Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość gość
TEZ SIE DZIWIE , BO JA NIE MAM Z NIMI PROBLEMÓW.ale zamawiam co drugi komplet,. potem rezygnuje z uczestnictwa:0 potem oni znowu dzwonią zoferta promocyjna i przyjmuje jedno, dwa zamówienia. potem rezygnuje i tak w sumie w roku to mam 2, trzy przesyłki. ich majtki sa dla mnie fajne, bo w miare wysokie, a ja waze 82 kg, wiec brzuszek mi fajnie kryją .jedyny mankament to niektóre sztuki maja z tyłu siateczke :) aha i pisze u mnie ze moga sie róznic przysłane od proponowanych, ale zawsze są podobne:) ???i mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 07
Od dłuższego już czasu klientem MIRIALE będąc korzystam z oferty, i zadowolony jestem z tego, ze zakupywać mogę taka ładną bieliznę. Bielizna jest szytą dobrze, ładnie prezentującą się, co czyni, że dobrze się ją nosi. Atrakcyjność oferowanej bielizny sprawia, moje, w niej zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. JA JAK NAJBARDZIEJ POLECAM. Panie tu sieją chyba trochę niepotrzebną panikę. Sprawa wygląda następująco, pierwsze zamówienie odbywa się poprzez kontakt tel. od nich, lub samemu można zamówić na stronie. Zamówienie przychodzi, w środku jest bielizna i faktura do opłacenia w jakimś tam terminie. Fakturę płacimy, chyba, że odsyłamy wraz z bielizną. Następne zamówienia przychodzą już automatycznie, ale można z nich zrezygnować (opuścić zamówienie) na stronie internetowej. Wcześniej przysyłają taką "pocztówkę" z informacją jakie będzie następne zamówienie. Ja tak rezygnowałam chyba z rok, potem się wypisałam całkowicie dzwoniąc do nich, żadnych problemów nie miałam. Kontakt telefoniczny bardzo dobry. Co do bielizny, to jest bardzo dobrej jakości. Nosze i nosze i wcale nie widać, żeby się sprała, znosiła czy cokolwiek. Ja polecam jak najbardziej, wypisałam się, ale chyba się znów zapisze, ponieważ przydała by się nowa bielizna dobrej jakości i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wczoraj przebrnąłem przez cały wątek gdyż niestety mnie również próbowano naciągnąć. Postanowiłem wysłać do nich maila z żądaniem usunięcia moich danych osobowych z ich bazy oraz zaprzestania nękania mnie dalszą korespondencją. Dziś rano zaskoczenie, odpowiedzieli w ciągu 12 godzin i usunięto moje dane z ich bazy, a wysłany towar mogę zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma problemu z wycofaniem sie. poprostu albo dzwoni sie do nich i rezygnuje z przesyłki apotem dostaje sie tylko folder z ofertą następnej albo nie otwieraj paczki i ją odeślij. nie widze zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam ofertę tej bielizny w internecie,spodobała mi się i zamówiłam,owszem pierwsza jest w cenie promocyjnej.Widziałam co zamawiam,tylko bałam się czy trafię z rozmiarem.I cud się stał,staniczek jak ulał lezy,gdzie w sklepie muszę się sporo namierzyc,majteczki i koszulkę odesłałam do wymiany,na mniejszy rozmiar,po uprzednim zadzwonieniu do firmy.Żadnych nie ma problemów,pani miła,wszystko odnotowała i wprowadziła w baze już prawidłowy mój rozmiar.Bielizna śliczna,elegancko wykończona i bajeczne kolory.Chcę otrzymywac co 2-mce,a co tam na Triumfie się zawiodłam.a kasa nie jest aż tak wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dzisiaj przyszła mi przesyłka i dostałam drug przelewy na ich adres a na drugiej stronie jest podany nr telefonu jesli się chce zrezygnować z następnej przesłki zadzwoniłam podałam nr klienta i zlikwidowali mi konto nie ma co się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WizaAnka24
