebie:( Widze ze juz sama zostalam. Mam nadzieje ze to tymczasowo:) Przez 3 dni zgubilam 2 kg ktore nadrobilam w 6 dni na wyjezdzie jedzac smzone rybki ,fryteczki,drineczki,piwko,schoabowszczaki ,a porcje byly ogromniaste na dwa razy wiekszych talerzach niz moje w domu.Mysle ze to moje schudniecie na meridi musi byc trwale skoro tak szybko odzyskalam wage z przed wyjazdu, bo tylko 3 dni,a nie glodze sie jem na co mam ochote ,miedzy innymi byla pizza i kfc a waga i tak zleciala pizzy byly 2 male kawalki a kfc to1 kawalek kurczaka pikantnego ,jem wszystko tylko malo.Dzis juz waze 83,800 jak narazie to moja najnizsza waga . Jezdze codziennie na rowerku. Zamowilam sobie meridie ta mocniejsza15:) W poniedzialek ja zaczne brac,narazie koncze opakowanie tej slabszej. Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam Przepraszam ostatnio jestem bardzo zajęta Ucze sie angielskiego pilnie i to mi pochłanie dużo czasu Jestem często teraz na zagranicznych topikach i duuuużo czasu zajmuje mi przeczytanie czegokolwiek :P Krupciu cieszę sie że ci dopbrze idzie Mi jakoś tak waga stoi. Minimalnie + i -:P Narazie mam okr. Ale nie przekraczam 67 kg, czasem bywa 65,8 :) Napiszę w najbliższym czasie, dziś mam zadanie do odrobienia. Już raz je odrobiłam ale przepadło Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu buziaczki👄👄👄 Ciesze sie ze zagladasz:):) Ja dzis kupilam extra ciuszek:):) Xeniu zycze wytrwalosci w nauce ❤️ Pozdrawoiam wszystkich🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,juz nie raz pisalam hihi ale widac nei raz napisze:) strasznie nie dobra jest ta slwna 13:D ale kazdy wedlug uznania ja schudlam 18 kg w ciagu roku tzn nie wiem ile chudlam szybko widac bylo efekty ale potem sobie zaprzetstalam po jakichs 7kg waga nie skoczyla do gory ale pomyslam skoro moglam 7 to czemu nie wiecej,na trzynastce po 7 dniu krwotok z nosa i oslabienie,ja odchudzilam sie na 1000 kalori i jest ok nie mam rozstepow i innych problemow,a waze 49 kg i nie wyobrazam sobie powrotu do poprzedniej wagi,oczywoscie cos kosztem czegos heh na poczatku swoje menu uwazalam za diete teraz to tylko sposob na zycie tzn nie jadam wogole pieczywa,unikam smazonego,slodyczy,jem miesko gotowane lub pieczone,lubie kielbase,,,heheh i tez ja jadam,warzywa owoce nabial,dziewczyny wcale sie nie czuje zaszczuta jakas dieta na ktorej moge zjadac dana ilosc danego produktu i o danej godzinie jem kiedy mam ochote i wsume to co mam ochote zjesc! zycze wszystkim osiagniecia wymazonej wagi i zdrowego podejscia do dietki!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gabizientek:) Wielkie brawa :):):):):):) Xeniu buzka👄 amberangelic👄 zargana gdzie zniklas? Mam nowa meridie:) Kupilam jeszcze magnezytki i beta karoten+E Zaraz wsiadam na rowerek Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! :D Pozdrawiam wszystkich. Kruociu - pisz co to za merida. Co ma wogóle w składzie? Ciekawi mnie to bardzo. Zargana - co z tym Thermalem? Działa na Ciebie? Wogóle gdzieś przepadła..!! Chyba nie poszla też do woja... ??? Co u innych ? U mnie bez zmian. Nadal sie usiłuję nauczyć angielskiego. Trudno mi jakoś, choć niby nie jestem taka zielona... Reszta po staremu. Napiszę coś może jutro, dziś brak natchnienie. Pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Xeniu duza buzka👄 Meridia15:) Sklad: Substancja czynna;jednowodny chlorowodorek sibutraminy 15 mg Substancje pomocnicze:polidimetylosiloksan,tlenek zelaza czarny,zelatyna,koloidalny dwutlenek krzemu,indygotyna,laktoza jednowodna,stearynian magnezu,mikrokrystaliczna celuloza,laurylosiarczan sodu,szelak,lecytyna sojowa,dwutlenek tytanu. Wskazania do stosowania: Preparat Meridia15 zalecany jest pomocniczo w polaczeniu z dieta do leczenia: