Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Zalogowałam się u nich ,złożyłam zmówienie ale jak się potem doczytałam w regulaminie to wysłałam od razy zawiadomienie że anuluję konto .Po dość długim czasie napisano mi że konto zgłoszono do zamknięcia ,ale przesyłka niestety została mi jednak już wysłana ,że mam im ją odesłać nie naruszoną ,lub zostawić na poczcie lub uregulować rachunek i mimo zamknięcia konta przesyłkę zatrzymać .Dziś dostałam od nich paczkę ,więc zadzwoniłam do nich i zapytałam się czy konto zostało zamknięte .Pani potwierdziła że zamknięte ,wiec przelałam pieniądze na podane konto za paczuszkę bo nie lubię być komu komukolwiek coś winna . I powiedziała że innych przesyłek już nie otrzymam .Czas pokaże czy mówiła prawdę ta Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam się u nich ,złożyłam zmówienie ale jak się potem doczytałam w regulaminie to wysłałam od razy zawiadomienie że anuluję konto .Po dość długim czasie napisano mi że konto zgłoszono do zamknięcia ,ale przesyłka niestety została mi jednak już wysłana ,że mam im ją odesłać nie naruszoną ,lub zostawić na poczcie lub uregulować rachunek i mimo zamknięcia konta przesyłkę zatrzymać .Dziś dostałam od nich paczkę ,więc zadzwoniłam do nich i zapytałam się czy konto zostało zamknięte .Pani potwierdziła że zamknięte ,wiec przelałam pieniądze na podane konto za paczuszkę bo nie lubię być komu komukolwiek coś winna . I powiedziała że innych przesyłek już nie otrzymam .Czas pokaże czy mówiła prawdę ta Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurda a ja im wyslalam tydzien temu maila ze chce zrezygnowac ale nikt mi nic nie odpisal moze mam zly adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurda a ja im wyslalam tydzien temu maila ze chce zrezygnowac ale nikt mi nic nie odpisal moze mam zly adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurda a ja im wyslalam tydzien temu maila ze chce zrezygnowac ale nikt mi nic nie odpisal moze mam zly adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłam reklamę weszłam rozejrzałam się i od razu na google=> Miriale=> i trafiłam tutaj:D no wiec oczywiscie sie zrazilam do tej firmy jednak weszlam jeszcze raz na ich strone i w faq i kurde oni sa straszni tak odpowiadaja na pytania: 1) Chciałabym otrzymać tylko pierwszą przesyłkę. Jest to oczywiście możliwe. W takim przypadku po otrzymaniu pierwszej przesyłki prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klientów w celu wstrzymania kolejnych wysyłek. 2) Czy muszę przyjmować następne przesyłki? Nie. Z każdą przesyłką otrzyma Pan/Pani obszerny prospekt informacyjny prezentujący zawartość następnej przesyłki. Jeśli zapowiadana oferta nie spełniałaby Pana/Pani oczekiwań, wystarczy nas o tym powiadomić. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku, gdyby zdecydował/-a się Pan/Pani na całkowitą rezygnację z oferty PROVEA. Pisza jedno a robią drugie eh bezczeli poprostu. A może jest wiecej zadowolonych klientek a tylko częsc jest oszukiwana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłam reklamę weszłam rozejrzałam się i od razu na google=> Miriale=> i trafiłam tutaj:D no wiec oczywiscie sie zrazilam do tej firmy jednak weszlam jeszcze raz na ich strone i w faq i kurde oni sa straszni tak odpowiadaja na pytania: 1) Chciałabym otrzymać tylko pierwszą przesyłkę. Jest to oczywiście możliwe. W takim przypadku po otrzymaniu pierwszej przesyłki prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klientów w celu wstrzymania kolejnych wysyłek. 2) Czy muszę przyjmować następne przesyłki? Nie. Z każdą przesyłką otrzyma Pan/Pani obszerny prospekt informacyjny prezentujący zawartość następnej przesyłki. Jeśli zapowiadana oferta nie spełniałaby Pana/Pani oczekiwań, wystarczy nas o tym powiadomić. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku, gdyby zdecydował/-a się Pan/Pani na całkowitą rezygnację z oferty PROVEA. Pisza jedno a robią drugie eh bezczeli poprostu. A może jest wiecej zadowolonych klientek a tylko częsc jest oszukiwana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes_aw
