Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość oleczka
Maya, niestety nie mam zdjęć. Dałabym Ci więcej rzeczy za choćby jeden Twój kosmetyk, ale niestety już się nie dogadamy :( , bo o świcie wyjeżdżam. A mam jeszcze tusz do rzęs Maybelline brązowy, cienie Rimmel trójkolorowe, żel pod prysznic J%J z miodem i mlekiem, próbki 50 ml produktów Dove i różne inne rzeczy. Szkoda, że nie napisałaś wcześniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełka ----> dezodorant w sztyfcie Rexony to próbka, gdzieś połowa czy 1/3 normalnej objętości. Reszta to normalne produkty. Dezodorant w kremie był chyba używany przez moją siostrę, ale raczej niewiele, reszta używana max 3 razy. Kaszczunio ------> masz coś jeszcze spoza listy?? Niestety nic mi raczej na ten moment nie odpowiada:( Robaczynka -------> Dior jest dla mnie za ciemny, dlatego leży. To kolorek powiedzmy średnio ciemny, ale ja jestem bledziuch ;) W zasadzie próbowałam na rączce i jeśli dobrze się go rozetrze, kolor jest jaśniejszy, więc dużo zależy od sposobu aplikacji. Niki_20 -----> L\'Oreal Ideal Balance już zajęty?? Moja lista: Moja lista: SZMINKI Christian Dior-kolor 448 Chanel-Rouge Satin 06 Elizabeth Arden-Pure Red 326 LAKIERY Christian Dior-Brasier Fireside 624 -Geranium 744 PODKŁAD Christian dior-teint D\'ete, Blond summer 656. ma uszkodzony dozownik, ale można bez problemu używac. Lotion do demakijażu oczu Rossmanna-połowa Przeróżne próbki kremów, płynów do kąpieli. Dezodoranty w sztyfcie, kulce i w kremie Próbki Avonu - kremy, szminki, perfumy Perfum JUVENA - Bath&Feeling - połowa z 50ml Do listy moge dodać 2 płytki Bjork jeśli ktoś ją lubi, chętnie zamienię na ine płytki (mile widziane Radiohead, Nelly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszczunio -----> możesz zaproponowac coś spoza listy?? Może jakieś płytki, książki lub inne kosmetyki?? Mgiełka -----> Dezodorant w sztyfcie Rexony to produkt promocyjny, około 1/2 - 1/3 normalnej objętości. Pozostałe to normalne produkty. dezodorant w kremie był używany ale niewiele, w kulce użyty 1 czy 2. Robaczynka -----> Dior jest dla mnie zbyt ciemny dlatego leży, ale ja to bledziuch ;) Jest średnio ciemny. Próbowałam na rączce i szczerze mówiąc jeśli się go dobrze rozetrze, jest jaśniejszy więc dużo zalezy od sposobu aplikacji:) Niki_20 -----> L\'Oreal Ideal balance już zajęty?? Jestem chętna Moja lista: SZMINKI Christian Dior-kolor 448 Chanel-Rouge Satin 06 Elizabeth Arden-Pure Red 326 LAKIERY Christian Dior-Brasier Fireside 624 -Geranium 744 PODKŁAD Christian Dior-teint D\'ete, Blond summer 656. ma uszkodzony dozownik, ale można bez problemu używac. Lotion do demakijażu oczu Rossmanna-połowa Przeróżne próbki kremów, płynów do kąpieli. Dezodoranty w sztyfcie, kulce i w kremie Próbki Avonu - kremy, szminki, perfumy Perfum JUVENA - Bath&Feeling - połowa z 50ml Do listy mogę dodac 2 płytki Bjork, jeśli ktoś ją lubi. Chętnie zamienię na inne płytki (mile widzane: Radiohead, Nelly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Martka, zapomniałam napisać, że dzisiaj wysłałam Ci cienie i pomadkę. Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszczunio
Alabama girl---> moj mail kunia007@poczta.onet.pl napisz mi maila jakie ksiazki Cie interesuja:) mam pelno zrobie jakas liste i Ci przesle na maila:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynka ---> co chciałabyś w zamian za te dwie rzeczy: probka mascary CLARINS \"Mascara Brushing et Soin\", kolor czarny -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden \"Ceramide Plump Perfect\" SPF 15, uzyta raz Możesz wybrac cos z listy, ale równie dobrze mogę coś ci w zamian kupić. Proszę o kontakt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: 1. JOKO lakier biały do frencha - nówka 2. JOKO lakier bordowy (ciemna czerwień) nr25 ubyło 2mm 5. Gąbka do podkładu trójkątna AVON (z lateksu) 6. Zestaw próbek: olejek do opalania Rio Solar; balsam do ciała Herbika Plant Ziaja; Plantica V Ziaja - szampon; ujędrniający żel pod prysznic DOVE; LIRENE żel+oliwka pod prysznic; LIRENE aktywny żel-krem antycellulitowy; AQUINA Ziaja żel pod prysznic Aroma Terapia; Palmolive Thermal Spa - masujący żel pod prysznic; ADIDAS balsam po goleniu dla mężczyzn - wszystko saszetki 7. Krem rozświetlający ze złotymi drobinkami BARWA - 1/2 tubki 75ml 8.Mini Rexona Oxygen w sztyfcie 9. Płyn do higieny intymnej Ziaja konwaliowy - 200ml cały - nagietkowy bardziej mi przypadł do gustu, a kupiłam w zestawie 10. Flamastry do robienia tatuażu: czarny, brązowy i grafitowy - zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zostalo juz tylko to: 1. AVON SOLUTION KREM PRZECIW ROZSTEPOM - troche mniej niz polowa 2.OLIWKA LAGODZACA PODRAZNIENIA PO GOLENIU JOANNA SENSUAL - byla dolaczona do wosku, ale nie uzywalam, jest 10 ml, ladnie pachnie 3. POMADKA PALOMA COLOR, POMADKA PUDROWA Z WITAMINA E+F, KOLOR NR 19, CIEMNA CZERWIEN 4..DEZODORANT W KULCE AVON NATURALS, ALOESOWO-SZALWIOWY-nieuzywany, bo ja preferuje sztyfty a kulke dostalam od konsultantki w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
