Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość sylusia111
---->>KRAsULA a ty chcesz tylko te okularki z mojej listy czy cos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam się przyda
hej Dominika ten podkład jest jasny, sprawdze numer, ale ja nie wiem czy go w zeszłym roku nie wycofano. Sprawdz bo to z tej serii Coloures Nature, opakowanie takie bezowe z zieloną zakretka. kosztuje ok 35-40 zł. Pisze na nim "podkład MAtujący, perłowy Matowy" a Twoja liste później sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
-->>KRaSULA sorry pomylilam sie ty chcialas lakier i kosmetyczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylusia----->tak,właśnie to chciałam,ale jak już wymieniasz się z kimś innym,to nie szkodzi....innym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
AGA 112--------------> odezwij sie do mnie na maila, mam sprawę do ciebie. mój mail: kinia1979@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,chciałam podziekowac Choco, Agadce i Koszalince za paczuszki,jestem baardzo zadowolona:D:D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję do listy: *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *blyszczyk do ust glazewear, kolor brown sugar, kompletnie nie mój kolor, *listę filmików mogę przesłac mailem *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
nika1232--------->interesuje mnie twoj blyszczyk Avonu brazowy. Napisz jakie zuzycie. Oto moja lista: - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zuzyta 1/3 - połyskujący zel do ciała celebre, użyty kilka razy, prawie cały - pomadka Color Trend Avonu, odcień Sequin, użyta 2-3 razy - pomadka ochronna Eveline o smaku i zapachu pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
Mam jeszcze masę płyt z muzyką. Jeśli kogoś interesują, proszę podać wykonawcę a napiszę czy mam, bo sporo tego, żeby wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
dominika to ja chce:D:D truskawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
....PoWtOrKa DlA ZaInTeReSoWaNyCh....zmieniona juz!!!! doszlo tez kilka rzeczy....i tak z 35 zrobilo sie ponad 10 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy.... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...nowa!!!! 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika.....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty 9. blyszczyk twist z wymiany...jakies kolory jasny i trocche ciemniejszy.... 11. szminka jasna paloma z wymiany...polowa chyba.... 12. odswiezajacy cien do powiek w kremie z mybelline cool efect wlasciwie nowy...kolor lavender.... 13. lakier do paznokci inglot jasniutki rozowy...kolor 60....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
....PoWtOrKa DlA ZaInTeReSoWaNyCh....zmieniona juz!!!! doszlo tez kilka rzeczy....i tak z 35 zrobilo sie ponad 10 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy.... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...nowa!!!! 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika.....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty 9. blyszczyk twist z wymiany...jakies kolory jasny i trocche ciemniejszy.... 11. szminka jasna paloma z wymiany...polowa chyba.... 12. odswiezajacy cien do powiek w kremie z mybelline cool efect wlasciwie nowy...kolor lavender.... 13. lakier do paznokci inglot jasniutki rozowy...kolor 60....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinq--------ta pomadka eveline jest nowa czy zuzyta i w jakim stopniu??Blyszczyk moj jest zuzyty moze w 1/3 nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
Aga 112.............mogę się z tobą wymienić, interesuje mnie od Ciebie ta woda Hey, tylko napisz mi jaki to zapach i jaka jest pojemność buteleczki. Ja będę 22 (w niedzielę) koło południa także możemy sie dogadać. A mój nr gg to 5003179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
KamaO.. dziękuje za błyszczyk.. jest super..:) mam nadzieje, że z filmami też wszystko oki.. Meggusia.. Tobie już dziękowałam.. ale moge jeszcze raz..:) też wszystko jest super.. dziękuje bardzo..:* Koszalinko.. Tobie też dziekuje.. mam nadzieje, ze film głos odzyska..:) kyo18.. Twojej paczuszki niestety nie dostałam.. no, ale nic.. poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- szminka z oriflame visions Rose Blush (ciemny róż z drobinkami) - kolor sprawdzony na dłoni - nowa - tusz do rzęs Pierre Arthes - uzyty ze trzy razy, ale niestety ni do moich dość wrażliwych oczek ;-) ważność 2007 - błyszczyk do ust Vipera magic holographic - kolor różowo - beżowy z delikatnymi drobinkami - użyty raz - ja chyba nigdy z kolorem nie trafię :-( ważność 05.2006 - lakier do paznokci Sensique kolor przydymiony ;-) róż (15), perłowy - paznokcie raz pomalowane, ale to chyba nie mój kolor, ważność 04.2006 - lakier do paznokci Pierre Arthes