Ja mam inne ale już okazjonalne marki i kreacje bielizny (tylko dla Pań) http://bisi.pl/fakty24wypad Ceny są wysokie, to jedyny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja mam taką sprawę, a mianowicie nie zamawiałam nic z tej firmy, nic a nic, a otrzymałam upomnienie o zapłacenie 39,80zł. Nie mam pojęcia jakim cudem dotarło do wynajmowanego przeze mnie mieszkania to ponaglenie, tym bardziej że nie nigdzie nie podawałam danych kontaktowych.... Ktoś może mi odpisać, bo nie wiem co powinnam zrobić... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka3434
do mnei przyszłą ta bielizna choć nie znam tej firmy i nic u niej nie zamawiałam! byłam klientką yves rocher. myslę, że przysłali mi na chybił trafił, bo bielizna totalnie nie w moim rozmiarze! ja bym takiej nie zamówiła bo nosze 3 rozmiary większą niż dostałam. w każdym razie nic nei zamawiałam a wezwania do zapłąty dostaję oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka3434
gość-cie co słodzili firmie wyżej to jedna i tak sama osoba :D nagle wielce handlarz reputacje tym złodziejom podnosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina70
Dzisiaj wyjęłam przesyłkę ze skrzynki. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jest to komplet bielizny. Nic nie zamawiałam, nie znam firmy, nikt do mnie nie dzwonił z żadną propozycją / nadmieniam, że rozmiar bielizny jest o kilka nr za mały/. Zadzwoniłam od razu na BOK- ciężko się dodzwonić, ale po kilku próbach udało się. Dowiedziałam się, że zamówienie zostało wysłane ze skrzynki mailowej której w ogóle nie znam !!! Pani powiedziała mi że moje dane zostają zablokowane i kwota anulowana. Jednak po przeczytaniu wielu opinii na temat firmy jestem ciekawa co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna13
Witam. Mam ten sam problem. Kilka miesięcy temu dzwoniła do Mnie konsultantka. Zgodziłam się na przesyłkę. Przyszła po 6 tygodniach. Bylo to 40 zł. Zapłaciłam gdyż trochę się przestraszyłam... po jakims czasie przyszly kolejne 2 przesyłki. Na kwote 70 zł i 80 zł... zadzwoniłam poślubił numer infolini i odmówiłam kolejną przesyłkę... nie zapłaciłam 2 rachunków... jeden z września a drugi ze stycznia. Nie wiem co dalej z tym zrobić. Bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka - czy może któraś z was ma telefon do tej firmy - bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam dostałam przesylke zapłacialam przy odbiorze a później rezygnacje wyslalam faxem i nie mam zadnych problemów z ta firma. Bielizna jest ładna ale nie dla mnie. Skad oni wymyślili taka rozmiarowke żeby S była jak polska L. Bielizna nie dla mnie bo za duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka94
Witam W ubiegłym roku zrezygnowałam definitywnie z przesyłek,jednak w marcu ponownie przyszła .Rozmowa telefoniczna przebiegła bardzo nieprzyjemnie.Pani po drugiej stronie stanowczo twierdziła ,że wina stoi po mojej stronie, gdyż trzeba i dzwonić i pisać ,aby zrezygnować za każdym razem gdy przyjdzie oferta.Postraszyła mnie windykacją jeżeli nie odeślę przesyłki.No cóż PO MOICH NIEMIŁYCH DOŚWIADCZENIACH ponownie odsyłam przesyłkę...Pani nie była wzruszona faktem ,że naraża mnie znów na dodatkowe nerwy i wydatki.Trzymajcie się od nich z daleka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAC
Witam, 08.08.2014 dostałam telefon o promocji na bielizne bla,bla zgodziłam się za jakieś 2 tyg. przyszly majtki mialam zapłacić 19,90 albo zrezygnować. oczywiście odesłałam- 25.08.2014 doszła do ich fimy przesyłka ode mnie z majtkami i moją rezygnacją . 