Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tsurek

GLOBULKI- DOBRE CZY NIE?

Polecane posty

Gość szczurus
wiesz dobrze ze czasem ponosi porządanie wiec sie nie dziw bo ciezko mi przy niej wytrzymac bedac grzecznym . sama chciala pobroic i wiem ze mimo wszystko w stanie psychicznym jest nadal dziewica. ale sa czasem takie momenty ze trzeba poszalec. no fakt mimo wsazystko bedzie bolec ./ Wiec chcialbym sie jakie polecilbys no interesuja mnie takie ktore by naprawde byly na swoj spsob komfortowe, głownie chodzi o doslowny zel. ale nie lubrykant ktory tylko daje poslizg leczi chroni. wiem troche zakrecilem ale prosze o jakies sprawdzone preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
W tej kwestii niestety nie mam takiego doświadczenia... Globulka daje poślizg i zabezpiecza, ale raczej powinna być stosowana jako dodatkowe zabezpieczenie, np. do gumy. Polecam poeksperymentować;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurus
ok dzieki!! wielkie!! zastosuje sie do tych eksperymentów ! dzieki za radeee . narxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnia
a ile te globulki kosztuj wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powedzcie mi jaki
Procent zabezpieczenia dają te globułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powedzcie mi jaki
w jakim procencie te globułki zabezpieczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
W zbyt małym, żeby stosować je jako jedyny śrdek antykoncepcyjny... Producent podaje jakieś 99%, inni między 60 a 80...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie mi jak
Dydzio dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam ten Patentex Oval. 2 razy Hm jak dla mnie żadnej przyjemności z tego nie ma. o pierwsze trzeba włoyć go do pochwy na 15 min przed stosunkiem i czekać.. a później to sie rozpuszcza i wylatuje takie białe coś, zwłaszcza jak chce się zmienić pozycję, a jak się wstaje, to wszytko wylatuje i jeszcz przy tym troszkę piecze, no i dla chłopaka też jest to nie przyjemne. Ja nie stosowałam żądnych dodatkowych zabezpieczeń. Bo byłóo by jeszcze gorzej. Przez ten patentex bardzo mało jest doznań, ponieważ w pochwie robi się bardzo ślisko (przynajmneij jak mało czułam), a to, że to wszytko wylatuje... to jest już w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam ten Patentex Oval. 2 razy Hm jak dla mnie żadnej przyjemności z tego nie ma. o pierwsze trzeba włoyć go do pochwy na 15 min przed stosunkiem i czekać.. a później to sie rozpuszcza i wylatuje takie białe coś, zwłaszcza jak chce się zmienić pozycję, a jak się wstaje, to wszytko wylatuje i jeszcz przy tym troszkę piecze, no i dla chłopaka też jest to nie przyjemne. Ja nie stosowałam żądnych dodatkowych zabezpieczeń. Bo byłóo by jeszcze gorzej. Przez ten patentex bardzo mało jest doznań, ponieważ w pochwie robi się bardzo ślisko (przynajmneij jak mało czułam), a to, że to wszytko wylatuje... to jest już w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gor
Kurczę! tak czytam i czytam i czytam... i nadal nie wiem ile procent pewności daje metoda gumka + globulka. Czy ktoś mógłby mi udzielić kompetentnej odp.? Tylko poproszę w procentach i w miarę możliwości na mój adres mailowy. A może ktoś mógłby wyrazić swoją opinię o Securalu? Skąd wynika jego tak atrakcyjna cena? Jest refundowany, czy to może jakieś przedpotopowe badziewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acer
Ja używam Patentex od 3 miesięcy bez gumki faktycznie ta piana jest okropna Obawiam się że przez nie dostałam Torbieli jajników a wiecie coś może na temat tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy_patka
Tak przeczytałam kilka opini i mam wrażenie, że niektroe z was to sie tu za chwile pogryzą... Że jedna osoba mowi ze Patentex się pieni, a druga nie, to nei znaczy, ze któras z Was klamie. Chyba wiadomo, każdy ma inny organizm, ktory reaguje rożnie na Patentex. Jednej będzie się pewnie pienił, a drugiej moze nie... Trzeba szukac odpowiednich srodkow anty- dla siebie, po przez proby i błedy, wiadomo opinia innych też ma znaczenie, ale nie zawsze jest ono dobre dla którejs z nas- bo jednej dana opinia moze pomoc, a innej nie... Mnie też lekarka przpeisała Patentex oval i Kolpotex oval, a dodatkowo Delfen, a durgą metodę jaką mi zaleciła jest użycie PERSONY- no ale ta metoda jest ZBYT kosztowna jak dla mnie i zbyt hm profesjonalna jak na mój wiek ;), prosiła zebym przemyslała z partnerem, ale czytając opinie ludzi, to widze że i tak większośc osob nie poleca Patentexu, wiec zaczęłam sie zastanawiać and plastrami, ale to juz inny temat... Duzo środków, i DUŻY porblem z wyobrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.ja tez mam pytanko:D od ponad roku współżyje z moim facetem i szczerze już mi sie znudziły prezerwatywy i myśle nad stosowaniem tych tabletek-patentex więc proszę powiedzcie mi czy one sa dobrym zabezpieczeniem czy nie?jedni pisza ze tak inni ze nie wiec juz sama niewiemco myslec:(.dodam ze mam dopiero 17lat i niechce jeszcze zostac mamusia:Dprosze pomozcie...pozdr i z gory dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
