Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Witajcie, Moje Drogie ... oto lista kosmetyków, które mam na wymianę: *** cienie do powiek firmy Inglot - 3 odcienie błękitu .. *** zielony błyszczyk do oczu Oriflame .. *** dezodorant w kulce Eclipse Oriflame ... *** Żel odświerzający pod oczy Aloe Oriflame .. *** Pomadka Oriflame Visions .. Storm ... *** Brokat do ciała ... Delia ... w opakowaniu takim jak są niektóre błyszczyki, że rozprowadza się go kulką *** Balsam do ust Aloe Oriflame *** zielony lakier do paznokci Oriflame *** saszetka szamponu koloryzującego Wella Viva Color Reflex nr874 Jeżeli coś Was interesuje, to zapraszam na gg:6281444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL DO WSZYSTKICH \"OSZUKANYCH\"-> albo podacie nicki oszukujacych, albo przestancie siac tutaj ziarno niezgody i podejrzliwosci. A wy sie bawicie w powiem/nie powiem. Tak sie nie robi!!! Albo w jedna strone, albo w druga i skoncza sie te insynuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL DO WSZYSTKICH \"OSZUKANYCH\"-> albo podacie nicki oszukujacych, albo przestancie siac tutaj ziarno niezgody i podejrzliwosci. A wy sie bawicie w powiem/nie powiem. Tak sie nie robi!!! Albo w jedna strone, albo w druga i skoncza sie te insynuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL DO WSZYSTKICH \"OSZUKANYCH\"-> albo podacie nicki oszukujacych, albo przestancie siac tutaj ziarno niezgody i podejrzliwosci. A wy sie bawicie w powiem/nie powiem. Tak sie nie robi!!! Albo w jedna strone, albo w druga i skoncza sie te insynuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
wiem wiem Aliye, a coś zeczywiscie sie psuje...heh ale damy rade!!:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
choco ja jestem zainteresowana peelingiem i zelem do stóp mój nr gg to 2511520 ja teraz schodze z neta:):):)więc zostaw mi wiadomość na gg jesli możesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
ok dziewczynki kochane ja juz schodze z neta ide wysłac paczuszki a jesli macie jakies sprawy do mnie to napiszcie mi na gg(2511520)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
Moja oferta: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny 2. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. 6. Perfumowany talk do ciała Sunny Skies, dużo ponad połowa 7. Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego z Avonu, nowy 8. Wisiorek z Avonu, błękitna muszelka (plastikowy na rzemyczku niebieskim) choco....coś cię interesuje z mojej oferty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze :)lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty :)próbki szminek ( wiekszość nieużywana- reszta...tylko na dłoni ) ORIFLAME CBO i wiekość zapachów :)pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych :)błyszczyk Rimmel vinyl lip -clear troszkę więcej niż 3/4 :)Cienie do powiek INGLOT 3- kolorowe - zintegrowany system perłowych cieni do powiek SLN ( S- male drobinki mieniące, L- duże drobinki mieniące, N- perła neutralna ) S- kolor średni beż ze zlotem, L- jasniutki bez...prawie perla i N- coś miedzy S a L - zużycie minimalne....chyba 1 albo 2 razy...w ladnym zamykanym pudełku stan prawie idealny :)puder prasowany Hean....rozświetlający, modelujący 9- efekt słonecznej opalenizny zużycie...moze z 4 razy :)lakier do paznokci Viva...kolor jasnny różowy...super sie rozprowadza i szybko schnie....nowy nieużywany :)nowy nieużywany błyszczyk Pierre Arthes kolor jaśniutki róż...bardzo wydajny i długo utrzymuje się na ustach ( mam inny kolor więc jest sprawdzony ) wyzej lakier Viva jest pod kolor tego błyszczyka :)1/2 500 ml butli olejku do masazu antycellulitowego Ziaja...LipoCell :)krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany OSTATNI RAZ WYSTAWIAM LISTĘ....za dużo czasu tu spędzam....:P szkoda lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM ZAINTERESOWANA: *** Połyskujący żel do ciała Pur Blanca,150ml :) Zobacz moją ofertę, może coś znajdziesz dla siebie ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLOND WAMP ! JESTEM ZAINTERESOWANA TYM CIENIEM DO POWIEK :) INGELOTA ..looknij na moją listę, może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