Moja oferta: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny 2. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,chętnie wymienię się z kimś za cokolwiek...najchętniej kolorówka;) ciepła tonacja....??albo cokolwiek.... >>>>blond wamp jakie masz próbki Oriflame? ktooo się chce zamienić??interesuje mnie WSZYSTKO ,najróżniejsze drobiazgi i nie tylko....;) chcę się pozbyć tych kosmetyków.....ktoś ma jakieś piórniczki?kosmetyczki?świeczki?kadzidełka?próbki?pędzelki,grzebyczki do rzęs?spinki,gumki,koraliki,wisiorki,lakiery,ozdoby na paznokcie,inne duperele?? moja lista jest na górze strony - ZAPRASZAM gg 4305912 mail choco86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choco i inni;) Mam pelno: *kaset, *plyt, *ksiazek, szczegolnie podrecznikow do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), *mam jeszcze 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec na komorke czarny baranek, *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *obudowe taka kolorowa do nokii 3310 *sliczna torebke RIMMEL(byla kiedys jako prezent do kosmetykow) kolor bordo, mieniący sie na turkusowo-fioletowy, niestety nie pasuje mi do niczego, wymiary 16/16, kwadratowa *maskotek *puzli *zabawek jeszcze pelno innych rzeczy,nie bede tyle wymieniac , ale jakby co to sie pytajcie, to poszukam Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco--------- ja bym byla jeszcze chetna na ten plyn do demakijazu.....napisz, moze jeszcze cos chcesz ode mnie....wprawdzie twoja paczke juz zakleilam, ale najwyzej druga wysle. Acha, czy jak ten plyn ma aktywny rumianek to nie rozjasnia rzes??Bo podobno rumianek dziala rozjasniajaco..zauwazywas cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
nika 1232- a jakie masz plyty i kasety? i masz moze "jadro ciemnosci" - taka ksiazka? lektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alabama girl---- co bys chciala za podklad diora??jaki to kolor (ciemny czy jasny??)i ile zostalo?? i jeszcze te lakiery to jakie kolory??Moze tez cos znajdziesz za nie?? jesli nic ci nie podpasuje, to moze napisz co chcesz z kosmetykow lub nie kosmetycznych rzeczy to ja poszukam...... Pozdrawiam!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plt i kaset mam mnostwo, ale raczej takich starszych i wiekszosc plyt nie oryginalnych, ale mam nowiutkiego raz sluchanego georga michaela oryginalnego(tylko jeden problem, jak bylam mlodsza to na kazdej plycie pisalam swoje imie, ale to chyba nie przeszkadza........), napisz jakie zespoly cie interesuja, to poszukam. Ksiazki nie mam niestety.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
nika1232- interesowalyby mnie strasze kasete lub plyty heya , bartosiewicz... cos w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wosk nabłyszczający JOANNA jedwabisty połysk, zostało 1/2 opakowania *cień INGLOT potrójny: biały, jasna zieleń, ciemna zieleń *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 28 (taki jasny różowy, do francuskiego)-użyty raz, kolor mi nie pasuje *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 40 biały *lakier do paznokci INGLOT, nr 50 (do francuskiego, różowy, tylko troszkę ciemniejszy niż normalnie używam, wiec mi nie przypasował), użyty raz *nawilżający krem koloryzujący ORIFLAME, golden beige(ten najciemniejszy), użyty raz, bo dla mnie za ciemny *balsam pielęgnacyjny do ust AVON(taki w niebieskim opakowaniu) nowy, zafoliowany, dostałam w prezencie, ale go nie chce bo mam inny *aloesowy żel chłodzący pod oczy AVON, użyty raz, nie lubię się smarować pod oczami *AVON Clearskin sztyft przeciw wypryskom(ten zielony), nowy, zamknięty, przez przypadek zamówiłam, a nie chciałam, bo mam jeszcze nie skończony inny *tusz do rzęs AVON color trend, kolor taki biało-srebrny, teraz już go nie ma w ofercie, użyty raz, źle wygląda na moich oczach (na razie rezerwacja dla kaszczuni) *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek *cień ORIFLAME, Visions, kolor Moonlight Roses (rożowo- fioletowy), różowy troszkę używałam, na fioletowym jeszcze gwiazdki widać, więc prawie nie zużyty( na razie rezerwacja dla kaszczuni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynka-------niestety nie sluchalam takich zespolow........wiesz co, zobacze jeszcze co mam i jutro napisze dokladnie ;)A nic innego nie chcesz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
