Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

olo > nie chcialabys czegos z mojej listy? bo zalezy mi na tym tuszu mejbelajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do słoneczna18 ja chętnie bym wzikeła ten krem czysta skora..moze w zamian za to ktores z kosmetyków - lakier do paznokci w kolorze czekoladowym, nowiutki - fimma editt, - lakier do paznokci w kolorze metalicznym, ale matowy, zuzycie 10% - inglot - pomadka koloryzująca bell różowa, prełowa, sliczny zapach - kredka do oczu - srebrna0von color trend, uzysta kilka razy, - kredka do oczu i ust w kolorze ladnego lososiowego koloru -firma jakas malo znana - woda toaletowa lazurowe wybrzeża (nie odpowiada mi zapach - chetnie wymienie na jakis inny ciekawy zapach z AVONU kontakt gg 3263877 lub poznanianka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koszalinka... a masz moze jeszcze X-TREME LAST EYELINER Waterproof Tusz do kresek z pedzelkiem kolor Brązowy?????? daj znac proszę bo nie mam sily czytac wszystkiego gg 3262877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koszalinka... a masz moze jeszcze X-TREME LAST EYELINER Waterproof Tusz do kresek z pedzelkiem kolor Brązowy?????? daj znac proszę bo nie mam sily czytac wszystkiego gg 3262877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - baaaaaaardzo bym to chciala moze Ciebie... cvos zainteresuje!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - baaaaaaardzo bym to chciala moze Ciebie... cvos zainteresuje!!!??? kama0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze któras z Was ma.... -perceive -treselle -far away z Avonu...oddam inny zapach w zamian (na przyklad indian summer... ewentualnie lazurowe wybrzeza.oba produkty zupelnie now i nieuzywane - wymiana zapach za zapach ;)))) mam jeszcze Angel...innocent... moze ktorejs z was znudzil sie kenzo zlonik....albo dior addict wymienie ;) zapraszam chetne na gg 3262877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pppp....w dalszym ciągu nie napisalaś mi co to za podkład!! moze coś wam się przyda......ten podkład jest jasny czy ciemny?? :)połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze :)lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty :)próbki szminek ( wiekszość nieużywana- reszta...tylko na dłoni ) ORIFLAME CBO i wiekość zapachów :)pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych :)Cienie do powiek INGLOT 3- kolorowe - zintegrowany system perłowych cieni do powiek SLN ( S- male drobinki mieniące, L- duże drobinki mieniące, N- perła neutralna ) S- kolor średni beż ze zlotem, L- jasniutki bez...prawie perla i N- coś miedzy S a L - zużycie minimalne....chyba 1 albo 2 razy...w ladnym zamykanym pudełku stan prawie idealny :)lakier do paznokci Viva...kolor jasnny różowy...super sie rozprowadza i szybko schnie....nowy nieużywany :)krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany :)3/4 zapachu Far Away Sensual Embrance Avon :)raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
Rosalinda -----> mam plyte Leonarda Cohena "Cohen live", dostalam gdzies kiedys, ale ja go nie slucham, z tym ze ta plytka jest przegrywana, ma nawet okladke wydrukowana na kolorowo. Jakbys chciala to sie odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppp ---> ja nie dostałam od ciebie maila - wysłałaś go na dobry adres? odezwała się natomiast osoba, która też cię szuka. Aha i co to za cień w sztyfcie złoto - brązowy? Jaka firma? edytka250 --> gdzie jest twoja lista? 1. JOKO Virtual Color lakiery do paznokci: czerwono bordowy (ubyło może z pół centymetra) i biały (nówka) do frencha 2. Gąbka do podkładu z lateksu - AVON - trójkątna 3. Flamastry do robienia tatuażu: grafit, brąz i czerń 4. Rexona OXYGEN w sztyfcie MINI - 10g - nowa 5. Płyn do higieny intymnej ZIAJA konwaliowy - 200ml - cały/nówka Dorzucam: NIVEA SUN samoopalacz w sprayu - została 1/4; COLORAMA lakiery do paznokci: nr 11 TOFFEE użyty kilka razy (ubyło ok.2mm) i nr 10 POP CORN ubyło ok.0,5cm INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - z 16ml ubyło ok.1/3 - oddaję, bo kupiłam ukochaną Sally Hansen (do INGLOT\'a dorzucam papierowy pilnik do paznokci - nieużywany, firmowy) SCHOLL - tarka do stóp do używania na sucho - użyta raz - mnie nie pasuje forma produktu - to taki wyprofilowany łuk drobnych, ścierających ziarenek - jest czysta i nie nosi właściwie śladów zużycia (po jednej próbie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakier do paznokci w kolorze czekoladowym, nowiutki - fimma editt, - lakier do paznokci w kolorze metalicznym, ale matowy, zuzycie 10% - inglot - pomadka koloryzująca bell różowa, prełowa, sliczny zapach - kredka do oczu - srebrna0von color trend, uzysta kilka razy, - kredka do oczu i ust w kolorze ladnego lososiowego koloru -firma jakas malo znana - woda toaletowa lazurowe wybrzeża (nie odpowiada mi zapach - chetnie wymienie na jakis inny ciekawy zapach z AVONU kontakt gg 3263877 lub poznanianka@poczta.fmmoze cos cie interesuje daj znac moze akurat mam aha jeszcze puder brazujacy nowy...z drobinakmi zlotymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotećek
Moja mala oferta: perlowe cienie do powiek pietrowe, w wiezy 5 w 1: perlowy, blady roz, srebrzysto-szary, roz (mocny,ciemny), brudny roz. Jesli kogos zainteresuja to moge podac link do strony ze zdjeciem! Zastrzegam sobie prawo do wczesniejszej ewetualnej rezygnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
