Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość JA TO WIEDZIALAM OD POCZATKU
.........ze Aleksandria to kurwa i nas robi w balona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
v Samoopalacz Avon beBronze 150 ml(uzywany tylko raz) v Blyszczyk do ust Avon Glazewear kolor delish (polowa) z drpbinkami zlota v Krem do ciała treselle(perfumowany) Avon polowa -naszyjnik,lancuszek (nie wiem jak to nazwac z muszelek -Sliczniutka Torebka do reki rozowa w paski dodatek do cosmopoltan -Wisiore z avonu (kulka z cyrkoniami na srebrnym lancuszku) -Wczesniejsze numery Cosmopolitan( 6 wstecz + dodatek cosmoslub) Do listy dodaje: - body spray zapach swiezy morski firmy Coty 200 ml. Została 1/3 - Chlodzacy zel pod oczy z aloesem Avon zostało grubo ponad polowa - Mleczko kosmetyczne nagietkowe Ziaja wiecej niż polowa - Supernawilżajaca,chlodzaca maseczka do twarzy Avon-trudno powiedziec ile dostalo ale będzie ok.1/3 - Okularki zelowe do oczu chlodzące(można stosowac na cieplo lub na zimnoJ Nie sa takie malo jak z Avonu duze z otworkami na oczy - Lakier do paznokci WB kolor fiolet CALY - BEZBARWNY LAKIE DO PAZNOKCI LAMLIWYCH I ROZDWAJAJACYCH SIĘ AVON-ciut wiecej niż polowa - Puder rozswietlający w kulkach inglott-Zostalo ok. .30 kuleczekJ niestety opakowanie mi się rozwalilo i przesypalam je do opakowania po kremikuJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
DOPIIA WYSLALAM Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Wrocnka, odezwij sie do mnie na GG. My number: 2887500. Jagabrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
WRONKA PODAJE DOBRY NUMER DO MNIE: 2287500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Jagabrz to napewno twoj dobry numer???:pisz na kasiek91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Moja lista: - tusz do rzęs Avon (czarny, wzmacniająco-pogrubiający (3/4), - antyperspirant Lancaster (nowy), - podkład Avon Color Trend Bisque (2/3), - maseczka z mango (3/4), - mam koncowke "far away", mgiełka zapachowa - odzywka do wlosow imbirem i rozmarynem w sprayu Avon (prawie nowa), - chłodzący żel pod oczy z aloesem Avon (prawie nowy), - pomadka Giordani Oriflame, odcień ,,scarlett" (piękna klasyczna czewień, połowa) - cień Rimmel Cool Touch ,,Chili it" (zielonkawo-szarawy, nówka) - próbki i inne... - numer ,,VITY" poświęcony cellulitowi - 2 pisaki z brokatem (złoty i zielony) Jagabrz (gg: 2287500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
Jeszcze raz moja lista: - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zuzyta 1/3 - połyskujący zel do ciała celebre, użyty kilka razy, prawie cały - pomadka Color Trend Avonu, odcień Sequin, użyta 2-3 razy - pachnąca woda w sprayu z zieloną herbatą Naturals Avonu, została połowa - balsam do ciała opalizujący, delikatnie brązujacy Eveline, z 50ml dostało 1/3 - klamra do włosów jasny brąz perłowy, 7 zębó nachodzących na siebie, nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam się przyda
1) PODKŁAD Avon Color Trend Fawn - (brazowy odcień a ja mam jasną cere) prawie nieużywany. 2)TUSZ do rzęs Color Trend - NIebieski - 2 razy użyty 3)TUSZ do rzęs Avon Color Trend - Biały - nieużywany. 4) PODKŁAD Yves Rocher ("Matujący Perłowy MAtowy") Couleues Nature. Użyty tylko do wyprobowania. 40ml. Ale bezpieczniej napisac ze zostało 2/3. Odcień jasny. 6)POMADKA Color Trend Rendezvous - color czerwieni ale w odcieniu wina. Została ponad 1/2. Także uszkodzone opakowanie. 9) BŁYSZCZYK w płynie z pędzelkiem odcień brąz z czerwienia, ładnie pachnie, mało używana, pęknięte opakowanie co nie przeszkadza w używaniu. (opakowanie srebrne) Wydaje mi się ze firmy Bell lub Inglot. 10) Potrójne CIENIE Sensique- użyte do wypróbowania, odcien żółto- złoty, zielony i brązowy. 11)probki perfum - Yves Rocher, Avon. 12)PERFUMY W KREMIE- yves Rocher - Ode a La vie. Uzyte z 2 razy, bardzo delikatnie pachną Pytalam Jagabrz o cień Rimmel "Chili it" Oraz Sylusię o kosmetyczkę. Ale nie dostałam od was odpowiedzi. No cóż widze że nie ma zainteresowania moimi rzeczami, wiec chyba czas się pożegnać, życze dalszej miłej zabawy!! Moje gg 4254839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
pppp-------->interesuje mnie twój puder sypki jasny może coś wam się przyda--------> a od ciebie chciałabym perfumy w kremie YR Napiszcie co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wam sie cos przyda--> jestem zaionteresowana 4) PODKŁAD Yves Rocher (\"Matujący Perłowy MAtowy\") Couleues Nature. Użyty tylko do wyprobowania. 40ml. Ale bezpieczniej napisac ze zostało 2/3. Odcień jasny. moj mail koszalnik@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp Jaki ty masz kolor tego błyszczyka różowego ( Esentia ) - na stronce którą podałaś jest kilka odcieni - podaj mi który od góry. Moja lista na wymianę: 1. ......pomadka Hydra Cream nawilżająca MAYBELLINE - kolor \\\\\\\"Windsor Rose\\\\\\\" - cała ( dla mnie trochę za ciemny róż - ja używam bardzo jasnego a ten jest taki średni) 2...... pomadka Lumene - dla mnie stanowczo za ciemny róż - taki malinowy -ok. 60% 3........kredki do oczu - niebieska i popielato-srebrna 4......paseczki do \"frencza\" z Inglota - ponad 100 a więc prawie całe ( użyłam ok.12) 5......perfum Avonu - Limonka - połowa 6......bransoletka Avonu - składa się z kilku cienkich bransoletek a na każdej z nich jest jakaś zawieszka, np. kwiatek, oczka,....( w kolorze srebrnym a zawieszki w różu i fiołku) 7......peeling do ciała Avonu z serii - \"SSS\" - różowy - nowy - używam innego i nie zmieniam bo jestem z tamtego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Jeżeli ktoś jest zainteresowany moimi kosmetykami, to proponuję skontaktować się na GG. My number: 2287500. Tak jest najprościej. Nie było mnie tydzień, więc nie czytałam wszystkich wątków...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