Ja właśnie wczoraj tez dostałam tą bieliznę i dzisiaj zadzwoniłam (połączono mnie bez problemów) z rezygnacją. Konto jest zawieszone, ale zobaczę co będzie dalej. Mam nadzieję, że nie bedze miała problemów za ok 8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwada
witam!Ja korzystam z usług tj firmy i nie narzekam ,majtki są super jakościowo,kiedy nie chce przesyłki to piszę do nich.Na początku też się bałam jak do mnie pierwszy raz zadzwonili ale naprawdę firma jest ok.nie straszcie jedni drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia868686
dobra spoko nawet ładne są ale bez przesady zeby co dwa miechy przesyłac i wciaskac na hama takie drogie majtki.jakbym chciała to sobie sama zmówie a nie któs na hama wciska mi mimo ze złożyłam rezygnacje z nastepnych przesyłek wkurza mnie takie cos.a z reszta one nie są z bawełny tylko jakies sztuczne syntetyki zasrane .:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_ros
Mnie również firma Provea czy też Miriale próbowała i nadal próbuje oszukać. Na wiosnę w jakiejś kolorowej gazecie znalazłam kupon z promocyjną ofertą zakupu ekskluzywnej bielizny za ok 30 zł. oczywiście propozycja była kusząca, więc wypełniłam kupon i wysłałam. Po KILKU miesiącach otrzymałam trzy pary majtek według mnie okropnych z wezwaniem do zapłaty ok 70 zł. paczkę wraz z wezwaniem odesłałam i napisałam im dlaczego. Oczywiście po miesiącu przyszło kolejne wezwanie, a później kolejne i tak jest do tej pory. Teraz straszą mnie sądem. Co ciekawe, na każdym wezwaniu jest opisany inny towar i inna kwota. Mam nadzieję że nie mają prawa pozwać mnie do sądu? Niestety nie mam dowodu odesłania paczki z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_ros
Mnie również firma Provea czy też Miriale próbowała i nadal próbuje oszukać. Na wiosnę w jakiejś kolorowej gazecie znalazłam kupon z promocyjną ofertą zakupu ekskluzywnej bielizny za ok 30 zł. oczywiście propozycja była kusząca, więc wypełniłam kupon i wysłałam. Po KILKU miesiącach otrzymałam trzy pary majtek według mnie okropnych z wezwaniem do zapłaty ok 70 zł. paczkę wraz z wezwaniem odesłałam i napisałam im dlaczego. Oczywiście po miesiącu przyszło kolejne wezwanie, a później kolejne i tak jest do tej pory. Teraz straszą mnie sądem. Co ciekawe, na każdym wezwaniu jest opisany inny towar i inna kwota. Mam nadzieję że nie mają prawa pozwać mnie do sądu? Niestety nie mam dowodu odesłania paczki z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. pozwoliłam sobie do was sie wedrzeć ;) Jeśli kogoś to zainteresuje to opisze moją historyjkę. Otóż: w lipcu zadzwonił do mnie miły Pan, z promocyjną ofertą ,,majteczek lub stringów,, hm.. 15zł+wysyłka. ok. dobra niech przysla.. Ale...Pan mi podaje moje dane adresowe i pyta czy się zgadzają.... miał wszystkie dane jakich potrzebował ...skąd -pewnie kupił.. No ale...czekałam,czekałam...i sie nie doczekałam... przyszedł za to rachunek na ponad 90zł.... oczywiscie paczki nie było zadnej...wywąchałam,ze coś nie tak..i poradziłąm się rzecznika do spraw konsumenckich... poradził mi napisac pismo reklamacyjne i wysłać poleconym... tak też zrobiłam..poniewaz nikt nie odbierał telefonów,e-maile wracały... ale...oczy zrtobiłam dziś...bo dostałam...kolejny rachunek do zapłaty za nic! oczywiście wiekszy 104zł. Jestem juz