Mortischia ......a w jakim kolorze jest ten szampon koloryzujący, bo numer nic mi nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>zakręcona tak, powiedz coś więcej o tym talku Sunny skies. jak go yżywałaś? Tylko do stóp,czy może jeszcz egdzieś indziej? Bo ja jeszcze nigdy nie używałam talku,oprócz do stóp - w czasie pieszej pielgrzymki;) i czy on rzeczywiście pachnie tymi perfumami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynko ---> jutro wysyłam do ciebie paczuszkę, ale proszę wieczorem o kontakt na GG 4257405 w sprawie podania adresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
kama0- przepraszam, ale co ja od Ciebie chcialam bo juz nie pamietam :P no i co ty ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lista troszke sie skrocila;) *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 28 (taki jasny różowy, do francuskiego)-użyty raz, kolor mi nie pasuje(na razie rezerwacja dla choco) *lakier do paznokci INGLOT, nr 50 (do francuskiego, różowy, tylko troszkę ciemniejszy niż normalnie używam, wiec mi nie przypasował), użyty raz *AVON Clearskin sztyft przeciw wypryskom(ten zielony), nowy, zamknięty, przez przypadek zamówiłam, a nie chciałam, bo mam jeszcze nie skończony inny *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek(na razie rezerwacja dla choco) Mam pelno: *kaset, *płyt, *ksiazek, szczegolnie podrecznikow do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), *mam jeszcze 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotek *puzli *zabawek jeszcze pelno innych rzeczy,nie bede tyle wymieniac , ale jakby co to sie pytajcie, to poszukam Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-a-a-a We wtorek dostałam od Ciebie paczuszkę! Bardzo Dziękuję :-) :-) :-) A ty dostałaś już ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliye Dostałam dzisiaj paczuszkę od Ciebie! Bardzo Dziękuję :-) :-) :-) Cieszę się, że dostałaś już przesyłkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki, którymi chętnie się wymienię: * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) * Esencja życia – krem witalności Miraculum (przeszło 1/2) * Krem nawilżający o podwójnym działaniu Clean&Clear (Dual Action Moisturiser) (zostało ok 3/4, może trochę mniej). Pisza na nim: \"Gładka, świeża, po prostu piękna cera. Nawilża suche partie skóry i jednocześnie przywraca równowagę partiom tłustym. Dzięki zawartości aktywnego składnika skutecznie pomaga zapobiegać tworzeniu się pryszczy i przebarwień\" * podkład Collection 2000 Found de Teint Naturel Matt odcień Natural Ivory 1 Zawiera proteiny jedwabiu, wit. E, olejek jojoby oraz filtry UVA/UVB. Daje skórze naturalny wygląd i koloryt. Jest to podkład matujący. * Krem odżywczy na noc z wit. A, E do cery suchej i normalnej Miraculum (cały - 50 ml). Pisze na nim: \"Starannie dobrany zestaw niezbędnych witamin przedłuża młodość i przynosi efekty: - pobudzona witaminami skóra - wzmocniona bariera ochronna skóry - cera pełna blasku i energii\" * Silicol skin – na trądzik (ok. 1/2) * Próbki: - szampon head&shoulders (10 ml) - szampon Ziaja Plantica V, czarna rzepa (7ml) - 1-minutowa maseczka Sunsilk (10 ml) - lekkie mleczko zwiększające objętość włosów Sunsilk (10 ml) - krem do całego ciała Dove Body Silk (3,5 ml) * Odżywka stymulująca wzrost paznokcia AVON (raz użyta) * Książki: - \"Zabiegi dla zdrowia i urody\" Grażyna Kadłubowska-Siedlarz - \"Dieta oczyszczająca w 7 dni\" P. Bennet, S. Barrie, S. Faye - \"Tajne archiwa FBI\" Nicholas Redfern NOWOŚĆ!!! * Płyty: - Dido \"White flag\" - Dirty Dancing I (muzyka do filmu) - Groove Coverage \"Covergirl\" - Łzy - składanka mp3 - Universe - \"Latawce\" - Universe - \"Mr. Lennon\" - Universe - \"Złote Ballady\" - Universe - \"Złote Przeboje\" (oryginalnymi płytami oczywiście się nie wymienię, ale mogę je przegrać jeśli ktoś będzie chciał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>nika1232 czy ty czasem nie chcialas (na potem) tego płynu YR? bo ja już sie za niego wymianilam :( sorki... ale moze nzajdizesz sobie w mojej ofercie co innego? wybacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Ja mam następujące rzeczy: - błyszczyk Avon truskawkowy (kilka razy uzyty) - tusz do rzes Avon (kilka razy uzyty) - serum Avon liftingujace (kilka razy uzyte) - antypersipirant Lancaster (raz uzyty) Co macie fajnego na wymiane? Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
choco.......ten talk używałam do całego ciała, nie kleiło sie tak latem i ładnie pachniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
Rosalinda...interesuje mnie ten podkład, możesz opisać kolor?? Moja oferta jest na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×