Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina1975

CZY TO CIĄŻĄ PROSZĘ

Polecane posty

mam lekkie nudności jak zjem ustępują. termin okresu 5 dni czy powinnam zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwasia
ale kochana, mam pytania do ciebie 1. czy 5 dni temu miałaś dostaś miesiączkę, czy za 5 dni się jej spodziewasz. 2. odchudzałaś sie sostanio? 3. zabezpieczałaś sie podczas seksu? czekam Kwasia ps. a to że masz nudności, wcale nie oznacza jesio, je jesteś w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin miesiączki był 3 dni temu, ale ja mam nieregularny występuje w 28 do 35 dnia cyklu, nie odchudzałam się, nie zabezpieczałam niczym ! a staram sie o maleństwo od 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia
to kochana biegnij lepiej po test!i napisz co i jak!Jak nie tez sie nie martw!!1milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak-to
okres masz za 5 dni a termin miesiączki był trzy dni temu??? a test kosztuje 12 zł, lepiej sobie kup i sie nie stresuj jak się starałam o dzidzię to mialam 3 urojone ciąże co miesiąc, dopiero potem normalną, tak bardzo chciałam ją mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest mój 30 dzień cyklu ale miesiączkuję bardzo nieregularnie więc okres mam 32-35 dni cyklu Czy mogę już zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest mój 30 dzień cyklu ale miesiączkuję bardzo nieregularnie więc okres mam 32-35 dni cyklu Czy mogę już zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak-to
o raju.... KUP TEN TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne
że możesz, test może wykryć już ciążę ok. tygodnia po zapłodnieniu, im później tym bardziej wiarygodny, ale przecież możesz go powtórzyć. Więc jak dodatni- to będziesz miała radość już dziś:) a jak ujemny to może trzeba zrobić drugi później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niny 1975 mam 2 dzieci i w obu przypadkach test był pozytywny na 2 dni przed okresem. ale na to nie ma reguły pozdrawiam i uszy do góry (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ni wyszedł ale dopiero to mój pierwszy emotikonek jestem tu od 3 dni sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po test ale już 3 razy był negatywny boję się ale czy pdwyższona temperatura którą mam od 25 dnia cyklu może świadczyć że jestem wciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak-to
emka - zrób kwiatek w kawadratowych nawiasach 🌼 nina --- zrob ten test i powiedz co ci wyszło, a potem faktycznie powtórz za kilka dni gdyby nic trzymaj się będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim odpręż się. Nie możesz być tak spięta. Nie rób testu jednego za drugim. Uwierz w swoje siły. I głowa do góry. Wiem co czujesz. Bo przechodziłam to samo 2 razy. mam dwoje planowanych chłopców. Z perspektywy czasu to wygląda inaczej ale wtedy też bardzo to przeżywalam. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poczekać jeszcze ale do diabła jest mi niedobrze ale test należy wykonać rannym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjmij gratulacje
Nina, czy 1975 to twoj rok urodzenia? gratuluje rozgarniecia w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Ninko nie denerwuj sie tylko koniecznie zrób test jedne z najbardziej wiarygodnych to QuicVue taki z bobaskiem :-) i zapewne wszystko będzie dobrze pamietaj stres ci nie pomoże a wręcz odwrotnie :-) trzymam kciuki i czekam na wyniki koniecznie napisz jaki wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzieki chyba wyszło do niny: daj znak co tam wyszło jak już zrobisz test jestem ciekawa dzis juz jedna kobitka tez ogłosila dobra nowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak-to
niekoniecznie, moja siostra robiła w ciagu dnia, bo instrukcji było napisane że mozna..... test sienazywał blu cośtam i nie był w pasku tylko w patyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
NOWOCZESNE TESTY MOŻESZ WYKONAC BEZ WZGLĘDU NA PORĘ DNIA! OCZYWIŚCIE ZALECA SIE WYKONANIE TESTU ZARAZ PO WSTANIU PORANNYM MOCZEM TYLKO DLATEGO ŻE WTEDY STĘZENIE hCG JEST NAWYŻSZE A PRZY WCZESNYCH CIĄZACH KAŻDY DZIEŃ ODGRYWA ZNACZENIE jednak by zaoszczedzic sobie niepotrzebnego stresu możesz ten test wykonac nawet teraz jesli okzało by sie ze wynik bedzie negatywny powtórz jutro rano a potem dla pewnosci jesli nie dostaniesz miesiączki zaraz po spodziewanym terminie :-) trzymamy kciuki i nie bądź aż tak uparta :-) zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio robiłam 3 rodzaje testu tj. we wrzesniu 2003 (dzidziuś urodził się w maju 2004) ten z dzidziusiem, clear-viu (czy coś tak) a trzeci nie pamiętam ten drugi pasek był bledziutki i po prostu nie wierzyłam i nie spodziewałam się że się nam tak szybko udało, właściwie od razu no i robiłam 2 dni przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssd53345
Nina zrób test ja robiłam wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje testy robiłam po 15 najpierw 1 a potem pobiegłam do apteki dla pewności kupiłam 2 testy, z których jeden zrobiłam od razu a drugi następnego dnia rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssss
Wtedy wyszło mi to co chciałam, czyli że nie :) Teraz chciałabym, żeby wyszło że tak :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss6546
Ja Tobie też życzę wszystkiego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do diabła znowu się nie udało test pokazał że nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do diabła znowu się nie udało test pokazał że nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×