Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość gość
Wszystko to bzdury. Typowi naciągacze. Próba rezygnacji powoduje zwiększenie liczby dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anels
a ja zachęcam zajrzeć na www.sklep-biustonosze.pl, tania bielizna porzadna polskie firmy poniewaz nie wspieraja handlu zagranicznego, bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32323
Jakiś czas temu na mojej skrzynce ( do skrzynki nie weszła) znalazłem dużą kopertę, w środku były majtki. Zdziwiłem się i razem z innymi reklamówkami odłożyłem na murek. Dzisiaj dostałem kopertę z kolejnymi majtami i z rachunkiem na ponad 80zł. Też wyrzuciłem. Co to w ogóle jest? Ktoś sobie robi jaja i żąda żebym biegał na pocztę i odsyłał niezamówiony towar lub wysyłał rezygnację z czegoś do czego się nie zapisywałem. Mam tracić czas dla jakichś naciągaczy? Chyba ich pogięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy jak w ogóle nie zamawiała nic z tej firmy czy musze płacić za to upomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseret
Bieliznę w Miriale kupuje od lat. Telefonicznie wyraziłam zgodę na przesyłkę. Termin płatności nie jest określony. Płacę często po dłuższym czasie. W każdej przesyłce jest informacja, że mogę z następnego zakupu zrezygnować. Przez rok byłam poza domem i nie miałam żadnych problemów z wycofania się z zakupów. Teraz znowu jestem klientką Miriale i nie mam problemu z rezygnacji z następnej przesyłki . Jest tylko zasada zamawiasz- płacisz. Nie chcesz bielizny poinformuj firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutajezz
Bieliznę MIRIALE kupuję kolejny raz od ponad roku i jestem bardzo zadowolona.Już raz zamawiałam przez rok i zrezygnowałam telefonicznie bez żadnych problemów. Wiadomo bielizna jak wszysko co się używa, po pewnym czasie ulega zniszczeniu. Moim zdaniem bielizna MIRIALE jest bardzo ciekawa i dobrze się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostawałam tą bieliznę chyba z 4 razy i ani razu nie zapłaciłam i sobie ją wzięłam bo tak naprawdę g****o mogą mi zrobić i wam też!! Nigdzie się nie podpisywaliscie że taka paczkę odebraliscie ani że za nią zaplacicie także olać i nie płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek1
witam. kiedyś kupiłem tą bieliznę, żona w sumie była zadowolona:) chciałem coś żonce kupić znów ale ... nie mogę wbić się na ich stronę bo trzeba się zalogować. Mój stary numer klienta nie działa a nie ma guziczka "zarejestruj" . Wie ktoś jak się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×