Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

NIKA->doszla doszla paczuszka...tez jestem zachwycona. Wszystko mi podpasowalo idealnie:) Dziekuje bardzoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA->doszla doszla paczuszka...tez jestem zachwycona. Wszystko mi podpasowalo idealnie:) Dziekuje bardzoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam 2 paczuszki...: Rosalinda---> ogromnie dziękuję za wszystkie piękne widokówki :-) Żadna się nie powtarza z moimi, choć mam już ich sporo :-) Jeszcze raz wielkie dzięki :-* Kremik też jest super :-) Gaga--> twoja paczuszka dziś też dotarła..Dzięki ogromne za karteczki. Są super :-) Kaszczunio--->niestety nic od ciebie nie dostałam jeszcze.A ty otrzymałas juz moją paczuszkę? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam 2 paczuszki...: Rosalinda---> ogromnie dziękuję za wszystkie piękne widokówki :-) Żadna się nie powtarza z moimi, choć mam już ich sporo :-) Jeszcze raz wielkie dzięki :-* Kremik też jest super :-) Gaga--> twoja paczuszka dziś też dotarła..Dzięki ogromne za karteczki. Są super :-) Kaszczunio--->niestety nic od ciebie nie dostałam jeszcze.A ty otrzymałas juz moją paczuszkę? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
o widze j-a-a-a że tobie tez sie wszystko wkleja po kilka razy:):):)....:)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikujcie z tymi paczuszkami! Ja dostalam list priorytetowy po siedmiu (!!!) dniach od stęplowania na poczcie, a list polecony szedł również tydzień . Są wakacje, dużo karteczek, przesyłek i takich innych. Wstrzymajcie się z oskarżaniem innych, bo może paczuszka wkrótce dojdzie. Ja wysłałam 8 paczek (5 poleconych i 3 priorytety) i już wiem, że poczta się po prostu nie śpieszy :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye ja jeszcze nie dostałam paczuszki od ciebie , a ta dla ciebie juz jest wysłana :):):wiec sie nie mart ..napisałam nawet tobie krótki liścik:):::):mam nadzieje , ze widokówki bea sie tobie również podobac tak jak te które dostałaś od dziewczyn:):):pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszczunio--->paczuszke wyslalam wczoraj priorytetem, wiec jesli dzis nie doszla, to moze jutro ja otrzymasz? :-) A karteczki napewno beda mi sie podobac, bo mi sie wszystkie podobaja :D i cale 1000 , ktore ma w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama0 Tak dostałam krem w całości dzięki! - nie pisałam bo miałam 2 dni urlopu. Cieszę się że moje kuleczki też doszły ( ja wysłałam je paczką priorytetową bo babka na poczcie powiedziała - tak jak jednej dziewczynie tutaj, że za list nie odpowiadają jak się zgubi a paczkę można reklamować w razie czego - fakt że płaciłam 6 zł ale przynajmniej dostałaś w całości). Ja wysłałam do 4 dziewczyn i od wszystkich dostałam - żadna mnie nie oszukała więc jest o.k. Maya Napisz jaki kolor tej pomadki MF - jak jasny róż - to bardzo chętnie go przyjmę!!! Jutro poszperam w szufladzie i napiszę co jeszcze mam do wymiany. Na razie znalazłam -WOSK DO WŁOSÓW WELLA -DESIGN - niebieskie okrągłe pudełko 75 ml użyte parę razy więc prawie w całości. Będę miała też 2 próbki perfum ( te które dostałam do Kasia1 - zapachy mi nie odpowiadają - chętnie wymienię i 2 pomadki - ciemnno różowe - dla mnie za ciemne - ja używam tylko jasnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama0 Tak dostałam krem w całości dzięki! - nie pisałam bo miałam 2 dni urlopu. Cieszę się że moje kuleczki też doszły ( ja wysłałam je paczką priorytetową bo babka na poczcie powiedziała - tak jak jednej dziewczynie tutaj, że za list nie odpowiadają jak się zgubi a paczkę można reklamować w razie czego - fakt że płaciłam 6 zł ale przynajmniej dostałaś w całości). Ja wysłałam do 4 dziewczyn i od wszystkich dostałam - żadna mnie nie oszukała więc jest o.k. Maya Napisz jaki kolor tej pomadki MF - jak jasny róż - to bardzo chętnie go