12.092014 ku mojemu zdziwieniu przyszedł list z wezwaniem do zapłaty za owe gacie w kwocie 19,90 plus 10 zł za wezwanie. Zadz.dziś tj. 16.09.2014 w tej sprawie za co ja mam płacić skoro odesłałam a facet po drugiej stronie odpowiedzial ze mam zapłacić i tak po mimo ze odesłałam a opłata jest za to ze oni wysłali ten towar i jego nie obchodzi to ze ja wysłałam z powrotem. To jakieś chore mówie nie mam produktu a mam płacic a in mi swoje mądrości gada,do tego powiedzial ze kolejne wezwanie to kolejne 10 ł wiecej. JAK MYSLICIE CO Z TYM ZROBIĆ ????? MIAŁ JUŻ Z WAS KTOŚ TAK ?? PŁACIĆ,NIE PŁACIĆ ???? PROSŻE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA !!! firma MIRIALE to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE !!!. Pozytywne i pochlebne wpisy w tym wątku są preparowane przez OSZUSTÓW z firmy MIRIALE !!! Nie przyjmujecie niezamówionych przesyłek, nie odbierajcie żadnych paczek i nie płaćcie żadnych pieniędzy !!! Jeśli nadal firma będzie was nękać możecie złożyć doniesienie do prokuratury o oszustwo. Jeśli uzyskali państwa dane w niewiadomy sposób i przetwarzają te dane bez państwa zgody proszę to zgłosić do rzecznika GIODO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam akurat dobre doświadczenia z Miriale. Tzn. była tylko jedna dziwna akcja, ale wyjaśniliśmy to sobie. Zamawiałam bieliznę pierwszy raz jakieś 3 lata temu, wtedy jeszcze dostawałam same majtki, teraz już dostaję całe komplety bielizny. Gatunkowo, jestem zadowolona, bielizna jest naprawdę bardzo ładna i nie jest "bylejaka", ale niektóre staniki mi kompletnie nie lezą, bo mają miękkie miseczki, a ja mam obfity biust i mi wszystko"wypływa". Szczegół, te które mi nie pasowały,wydałam kuzynkom i tyle. Moja ciotka zamówiła sobie raz bieliznę, dostała, wszystko spoko, ale jak później zobaczyła, że kolejna przesyłka jest droższa, to zrezygnowała. I bez problemu - nie otrzymała po dziś dzień żadnej innej przesyłki. Namówiłam moją mamę do zakupu. Zakupiła, minęło kilka miesięcy i bielizny zamówionej nie dostała. Dostała nagle, ale inną i droższą. Okazało się, ze to była już druga przesyłka (gdzie jest pierwsza niewiadomo, oni niestety nie rejestrują paczek). No to zadzwoniła, złożyła reklamacje, poprosiła ponownie o tamta, a tą odeslała (bo nawet jej się nie spodobała). Tamta przyszła, ale za 5 minut przyszło ponaglenie zapłaty od tej odesłanej (okazało się, że i ta paczka "zaginęła"). Mama znowu zadzwoniła, złożyła reklamacje, wyjaśniła sprawę i niczego dodatkowo nie płaciła, jednakże zrezygnowała z dalszych przesyłek (dlaczego nie wiem, w sumie nie zapytałam). Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tingfootssipi1984ryfbl
ja byłam ich klientką 1,5 roku bielizna jest ok iceny też są ok ale jest wielki problem żeby się wycofać nie radzę jakiś czas temu był o tej firmie krótki reportarz w TELEEKSPRESIE BARDZO WIELE OSÓB OSZUKALI NAWET NIE MAJĄ SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ TO DAJE DO MYŚLENIA Jasne http://m3m.in/tu/dnqf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mają swoją stronę! No i z wywiązaniem się z "umowy" też nie ma problemu- wystarczy zadzwonić, o czym Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bielizną firmy MAT, besuty night, demoniq, obsessive. Piękna i dobra jakościowo bielizna. Zapraszam na stronę www.tachwila.com.pl Tam znajdziecie bieliznę na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam osoby z wrażliwą skórą, po pierwszym praniu bielizna staje się nieprzyjemna dla skóry i szybko tracą kolor. Miałam jakieś 6 kompletów z czego tylko jeden w tej chwili jest miękki, przyjemny i bez odbarwień (ale jest czarno-srebrny). Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Ja zgodzilam sie na pierwsza przesyłke po czym zapłacilam i z drugiej zrezygnowalam zadzwonilam do nich i wszystko jest ok juz 2 lata nie dostaje zadnych przesyłek od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nic nie zamawialam,nawet nie slyszalam nigdy o tej firmie i nic nie dostalam a nagle przychodzi pismo,ze im wiesze jakas kase za cos tam niby.jakim cudem???czy ktos sie z tym spotkal?i skad oni maja moje dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często korzystam z usług sklepu Bieliznaija.pl zawsze moge liczyć na fachową pomoc i porady w kwestii wyboru bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×