nika 1232- to jutro mi wysylasz paczuszke z cieniami i lakierem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja aktualna lista to: -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -serum z witamina C firmy NEXT "total detox" (firma angielska) z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden "Ceramide Plump Perfect" SPF 15, uzyta raz -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -krem CLARINS "Creme Haute Exigence Jour - Multi - Intensive" - na dzien (dalam go mamie, ale powiedziala, ze jest dla niej "za lekki") -5 podwojnych plasterkow (czyli 10 sztuk) do depilacji twarzy Tanity + chusteczka nasaczona oliwka to zmywania pozostalowsci po wosku -perfumy BLUE UP "Green" - podroba Kenzo - damskie(3/4) -szminka MISS SPORTY kolor czerwony-braz, delikatna(3/4) -żel do układania włosów AVON z witamina B2 (uzyty raz) -mgielka do ciala firmy NEXT "Total detox" z wyciagiem z zielonej herbaty, zapach ledweo wyczuwalny (nowy) -cien AVON white pearl w pudeleczku z aplikatorem uzyty kilka raz na probe bo za bialy dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Aliye Kolor szminki, z tego co pisze w katalogu jest oznaczony jako kolor zimny, tonacja zimna-morska, i jak dla mnie nie jest ani troche czerwona, ale hmm.. no nie wiem.. dla mnie to taki ciemny różowy.. dla mnie poprostu zaciemny, bo mi niedobrze w makijażu.. maluje sie tylko jaśniutkimi błyszczykami jak już.. i wszystko.. to mleczko.. napisze Ci co pisze na opakowaniu.. "Nowe mleczko do układania włosów perfekcyjnie tworzy ultra gładkie fryzury, nawet na włosach po trwałej lub naturalnie kręconych. Jego formuła nie natłuszcza ani nie obciąża włosów. Dzięki wzbogaceniu jej o kosmetyczne czynniki wtrwalające nadaje długotrwałą gładkośc, zachowując jednocześnie naturalną lekkość włosów." a ja.. tak naprawde nie wiem jak działa na włosach kręconych, bo ja i siostra mamy włosy raczej puszące sie.. kręcą sie miejscami, albo puszą.. ja używałam tylko raz i nie pamiętam jak to działało.. ale siostra tego później używała i twierdzi, że działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. - Talk do stóp Avon - nie widać ile go jest.. ale był używany pare razy.. myśle, że powinno go być sporo.. nie chce mi się go już używać.. - serduszko takie do nadmuchania.. z jakiejś gazety chyba.. do wstawienia telefonu komórkowego.. jest na nim napis NOKIA.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. mam swoją czarną.. a tamtą dostałam w prezencie.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge, moge dorzucić 2 saszetki Balsamu do ciała Cztery Pory Roku, lub jakieś inne próbeczki.. - Straight - Mleczko prostujące i wygładzające włosy L'OREAL Paris Specjal FX - jest go gdzieś 3/5 opakowania 150 ml, naklejka sie troche poodklejała na bokach, ale to raczej nie przeszkadza w używaniu.. data ważności, jeśli to ta co widze, to 31.10.2004.. - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Tusz do rzęs Golden Rose - ładny granacik, tylko raz używany.. testowany na rzęsach jednego oczka.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, ale była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - podręczniki i jakieś lektury dla szkoły średniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
SoOolar - a masz ty masz lekture "jadro ciemnosci" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
czy ktos ma "Lalke" Prusa na kasecie video albo na kasetach magnetofonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Nie, niestety nie..:( takie bardziej znane jakieś... to mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
So0lar- a moglabys mi napisac jakie masz lekturki ? bylabym bardzo wdzieczna... naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lekture Wehikuł czasu z takich mniej znanych a Jadrem ciemnoisci tez bym byla zainteresowana bo nawet w bibliotece nie ma a slyszalam ze fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×