przyjmę!!! Jutro poszperam w szufladzie i napiszę co jeszcze mam do wymiany. Na razie znalazłam -WOSK DO WŁOSÓW WELLA -DESIGN - niebieskie okrągłe pudełko 75 ml użyte parę razy więc prawie w całości. Będę miała też 2 próbki perfum ( te które dostałam do Kasia1 - zapachy mi nie odpowiadają - chętnie wymienię i 2 pomadki - ciemnno różowe - dla mnie za ciemne - ja używam tylko jasnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie ogolnie czesto wszystko wkleja po pare razy:) Za co z gory wszystkich przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie ogolnie czesto wszystko wkleja po pare razy:) Za co z gory wszystkich przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Aliye - a ode mnie dostalas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye----> mi sie przypomniało , że mój dziadek tez zbiera kartki więc go napadne i ograbie z najfajniejszych:):):):) i odrazu je tobie przesle:):):):) narazie musisz sie zadowolic tymi ode mnie...ale bede działać w sprawie dziadka:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama0 Tak dostałam krem w całości dzięki! - nie pisałam bo miałam 2 dni urlopu. Cieszę się że moje kuleczki też doszły ( ja wysłałam je paczką priorytetową bo babka na poczcie powiedziała - tak jak jednej dziewczynie tutaj, że za list nie odpowiadają jak się zgubi a paczkę można reklamować w razie czego - fakt że płaciłam 6 zł ale przynajmniej dostałaś w całości). Ja wysłałam do 4 dziewczyn i od wszystkich dostałam - żadna mnie nie oszukała więc jest o.k. Maya Napisz jaki kolor tej pomadki MF - jak jasny róż - to bardzo chętnie go przyjmę!!! Jutro poszperam w szufladzie i napiszę co jeszcze mam do wymiany. Na razie znalazłam -WOSK DO WŁOSÓW WELLA -DESIGN - niebieskie okrągłe pudełko 75 ml użyte parę razy więc prawie w całości. Będę miała też 2 próbki perfum ( te które dostałam do Kasia1 - zapachy mi nie odpowiadają - chętnie wymienię i 2 pomadki - ciemnno różowe - dla mnie za ciemne - ja używam tylko jasnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
Daria zainteresował mnie ten wosk do włosów:):): czy masz moze ochote wymienic sie za coś?? mój nr gg to 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olecczka
Cześć dziewczyny! 🌻 Jestem przeloten na internecie i chciałam powiedzieć, że jak dotąd nie zostałam oszukana. Dostałam przesyłki od blond wamp, kaszczunio, J-a-a-a, a teraz czekam na martki. :) Sama dzisiaj wysyłam rzeczy do Kaszczunio i Koszalinki. Sorrki, że tak późno, ale bardzo źle się wczoraj czułam i wolałam nie wychodzić z domu. Poza rzeczami które wymieniałam wcześniej mam też krem D'energie Nivea Visage. Pozostało jakieś 60 %, niestety mi nie pasuje. Jeśli któraś jest zainteresowana niech pisze. :) Tylko, że nie wiem kiedy będę kolejny raz na forum. :( Pozdrawiam! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
oleczka nic nie szkodzi że wysyłasz dzisiaj...najważniejsze , ze juz czujesz sie lepiej:):) mój nr gg już chyba znasz...(2511520) wiec mozemy jeszcze sobie kiedyś popisac pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynka-->jeszcze nie dostałam od Ciebie, ale wciąż czekam :D Kaszczunio-->ale żeby dziadiuś się nie zezłościł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hej! ja mam balsam brżzujący, użyty kilka razy, pomadkę firmy bell (zostało pół) lekko różową i łyszczyk w tubce Palomy cały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...może rzeczywiście piszcie tu przez kogo zostalyście oszukane...Niestety w swoich osądach musicie wziąść pod uwagę naszą nieszczęsną Pocztę Polską, która wcale nie pracuje tak jak powinna... Ale zanim tu kogoś nazwiemy oszustem...lepiej to rozważmy...i przemyslmy wszystkie za i przeciw :) To tyle... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye spokojnie ja mam dziadka z typu tych wporzadku:):):) nie wpycha sie do autobusu i zawsze gada o takich smiesznych rzeczach:):):koszalinka może cos powiedziec o nim bo znaja sie długo:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam;) ;)1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy ;)2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz ;)3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% ;)4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zużycie 80%,najmniej jest jasnego różu -------------->>zarezerwowane dla \"zakręconej\" ;)6. Bielenda, Botoks Efekt, Peeling termiczny-odmładzające oczyszczanie............w tubce pozostała ponad połowa,może nawet 3/4 ;)7. Constance Carrol, pojedynczy cień do powiek matowy, nr 57 - fiolet ;)8. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 ;)9. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c ;)10. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm ;)11. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) ;)12. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 ;)13. Oriflame, Matt Perfect Foundation SPF8 (matujący podkład) - Light Ivory.........ponad połowa ;)14. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml ;)15. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye spokojnie ja mam dziadka z typu tych wporzadku:):):) nie wpycha sie do autobusu i zawsze gada o takich smiesznych rzeczach:):):koszalinka może cos powiedziec o nim bo znaja sie długo:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye spokojnie ja mam dziadka z typu tych wporzadku:):):) nie wpycha sie do autobusu i zawsze gada o takich smiesznych rzeczach:):):koszalinka może cos powiedziec o nim bo znaja sie długo:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam;) ;)1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy ;)2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz ;)3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% ;)4. Inglot, Matrix, potrójne cienie do powiek, nr2 (?) - jasny róż, jasne bordo, ciemne bordo (coś jak śliwka)........zużycie 80%,najmniej jest jasnego różu -------------->>zarezerwowane dla \"zakręconej\" ;)6. Bielenda, Botoks Efekt, Peeling termiczny-odmładzające oczyszczanie............w tubce pozostała ponad połowa,może nawet 3/4 ;)7. Constance Carrol, pojedynczy cień do powiek matowy, nr 57 - fiolet ;)8. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 ;)9. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c ;)10. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm ;)11. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) ;)12. Avon, żel chłodzący do nóg...........została 1/3 ;)13. Oriflame, Matt Perfect Foundation SPF8 (matujący podkład) - Light Ivory.........ponad połowa ;)14. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 6ml ;)15. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye spokojnie ja mam dziadka z typu tych wporzadku:):):) nie wpycha sie do autobusu i zawsze gada o takich smiesznych rzeczach:):):koszalinka może cos powiedziec o nim bo znaja sie długo:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye spokojnie mój dziadek jest z typu dziadków" tych wporzadku":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
aliye spokojnie mój dziadek jest z typu dziadków" tych wporzadku":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Moje Drogie ... oto lista kosmetyków, które mam na wymianę: *** cienie do powiek firmy Inglot - 3 odcienie błękitu .. *** zielony błyszczyk do oczu Oriflame .. *** dezodorant w kulce Eclipse Oriflame ... *** Żel odświerzający pod oczy Aloe Oriflame .. *** Pomadka Oriflame Visions .. Storm ... *** Brokat do ciała ... Delia ... w opakowaniu takim jak są niektóre błyszczyki, że rozprowadza się go kulką *** Balsam do ust Aloe Oriflame *** zielony lakier do paznokci Oriflame *** saszetka szamponu koloryzującego Wella Viva Color Reflex nr874 Jeżeli coś Was interesuje, to zapraszam na gg:6281444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×