Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość naciągnięta
helunia 27 tak jak tu już - słusznie zresztą - padło stwierdzenie, że nie jesteśmy zbieraniną analfabetek. W liście powitalnym, który dostałam nie było e-maila ani nr tel. do siedziby firmy, tylko nieaktywne już numery telefonów, ponoć specjalnie uruchomione aby można było odwołać przesyłkę, gdy jej nie będę chciała. Nie będę przytaczać argumentów na "NIE" wobec tej firmy - powtarzają się tu na forum z zadziwiającą regularnością. Nie pisze tego jedna osoba, tylko wiele różnych osób, których łączy to, że czują się naciągani i manipulowani, przez tą firmę. Bajka02 - jeżeli napisałaś tak jak na forum serwis.klientów@provea.pl to mail nie dojdzie napisz "o" zamiast "ó" w wyrazie "klientow" i powinno być OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helunia27
Tak więc drogie klientki i nie klientki:) Nie bulwersujcie się tak bardzo bo nie ma czym. Przeczytałam wiele stron z tej dyskusji i w wielu wpisach widać po prostu ewidentne nie czytanie regulaminu który wcale długi nie jest. Tak więc mój post odnosił się do tych osób. W październiku zamówiłam przesyłkę męską, mam to pierwsze pismo (dostałam je 2 tygodnie temu i czekam na tą pierwszą promocyjną i jak mojemu mężowi nie będzie pasowało to zrezygnuję Pozdrawiam klientki i nie klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helunia27
Tak więc drogie klientki i nie klientki:) Nie bulwersujcie się tak bardzo bo nie ma czym. Przeczytałam wiele stron z tej dyskusji i w wielu wpisach widać po prostu ewidentne nie czytanie regulaminu który wcale długi nie jest. Tak więc mój post odnosił się do tych osób. W październiku zamówiłam przesyłkę męską, mam to pierwsze pismo (dostałam je 2 tygodnie temu i czekam na tą pierwszą promocyjną i jak mojemu mężowi nie będzie pasowało to zrezygnuję Pozdrawiam klientki i nie klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ta oszukańcza firma od 2 lat mnie gnębi. Zamówiłam towar 2 lata temu: to miał być komplet bielizny za 29 zł na gwiazdke dla siostry. Czekałam czekałam a tu nic nie przyszło. Troche sie zdenerwowałam, bo zostalam bez prezentu. Pomyslalam że żle wyslalam zamówienie i zapomnialam o tym. dopieropo 5 miesiacach dostalam ponaglenie na sumę: 90 zł. Na początku nawet nie wiedziałam za co- dopiero potem sobie przypomnialam o tej bieliźnie. Teraz dług wynosi 170 zł a ja nadal nic nie dostałam. Nie moge sie do nich dodzwonić. Co mam zrobic- czemu mam płacić za niewykonaną usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ta oszukańcza firma od 2 lat mnie gnębi. Zamówiłam towar 2 lata temu: to miał być komplet bielizny za 29 zł na gwiazdke dla siostry. Czekałam czekałam a tu nic nie przyszło. Troche sie zdenerwowałam, bo zostalam bez prezentu. Pomyslalam że żle wyslalam zamówienie i zapomnialam o tym. dopieropo 5 miesiacach dostalam ponaglenie na sumę: 90 zł. Na początku nawet nie wiedziałam za co- dopiero potem sobie przypomnialam o tej bieliźnie. Teraz dług wynosi 170 zł a ja nadal nic nie dostałam. Nie moge sie do nich dodzwonić. Co mam zrobic- czemu mam płacić za niewykonaną usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaro oszukana
Witam, ta oszukańcza firma od 2 lat mnie gnębi. Zamówiłam towar 2 lata temu: to miał być komplet bielizny za 29 zł na gwiazdke dla siostry. Czekałam czekałam a tu nic nie przyszło. Troche sie zdenerwowałam, bo zostalam bez prezentu. Pomyslalam że żle wyslalam zamówienie i zapomnialam o tym. dopieropo 5 miesiacach dostalam ponaglenie na sumę: 90 zł. Na początku nawet nie wiedziałam za co- dopiero potem sobie przypomnialam o tej bieliźnie. Teraz dług wynosi 170 zł a ja nadal nic nie dostałam. Nie moge sie do nich dodzwonić. Co mam zrobic- czemu mam płacić za niewykonaną usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaro oskh
