Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

koszalinko------------tylko ze z tego co pamietam, to ona nic ciekawego nie miala......tzn interesujace mnie rzeczy juz sie skonczyly.........bedzie miala cos nowego???to poczekam i zarezerwuje te lakiery i pokrowiec;)chyba ze masz jej liste to wklej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp-----------interesuje mnie błyszczyk Rimmel vinyl lip -clear troszkę więcej niż 3/4 ( lub lekki róż cały ) tzn ze masz 2-jeden bezbarwny drugi lekki roz??Jesli tak to ja bym byla zainteresowana lekkim rozem, jesli nie to tym przezroczystym, jesli nic nie wybierzesz z mojej listy, to moge jeszcze ewentualnie oddac 1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON robaczynka--------------co z tym kremem??? w_aga--------------chcesz cos za ten brokat miss sporty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to moze ja za ten tonik Clerasil wezme pokrowiec co??? tyle ze toniku jest troszke wiecej niz polowa:) doloze ci jakies probki:))) DZIEWCZYNY PISZCIE KTO OSZUKUJE CHYBA NIE CHCECIE BY INNE DZIEWCZYNY SIE NACIELY... BYLEBY TO PRAWDA BYLA TAKIE OSKARZENIA JAKO WLASCIECIELKA TOPICU TZN ZALOZYCIELKA NIE CHCE BY TU SIE OSZUSTWA SZERZYLY :((((( DZIEWCZYNY PISZCIE NICKI TYCH KTORE SA NIE UCZCIWE WKONCU SOLIDARNOSC JAJNIKÓW!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
nika1232 mozesz mi podac sowj nr gg?;) an2- co cie interesuje dokladnie z mojej oferty? mozesz mi podac sowj nr gg? ;) w-aga- serum z witamina C firmy NEXT "total detox" (firma angielska) z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy - co chcesz o tym wiedziec? jest uniwersalny do kazdego rodzaju cery, orzezwia skore i -krem CLARINS "Creme Haute Exigence Jour - Multi - Intensive" - na dzien (dalam go mamie, ale powiedziala, ze jest dla niej "za lekki") ? co chcesz wiedziec o nim? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NAPISZCIE TE NICKI !!!!!!!!!!!! Nika jutro wysle tą paczuszke for you :) tzn Kaszczunia wysle w moim imieniu :* termin waznosci toniku do lutego 2005 :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika1232 niestety nic mnie nie interesuje.... Mgiełka.....ja pływałam z tym tuszem i nic....dostalam na urodziny Lash Expansion z Maybelline od mamy no i ten mi lezy...ale jest super...i super czarny kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
nika1232- napisalam do ciebie na gg, ale ciebie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond Wamp----> jesli mówisz ze sie nie rozmazuje, no to juz jestem zadowolona. Mama nadzieję, ze coś robi z rzęsami jeszcze..:) :) Czy mam rozumieć, że Ty chcesz tę pomadkę Bell nabłyszczjącą w płynie? Odezwij się do mnie na gadu 107873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
robaczynko, moje gg 4329817 Z twojej oferty interesowalyby mnie ewentualnie: podroba kenzo, zel do wlosow avon, mgielka do ciala next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
robaczynko, moje gg 4329817 Z twojej oferty interesowalyby mnie ewentualnie: podroba kenzo, zel do wlosow avon, mgielka do ciala next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje
ze nie dojdzie tutaj do bezpodstawnych oskarzen, bo na forum zdarzaja sie tez "zyczliwe" osoby, ktore lubia robic na zlosc...no ale licze dziewczyny na wasza uczciwosc...nie chcemy oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>> zakręcona hej! możemy sie wymienić!;) może mój Inglot w zamian za Twój tal do ciała Sunny skies? tylko napisz ile go zostało... pisz na moje gg 4305912 lub mail choco86@tlen.pl -------->>>SoOolar nie wiem,co z tamtą naszą wymianą,ale napisz,czy chciałabyś coś w zamian,bo mnie interesują: mleczko straight L\'Oreala,szminka Avon i może kosmetyczka... jutro dopiszę do mojej listy więcej rzeczy,jak bede miała czas poszperać w szafkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>zakręcona oj,zajrzałam na liste i juz wiem ile go jest,napisz tylko jakie jest jego zastosowanie...no i czy rzeczywiście pachnie tymi perfumami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam listę: 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zużycie 80%,najmniej jest jasnego różu -------------->>zarezerwowane dla \"zakręconej\" 6. Bielenda, Botoks Efekt, Peeling termiczny-odmładzające oczyszczanie............w tubce pozostała ponad połowa,może nawet 3/4 7. Constance Carrol, pojedynczy cień do powiek matowy, nr 57 - fiolet 8. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 9. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 10. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm jutro będzie NOWA lista ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
