Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

hej dziewczyny ja troszke nie na temat : akle mam pytanko czy ma któraś z was Książkę \"Świat zamknięty na klucz\"??????????????? bardzo mi na niej zalezy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka---> wczoraj wysłałam do Ciebie maila, nie wiem, czy go dostałas, bo mialam problemy z internetem. Odezwij sie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko moglabym prosic na mailika zdjecie *kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA ?? jaki to rozmiar ?> odezwij siedo mnie na gg ( 1141655) lub maila pod nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choco-czekam na odpowiedz:) Jak któraś chce zobaczyć moje fotki podajcie maile Moja lista: -bluzeczka biała kamizelka króciutka - -||- biała krótka z czarnym napisam - -||- biała z czarnyki lamówkami - -||- szara bezrękawnik - -||- zielona krótka z kótkim rękawem - -||- zielona krótka bez rękawów - -||- ciemno-szara na ramiączkach - -||- krótka w biało-seledynowe paseczki na ramiączkach - -||- cytrynowa - buty beżowe z podeszwa traperową -czarne kozaczki -prawie nowe -czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie -czarne trapery skórzane-prawie nowe -golf szaro-czarny z biały paskiem na piersiach -golf niebieski taki polarowy -bluzeczka czarno-szara z dużym dekoldem kwadratowym -kangur szary na zameczek bez rękawnik -komplet 2 częściowy niebieski w żółte drobne kwiatuszki spódniczka + bluzeczka na szyje -komplet 2 częściowy biały w brązowe groszki spódniczka na zamek + bluzeczka bez pleców na szyje i wiązana dołem -czarno-żółte spodenki kolarskie -pomarańczowe spodenki mini z paskiem -spódniczka w kolorowe prązki na zamek -sukienka beżowa z krótkim rękawem -sukienka krótka ogrodniczka w kratke z 3 kieszinkami -sukienka długo ogrodniczka czarna z wzorkiem na piersiach -sukienka ciążowa ogrodniczka z regulacją na powiększający sie brzuszek -sukienka ogrodniczka niebieska w kratke ciążowa -sukienka młodzieżowa lekko różowa z kapturem jedna kieszonka na piersiach druga mała z boku na tel.komórkowy- nowa Dodaje: -płyta dvd z gazety:Co ludzie powiedzą? seria3 -massager z reklamy TV na baterie -walkmen firmy Tomsonic bez słuchawek -maszynke do golenia dla pań ale sama rączka bez ostrzy -serduszka wisiorki:zielone i czerwone -5 pierścionków w różnych kolorach -zużyte karty telefoniczne magnetyczne( dla kolekcjonerów) Kosmetyki: -cień Avon podwójny- jasny brąz i ciemny -cień Inglot-trzy kolorowy-szary, niebieski i jasno różowy -błyszczyk waniliowy rollon -szminka Margaret Astor nr.26 -pędzelek do nakładania szminek i błyszczyków -lakier do paznokci niebieski perłowy Miss Sporty -farba do włosów Pallet-ciemny brąz-nowa -czarny tusz do rzęs do oczu wrażliwych Posiadam fotki gg7075552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
ewaa:) Dziękuję bardzo za paczuszkę. Wszystko mi się podoba:) Jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
moje rzeczy na wymiane lub sprzedaz:) zapraszam:) gg1833038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
JAGABRZ - nie ma za co:) ciesze sie , ze Ci sie podoba;) Pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu mam...bo nie ma paczki od Azja_B ale ona wczoraj mi przez telefon powiedziala, ze wyslala paczkę Jak coś to zarezerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana24------> niestety, nie potrzebuję niczego z twojej listy:( wymieniam się tylko za kosmetyki, a te o których piszesz, nie potrzebuję..may be next time..;) Vishnja, Burza i Hachette--------->napisałam do was maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloes ---> Jestem zainteresowana ołówkiem do powiek Oriflame:) Na 233 lub 235 str. jest moja lista. Jesteś czymś zainteresowana? Jeśli nie, to napisz, czego szukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa_