zorientowana w całej sprawie i po południu jade złozyć zawiadomienie o próbie wyłudzenia pieniędzy... Koniec z naciąganiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. pozwoliłam sobie do was sie wedrzeć ;) Jeśli kogoś to zainteresuje to opisze moją historyjkę. Otóż: w lipcu zadzwonił do mnie miły Pan, z promocyjną ofertą ,,majteczek lub stringów,, hm.. 15zł+wysyłka. ok. dobra niech przysla.. Ale...Pan mi podaje moje dane adresowe i pyta czy się zgadzają.... miał wszystkie dane jakich potrzebował ...skąd -pewnie kupił.. No ale...czekałam,czekałam...i sie nie doczekałam... przyszedł za to rachunek na ponad 90zł.... oczywiscie paczki nie było zadnej...wywąchałam,ze coś nie tak..i poradziłąm się rzecznika do spraw konsumenckich... poradził mi napisac pismo reklamacyjne i wysłać poleconym... tak też zrobiłam..poniewaz nikt nie odbierał telefonów,e-maile wracały... ale...oczy zrobiłam dziś...bo dostałam...kolejny rachunek do zapłaty za nic! oczywiście wiekszy 104zł. Jestem juz zorientowana w całej sprawie i po południu jade złozyć zawiadomienie o próbie wyłudzenia pieniędzy... Koniec z naciąganiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. pozwoliłam sobie do was sie wedrzeć ;) Jeśli kogoś to zainteresuje to opisze moją historyjkę. Otóż: w lipcu zadzwonił do mnie miły Pan, z promocyjną ofertą ,,majteczek lub stringów,, hm.. 15zł+wysyłka. ok. dobra niech przysla.. Ale...Pan mi podaje moje dane adresowe i pyta czy się zgadzają.... miał wszystkie dane jakich potrzebował ...skąd -pewnie kupił.. No ale...czekałam,czekałam...i sie nie doczekałam... przyszedł za to rachunek na ponad 90zł.... oczywiscie paczki nie było zadnej...wywąchałam,ze coś nie tak..i poradziłąm się rzecznika do spraw konsumenckich... poradził mi napisac pismo reklamacyjne i wysłać poleconym... tak też zrobiłam..poniewaz nikt nie odbierał telefonów,e-maile wracały... ale...oczy zrtobiłam dziś...bo dostałam...kolejny rachunek do zapłaty za nic! oczywiście wiekszy 104zł. Jestem juz zorientowana w całej sprawie i po południu jade złozyć zawiadomienie o próbie wyłudzenia pieniędzy... Koniec z naciąganiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda...idź na najbliższy komisariat i nie płać za cos czego nie masz! pokażesz im wszystkie papierki od tej firmy. bo jak windykacje nasla-to sie juz bedzie cieżko wywinąć.. takim firmom pomagaja ,,prawnicy wkręcać ludzi,,. ja tam dłuzej czekać nie zamierzam, mąż mnie zmieni przy dzieciakach i jadę do komendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristina
witam. pewnego dnia ktoś do mnie zadzwonił i zaproponował właśnie majtki firmy miriale, za jedyne 15 zł. Nie chciałam zamówić, ale ta kobieta tak zakręciła mi w głowie i zamówiłam!przesyłka przyszła zapłaciłam za nia.Z przesyłką była następna oderta tyle że już za 70 czy 80 zł(dokładnie nie pamiętam).Zaczęłam szukać informacji w internecie na temat MIRIALE.I znalazłam nie ciekawe opinie, że oszukują.Nie chciałam tej przesyłki,więc zadzwoniłam i odmówiłam.I więcej nie dostawałam przesyłek. W moim przypadku było tak.Ale jak czytałam na forum to różnie z tą firmą jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_ros
Hmm windykację naślą? Wątpię... Wątpię że oszust naprawdę pozwałby do sądu. Tyle ludzi oszukali czy próbują oszukać więc raczej by nie wygrali. Swoją drogą czy ktoś z Was może się już z nimi sądził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_ros
Windykacja? Wątpię... Wątpię że oszuści na serio pakowaliby się w jakieś windykacje skoro tyle ludzi oszukali czy też próbują oszukać. o nich jest już za głośno. A tak swoją drogą, czy ktoś miał jakieś większe problemy z tą firmą tzn. sprawy sądowe itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioma82