Albo gumy, albo okłady z ginekologa. Wiek już odpowiedni na poważną wizytę! Sama globulka raczej dla kogoś, kto nie chce mieć dzieci, ale nic się nie stanie, jak jednak się wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malys
chce zaczac uzywac globułek, tylko znowu ja ma problem z prezerwatywą, jestem uczulona, po stosunku bardzo mnie boli i nie odczuwam przyjemnosci z gumka... z opini wynika ze nie warto probowac samych globulek, sama nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
Sama sobi odpowiedziałaś na swoje pytanie:) Masz do ginekologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek1234
globulki i preerwatywa, moze jeszcze pigułki i kapturki, to po ile tych zabezpieczeń używacie:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malys
wlasnie bylam u ginekologa i chcialam z nim zamienic slowo na temat antykoncepcji zlał mnie totalnie- mozna powiedziec, kiedy wspomnialam mu o kapturku to powiedzial ze lepiej uzywac globulek napisal mi 2 nazwy na kartce i wszytsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
wacek, jak chcesz, to jedźna żywca, bez niczego, a nie wyśmiewaj antuykonceptów innych. Ja sam kiedyś jechałem guma+piguły, dla pewności, bo nie chciałem wpaść z 19-latką przed maturą... malys, koniecznie zmień lekarza, jak nie pomoże, idź prywatnie, kilkadziesiąt złotych za wizytę, ale o klasę lepsza obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa
ja tam wole uzywac globułek w połączeniu z gumkami, czuje się bezpieczniej:) co do komfortu uzywania to jesli o mnie chodzi to nic mnie nie piecze, pienia sie troche ale nie jest to dla mnie jakas tragedia. Wiadomo lepiej by było bez gumki i globułki dlatego wybieram sie po tableteczni antydzidzusiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rzeczywisty wskaźnik pear
Nie rozumiem o co wam chodzi z tym seksem oralnym ??? Przecież można pieścić partnerkę oralnie PRZED zaaplikowaniem globulki, nie trzeba z niczego rezygnować! A co do skuteczności - są na prawdę różne różniaste opinie i wskaźniki Pearla, do znalezienia na forach, najczęściej wzięte "z głowy" i nie poparte badaniami lub uśrednione (jeden wskaźnik współnie dla globulek, kremów i pianek). Jeśli wierzyć producentowi to Patentex ma skuteczność 98.4 - 99.7% czyli jakby nie patrzeć większą niż prezerwatywa. Info ze strony producenta: http://www.patentex.com/patentex_oval/how_safe_is_patentex_oval.php (po angielsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiPauli
hej mam problem dopiero zaczynam wspolzyc i nie wiem jakich srodkow antykoncepcyjnych uzyc chcialabym zeby byly bez recepty i dostepne w Polskich aptekach oczywiscie. Prosze o pomoc i szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
Na początek globulka + guma lub sama guma... Zazwyczaj wystarczy... A recepta nie gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania864
nic fajnego. mnie kiedys sie nie rozpuscila i wyleciala chociaz odczekalam 15min beznadzieja. do tego uczucie goraca i leje sie jak sie rozpusci, najelpiej na reczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny
hej kocham sie z dziewczyna tylko w gumce!jakis czas temu robiliśmy to z globulkami patentex oval bez gumki i było swietnie,mi i dziewczynie to odpowiada jedyny problem to to ze sie klej ale jest dobrze ogulnie!chcemy to zrobic z globulkami patentex i spuścic sie do środka bo o tym marzymy!co o tym sadzicie.robilismy bez gumki tylko z globulkami i było dobrze niezaszła w ciaze,mamy zamiar to zrobic .pomózcie co o tym sadzicie,jakki procent skutecznosci one daja?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
Zdania są podzielone, jedni uważają, że skuteczność jest porównywalna z pigułkami, inni, że jest poniżej prezerwatywy... Ja osobiście skłaniam się do zdania tych drugich. Samą globulkę poleciłbym małżeństwom, które nie chcę JUŻ brać pigułek, nie lubią gumy, nie spieszy im sie z dzieckiem, ale nie wykluczają poczęcia!!! Młodym parom, nastolatkom - tylko pigułki, ew. guma... Chcesz zakończyć w jamce rozkoszy, zabierz górę do lekarza:) To nie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ^^ Widze, że trwa tu ostra dyskusja. Ja na pierwszy raz oczywiście uzywałam patentex\\\'ów & prezerwatywa Durex =) Ale znienawidziłam te globulki boooo Czuje sie jakbym miała okrez..i jeszcze musze czekać jak ona sobie wypływa brrr no ale ubezpieczony zawsze bezpieczny. Ostatnio nie mielismy gumek, zgodziłam sie na sam patentex i stosunek przerywany. No i udało sie =) Ale teraz mam wątpliwosci, tak jakos jestem nieufna, fok mój chłopak mówi, że doszedł na zewnątrz noo ale tak jakoś... Noo i miałam dni płodne wiec oczekuje terez na okres. A wiec jak myslicie mam szanse ? =) nie byc... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzio
Pożyjemy zobaczymy, pochwal się na forum, będzie dla przyszłych pokoleń :) Skoro je znienawidziłaś, to dlaczego nadal używasz? Pokłóciłaś sie z ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×