a co proponujesz w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka250 ---> napisz cos bliżej o tym pudrze brązującym, kredce srebrnej AVON i o zapachu Lazurowe Morza (ja używam i podoba mi się). Chcesz wymienić się na inny zapach - jaki? A coś innego poza perfumami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka250 ---> napisz cos bliżej o tym pudrze brązującym, kredce srebrnej AVON i o zapachu Lazurowe Morza (ja używam i podoba mi się). Chcesz wymienić się na inny zapach - jaki? A coś innego poza perfumami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
wiola1000 jedyne co mnie zainteresowało to.. *Błyszczyk do ust bezbarwny malutko uzywany.(ale wogóle jest duzy) ale napisz mi cos o nim.. jakiej firmy..? czy ma jakis smak..? zapach..? I napisz mi może, czy czegoś Ci nie przybyło..? Ja bym chciała głównie błyszczyki, albo zapaszki jakieś.. hmm albo coś z Nici.. albo Diddelków.. albo hmm.. no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Proponuję kosmetyki: 1-Iwostin - Purritin: krem na noc, 2-3 razy używany; 2-Ziaja - 2 butle balsamu brązującego, jedna napoczęta , 2 razy użyty na nogi; 3-Vipera -cień do powiek zieleń oliwkowa, mozaika, No 406; 4- Oceanic AA,cera wrażliwa, peeling enzymatyczny, użyty 2 razy; 5 -Maybelline sky high curves, czarna 6 -Soraya Balsam do ciała nawilżający, zielona herbata, witamina E, nazywa się "Deszcz" megga, co proponujesz za tusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olo, wklejam jeszcze raz liste. moze cos akurat ci przypasuje, albo jak chcesz cos konkretnego to napisz, moze mam ;) * pomadka ochronna z kolastyny seria nastolatki, kolor rozowy perlowy (prawie identyczny jak ta perlowa z nivei), nowa, raz uzyta dla sprawdzenia koloru, bo dostalam w prezencie, ale wole przezroczyste * antyperspirant rexona oxygen w sztyfcie, wersja mini (podrozna) 10 g (opakowanie ma wys. 6 cm ) nowy, tez dostalam, raz uzyty na rece, chcialam sprawdzic czy bedzie przezroczysty czy bialy, bo od zawsze kupuje w kulce * bialy lakier pierre arthes, kupilam go w zestawie z mlecznym i paseczkami do robienia francuskiego. mleczny wykorzystalam, a bialy mi jeszcze zostal. sama nie wiem ile go tam jest, bo nie za bardzo widac. stawiam na to ze polowa, moze troche mniej. ale do malowania paseczkow starczy na dlugo konsystecje ma ladna, lejaca aha, opakowanie ma 6 ml wiec nie jest on taki duzy jak sa normalne lakiery * woda toaletowa pur blanca z avonu, buteleczka \"gwiazdeczka\" niebieska (mam nadzieje ze ktos wie o co chodzi ), zostalo troche ponad jeden czubek z tej gwiazdki, zapach juz mi sie znudzil * pudeleczko na tabletki anty, zolte z lusterkiem, z napisem microgynon * pudeleczko z avonu, otwierane, granatowe, 8x5 cm, w srodku z lusterkiem i takim jakby pojemniczkiem w ktorym znajduja sie 2 aplikatory do cieni do powiek z gabeczka, 1 pedzelek gruby i plaski (chyba do rozu) oraz 2 pedzelki do nie wiem czego jeden baardzo cieniutki, drugi troszke grubszy. uzywane! * kosmetyczka, przezroczysta z bialym napisem ziaja, kupilam kiedys komplet produktow i byly w niej zapakowane * male nozyczki do obcinania paznokci, koloru srebrnego, ostre bo nieuzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko--------------------rezerwuje dla ciebie ta wode, jakos sie dogadamy, ja bede jutro tak w godzinach 10-13, bo dzisiaj juz ide spac;) jeszcze raz moja lista: *woda toaletowa Lazurowe Morza AVON, zostało troszkę więcej niż połowa, ma troszke obitą na dole buteleczkę, bo mi kiedyś upadła, ale to nic nie przyszkadza;)(rezerw koszalinka) *Dezodorant intymny ORIFLAME, dostałam kiedys jako prezent przy zamowieniu, ani razu nie użyłam ;) *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *kredka do oczu AVON starry night blue, granatowa, użyłam 2 razy, bo tez dostałam inna, jasniejszą;) *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge R’N’G The year of R’N’G ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat GEORGE MICHAEL Older(rezerw poznanianka) Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Tajemniczy Ogród” Burnett „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze plyty, przegrywane, kiedys dostalam caly stosik ale nie wszystko przypadlo mi do gustu ;) * robie williams - escapology * emma bunton - a girl like me * alizee - (nie znam nazwy plyty, chyba ta pierwsza) z kawalkiem moi lolita * die toten hosen - unterblich * ich troje 4 * cypress hill - black sunday hmm a gdyby ktos mial jakies plytki hh, zagraniczne albo polskie, to ja z checia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdaje mi się miał być topik o wymianie kosmetyków ;-) Gdzie jesteś Edytko250???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,nie było mnie pół dnia a juz tyle wpisów...:O Ponawiam moją listę: Z kosmetyków: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. Z płyt: Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language Składanka gwiazg USA \"God bless America\" piosenki min.Mariah Carey,Celine Dion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....megga.....mogłabym chciec,wode toaletowa z Avonu \"Pour blanca\",może coś Cie zainteresuje z mojej oferty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×