Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

U nas Wigilia przebiegła w miłej atmosferze i bardzo dobrze :) Sunny ---> no proszę, czasem trzeba coś zmienić u siebie i popatrz, jaki efekt :) I rozumiem, że sie nie przewróciłas na tych obcasach ;) Chciałam życzyć Wam na te święta, by: pod choinką znalazła się radość, szczęście, życzliwość wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń w Nowym Roku Wszystkiego dobrego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimani - z tego co powiedziala mi pani od finansow nasza, to powinnyśmy sie zalapac na Wielkanoc.... chociaż nie wszędzie na Wielkanoc cos daja... U mnie wigilia dla nauczycieli tez byla, czułam sie troche (jeszcze) obca .... z starszymi nauczycielami mam mały kontakt, a młodzi..... maja jakieś takie swoje grupki juz, do których trudno sie dostać.... wiec narazie sa to czytso zawodowe układy. Miłych przygotowań wigilijnych jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie zaglądałam na ten topik... pewnie mnie juz nikt nie pamięta... ale pozdrawiam wszystkich świątecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia... Niech będą one dla nas czasem łaski, Spotkania się z Nowonarodzonym Jezusem, Radości, przebaczenia, pokoju. Spelnienia marzen, duzo cierpliwosci i sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym! 🌼 WESOŁYCH ŚWIĄT!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt wypełnionych Radością życzę Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim nauczycielom zyczę jak najmniej biurokracji:) sukcesów w awansie zawodowym i jak najmniej problemów:) z... opracowywaniem standardów pracy placówek oświatowych. I grzecznych wychowanków oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnych i wesołych Świąt, odpoczynku, chwili zadumy, radości z każdego dnia oraz jak najwięcej uśmiechu na twarzy w Nowym Roku 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sunnysmile
i naprostowania układów z rodzicami - życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek81
Zdrowych, Wypoczętych, Odstresowanych Świąt Wam życzę! Ja już po kolacji wigilijnej. Teraz zasiadam do komputera, muszę napisać konspekty z zeszłego tygodnia, troche to zaniedbałam, był bardzo wariacki tydzien, przedstawialam, tzn moje "aniołki" jasełka po śląsku - swoją drogą wypadły rewelacyjnie! aha, mam takie pytanko: we wrzesniu rozpoczelam prace w przedszkolu, kiedy mogę dostac dodatek na zagospodarowanie się? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: \"do sunnysmile\" -> a skąd wiesz? kim jesteś? a zresztą, nie ważne. Bynajmniej dzięki za te słowa 🌻 Bardzo ich potrzebuję :( kasiaczek81-> dodatek na zagospodarowanie dostaniesz dopiero gdy uzykasz stopień nauczyciela kontraktowego. Od dnia uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego masz rok na wybranie tego dodatku, pod warunkiem że wcześniej nigdzie nie pracowałaś. Ja też robiłam przedstawienie po śląsku, tyle że to była śląska wigilijka ;) Super wyszło :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sunnysmile
wiem rożne rzeczy. W końcu to wigilia, zwierzęta mówią ludzkim głosem a więc wszystko możliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ja tylko na chwile...Cieplutkich i spokojnych Świat wszystkim! I dystansu do krzywizn naszego zawodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : \"do sunnysmile\" ->hmm ciekawą osóbką jesteś :) który zwierzak Ci to powiedział? anastazja3 -> ja zwykle wyluzowana jestem :) Micha -> dzięki wielkie :) Tobie też Spokojnych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sunnysmile
a może próbuję cię uwieść? A może nie...? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : \"do sunnysmile\" -> uwieść mnie nie uwiedziesz, bo jeden osobnik skutecznie tego dokonał kilka lat temu ;) i teraz: \"Ten Ci mój jest ;) \" hihihi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sunnysmile
więc już nic nie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: \"do sunnysmile\" -> hmm ale i tak chciałabym wiedzieć kim jesteś;) Ot, taka kobieca ciekawość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no i jak tam po świętach? Jak tam z naszym spotkaniem nas wszystkich na necie? Może jakiś czat? Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>do Kimani Witaj KIMANI! miło spotkać tu bliską duszę ze świetlicy, też jestem świetliczanką :) Na codzień też mam niewielki kontakt z nauczycielami, chyba, że są wychowawcami klas moich dzieci. Z tego tez powodu moje pierwsze wigilie w szkole też były trochę krępujące, czułam się nieswojo wymieniając życzenia z nauczycielami, szczególnie tymi starszymi, z którymi np. nigdy nawet nie rozmawiałam. Na szczęście w tym roku dyrektor złożył życzenia ogólnie nam wszystkim i nie było systemu pucharowego :)każdy z każdym , od razu czułam się swobodniej. Ciekawa jestem ile w świetlicy masz dzieci , a ile jest etatów dla wychowawców. U mnie zwolnili już dwie wychowawczynie, a reszta i tak nie ma nawet pełnego etatu. A co do 13-ki to powinnaś dostać pieniążki za przepracowane od września miesiące - wyciąga się średnią z tych miesięcy. Pozdrawiam i do napisania mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Szaryzmierzch Cześć! :) Widzisz, u mnie sytuacja jest trochę inna, bo pracuję w szkole średniej. Stąd też świetlica wygląda całkiem inaczej. Jestem jednyną (JEDYNĄ!) wychowawczynią. A bywają sytuacje, gdy w sali mam po kilkudziesięciu uczniów... Inni nauczyciele nie przejmują się i potrafią mi "wrzucać" do sali nadprogramowe grupy, zdarza się też, że po prostu zabierają mi salę na swoje lekcje i wtedy muszę gdzieś podziać swoich uczniów, których akurat mam pod opieką. Na stałe mam pod opieką kilkanaście (ok. 16) klas. Przyznam Ci się, że bywają dni, gdy mam wrażenie, że zabraknie mi sił i gdy mam wszystkiego dość... pozdrawiam! 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>do Kimani Wspołczuję, ja też czasem narzekam na warunki, ale gdybym była sama z tym wszystkim to na pewno byłoby mi o wiele trudniej. Na szczęście zwykle jestem z jedną lub dwiema koleżankami i wspólnie walczymy z żywiołem :) Życzę Ci dużo sił i wytrwałości w pracy i jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam aby przyniósł dużo uśmiechu na twarzy, dużo miłych niespodzianek, by było jak najwięcej dobrych dni i by to co złe omijało Was z daleka :) 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nauczycieli 🖐️ Przyłączam się do dyskusji, bo sama również jestem nauczycielką. Do Kasiaczek81 Pieniądze na zagospodarowanie otrzymasz dopiero wtedy, gdy uzyskasz stopień naucyciela kontraktowego :) Ja dostałam te pieniądze w październiku :) :) :) Nie mogę w to uwierzyć, że w poniedziałek już idziemy do szkoły :( Nic nie wypoczęłam, bo najpierw gorączkowe przygotowania do świąt, potem odwiedziny gości i sprawdzanie matur (74 prace), a teraz zabawa sylwestrowa. Mimo tego życzę wszystkim nauczycielom cierpliwości, inteligentnych uczniów, uśmiechu i podwyżki :) zwłaszcza dla stażystów i kontraktowych! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w Nowym Roku :) Życzę Wam i sobie też ;) wytrwałości, cierpliwości, satysfakcji w pracy i poza nią i obyśmy nie musiały przejmować się i stosować durnych rozporządzeń MEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Jak się wam pracuje w nowym roku? U mnie szał wystawiania ocen, więc nie miałam jeszcze normalnej lekcji. Bo niektórzy poprawiają oceny ( a kurcze mówiłam im że na bieżaco mają to robic) a reszta klasy sie nudzi. ale dzieciakom sie to podoba ;) Heheh. Rozmawiałam już któryś raz z dyrką o zwiększeniu ilości godzin od września. Wciąż mi to obiecuje. Ale postanowilam że się nie dam i że co chwile będę jej przypominać. Może technika na przysłowiowego \"wrzoda na tyłku\" coś da? ;) Kurcze nie wiem. Ale w zeszłym roku też mi obiecywała tyle że siedzialam cicho. Teraz już sie upominam. Jakie techniki wy stosujecie by dostać to co sie wam należy??? Pozdrówka dla wszytkich. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premier Marcinkiewicz pracuje nad skróceniem roku szkolnego :] Fajnie! Kto to widział wakacje od 1.lipca !!??!!?? Mnie to na rękę, bo na początku lipca czeka mnie obrona pracy :/ Trzymajmy kciuki aby się udało premierowi coś zmienić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie udalo!!!! Koniec roku przewidziano na 23 czerwca 2006! Jupiiii!!!!!!!! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny ---> niestety, zeby coś dostać to trzeba za tym łazić, tzn. łazić za dyrekcją. Też sie cieszę ze skróconego roku szkolnego, ten tydzień i tak by nikogo nie zbawił, jesli chodzi o realizację materiału. Same zresztą wiecie, jak wygląda końcówka roku. Dlatego, mówię to szczerze, polubiłam pana premiera, chociaz nie lubię polityków. To chyba pierwszy człowiek, który nam nie wypomniał, ze mamy za dużo wolnego, nie dowalił nowych pzrepisów, papierków itp. Nie wiadomo co będzie później, ale moze utrzyma dobrą linię rozwoju ;) U nas ferie dopiero od 13.lutego, więc narazie spokój z wystawianiem ocen. Powoli już sie dzieciakom mowi, co wypracowały przez półrocze, ale coniektórzy moga sie jeszcze poprawiać - ze spokojem. Tego spokoju Wam życze, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podobno PiS robi przymiarki żeby rok szkolny zaczynal się 20 sierpnia :o Myślicie że to możliwe, żeby do tego doszło?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×