Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość eh...
nerwowa jest.. trzeba to zlac.. a na drugi raz bardziej uważajcie jak pakujecie rzeczy.. koperta bąbelkowa czasem nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMMMMMMMM
EHHH....... AGADKO CZYZBYS TO BYLA TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh..
nie.. tak mi przykro, ale Cie zawiode.. nie.. i nie jestem napewno po stronie Agadki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś ma jeszcze ochotę na wymianę ze mną?? nie jestem wymagająca,ale nie chciałabym się wymienić: 1 rzecz za 1,wolę wymieniać się hurtowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wymieniam sie z agadka dostalam od niej super balsam do ciala..:))) moze faktycznie lepiej pakujmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
MARIKA!!! ja jestem chetna na balsamy!! (mam manie :)) zwlaszcza na te Silk z Oriflamu, obydwa najlepiej :) zarazerwuj je dla mnie prosze do jutra i wybierz sobie cos z mojej listy, jesli niz mozesz jej znalesc to napisz na maila dominika1186@poczta.onet.pl a ja ci ja przesle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
soolar ja tez jeszcze nie otrzymalam twojej paczuszki, no a ty nie moglas dostac mojej bo wczoraj wyslalam a na poczta az tak szybka nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
tutaj mam liste, nareszcie ja znalazlam :) jesli nic Ci nie odpowiada to napisz co Cie interesuje to poszukam czegos bo mam pelno roznych drobiazgow :] Metallic Cream Shadow kolor Chelsea z Rimmela, blyszczyk do poweik kolor delikatny nibieski wpadajacy w srebrny Cien do powiek Sephora kolor nr 125 bardzo delikatna zielen, taka swieza Blyszczyk Glazewear Avon, kolor Brown Sugar, braz nuta zapachowa w kulce lovely 5 ml Prefumy w kremie Ode La Vie Yves Rocher blyszczyk z Oriflamu Citrus Swirl taki zakrecony, ale nie widze daty waznosci, wiec nie recze dezodorant OCH! kokosowy krem pod oczy naturalna regeneracja Soraya plyny do kapieli i zele pod prysznic Milkshake waniliowy i truskawkowy Yves Rocher szminke Oriflame kolor Vampire konturowke do ust Oriflame deep fuchsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymienialam sie z Agadką i wszytsko było ok,kazdy ma prawo sie wkurzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
Ja niestety też mam zastrzeżenia do Agadki. wysłałam jej kosmetyki i ona niby na drugi dzień tez, choc nie wiem, ponoć wysyłał to jej mąż. Przesyłka do mnie nie dotarła!!!!!!! Tłumaczyła sie ze to już druga z iluś tam, które wysyłała. To czemu zwróciła uwagę innym, ze lepiej wysyłać poleconym, skoro sama wysyłała zwykłym????????????? Dziwi mnie ta osoba, od wszystkich dostałam przesyłki, a Agadka miałam wrazenie, ze za bardzo sie cieszyła na wymiane ze mna i dlatego wzbudziło to moje podejrzenie, ale myslę sobie, ok, niech bedzie. A tu nici. I zero skruchy z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wymienialam sie z agadka i wszystko bylo ok;)To nieraz naprawde jest wina poczty, bo ja wyslalam juz ok16 paczuszek i dostalam ok10, niektore byly w super stanie, niektore bardzo rozwalone, ale na szczescie wszystko w srodku bylo;)jeden tylko puder troche sie pokruszyl;)ale ogolnie jest ok;) Dodaję do listy: *cień do powiek Vipera, nr 405, mozaika, dosyc ciemny, dostałam z wymiany, niestety niedobrze mi w tym kolorze *tusz do rzęs Pierre Rene podkręcają rzęsy, dostalam jako dodatek do jednej z paczuszek, ja jednak wole swój stary, ten za delikatnie maluje, ja lubie mocno czarne rzesy;) *blyszczyk do ust glazewear, kolor brown sugar, kompletnie nie mój kolor, *listę filmików mogę przesłac mailem *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam fajną paczkę od AGADKI i wszytko było w najlepszym porządku. robaczynka ---> dzięki za paczuszkę ;-) Czy moja też doszła? Soolar ---> cieszę, się że ci się podoba ;-) Czekam na filmiki. Może ktoś coś jednak chce? 1. JOKO Virtual Color lakiery do paznokci: czerwono bordowy (ubyło może z