witam wszystkich:) ja mam prawie nie używany orginalny perfumik "Tentations de Paloma Picasso" 100ml...wyglada tak jak na tym zdjęciu poniżej, ale moj ma 100ml bo jest w nietypowej buteleczce prosto z francji:) http://www.pedet.pl/x_C_I__P_7012073.html chętnie wymienię na jakiś inny orginalny perfumik:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_drobne&thread=1100807816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaa - bardzo dziękuję, przesyłka dotarła :) dziękuję raz jeszcze ;) mam nadzieję, że moja też już do Ciebie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaa - bardzo dziękuję, przesyłka dotarła :) dziękuję raz jeszcze ;) mam nadzieję, że moja też już do Ciebie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
moja lista kosmetyków na wymiane: *perfumy w kremie yves rocher zapach brzoskwiniowy została 1/2 *perfumy pur blanca avon niewielkie zuzycie *avon tusz do rzęs color trend kolor fioletowy została 1/2 lub wiecej *oriflame lakier do paznokci visions kolor iced coffe zostało 4/5 *odzywka do paznokci pierre rene- 1/2 opakowania *cienie do powiek pojedyńcze: look kolor jasno szary, inglot sprint kolor fioletowy i miss sporty kolor jasno zielony *błyszczyk do ust z pędzelkiem kolor jasny beżowy została 1/2 mam też sporo ubranek które wolałabym sprzedać ale moge się też wymienić. (ubranka są uzywane ale stan jest bardzo dobry) *pimkie bluzeczka kolor ciemny róż materiał błysczący na takim kółku które sie zapina na szyji, plecy odkryte a dół (przód) ma kształt trójkatny - rozmiar S *biała bluzka orsay ze smokierm rozmiar M *płaszcz zimowy terranowa kolor czarny długość do kolan zapinany na guziki przy kołnierzu ma futerko które można odpinac rozmiar S *ciemno zielona bluzka fishbone długi rekaw rozmiar M *bezowa bluzka pimkie z czarnymni rekawkami rozmiar S *torba na ramie jasnoniebieska dosyc duza *białe spodnie pimkie z kantem rozmiar 36 rozszerzane nogawki *top pimkie bez ramiączek z asymetrycznym dołem rozmiar M *niebieska sukienka pimkie na ramiączkach rozmiar 34-36 *troll spodnie jeansowe kolor ciemny niebieski rozszerzane nogawki rozmiar M *spodnie orsay rozszerzane nogawki kolor jasny beż z tyłu kieszonki rozmiar 38 *mały plecaczek big star w kształcie trójkąta *bezowe kozaczki rozmiar 37 *czarny komplet marynarka i spodnie rozmiar 36 *koszula americanos niebieska w taki dziwny wzorek rozmiar S i srebrna koszula sexy girl rozmiar S *spodnica jeansowa terranova kolor ciemny granat rozmiar XS ale pasuje na S *spódnica jeansowa do kolan jasnoniebieska orsay rozmiar 36-38 *czarne buty na obcasach zapinane wokół kostki rozmiar 38 *spodnie ze sztucznej skóry w kolorze jasny beż matowy rozmiar S *czerwona bluzka z rozszarzanymi rękawami rozmiar pisze L ale to raczej M lub S *niebieski sweterek w paski rozmiar S-M *czarna połyskujaca torebka *pimkie spodnie długie z kantem kolor czerwony rozszerzane nogawki rozmiar 38 *sukienka krótka orsay z elastycznego jeansu kolor ciemny granat bez ramiączek wiazana na szyji i plecach rozmiar 36 *niebieski swetr na zasuwak rozmiar M ale jest to raczej L *biała spódniczka do kolan z duża kieszenia sprzodu rozmiar M *biała koszula rękaw 3/4 rozmiar L *orsay kurteczka o fasonie marynarki kolor ciemny grafit wiązana w pasie rozmiar 32 ale ja nosze 36 i jest dobra *granatowy sweterek rozmiar M-L *spodnie jeansowe Terranowa proste nogawki dpoasowany fason kolor bardzo ciemny granat rozmiar 26 *spodnie jeansowe Amisu kolor jasny niebieski rozszerzane nogawki rozmiar 34-36 *pimkie ciemnogranatowe spodnie jeansy nogawki lekko rozszerzane rozmiar 34 *różowa bluzeczka rozmiar M *rybaczki białe i czarne rozmiar S *top czarny tally weijl rozmiar M *czarny top B-Young rozmiar L *sukienka we wzorki terranowa rozmiar S *sukienka moro rozmiar S *krótka szara spodniczka z małym rozcięciem sprzodu rozmiar 36 *króciutka spodniczka Troll w kratke rozmiar S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