choco.. to ja poczekam na jakieś nowości.. i Aliye też jest tymi rzeczami zainteresowana, więc nie wiem jak to będzie.. narazie to zabardzo mi od Was rzeczy nie podpasowały.. ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: Rosalinda, Gaga,Nika,Robaczynka, Kaszczunio, blond wamp----> Napiszcie jak moje paczki do was dojda i czy w calosci :) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_aga
do robaczynka - krem CLARINS "Creme Haute Exigence Jour - Multi - Intensive, do jakiej cery jest ten krem? jaka ma pojemnosc? a czy to serum i krem sa okreslone od ktorego roku życia, zamienilabym sie z toba na ktorys z tych kremow do nika 1232 - niestety na twojej liscie nie ma nic co mnie mogloby zainteresowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 :)lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty :)próbki szminek ( wiekszość nieużywana- reszta...tylko na dłoni ) ORIFLAME CBO i wiekość zapachów :)pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych :)błyszczyk Rimmel vinyl lip -clear troszkę więcej niż 3/4 ( lub lekki róż cały ) :)Cienie do powiek INGLOT 3- kolorowe - zintegrowany system perłowych cieni do powiek SLN ( S- male drobinki mieniące, L- duże drobinki mieniące, N- perła neutralna ) S- kolor średni beż ze zlotem, L- jasniutki bez...prawie perla i N- coś miedzy S a L - zużycie minimalne....chyba 1 albo 2 razy...w ladnym zamykanym pudełku stan prawie idealny :)puder prasowany Hean....rozświetlający, modelujący 9- efekt słonecznej opalenizny zużycie...moze z 4 razy :)lakier do paznokci Viva...kolor jasnny różowy...super sie rozprowadza i szybko schnie....nowy nieużywany :) nowy nie używany błyszczyk Pierre Arthes kolor jaśniutki róż...bardzo wydajny i długo utrzymuje się na ustach ( mam inny kolor więc jest sprawdzony ) wyzej lakier Viva jest pod kolor tego błyszczyka :)1/2 500 ml butli olejku do masazu antycellulitowego Ziaja...LipoCell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_17
1.błyszczyk AVON truskawkowy z perełkami, używany kilka razy ale mało bo nie lubie miec na ustach zapachowych błyszczyków. Nie koloryzuje. 2. Cienie do powiek Oriflame niebieski i fioletowy (taki troche granatowy) w jednym opakowaniu. 3. Różne próbki kosmetyków, perfum. 4. Perfumy passion dance AVON, nie używane! (nie lubie perfum) 5. Balsam brązujący Sopot, używany raz, ale jakoś mi nie przypadł do gustu ! 6. lakiery do paznokci WIBO: biały, niebieski (do ozdabiania), morski (taki różny w róznym świetle) i przeźroczysty z drobinkami. 7. szminka AVON różowa, delikatnie nadaje ustom taki odcień, ładnie wygląda jak da się na nią błyszczyk. 2 cm. 8. Dwustronna konturówka do ust- Oriflame- czerwona i bordowa, takie dwa odcienie. Na razie tyle !! Uczciwość 100% !!! PISZCIE !!! Mój numer gg to: 5699588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
w_aga- ten kremik CLARINS ma 15 ml, i jest napisane że "wzmacnia" cokolowiek to znaczy:P a do jakiej cery niestety nie jest napisane... tam wwzytskko jest po prancusku, tylko jedno zdanie po angielsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynka ---> przepraszam, że wczoraj wieczorem mnie nie było, ale nie miałam czasu :-( Dzisiaj to już na 100%wejdę na forum!!! oszukana ---> i co? dotałaś paczuszkę czy faktycznie ktoś cię zrobił w jajo? powiedz, bo wszystkie chciałybysmyt wiedzieć. swoja drogą poczta też ma swoje za uszami - jestem ciekawa czy Kasia1 dostała ode mnie przesyłkę. o ile wiem to ona jedyna jeszcze czekała - inne listy podochodziły. ale żeby PRIORYTET w obrębie dwóch pobliskich miast szedł ponad tydzień??????? to nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
nika ...ja juz wysłałąm dla ciebie paczuszke , koszalinka mi wczoraj podrzuciła ten tonik i wszystko juz leci do ciebie..... Aliye twoja paczuszka ode mnie juz doszła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)acha i mam jeszcze srebrny łańcuszek na stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×