Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)acha i mam jeszcze srebrny łańcuszek na stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)acha i mam jeszcze srebrny łańcuszek na stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
dziewczynki kochane ja mam jeszcze oprócz tego co mi zostało.....płyte Ja rula i różne książki o róznej tematyce...więc jeśli któraś z was jest zainteresowana to piszcie:):):) zajmuje sie obecnie sprawami koszalinki gdyż ona wyjechała na kilka dni:):):)acha i mam jeszcze srebrny łańcuszek na stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chętnie wymienię krem to twarzy NIVEA SOFT (w tubce) na co innego. jakies propozycje? AAAA kremu użyłam dosłwonie trzy razy i doszłam do wniosku, "że to nie to".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
lemonka ja uwielbiam ten krem....co byś chciała w zamian???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
jejku sorry że kilka razy mi sie wkleiła tamta notka , ale cos mi sie chyba popsuło:):(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
Droga lemonko ja mam juz skromna liste kosmetyków , która mozesz zobaczyć na poprzednich stronach no , a poza tym to co napisałam na tej stronie...wybierz co chcesz:):):):)zdaje sie na Ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff trochę to trwało, ale znalazłam Twoją listę Kaszczunio :) Moze byc avon - krem na noc lub pod oczka, masz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff trochę to trwało, ale znalazłam Twoją listę Kaszczunio :) Moze byc avon - krem na noc lub pod oczka, masz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
tak limonko moje gg to 2511520...więc pogadamy o tym na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hej! ja mam błyszczyk firmy bell, lekko różowy, zostało go pół, ma aplikator z gąbką, ia cały balsam brązujący do ciała! działa delikatnie, ładnie pachnie, polskiej firmy anida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna oszukana
kurcze oszukana przez jedną z was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc napiszcie kto jest tym oszustem..... Bo mnie prawdopodobnie też 2 osoby oszukały...dzisiaj wieczorem ujawnię nicki obydu Pań....jezeli nie dostanę dzisiaj paczuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanan
ja też podam nik!!tylko utwóż osobny topik o tych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanan
ja też podam nik!!tylko utwóż osobny topik o tych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY
Napiszcie kto ,może jeszcze uda się uratować inne paczuszki,które być może ktoś za chwilę ma zamiar wysłać do "oszustki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYSTA PROWOKACJA
i tyle!!!! Tych lasek nikt nie oszukal, tylko sciemniaja, zeby namotac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
ale głupoty gadasz zostałam oszukana przezd dziewczyne ktyór mam 18 lat!!a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwości
są wakacje i wszysko wolniej chodzi ,kiedy miały przyjść te wasze przesyłki?MoZe warto poczekać parę dni niż oskarżać pochopnie człowieka ,bardzo łatwo można kogoś skrzywdzić.Trzeba wierzyć ludziom!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nie prowokuje.....obie paczuszki miały być wysłane w poniedziałek priorytetem....ja wyslałam juz 8 paczek priorytetem i każda doratła na drugi dzień....dzisiaj jest czwartek....więc proszę mnie o prowokację nie posądzać....poza tym chcialam się skontaktować z tymi dwoma osobami, ale niestety w żaden sposób mi się to nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hej! ja mam błyszczyk firmy bell, lekko różowy, zostało go pół, ma aplikator z gąbką, ia cały balsam brązujący do ciała! działa delikatnie, ładnie pachnie, polskiej firmy anida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hej! ja mam błyszczyk firmy bell, lekko różowy, zostało go pół, ma aplikator z gąbką, ia cały balsam brązujący do ciała! działa delikatnie, ładnie pachnie, polskiej firmy anida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
hej sosik ja jestem zainteresowana twoja oferta:):) co powiesz na wymiane??:) jestem zainteresowana dwoma rzeczami:):)mój nr GG 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-A-A-A-----------ogromne dzieki za paczuszke!!!blyszczyk jest sliczny, a konturowka po prostu rewelacja!!!Wlasnie takiego koloru szukalam do mojej szminki!!!Wielkie dzieki!!!Napisz jak moja paczuszka dojdzie, ja wysylalam dzien po tobie, wiec pewnie jeszcze nie doszla, ale lada dzien powienna byc.Pozdrawiam!!!:) Moze kogos cos zainteresuje;): *wosk nabłyszczający JOANNA jedwabisty połysk, zostało 1/2 opakowania *cień INGLOT potrójny: biały, jasna zieleń, ciemna zieleń *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 28 (taki jasny różowy, do francuskiego)-użyty raz, kolor mi nie pasuje(na razie rezerwacja dla choco) *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 40 biały *lakier do paznokci INGLOT, nr 50 (do francuskiego, różowy, tylko troszkę ciemniejszy niż normalnie używam, wiec mi nie przypasował), użyty raz *nawilżający krem koloryzujący ORIFLAME, golden beige(ten najciemniejszy), użyty raz, bo dla mnie za ciemny *balsam pielęgnacyjny do ust AVON(taki w niebieskim opakowaniu) nowy, zafoliowany, dostałam w prezencie, ale go nie chce bo mam inny *AVON Clearskin sztyft przeciw wypryskom(ten zielony), nowy, zamknięty, przez przypadek zamówiłam, a nie chciałam, bo mam jeszcze nie skończony inny *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek(na razie rezerwacja dla choco) Mam pelno: *kaset, *płyt, *ksiazek, szczegolnie podrecznikow do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), *mam jeszcze 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *obudowe taka kolorowa do nokii 3310 *maskotek *puzli *zabawek jeszcze pelno innych rzeczy,nie bede tyle wymieniac , ale jakby co to sie pytajcie, to poszukam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
hej nika paczka do ciebie juz leci od koszalinki...a mnie interesuje wosk joanny i obudowa na komórke , jak ona wygląda,...wiem , ze moja lista juz nie jest ciekawa ale jeśli chcesz sie wymienić to ja bede bardzo dzieczne:):) mój nr gg 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
hej nika paczka do ciebie juz leci od koszalinki...a mnie interesuje wosk joanny i obudowa na komórke , jak ona wygląda,...wiem , ze moja lista juz nie jest ciekawa ale jeśli chcesz sie wymienić to ja bede bardzo dzieczne:):) mój nr gg 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
hej nika paczka do ciebie juz leci od koszalinki...a mnie interesuje wosk joanny i obudowa na komórke , jak ona wygląda,...wiem , ze moja lista juz nie jest ciekawa ale jeśli chcesz sie wymienić to ja bede bardzo dzieczne:):) mój nr gg 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA->doszla doszla paczuszka...tez jestem zachwycona. Wszystko mi podpasowalo idealnie:) Dziekuje bardzoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA->doszla doszla paczuszka...tez jestem zachwycona. Wszystko mi podpasowalo idealnie:) Dziekuje bardzoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×