pół centymetra) i biały (nówka) do frencha 2. Gąbka do podkładu z lateksu - AVON - trójkątna 3. Flamastry do robienia tatuażu: grafit, brąz i czerń 5. Płyn do higieny intymnej ZIAJA konwaliowy - 200ml - cały/nówka Dorzucam: NIVEA SUN samoopalacz w sprayu - została 1/4; COLORAMA lakiery do paznokci: nr 11 TOFFEE (złocisty brąz - perłowy) użyty kilka razy (ubyło ok.2mm) i nr 10 POP CORN (ciepły, perłowy beż z nutą pomarańczowego) ubyło ok.0,5cm INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - z 16ml ubyło ok.1/3 - oddaję, bo kupiłam ukochaną Sally Hansen (do INGLOT\'a dorzucam papierowy pilnik do paznokci - nieużywany, firmowy) SCHOLL - tarka do stóp do używania na sucho - użyta raz - mnie nie pasuje forma produktu - to taki wyprofilowany łuk drobnych, ścierających ziarenek - jest czysta i nie nosi właściwie śladów zużycia (po jednej próbie) Mam jeszcze błyszczyk w tubce BEBE Owoce Leśne - naturalny róż - bardzo delikatny efekt na ustach. Jeszcze nie wiem czy mi odpowiada - dla mnie chyba za delikatny... Kupiony dwa dni temu, nowy i użyty dla sprawdzenia parę razy. Gdyby ktoż miał OCEANIC\'a w tubce (winogrono czy capuccino) to chętnie się wymienię również i na inne rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
dominika1186 bylalabym zaintersowana twoim zelem pod prysznic albo plyn do kapieli yves rocher wiem ze moja lista juz jest skromna ale moze bys mi powiedziala co cie intersuje, co bys chciala a ja bym mogla poszukac ?? moja lista : :::::::::::::::::::: podkład color tren jasny ( zostalo wiecej nic polowa) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; aloesowa kulka z avonu ( 3/4 zostalo) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; kolektor oriflame vision jasny raz uzyty ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; pudelka na tabletki anty ( 2kolory) ( zolte i niebieskie ) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; blyszczyk do ust color trend avon angel jasny róz ( raz uzyty) :::::::::::::::::::::::::;; lakier do paznokci vision kolor srebrny, metaliczny ::::::::::::::::::::::::::: maseczka oczyszczajaca cytrynowa oriflame ( pol zostalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
nika1232-----------> jestem chetna na wymianę. Chciałabym ten błyszczyk Avonu brązowy. Pytałaś sie o tą pomadkę Eveline . To jest ochronna pomadka koloru pomarańczowego w przezroczystym opakowaniu, slicznie pachnie i jest fajna na ustach, nie wysusza, nie sciera sie podczas jedzenia. Uzyta nie wiecej jak 4 razy. Mam manię na punkcie pomadek ochronnych i balsamów do ust, błyszczyków.... Podaje jeszcze raz swoja listę: - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zuzyta 1/3 - połyskujący zel do ciała celebre, użyty kilka razy, prawie cały - pomadka Color Trend Avonu, odcień Sequin, użyta 2-3 razy - pomadka ochronna Eveline o smaku i zapachu pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
kinq-----Agadka napisała kiedyś, że ma 18 lat, więc nie wiem, o co chodzi z jej mężem...nie mówię, że to niemożliwe, ale dziwi mnie ta postać coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinq-----------ok, to mozemy sie wymienic.Moj mail to nika1232@wp.pl, napisz mi swoj adres. ja bede jutro, to ci odpisze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
kyo18.. ja wczoraj wysłałam 4 paczki.. i 2 doszły na bank.. 2 coś niebardzo.. dziwne, bo wszystkie były wysyłane tak samo.. priorytetem..:| i wczoraj mi wysłały 3 osoby i od nich dzisiaj dostałam.. umawiałyśmy sie na priorytet.. ja tak wysłałam, jeśli Ty nie.. no to nie ma co sie dziwić, ze paczka nie doszła.. kamaO.. do Ciebie też dzisiaj paczuszka powinna dotrzeć.. jakoś dziwnie ta poczta pracuje..:| ale zresztą same zobaczycie date i, ze priorytet jest.. wiec co sie stało, ze nie dotarły to nie wiem..:( szkoda..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