Pacjentow z otyloscia ,z nadwaga u ktorych istnieje dodatkowe zwiazane z nia czynniki ryzyka,jak cukrzyca typu 2.W leczeniu otylosci nalezy uwzglednic odpowiednia diete,wzmozenie aktywnosci fizycznej.To kompleksowe postepowanie jest podstawowym warunkiem utrwalenia zmian nawykow zywieniowych i trybu zycia ,niezbednych do utrzymania zmniejszonej masy ciala po odstawieniu leku. Xeniu zycze wytrwalosci w nauce:):):):) Pozdrawiam🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam!!! ❤️ Nadal na diecie. Aktualnie czekam na najnowsze zdjecia mamy. Nie mam czasu i nastroju do pisania, mysle, ze to ze osiagnelam swoj cel to wplynelo na to, ze temat odchudzania nie jest juz dla mnie tak goracy i pasjonujacy. Zagladam, zagladam, ale jakos pisac ciezko. Pozdrawiam was cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach witajcie! I Amberek sie pojawił w końcu :D Masz racje, jak juz się schudnie to nie jest takie pasjonujące to odchudzanie. Ach, ale mnie to nie dotyczy. Wciąż mam jakieś słabości. To nawet nie to, że nie przestrzegam diety, bo tak nie jest. Ale mam straszną fazę na słodycze. I jem zdecydowanie za wiele obojętnych produktów , a za mało wskazanych. (czyli mięsa) Jakoś spokojnie mogłabym byc wegetarianką. HAHA Muszę sie starac, bo jednak lepsze samopoczucie mam jak przestrzegam przykazań. :) Krupciu - nic mi nie mówi ten skład. :( Zupełnie nie znane mi substancje. Pisz jak Ci idzie, mam nadzieję, że robisz postępy i się trzymasz. :) Zargana- gdzie cie wcięlo?? Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i co słyczać?? PA! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu❤️ Wpisz sobie w google pl sibutramina to podstawowy skladnik meridi:) Znajdziesz tam wiele opisow:) Xeniu bralas kiedys blonnik w tabletkach? Moje postepy:) dzis rano 82,800 :)dochodze pomalu do wagi z przed roku:) Amberangelic ❤️ Zagladaj czesciej,mozemy przeciez pisac nie tylko o dietach:) Pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Coś nam wszyscy poginęli z tego topiku :( Ale chociaz my jesteśmy :) Ostatnio małą mam ochotę aby pisać, coś wogóle mało czasu spędzam przy komputerze. U mnie bez zmian. Waga wciąż +/- Skacze.... Fajnie Krupciu, że tobie jakoś idzie. I tak nie wiem co pisać. Ostatnio jakoś pojawiają się pytania na topiku o grupie krwi. Ale w Polsce mało osób stosuje. pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu dobrze ze Ciebie tu mam:) Ostatnio z odchudzaniem nie bylo najlepiej ,przybyl mi 1 kg Te pare dni ostatnich staralam sie go zrzucic:) Narazie na minusie 6,400:) Dalej jezdze na rowerku:) W domu zaczely sie nowe obowiazki,dzieci do szkoly ,duzo nauki,wspolne odrabianie lekcji,zebrania.... Xeniu napisz jak sobie radzisz z nauka j. angielskiego:) Ja tez chce sie uczyc:) Napisz co najbardziej Ci pomaga w nauce,na jakie stronki wchodzisz uczac sie:) Pozdrawiam 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeej! :D Jest tu ktoś??????????????????????????????????????????? No w każdym razie ja się melduję :) dziś mam już drugie zajęcia z angielskiego. Ciekawa jestem co będzie. Narazie było łatwo, ale pewnie z czasem zrobi się coraz trudniej.... Zaczęłam dziś znowu juz pilnowac wagi, bo mi coś wskoczyło 1,5 kg. ale szczerze mówiąc za wiel sobie pozwalam. Dziż mało jem węglowodanów. Zjadłam makaron ryżowy, ale nie dużo. Krupciu pisz co tam u ciebie Przepraszam, że tak rzadko piszę ale jakoś mam mało czasu PA! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu zaostalysmy tu same:( Znamy sie tak dlugo,szkoda by bylo zeby nam sie urwala znajomosc. Podam Ci moj nr gg :) Napisz do mnie nawet wtedy kiedy jestem niedostepna na gg:) 4475435 Czekam na wiadomosc od Ciebie:):) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×