Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tsurek

GLOBULKI- DOBRE CZY NIE?

Polecane posty

Gość Dydzio
No więc najpierw, dla pewności (przepraszam za reklamę) Durex Extra Safe, grube jak rękawiczki do zmywania; nie ma ch... żeby pękła:) Po drugie globulki to DODATKOWE zabezpieczenie? Tzn. razem z gumą? Fakt, razem z gumą to nie ma szans, żeby coś zostawił, choć i takie przypadki się zdarzają. Globulki to w tym przypadku raczej właśnie dodatkowe zabezpieczenie w przypadku "złapania gumy". A 100% pewności masz co najwyżej śpiąc grzecznie w drugim pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa17
Dzięki za odpowiedź :))szczerze mówiąc miałam nadzieję, że to Ty mi podpowiesz co nieco bo widzę,że masz pojęcie:))hehhe a wracając do tematu to właśnie takich prezerwatyw używamy:))myślę,że globulki w polączeniu z prezerwatywą to dobre zabezpieczenie..a czy w dni płodne to jest wskazane? pozdr Dydziu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wszyscy tak dokladnie by sie zabezpieczali to by wpadek nie bylo:-P znam pary ktore sie kochaja prawie codziennie i nie patrza czy plodne czy nie zabezpieczaja sie odpowiednio i oboje czerpia z tego maxymalna przyjemnosc:) globulka chlopak w grubej jak rekawiczka do zmywania gumie w dodatku nic po sobie nie zostawia to tu nie mam mowy o dzieciach,mozecie sie smialo kochac:))) zawsze jest znawca ktory nawet tego nie robi a zeby innym utrudnic to napisze ze wpadka mozliwa bo sa i takie przypadki. Hehehe mozesz tak jak kolega Dydzio mowi spac grzecznie w drugim pokoju:P tylko po co?To normalne ludzkie sprawy wszyscy na swiecie sie kochaja i benda kochac:))) Dam przestroge dal tych co sie kochaja tylko na bylejakich gumkach z finalem w partnerce bo to oni powinni sie martwic czy byl przeciek czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa17
Mati Ty chyba zbyt pewny siebie jesteś?nie sadzisz??ostrożności nigdy za wiele w tych sprawach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
prosze napiszcie czy po globulkach i po wspolzyciu mozna sie od razu umy???bo czytalam ze nie mozna od razu tylko nalezy odczekac.prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
A nie chcesz sobie troszkę poleżeć z partnerem, poprzytulać się;> Odrobinę romantyzmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus20
:)nie no nie chodzi mi o doslowne od razu tylko czytalam ze nalezy odczekac 6 h i dopiero mozna sie myc.to mozna po stosunku sie umyc po globulkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
W ulotce nie ma o tym wzmianki, trzeba by zapytać ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe28
czy jest jeszcze krem delfen w aptekach ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
A bozia nóżki upier... ? Idź i zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakamerka
Mam pytanie gdzie moge kupic te globulki lub ten pantenex i w jakiej cenie prosze o szybka odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajnaa . xdd
ja ich używam .. jako dodatkowe zabezpieczenie :P dla mojego partnera nie przeszkadza to ze się pieni i jest mokro .. tylko np u nas calły stosunek trwa krócej bo zaczyna mnie po jakich 30 min piec ... ale polecam są nawet dobre ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna wyspa
Moim zdaniem po przeczytaniu tych wszystkich postów nie ma 100% zabezpieczenia, ale to wie tutaj każdy. To nie znaczy żeby rezygnować z przyjemności, niektórzy bardzo poróżnili się w tej sprawię np. spanie w osobnych łóżeczkach. Patrząc na seks bardziej psychologicznie nie powinno się ogromnie stresować, tutaj kieruję swoją wypowiedź do kobiet, które chcą zacząć współżyć. Jeśli chodzi o te globulki... najlepiej poradzić się lekarza, ale są tacy, którzy poprostu napiszą na karteczce nazwę preparatu . Więc jak lekarz mentalnie nie pomoże to można wypróbować środek przed współżyciem żeby nie zepsół doznań :). A to czy gumka i globulka to najlepsze wyjście to zdania na ten temat były różne. Najlepiej usiąść porozmawiać, wspólnie zdecydować co bedzie najlepszym wyjściem... Ktoś chyba napisał, że mu sie odechciało seksu po przeczytaniu tego forum. Prawdopodobnie moja wypowiedź zostanie skrytykowana ponieważ nie wypowiedziałam się do końca tak jak powinnam czyli na temat. Mam nadzieje, że psychicznie komuś pomogę ponieważ do udanego seksu potrzeba wiedzy szczegółowej na temat zabezpieczenia i poczucie mentalnego bezpieczeństwa, ciepła i miłości :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_sasienka
Samotna Wyspa-> bardzo mądrze powiedziane:) takie podsumowanie tematu i zebranie wątku w całość:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaliinnkaa
ja tez sie zgadzam z samotna wyspa ,wszystkie metody moga zawiesc bo nei ma 100% skutecznosci zawsze jest ten chocby jeden procent ktory wlasnie moze zawiesc ,ja uzywam tabletek anty i dobrze mi z nimi robie owszem przerwy aby organizm odpoczal ale kilka moich znajomych padlo nawet przy tabletkach wiec ja uwazam jesli partner chce skonczyc w srodku zaklada gumke i koniecznie durexa innym nie ufamy;) a bez gumki staramy sie nie konczyc wewnatrz i problem z glowy seks mamy wspanialy od wielu lat i najwazniejsza jest rozmowa wspolna decyzja ,cieplo i milosc bo bez tego to jakos taki nijaki seks ;) pozdrawiam wszystkich aktywnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adm09
witam wszystkich wiem ze temat juz troche stary ale moze ktos mi odpowie ostatnio przeczytalem razem z dziewczyna jeden straszny komentarz ze po globulkach ma sie pozniej problemy z zajsciem w ciaze, co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam na temat tych globułek z ginekologiem i ten powiedział mi że globułki w połączeniu z PREZERWATYWĄ to NAJGORSZE co może być bo te globułki OSŁABIAJĄ LATEKS z którego wykonana jest prezerwatywa i może dojść do jej pęknięcia, dlatego zdecydowanie odradzam takie połączenie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eal
Mi bardzo nie odpowiadały. Pienią się co nie jest zbyt komfortowe...wybrałam więc prezerwatywy. Dodatkowo określam sobie dni płodne afrodytą. Kiedy mam dni niepłodne czasem pozwalamy sobie na stosunek bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantegram
Określam sobie dni płodne afrodytą? Sprecyzuj, proszę, eal, bo brzmi interesująco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondboard
po co do gumek bierzecie pigułki? gumki wystraczą, a jak nie to gumki z nonoxynolem są. Ja pigułki raz stosowałem z dziewczyną, rzeczywiście mokra plama, trzeba sie po tym lepkim płynie umyć całe krocze. Uważam że globulki bez gumki są dobre dla par które ewentualnie mogą pozwolić sobie na dziecko bo mają niską skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktos
ZALEZY CO KTO LUBI I WOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie są okropne. Dużo lepsze są żele plemnikobójcze. Z doświadczenia mogę polecić contragel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×