ja nie wiem jak wy ale ja nikomu nie polecam tej furmy,to same złodzieje i oszusty!!!a co lepsze jak chciałam załatwić z nimi sprawe rezygnacji z dalszych przesyłek,wybierałam w telefonie podpunkt "jeżeli chcesz zrezygnować"odrazu rozmowa została przerywana>NIE DAJCIE ZŁAPAĆ SIĘ W ICH SIDŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioma82
ja nie wiem jak wy ale ja nikomu nie polecam tej furmy,to same złodzieje i oszusty!!!a co lepsze jak chciałam załatwić z nimi sprawe rezygnacji z dalszych przesyłek,wybierałam w telefonie podpunkt "jeżeli chcesz zrezygnować"odrazu rozmowa została przerywana>NIE DAJCIE ZŁAPAĆ SIĘ W ICH SIDŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja jestem obecnie klientką miriale i jak dotychczas nie miałam żadnych problemów ,otrzymywałam to co zamawiałam . Chcąc przeskoczyc przesyłkę zaznaczałam to na swoim koncie na stronie miriale i jak narazie wszystko jest ok. Mam znajomą która całkowicie zrezygnowała z usług miriale zgłaszając to telefonicznie , zamknęła konto bez żadnych problemów. Więc jak widzicje ja nic do nich nie mam ,przynajmniej na razie, przyznaje jednak że martwią mnie wasze wypowiedzi na temat miriale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja jestem obecnie klientką miriale i jak dotychczas nie miałam żadnych problemów ,otrzymywałam to co zamawiałam . Chcąc przeskoczyc przesyłkę zaznaczałam to na swoim koncie na stronie miriale i jak na razie wszystko jest ok. Mam znajomą która całkowicie zrezygnowała z usług miriale zgłaszając to telefonicznie , zamknęła konto bez żadnych problemów. Więc jak widzicie ja nic do nich nie mam ,przynajmniej na razie, przyznaje jednak że martwią mnie wasze wypowiedzi na temat miriale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja jestem obecnie klientką miriale i jak dotychczas nie miałam żadnych problemów ,otrzymywałam to co zamawiałam . Chcąc przeskoczyc przesyłkę zaznaczałam to na swoim koncie na stronie miriale i jak na razie wszystko jest ok. Mam znajomą która całkowicie zrezygnowała z usług miriale zgłaszając to telefonicznie , zamknęła konto bez żadnych problemów. Więc jak widzicie ja nic do nich nie mam ,przynajmniej na razie, przyznaje jednak że martwią mnie wasze wypowiedzi na temat miriale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitara
hej laski nei straszcie mnie ... ja sobie wczoraj komplet zamówiłam ale biorąc pod uwagę ich warunki sprzedaży nei wpadłabym na pomysł żeby szukać o nich opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynqa
Ach właśnie mam problem z tą firmą :/ Jakiś czas temu dzwoniła do nas do domu konsultantka, chciała rozmawiać ze mną, a że studiuję w innym mieście, zamówienie złożyła moja mama na moje nazwisko:/ Nie mam pretensji do mamy, miały przyjść majtki po promocyjnej cenie. Oczywiście pierwsza para ta tańsza nie przyszła, później mama próbowała się do nich dodzwonić, żeby zrezygnować z innych droższych, ale oczywiście nie można było się dodzwonić:/ Ostatnio zaś przyszły trzy pary majtek za chyba 80 zł, z tego co wiem mama miała je im odesłać wraz z reklamacją że nie przyszedł komplet promocyjny, a tego nie zamawiała. Swoją drogą przesyłki wysyłane są listem zwykłym więc nikt im nie udowodni że coś w ogóle było wysyłane Ach no mówię wam słów brak, a dziś przyszedł kolejny monit z ostrzeżeniem, że jak nie zapłacimy będą zmuszeni pobrać opłatę karną. Na szczęście mamy 120 minut darmowych, to będziemy dziś sobie mogli z nimi porozmawiać... o ile się dodzwonimy ;D Szczerze to informacje o tej firmie Tono już dawno powinny znaleźć się w gazetach i programch takich jak Interwencja. Oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×