ILONKA - ciesze sie , ze otrzymalas paczuszke, mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona z wymiany:))) . Twoja paczuszka jeszcze nie dotarla, ale mysle , ze na dniach powinna u mnie wyladowac:). Zaraz jak ja otrzymam dam Ci znac:) Dziekuje za informacje o dotarciu przesylki:) serdecznie pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka---> czyli to ten moj net nawalił. Jeśli masz GG, proszę o kontakt, mój numer: 6788809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka---> czyli to ten moj net nawalił. Jeśli masz GG, proszę o kontakt, mój numer: 6788809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caruzela - dostałam od Ciebie paczuszke:) bardzo dziękuje Jagabrz- wysłałam do Ciebie paczuszke poleconym , mam nadzieje że wszystko będzie Ci się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Moja lista: - zegarek Yves Rocher (koloru srebrnego, wysuwana tarcza, elegancki), - cień Rimmel Cool Touch ,,Chili it" (zielonkawo-szarawy, w tubce, nówka), - krem do stóp, zwłaszcza suchych i pękających, seria Len, 100 ml, pare razy uzyty, - tusz YSL, niebieski, parę razy użyty, - tusz XXL Pierre Arthes, około połowy, - balsam ultranawilżający Soraya, - samoopalacz Garnier w sprayu, morelowy, ok. 1/3 została, - szampon Yves Rocher na słabe i wypadające włosy, zostało 2/3, - błyszczyk wiśniowy ze złotymi drobinkami, zostało 2/3, - i pewnie jakieś inne rzeczy. Jagabrz (gg: 2287500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA LISTA sparay chlodzacy po opalaniu z vit. c avon seria -bronze,fajnie mi służył w solarium,kiedy chciałam przedłużyć sobie opalanie:P lakiery do paznokci-seria diamond,pastele/srebrne,biale,rozowe cienie do oczu fioletowe,lila,niebieski,rozowe,biale-diamencikowe nowe rozowe-mocny kolor- etui do ericssona -tonik niebieski nivea -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek srebrny gruby(efekt niktow)-orsay bluzeczka czarna w łodke z licra z rozowym napisem- rozmiar uniwersalny -sweterek rozowy(cieply,spokojny kolor)jest robiony grubym sciegiem na rekawach i golfie-teraz sa tak wykanczane bluzy i kurtki- rozmiar uniwersalny -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)- -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23- rozmiar 38 bezrekawnik błekitny z duzym nadrukiem -OFF THE LIP roz,L -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)z biało brokatowym napisem bs-BIG STAR roz.M -sukienka wieczorowa długa dekold obszyty futerkiem-TROLL -kurtka zimowa ortalionowa rozowa z dodatkiem koloru czarnego i białego-TERRANNOVA sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach -obcisła--Orsay- CZAPKI KASZKIETY W STYLU HIP HOP- biala w granatowe paski z numerkiem rozowa ze sztruksu -spodnie terranova czarne roz.M ,dzwon zrobiony z siateczkowanego materiału w wytłaczany w kwiatuszki-wszystko w kolorze czarnym,kwiatuszki lekko posyskuja brokatem buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 - czółenka:)obcasy ok4-.5 cm czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 kosmetyki; -puder w kremie nowy 30 ml kolor opalony-rozświetljąco,matujaco,nawilżajacy -okulary słoneczne styl sportowy,lato 2004 -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa-pastelowa -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop ;biała reebok-tenis -opaska na reke granatowa adidas -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowaniu. ----cosik na czasie; książka-nowa- Andrzejkowe wrózby------ hmmm ? i pewno wiele,wiele innych rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA LISTA sparay chlodzacy po opalaniu z vit. c avon seria -bronze,fajnie mi służył w solarium,kiedy chciałam przedłużyć sobie opalanie:P lakiery do paznokci-seria diamond,pastele/srebrne,biale,rozowe cienie do oczu fioletowe,lila,niebieski,rozowe,biale-diamencikowe nowe rozowe-mocny kolor- etui do ericssona -tonik niebieski nivea -pasek rozowo-fioletowy-parciany z klamra zdobiona duzymi dzetami w kolorze szkielka i fioletu -bialy parciany z szarymi napisami po boku ma łancusze srebrny z przywieszkami w ksztalcie serduszek -pasek srebrny gruby(efekt niktow)-orsay bluzeczka czarna w łodke z licra z rozowym napisem- rozmiar uniwersalny -sweterek rozowy(cieply,spokojny kolor)jest robiony grubym sciegiem na rekawach i golfie-teraz sa tak wykanczane bluzy i kurtki- rozmiar uniwersalny -jeansy czarne 7/8 promise biodrowki wykonczone na dole 2 klamrami(efekt dwoch owinietych okol nogawki paseczkow)- -spodniczka( dodatek do stroju kapielowego) błekitna z numerkiem 23- rozmiar 38 bezrekawnik błekitny z duzym nadrukiem -OFF THE LIP roz,L -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)z biało brokatowym napisem bs-BIG STAR roz.M -sukienka wieczorowa długa dekold obszyty futerkiem-TROLL -kurtka zimowa ortalionowa rozowa z dodatkiem koloru czarnego i białego-TERRANNOVA sukienka czarna ze streczu przed kolanka na ramiaczkach -obcisła--Orsay- CZAPKI KASZKIETY W STYLU HIP HOP- biala w granatowe paski z numerkiem rozowa ze sztruksu -spodnie terranova czarne roz.M ,dzwon zrobiony z siateczkowanego materiału w wytłaczany w kwiatuszki-wszystko w kolorze czarnym,kwiatuszki lekko posyskuja brokatem buty; -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 - czółenka:)obcasy ok4-.5 cm czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 kosmetyki; -puder w kremie nowy 30 ml kolor opalony-rozświetljąco,matujaco,nawilżajacy -okulary słoneczne styl sportowy,lato 2004 -szminke avon kolor Twig -szminka jasno-różowa-pastelowa -tusze do rzęs czarne ;* Inglot,miss Inga -kredka biała do francuskiego maniciure -kolczyki; * koła mocny róż-grube -żółty naczyjnik-żyłki a na nich wiele malutkich koralikó -pierścionek-obrączka na nóżke z błekitnymi delfinkami -kosmetyczka-nowa- chanson de Eau -opaski frotte w stylu hip hop ;biała reebok-tenis -opaska na reke granatowa adidas -rękawiczki siatkowe w stylu Agnieszki Frykowskiej Frytki z baru-błekitne-nowe.w oryginalnym opakowaniu. ----cosik na czasie; książka-nowa- Andrzejkowe wrózby------ hmmm ? i pewno wiele,wiele innych rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny!!! mam do sprzedania lub wymiany(chociaz wolałabym sprzedaż) błyszczyk Glazewear kolor Tinkled Pink 5 ml, nowy w folii, (przez przypadek wpisałam 2 sztuki w zamówieniu) za 9,90 oraz wodę Passion Dance 50 ml za 19,90, nowa nawet nie otwierana. do tego trzeba doliczyc koszty przesyłki. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka--> napisz proszę, czy chcesz się wymienić na te próbki perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Misia7:) Co chcialabyś za błyszczyk? Moja lista powyżej. Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGABRZ, jak bys mogła napisz coś więcej o: - tusz YSL, - szampon YR i samoopalacz ( jaka pojmność) i jakieś linki za zdjeciami jakbys znalazła to było by super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Hej, podaje linki do produktow Tusz to Volume Effet Faux Cils firmy Yves Saint Laurent, kolor niebieskogranatowy, poj. 7,5 ml, uzyty kilka razy. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=dfe61c5d82b93c2f9db1f796c4c86564&cmd=details&itemid=28 Szampon Yves Rocher to szampon na slabe i wypadajace wlosy. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=dfe61c5d82b93c2f9db1f796c4c86564&cmd=details&itemid=2106 Samoopalacz w sprayu. Zostalo ok. 1-4 na wyprobowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×