soolar przeciesz sie umawilaysmy ze wyslemy piorytetem i tak zrobilam nie wiem dlaczego mnie bezpodstawnie oskarzasz?? ale widze ze to nie pierwszy raz, najpierw moze sie zastanow i zapytaj a nie oskarzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DZIEWCZYN,KTORE CZEKAJA NA PACZKI ODE MNIE: wysle paczuszki w poniedzialek rano,bo przez ostatnie kilka dni od rana do wieczora mnie nie bylo w moim miescie,sorki za opoznienia.!!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
nie no, skoro twierdzisz, ze tak szybko poczta nie chodzi, no to wybacz, ale nie chodzi jak jest wysłane normalnym listem a nie priorytetem 3 priorytety od wczoraj doszly, jeden nie, wiec jaki z tego wniosek..? i nie odkarzylam Cie, poprostu powiedzialam co mysle, to bardzo możliwe, ze cos tam zamieszali, nie mowie, ze nie, tylko poprostu mam teraz problem.. i o to chodzi no i nie napisalam.. oh Ty taka i owaka, jak smialas mi nie wyslac priorytetem, tylko z tego co napisałaś wyciągnęłam wniosek, ze wysłałas normalnie, nieważne jak dojdzie to dojdzie, tylko poprostu teraz nie wiem kto mi tą paczke odbierze i no mam problem.. i kogo oskarzam niby jeszcze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!nic dziwnego,że paczki nie dochodzą,skoro wysyłacie je jako list,a nie paczka...o paczkę zawsze można się upomnieć, złożyć reklamację,bo ma się dowód nadania! albo chociażby wysłać poleconym... Wysyłając listem wszystkie ryzykujemy i liczymy isę z tym,że mogą nie dotrzeć do odbiorcy....:( a priorytet nie ma tu nic do rzeczy... czy ktoś ma jeszcze ochotę na wymianę ze mną? KamaO---->może Ty byś się zamieniła? wciąz mam ochotę na lakiery colorama iodżywkę Inglota....;) karuzella a capella-----> o której mogę jutro na Ciebie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
aha i troche mi nie pasuje to, ze do Ciebie i KamaO nie doszla.. bo nawet sie teraz przez tydzien nie dowiem co z tymi paczkami.. czy w koncu doszly czy nie.. nie stresuj.. poprostu to wszystko mi nie na rączke i wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 1. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 2. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 3.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 4. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 5. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 6. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 7. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 8. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 9. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 10. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 11.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 12. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 13. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 14. Garnier Fructis Style, mleczko wygładzające-mocne........z 200ml została prawie1/2 🌻 15. Kolastyna,Aktywator opalania w sprayu.......ze 150ml została ponad 1/2 🌻 16. Goldwell, Trendline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 17. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 18. Bell, 4 seasons, nawilżający błyszczyk do ust, nr4-opalizujący, kolor toffie...?.........zostało 2/3 o płyty pytajcie w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
dziewczyny, ale wy macie problemy, oskazacie sie ze paczka priorytetowa nie doszla na nastepny dzien??? Paranoja! przesylak priorytetowa wcale nie musi dojsc nastepnego dnia! Zwlaszcza jak byla wyslana po poludniu i gdzies daleko, ja wyslalam w swoim zyciu setki paczek i listow i mialam takie przypadki ze priorytety szly miesiac!!! Wiem ze to stanowczo przesada ze strony poczty ale i to sie zdarza. A i jeszcze jedno: nie wszystkie poczty pracuja w soboty tak jak w inne dni tzn nie wszedzie dorecza sie tego dnia przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
soolar dla twojej wiadomosci to wyslalam paczke piorytetem i napisalam to w poprzedniej wypowiedzi, ale widze ze ty nawet nie raczylas jej dokladnie przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×