Witam, ta oszukańcza firma od 2 lat mnie gnębi. Zamówiłam towar 2 lata temu: to miał być komplet bielizny za 29 zł na gwiazdke dla siostry. Czekałam czekałam a tu nic nie przyszło. Troche sie zdenerwowałam, bo zostalam bez prezentu. Pomyslalam że żle wyslalam zamówienie i zapomnialam o tym. dopieropo 5 miesiacach dostalam ponaglenie na sumę: 90 zł. Na początku nawet nie wiedziałam za co- dopiero potem sobie przypomnialam o tej bieliźnie. Teraz dług wynosi 170 zł a ja nadal nic nie dostałam. Nie moge sie do nich dodzwonić. Co mam zrobic- czemu mam płacić za niewykonaną usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszuści
ta firma to jedna wielka sciema, nic od nich nie zamawialem, a dostalem damskie stringi, ciekawe po co mi one, a Ty slawku jak jestes taki madry to moze powiesz mi skad oni maja moje dane co? to nie jest zadna nie uczciwoasc Polakow ani poczty polskiej tylko wyludzanie pieniedzy przez firme miriale, dzwonilem do nich kilka razy i tlumacze im ze odeslalem im ich paczke bo zadnej nie zamawialem i nie mam ochoty od nich nic zamawiac a oni mi wciskaja ze wszystkie rozmowy sa nagrywane i oni moga znalezc moja rozmowe z nimi w ktorej zamawialem rzeczy od nich, wiec oswiadczylem ze w takim razie prosze mi ja wyslac tylko beda miec problem ze znalezieniem jej bo tej rozmowy nie bylo, ale oni dalej swoje, wiem tylko ze udam sie z ta sprawa do jakiegos rzecznika praw konsumenta. nie chodzi tu tez o jakies marne 50 albo 100 zl, ale pomyslcie ile oni osob tak nabieraja, kumulujac kazde oddane im 50 zl troche im sie uzbiera, widzac ze nikt nie reaguje na sprawe robia to dalej. P.S. pracownikom firmy miriale chcialbym podziekowac za udzial w tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszuści
ta firma to jedna wielka sciema, nic od nich nie zamawialem, a dostalem damskie stringi, ciekawe po co mi one, a Ty slawku jak jestes taki madry to moze powiesz mi skad oni maja moje dane co? to nie jest zadna nie uczciwoasc Polakow ani poczty polskiej tylko wyludzanie pieniedzy przez firme miriale, dzwonilem do nich kilka razy i tlumacze im ze odeslalem im ich paczke bo zadnej nie zamawialem i nie mam ochoty od nich nic zamawiac a oni mi wciskaja ze wszystkie rozmowy sa nagrywane i oni moga znalezc moja rozmowe z nimi w ktorej zamawialem rzeczy od nich, wiec oswiadczylem ze w takim razie prosze mi ja wyslac tylko beda miec problem ze znalezieniem jej bo tej rozmowy nie bylo, ale oni dalej swoje, wiem tylko ze udam sie z ta sprawa do jakiegos rzecznika praw konsumenta. nie chodzi tu tez o jakies marne 50 albo 100 zl, ale pomyslcie ile oni osob tak nabieraja, kumulujac kazde oddane im 50 zl troche im sie uzbiera, widzac ze nikt nie reaguje na sprawe robia to dalej. P.S. pracownikom firmy miriale chcialbym podziekowac za udzial w tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszuści
ta firma to jedna wielka sciema, nic od nich nie zamawialem, a dostalem damskie stringi, ciekawe po co mi one, a Ty slawku jak jestes taki madry to moze powiesz mi skad oni maja moje dane co? to nie jest zadna nie uczciwoasc Polakow ani poczty polskiej tylko wyludzanie pieniedzy przez firme miriale, dzwonilem do nich kilka razy i tlumacze im ze odeslalem im ich paczke bo zadnej nie zamawialem i nie mam ochoty od nich nic zamawiac a oni mi wciskaja ze wszystkie rozmowy sa nagrywane i oni moga znalezc moja rozmowe z nimi w ktorej zamawialem rzeczy od nich, wiec oswiadczylem ze w takim razie prosze mi ja wyslac tylko beda miec problem ze znalezieniem jej bo tej rozmowy nie bylo, ale oni dalej swoje, wiem tylko ze udam sie z ta sprawa do jakiegos rzecznika praw konsumenta. nie chodzi tu tez o jakies marne 50 albo 100 zl, ale pomyslcie ile oni osob tak nabieraja, kumulujac kazde oddane im 50 zl troche im sie uzbiera, widzac ze nikt nie reaguje na sprawe robia to dalej. P.S. pracownikom firmy miriale chcialbym podziekowac za udzial w tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie udało sie bez problemów zakończyc współprace z ta firma po zalogowaniu i podaniu swago nr. klienta napisałam 2 listy z prosba o skreslenie mnie z listy klientów i o nie przetwarzanie moich danych osobowych. Po 3 dniach otrzymałam maila z potwierdzeniem mojej rezygnacji i mam nadzieje ze to bedzie na tyle ,ale na wszelki wypadek nie usunełam tego listu bo licho wie co bedzie za rok czy 2. Z tego forum wynika że to oszuści pierwszej wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitasroma
Witam. Wszyscy pisza o problemach jakie maja z ta firma. Moje pytanie brzmi czy komus udalo sie uporac z tymi gnojami??? Ja rowniez otrzymalem wezwanie do zaplaty ponad 90 zl za rzekomo wyslaną do mnie bielizne. Gdzie moge zglosic probe wyłudzenia pieniedzy?? Pozdrawiam i prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitasroma
Witam. Wszyscy pisza o problemach jakie maja z ta firma. Moje pytanie brzmi czy komus udalo sie uporac z tymi gnojami??? Ja rowniez otrzymalem wezwanie do zaplaty ponad 90 zl za rzekomo wyslaną do mnie bielizne. Gdzie moge zglosic probe wyłudzenia pieniedzy?? Pozdrawiam i prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągnięta
Na telefony do tej firmy szkoda pieniędzy, ciągle włącza się automat. Najlepiej pisać na adres serwis.klientow@provea.pl. - pisać, pisać pisać. Aż do skutku!!! Po pierwszym mailu dostałam informację, że sprawa jest załatwiona i rozpatrzyli pozytywnie moją reklamację w sprawie niedostarczonej przesyłki (ale rachunek dostałam). Mimo to nie przeszkadzało im miesiąc później przysłać mi wezwanie do zapłaty, za coś czego nie dostałam, i mimo że uwzględnili moją relamację. Więc napisałam do nich znowu kolejne maile, ale trochę mniej kulturalnie, bo się zdenerwowałam. Do wiadomości dłączyłam wcześniejsze maile od nich i do nich. Czekałam 3 dni na odpowiedź i otrzymałam informację, że moje konto z (fikcyjnym) zadłużeniem zostało wyzerowane. W cuda trudno wierzyć, więc maili od nich nie kasuję i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Kto wie? Może za rok znów dostanę jakiś rachunek :-( Życzę powodzenia i cierpliwości, która jest niezbędna w kontaktach z Miriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamacja
Po przeczytaniu rozmaitych opinii na tym forum i innych byłam sceptycznie nastawiona zarówno w stosunku do załatwienia reklamacji jak i konsultantów. Była strasznie wkurzona, jednak gdy zadzwoniłam do biura obsługi, i po oczekiwaniu na połączenie, udało mi się zareklamować przesyłkę która do mnie nie dotarła. Ciekawe czy przyjmą taką reklamację? podobno za dwa tygodnie mam ponownie zadzwonić.Jestem ciekawa czy tylko mi się udało tak to załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamacja
Po przeczytaniu tego oraz innych tematów na innych forach byłam sceptycznie nastawiona do tej firmy. Gdy do nich zadzwoniłam(na maxa wkurzona), po oczekiwaniu na połączenie, udało mi się zareklamować przesyłkę.Podobno mam zadzwonić za dwa tygodnie. Czy Wam też tak powiedzieli i udało się załatwić tak tą sprawę z tymi paniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamacja
Po przeczytaniu tego oraz innych tematów na innych forach byłam sceptycznie nastawiona do tej firmy. Gdy do nich zadzwoniłam(na maxa wkurzona), po oczekiwaniu na połączenie, udało mi się zareklamować przesyłkę.Podobno mam zadzwonić za dwa tygodnie. Czy Wam też tak powiedzieli i udało się załatwić tak tą sprawę z tymi paniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia868686
hej kurde ja tez kiedys kupiłam to dziadostwo mieli mi figi przysłac a przysłali jakies gówno jak pantalony wielkie .niby eska miała byc to ze jestem po porodzie to oni myśleli ze masz tyłek jak szafa 3drzwiowa a teraz znowu przysłali to i niewiem jak to odesłac im 75zł w życiu!!ani grosza im niedam.niech ktos napisze jak mam to odesłac im bo leży nie ruszone.plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia868686
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia868686
kurcze a to można odesłac w normalnej kopercie?a z tyłu w tych listach pisze ze mozna zrezygnowac z kolejnej przesyłki i trzeba wypełnic i podac numer przesyłki a jak chce odesłac te majty co teraz mi przyszły i skad mam wiedziec jaki to numer przesyłki jest a z reszta dzwonilam kiedys i rezygnowalam z kolejnej przesyłki a i tak mi przysłali.a mam ich gdzies zostawie te majty nie odpakowane( bo pisza ze w oryginalnym opakpwaniu trzeba odesłac )nie zaplace nic i niech se leżą zobacze co potem.nie podpisywalam nic w dupie ich mam ):::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anavanka
no to super..bo wczoraj dostałam od nich lisy..ze za 6 tygodni..dostane 3 stringi..za 15,90 + kszt przsyłki 9,90 :/ w dupie tez ich mam ,nie zapłace!! skoro to tacy oszuści..najwyzej..podam rezygnacje.o ile zatwierdzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Halina...
Stwierdziłam że tak jak inni na tym forum zgłoszę reklamację że nie dostałam nic i tak zrobiłam... i lipa wyszła bo reklamacji mi nie uznali a to wszystko przez tą cholerną pocztę bo mnie wydali... ja nie wiem skąd się dowiedzieli bo przecież to bez potwierdzenia odbioru no ale teraz muszę opłacić bo te gacie mam. Nie wiem może odeśle bo teraz mam wraz z odsetkami.Tylko będę musiała jakoś podkleić te folie w których te dupne majtki były.....Teraz wstyd na całą wieś bo listonosz rozgadał że im skłamałam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka..
Jestem juz dłuzszy czas klienta w tej firmie i bardzo sobie chwale u nich zakupy,przysyłaja mi meslkie bokserki z których jestem bardzo zadowolona,owszem na poczatku cena była SUPER tylko 19.90.... :) a teraz przychodza mi koszta 79zł... ale wiem ze moge przeskoczyc kolejna paczke i zamowic nastepna bo np. ta jest za droga,badz zmienic rozmiar,kolor...wszystko!! Sa bardzo elastyczna firma z ktorej ja jestem zadowolona,poniewaz w kazdej sytuacji moge zrezygnowac... pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśoleś
niedawno przyszła do mnie na nazwisko panieńskie żony (5 lat temu zmieniła!) pod adres świeżo wybudowanego domu (pół roku tu mieszkamy) ciekawy zbieg okoliczności..... i rachunek na 72,80 (3 gacie) żona mówi, że pierwsze słyszy o tym. niby jest adres do odsyłki, ale ja nie zamierzam ani złotówki za to zapłacić, ani sie nawet na pocztę pofatygować, skoro widzę, jakie sobie robią z ludzi jaja. mogą sami podesłać kuriera i odebrać. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśoleś
niedawno przyszła do mnie na nazwisko panieńskie żony (5 lat temu zmieniła!) pod adres świeżo wybudowanego domu (pół roku tu mieszkamy) ciekawy zbieg okoliczności..... i rachunek na 72,80 (3 gacie) żona mówi, że pierwsze słyszy o tym. niby jest adres do odsyłki, ale ja nie zamierzam ani złotówki za to zapłacić, ani sie nawet na pocztę pofatygować, skoro widzę, jakie sobie robią z ludzi jaja. mogą sami podesłać kuriera i odebrać. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed swietami dostalam od nich list ze za 6 tygodni przyjda mi te gacie. byly tam podane 2 telefony na ktore mozna dzwonic w sprawie rezygnacji ale to jakas podpierducha bo nikt ich nie odbiera. wogole dziwi mnie jedno skad oni mieli moj numer komorki? bo to wlasnie do mnie jakis gosciu zadzwonil i powiedzial ze ma taka ofeerte i ze rozmowa jest nagrywana. i ja durna sie zgodzilam. ale jeszcze nie otrzymalam od nich tych majtek. myslicie ze jak nie przyjme tej paczki (podobno jest jako polecona) to dadza mi spokoj? nie wiem co teraz robic? napisalam przed chwila maila do nich z rezygnacja ale nie wiem czy ją przyjma. kurde jak moja matka sie dowie ze mam jakies problemy z ta firma to mnie zabije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed swietami dostalam od nich list ze za 6 tygodni przyjda mi te gacie. byly tam podane 2 telefony na ktore mozna dzwonic w sprawie rezygnacji ale to jakas podpierducha bo nikt ich nie odbiera. wogole dziwi mnie jedno skad oni mieli moj numer komorki? bo to wlasnie do mnie jakis gosciu zadzwonil i powiedzial ze ma taka ofeerte i ze rozmowa jest nagrywana. i ja durna sie zgodzilam. ale jeszcze nie otrzymalam od nich tych majtek. myslicie ze jak nie przyjme tej paczki (podobno jest jako polecona) to dadza mi spokoj? nie wiem co teraz robic? napisalam przed chwila maila do nich z rezygnacja ale nie wiem czy ją przyjma. kurde jak moja matka sie dowie ze mam jakies problemy z ta firma to mnie zabije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed swietami dostalam od nich list ze za 6 tygodni przyjda mi te gacie. byly tam podane 2 telefony na ktore mozna dzwonic w sprawie rezygnacji ale to jakas podpierducha bo nikt ich nie odbiera. wogole dziwi mnie jedno skad oni mieli moj numer komorki? bo to wlasnie do mnie jakis gosciu zadzwonil i powiedzial ze ma taka ofeerte i ze rozmowa jest nagrywana. i ja durna sie zgodzilam. ale jeszcze nie otrzymalam od nich tych majtek. myslicie ze jak nie przyjme tej paczki (podobno jest jako polecona) to dadza mi spokoj? nie wiem co teraz robic? napisalam przed chwila maila do nich z rezygnacja ale nie wiem czy ją przyjma. kurde jak moja matka sie dowie ze mam jakies problemy z ta firma to mnie zabije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia868686
kurde znowu mi dzis przyszły majtki a za te poprzednie co przyslali nie zapłaciłam i leżą i oni nic nie pisza żeby zapłacic banda jednaa weżcie co mam zrbic z tym dziadostwem ja pierdziu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam się u nich ,złożyłam zmówienie ale jak się potem doczytałam w regulaminie to wysłałam od razy zawiadomienie że anuluję konto .Po dość długim czasie napisano mi że konto zgłoszono do zamknięcia ,ale przesyłka niestety została mi jednak już wysłana ,że mam im ją odesłać nie naruszoną ,lub zostawić na poczcie lub uregulować rachunek i mimo zamknięcia konta przesyłkę zatrzymać .Dziś dostałam od nich paczkę ,więc zadzwoniłam do nich i zapytałam się czy konto zostało zamknięte .Pani potwierdziła że zamknięte ,wiec przelałam pieniądze na podane konto za paczuszkę bo nie lubię być komu komukolwiek coś winna . I powiedziała że innych przesyłek już nie otrzymam .Czas pokaże czy mówiła prawdę ta Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×