Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość Rozalka
To nie był razowy . Tylko taki chrupki Wasa. A tak wogóle to mam słabą wol.ę. Chociaż raz udało mi się schudnąć przez dwa miesiące 20 kg. teraz przez zimę przytylam jakieś pięć i przy wzroście 163 ważę 62 kg. Chcialabym 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yynka :-) Dziekuję za rady i troskę. Wiem że moja dietka jest do bani ale... w tej chwili to jest jedyny sposob ktory na mnie działa. Nie zamierzam wieki sie tak odchudzać. To ma być wstęp do diety 1000 kacl. . Dzis jest juz 6 dzień mojej dietki i ważę 3 kg mniej. Czuję sie dobrze - nic mi nie dolega. energia mnie rozpiera. Ubrania robia sie ciut luźniejsze:-) Mimo pokus dnia codziennego (gotowanie obiadkow dla rodzinki:-) nie rzucam sie na jedzenie. Jakiś czas temu zaczęlam sie \"mądrze \" odchudzać i to odchudzanie skończyło sie drugiego dnia własnie w lodówce:-), dostawałam slinotoku gdy zobaczyłam \"zakazane jedzonko\" teraz słodycze leżą w zasiegu ręki a ja nie mam na nie ochoty. Co do ruchu to zaczęłam sie ruszać. Codziennie rowerek 60 min. W weekend szalalam na rolkach z moimi pociechami:-) Ale jeszcze raz dziekuję za troske 🌻 🌻 🌻 POzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yynka
mam nadzieje, ze Ci sie uda :) trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
:) moje kochane dzis sie trzymam tak jak obiecalam:) witaj karolla🌼 yynka 🌼 Rozalka🌼 Alicjo wielkie brawa marcheweczka pyszniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWULEK
Dziewczyny...moja godzina zero...wysłałam chłopaka po szpinak...gotuję jajka na jutro i do dzieła... Tak bardzo chciałabym żeby mi się udało... Najgorzej jest zacząć... Alicjo motywuje mnie Twoje podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek--->ja tez mam male chwilki kiedy chcialabym to rzucic, ale robie to dla SIEBIE..3 kg mniej....cwicze codziennie brzuszki, dolaczylam dzisiaj callanetics na posladki i na brzuch... zamiast szpinaku , ktory jest okropny mozna jesc brokuly, ja brokuly gotuje sobie na parze, smakuja jak kalafiorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWULEK
...moja walka trwa...piję sobie kawkę i staram się myśleć pozytywnie...uda się ...uda się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Witam :) Ewulek 3mam kciuki:) Ja tez popijam kawusie:) Ledwo sie obudzilam juz mysle jak tu dzis walczyc ze swoimi kilogramami Dzis tez nie bede jadla chlebusia Co myslicie o ziemniaczkach? Dzis gdybym zamiast mieska zjadla same warzywka np ziemniaczki pomidorki ogoreczki hmm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
karolla wielkie brawa 3kg mniej jupi:) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzjące sie dziewczyny dziś 4 dzień kopenhaskiej......idzie nieżle.Nie jest mi słabo i takie tam. Mam drugi dzień okresu więc nie czuje się lekko..moze tyćke . Narazie jest 1 kg mniej.Starczy mi 4, 5 kg. To dobra dieta na wstęp do wyrzeczeń. Moim najgorszym wrogiem sa najrózniejsze przegryski.Typu chipsy,grześki,Snikersy.....niby ograniczane a jednak.Nie samo jedzenie.Nawet nie musze się ważyć by wiedziec ile ......wystarczy zmierzyc obwód mojego uda.HIHI jak waga 60 to udo 60 cm.!!!!! Wczoraj zjadłam tzn ugryzłam kawalatek ogórka kiszonego u mamy....wyplułam.....hihi ale reżim. Najgorzej wytrzymac w pracy ....wczoraj temat gołąbki.Wypiłam 1,5 l wodyz tego powodu. Jak sie wstaje o 6 to wytrzymac choćby do 13 szok.....w sobote spałam do 11 to poszło lepiej....hihi piszcie dziewczyny jestescie moją mobilizacją..... DO >>>>> chce schudnąć....moja bratowa schudła 20 kg ....mooge opisać....niestety teraz też sie odchudza....ale 10 kg mniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka
Cześć Wam dziewczyny. Ja wczoraj dzień zawalilam, bo moja przyjaciółka ma na imię Anna, i wiecie. Ale trudno zaczynam od dzisiaj. Moje postanowienia : warzywa, owoce, jogurty, czasem jakieś mięsko, pieczywo Wasa, serki ziarniste itp. A przedewszystkim swoje posiłki kończę do 17. godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za słabą wolę tzn krótkofalową.Dlatego takie diety są dla mnei dobre bo czas wyrzeczeń.....pamietam i nie rzucam sie potem tak na słodkie.Dieta kapuściana jest też dla mnei dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka
Zjadłam rano trzy kromeczki pieczywa chrupkiego z serkiem i dwa ogórki kiszone. Teraz jestem w trakcie kawy. I juz ssie mnie głód. Ale albo ...albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozalka z tego co sie orientuje to jesz troszke nierozsadnie...laczenie pieczywa z serem nie jest najlepszym pomyslem, nie wolno laczyc jedzenia z grupy bialkowej z grupa weglowodanowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
:) Daje rade :) Dietka:) Na obiadek zjadlam warzywka:) Pozdrawiam wszystkich:) Alicjo trzymaj sie dzielnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
:) Daje rade :) Dietka:) Na obiadek zjadlam warzywka:) Pozdrawiam wszystkich:) Alicjo trzymaj sie dzielnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Dotta pisz pewnie chetnie poczytam o twojej bratowe:) Ja tez mam 60cm w udzie... ale waze o wiele wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce schudnąć jutro rano napiszę.....ja dziś mam 4 dzień kopenhaskiej.....zobacze bratową dzis po diecie i zapytam jak tam......dalej jej idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce schudnąć jutro rano napiszę.....ja dziś mam 4 dzień kopenhaskiej.....zobacze bratową dzis po diecie i zapytam jak tam......dalej jej idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce schudnąć jutro rano napiszę.....ja dziś mam 4 dzień kopenhaskiej.....zobacze bratową dzis po diecie i zapytam jak tam......dalej jej idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce schudnąć jutro rano napiszę.....ja dziś mam 4 dzień kopenhaskiej.....zobacze bratową dzis po diecie i zapytam jak tam......dalej jej idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwyona
Witam Mam pytanie ...czy któraś z Was słyszała o tabletkach oczyszczających (była niedawno jakas reklama w gazecie ale gdzies wywalilam i nie pamietam nazwy )........ Jestem pod wrazeniem Waszej silnej woli ........z dietą bym sobie poradzila , ale ruch,tzn ćwiczenia są dla mnie jak wyrok,jeden dzien pocwicze a na drugi juz wymyslam tysiac innych zajec byleby tylko nie cwiczyc,nie moge sie zmobilizowac. A brzuszysko sterczy............reszta nawet spoko....wygladam jak bym byla w ciazy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwyona
Witam Mam pytanie ...czy któraś z Was słyszała o tabletkach oczyszczających (była niedawno jakas reklama w gazecie ale gdzies wywalilam i nie pamietam nazwy )........ Jestem pod wrazeniem Waszej silnej woli ........z dietą bym sobie poradzila , ale ruch,tzn ćwiczenia są dla mnie jak wyrok,jeden dzien pocwicze a na drugi juz wymyslam tysiac innych zajec byleby tylko nie cwiczyc,nie moge sie zmobilizowac. A brzuszysko sterczy............reszta nawet spoko....wygladam jak bym byla w ciazy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yynka
ja też to gdzies niedawno czytalam, ten lek nazywa sie biotox czy cos takiego, ale sprawdze jak znajde ta gazete i Ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwyona
będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×