Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Ma ktoś FLOWER BY KENZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgAdKo ---> niestety nie mam zdjęcia produktów Pojemność tego słoiczka (w formie takiej łezki) to 40 ml, jest prwaie pełen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
zagatka----> 1. oliwka do masazu antycellulitowa firmy ziaja - uzyta ze 3 razy 6. lakier do paznokci inglot - kolor nr 50 (bladziutki róż) - 1 raz uzyty 7. Privi - Złocisty żel do ciala (diamentowy blask do ciala) - nowka interesuja mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
zakrecona...ato jest lynne ze podane w ml?? myslalam ze to taki puder jakby.....wejdz na gg...4206482..i zerknij na koja liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumiku
Interesuje mnie balsam pur blanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumiku
zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Dziewczyny, czy któraś z Was byłaby zainteresowana cieniami Avon, mam dwa.. w takim ładnym granatowym pudełeczku.. są pojedyncze.. 1. kolor PINK - to taki różowy.. ładny.. jest praktycznie nowy.. raz był użyty.. siostrze kolor coś nie pasował.. a ja się nie maluje.. na cieniu nie widać praktycznie śladów używania.. jedynie na tej gąbeczce do malowania.. jest troszke cienia.. i.. 2. kolor BRONZE - ten cień jest bronzowy, też był tylko raż użyty.. i też kolor siostrze nie pasował.. pudełeczko ma lusterko.. Niestety nie mogłam znaleść cieni w katalogu.. Miałabym ewentualnie jeszcze.. 3. pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J 4. serduszko takie do nadmuchania.. z jakiejś gazety chyba.. do wstawienia telefonu komórkowego.. jest na nim napis NOKIA.. 5. smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. mam swoją czarną.. a tamtą dostałam w prezencie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz, moja droga Sooolar moją listę, może znajdziesz coś dla siebie :) , i się wymienimy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
dziewczyny.. musiałabym sie skonsultować z siostrą.. a jej teraz nie ma.. i będzie dopiero wieczorkiem.. jak już wspominałam.. ja sie nie maluje.. ewentualnie tusz.. i błyszczyk.. lubie błyszczyki.. ona będzie wieczorem, wiec wtedy Wam odpisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sooolar, proszę, zarezerwuj dla mnie ten cień, dobrze ?:) .. mnie wieczorem może nie być, więc jakby co to napisz na gg:6281444 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
zaduzo tego tu nienadazam pisac!!!....heheh...ok teraz moja lista.... 1. lakier inglot 111...taki...niebieski...polyskliwy....nie znam sie na kolorach a jaki to turkusowy??...heheh 2. oczyszczajaca maseczka z oriflamu ta pomaranczowa 3. odzywke z sunsilku "przyklapniete i smetne wlosy" ladnie pachnie...ale wole proste niz puszyste....wlasciwie cala.... 200ml zarezerwowana 7. szminka oriflame.....5233 natural shimmer....taki metaliczny.... 11. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy....bo mam dwa.... 12. lakier oriflame....amethyst.....6342....ciemno fioletowy..sliwkowy....1/6 zuzyta..... 13. lakier oriflame quick silver 6062...nowy!! zarezzerowwany!! 14. plyn do kapieli yves rocher!!!......nowy!!!! nie uzyty!!!1 zapach vanilia....50 ml.... 15. balsam do ciala cztery pory roku odmladzajacy z ekstraktem z wisi..lade pachnie...1/5....moze 1/4 uzyta... 16. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...iecala polowa....150 ml.... 19. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa... jasna dosc...taka...ah nie wiem...kilka razy uzyta...do 10... zarezerwowany!! 20.puder elizabeth sterling london...08 misty beige kilka razy uzyta...wylatuje z pudelka..alejest cala....mozna przykleic to...nie rozsypaa!!! 21. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 22. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika....uwaga!! pisze ze waze do 04. 2000...ale jest taki jaki byl zawsze....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty 23. cien inglot...janso szary..ciemny szary...i bardziej ciemny szary...alei tak dosc jasne...nie wiem jaki numer nie pisze na nim.....pare razy uzyty... 24. cien z mb...7..pare razy uzyty...tak samo...szre...te dosc ciemne... 25. nakleiki do francuskiego manikiru,,,avon....brakuje...zostalo...117......czyli wlasciwie wszystko... a z innych pierdolek... 26. podstawka pod telefon mis...swiecacy jak ktos dzwoni...nie zuzyta....heheh 27. figurka....8 cm...pielegniarki...swinki....z odkrytym biustem 28. laleczka..siedzaca...5cm...w rozowym ubranku.... 29. podstawka pod telefon.....z rozowymi lapkami i bucikami a glowka misia....16 cm. 30. zolwiak ze slomianym kapeluszem 7cm...brazowy... 31. swieczka ziolno biala...z choinkami wykroinymi..nie palona...kwadrat..5cm..na 5cm... 32. jakies ksiazki.... 33. 2 dlugopisy strusie..jeden20 cmniebieski ..a drugi filetowy 25cm.....nie uzywane... 34. farbki w sztufcie....10 kolorow....raczej nie uzywane....dystrybutor....amex..... 35. pastele.. 12 kolorow...prawie cale..moze dwa razy cos malowalam....to sa te pastela..takie suche...nie swiecowe...firma koh-i-noor..... to narazie wszystko....jescze poszperam.... qle..duzo sie tego nazbieralo!! ile kasy na to poszlo!! wrrrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumiku
1.Maseczka oczyszczajaca do skory tradzikowej Clearskin Avon (ok.1/2 moze troszke wiecej). 2.Zel punktowy przeciwko wypryskom Clearskin Avon (troszke mniej niz pol) 3.Szminka Avon Color Trend kolor Metallic Vapour (Ciemny brazik leciutenko wpadajacy w fiolecik wiecej niz pol. 4.Kredka do oczu biala jak dla mnie zbyt twarda Mon Amitemperowana raz. 5.Cienie Vipera podwojne kolor: jasniutki zielony, oraz bardzo ciemny grafit. 6.I troche roznych probeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Oki.. zarezerwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumiku
Koszalinko dostalam Twoj adresik kredka oczywiscie tez pojdzie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaa
Mam mnostwo kosmetykow-w tym lakiery do paznokci,cienie,szminki i blyszczyki(lakiery np.do profesjonalnego maincuru-amerykanskiej firmy,a takze Sally Hansen,odzywki do panokci Professional Nail Care z wapniem itd.,Maybelline.Wiekszosc lakierow jest w ogole nieuzywana. Nie chce pozbyc sie tych kosmetykow,ale niedlugo mam wesele,na ktorym jestem swiadkowa i potrzebne sa mi kosmetyki o innej kolorystyce-bardzo dobrej jakosci. Jesli ktos chce sie zamienic i ma kosmetyki dobrych firm do zaoferowania to zapraszam. Ach,poluje na lakier-ten czerowny z reklamy,bodajze Rimmel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikumiku jestem zaintersowana maseczko jezeli chcesz sie powymieniac to moje gg to 9475703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumiku
wiolu nie korzystam z gg poniewaz mam system linux, z kompa korzysta moj brat glownie i mamy oddzielne konta ale ja na swoim nic takiego nie mam aby bezposrednio pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×