kolor jaśniutki róż - użyty raz, ale ja chyba nie lubię mieć różowych pazurków - lakier Inglot bezbarwny ze złotym brokatem - lakier Maybelline Expres finish kolor wisienki (77) większość to moje nietrafione zakupy (oj, dużo tego ;-) ), produkty właściwie nowe, mało używane, spróbowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka---co chcialabys za ten blyszczyk vipery??Bardzo jestem, nim zainteresowana;) Dodaję do listy: *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *blyszczyk do ust glazewear, kolor brown sugar, kompletnie nie mój kolor, (narazie rezerw dla kinq) *listę filmików mogę przesłac mailem *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hej dziewczyny! nie chciałam tego robić, ale muszę. niestety poskarżę się na jedną z Was, na Agadkę. nie zamierzam tu niczego ukrywać, bo sprawa jest mocno nieprzyjemna. wymieniłam się raz, z pełnym powodzeniem z inną dziewczyną, wszystko było ok, potem wymieniałam się z Agadką. po kilku dniach na gg dostałam wiadomość od niej, że przesyłka jeszcze nie doszłą i ona podejrzewa, że w ogółe jej nie wysłałam. dowodem miał być fakt, że nie zapytałąm o kod pocztowy, kiedy podała mi swój adres bez niego, a ja po prostu pomyślałam, że go nie pamięta, bo to ludzka rzecz. poczułam się nieprzyjemnie, bo nie lubię, jak ktoś mnie o coś oskarża. tego samego dnia dostałam wiadomość, że przesyłka doszła, ale błyszczyk w tubce doszedł pęknięty, i rozlał się w kopercie. Agadka sugeruje, że taki błyszczyk wysłałam! kiedy próbowałam się tłumaczyć, że przecież nie odpowiadam za pocztę polską, dostałam taką wiadomość: ja ierdole..jaska o co ci qrwa chodzi..odpierdalasz szopki i wypominasz mon stop bele co..a to ja dostalam paczke z ktorej nie skorzystam...i nawet jak to nie byla towja wina to moglabys sie chodziaz zamknac i nie odzywac w tej sprawie zastanówcie się więc, zanim zaczniecie wymianę z nią, o ile macie ochotę na wysłuchiwanie, a raczej czytanie tego typu tekstów o sobie... pozdrawiam i życzę miłych wymian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech napisza osoby
ktore dostaly paczuszki od agadki bo tak to ja nie wiem czy mam z nia jakies transakcje przeprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumowany dezodorant do ciala Perceive prawie caly ,dwa razy uzyty Sekrety urody krem odzywczy Dax Cosmetics prawie caly . Balsam do ciala Silk Body Lotion Oriflame dwie buteleczki. Dezodorant antyperspiracyjny Incandessence Avon caly nieuzywany Dezodorant antyperspiracyjny meski Class Act Avon caly nieuzywany Zel do pielegnacji biustu Avon polowa buteleczki Balsam do ciala Johnson\'s z mleczkiem z ziaren owsa i miodem caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ktore paczek nie dostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ktore paczek nie dostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze szampon Timotei z dodatkiem henny do wlosow brazowych duza butla caly,zrobilam sobie balejage wiec juz nie bede go uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam paczuszkę od agadki i wszystko było ok :-) nika1232, niestety nic mi nie podpasowało z Twojej listy :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sosik..
tak szczerze mówiąc.. to Twoja wina w tym co sie stało była duża.. i ja na miejscu Agadki też bym miała wielkie pretensje.. tyle razy już dziewczyny ostrzegały, ze rzeczy dochodzą w nienajlepszym stanie.. ze pękają.. itd.. dlaczego skoro to taka delikatna rzecz.. nie owinęłaś tych błyszczyków w coś.. dlaczego nie zapakowałaś tak, żeby były bezpieczniejsze..? trzebabyło troche pomyśleć zanim sie pospieszyłaś i poleciałaś wysłać tą paczke.. były ostrzeżenia.. to nic nie dochodzi.. a kiedyś też miałam sie na coś z Agadką wymieniać.. ale wydała mi sie strasznie niepewna.. i jakaś niezdecydowana.. więc wolałam nie ryzykować... ale nie będe oceniać.. tak mi się wydawało.. może niesłusznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
ok, wzięłam winę na siebie i zaproponowałąm, że wyślę jej nowy, ale zostałam wyśmiana, że nie muszę tego robić, skoro nie chcę (nie wiem, skąd ten pomysł, skoro zaproponowałąm). rzeczywiście, nie przyszło mi do głowy, że tubka pod jakimś ciężarem może pęknąć, wiem, że tu wina leży tylko po mojej stronie.chodzi mi jednak o sposób, w jaki Agadka ze mną rozmawia. a ciekawe jest też to, że Agadka napisała mi, że błyszczyk musi wyrzucić; kiedy zajrzałam na tę stronę zobaczyłam, że proponuje go na wymianę! kiedy zwróciłam jej na to uwagę, zlikwidowała tę pozycję ze swej listy. chyba jestem troszkę za duża na to, żeby ktoś mi mówił, że ***dalam szopki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
DZIWNE BARDZO DZIWNE... TERAZ AGADKA PEWNIE ZMIENI NICK NA KRYSKA I ZNOWU BEDZIE SZOPKI ODPIERDALAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×