kamaO jestem zaintersowana Błyszczyk w tubce BEBE Owoce Leśne - naturalny róż - bardzo delikatny efekt na ustach - dla mnie chyba za delikatny... nowy i użyty dla sprawdzenia parę razy. oraz Błyszczyk OCEANIC - w tubce - CAPPUCCINO - nowy - znowu mnie skusiło, i znowu to nie dla mnie... moze chcialabys sie wymienic moja lista maseczka do twarzy oriflame oczyszczajaca ( polowa) blyszczyk do ust angel jasny roz ( raz uzyty) blyszczyk lovley o smaku gumy do zucia ( kilka razy uzyty) tanik + mleczko pure calmille yves rocher ( raz uzyte) zel pod prysznic senses floletowy avon nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 1. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 2. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 3.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 4. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 5. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 6. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 7. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 8. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 9.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 10. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 11. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 12. Goldwell, Trendline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 13. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 14. Bell, 4 seasons, nawilżający błyszczyk do ust, nr4-opalizujący, kolor toffie...?.........zostało 2/3 🌻 15. Maybelline, Colorama, długotrwały lakier do paznokci, nr9 icing sugar (mleczny beż).......zostało więcej niż 2/3 o płyty pytajcie w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 1. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 2. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 3.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 4. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 5. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 6. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 7. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 8. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 9.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 10. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 11. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 12. Goldwell, Trendline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 13. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 14. Bell, 4 seasons, nawilżający błyszczyk do ust, nr4-opalizujący, kolor toffie...?.........zostało 2/3 🌻 15. Maybelline, Colorama, długotrwały lakier do paznokci, nr9 icing sugar (mleczny beż).......zostało więcej niż 2/3 o płyty pytajcie w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrecona odezwij sie. Mialysmy sie wymienic. Interesowala Ci moja woda Hey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrecona odezwij sie. Mialysmy sie wymienic. Interesowala Ci moja woda Hey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
DOPIIA nie dostalam zadnej wiadomosci:) kasiek91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszczunio ---> czy to ty chciałas ode mnie lakier biały JOKO? Zgubiłam kartkę z adresem i nie mogę go wysłać!!! Odezwij się!!!! blond wamp ---> odbierz pocztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela ---> bardzo cię przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam paczuszkę od agnesse z szamponem :) super zapakowana, polecam ew. kontakty :) ja nadal mam na zbyciu żel pod prysznic Senses Avon - zapach Get ready, taki świeży, morski. może ktoś chce się zamienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania SOLARIUM na twarz Philipsa - 40 W + instrukcja + okulary - CENA 100 zł - lub wymienię na prostownicę do włosów albo jakieś ciuchy ( ale tylko komuś z Poznania - nie będę wysyłać bo lampy szlak trafi) - w sklepie kosztowało 230 zł - mało używane a teraz wogóle nie mogę używać ( nie mogę opalać twarzy - zakaz od dermatologa). Mój nr gg: 3146323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania SOLARIUM na twarz Philipsa - 40 W + instrukcja + okulary - CENA 100 zł - lub wymienię na prostownicę do włosów albo jakieś ciuchy ( ale tylko komuś z Poznania - nie będę wysyłać bo lampy szlak trafi) - w sklepie kosztowało 230 zł - mało używane a teraz wogóle nie mogę używać ( nie mogę opalać twarzy - zakaz od dermatologa). Mój nr gg: 3146323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania SOLARIUM na twarz Philipsa - 40 W + instrukcja + okulary - CENA 100 zł - lub wymienię na prostownicę do włosów albo jakieś ciuchy ( ale tylko komuś z Poznania - nie będę wysyłać bo lampy szlak trafi) - w sklepie kosztowało 230 zł - mało używane a teraz wogóle nie mogę używać ( nie mogę opalać twarzy - zakaz od dermatologa). Mój nr gg: 3146323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania SOLARIUM na twarz Philipsa - 40 W + instrukcja + okulary - CENA 100 zł ( ale tylko komuś z Poznania - nie będę wysyłać bo lampy szlak trafi) - w sklepie kosztowało 230 zł - mało używane a teraz wogóle nie mogę używać ( nie mogę opalać twarzy - zakaz od dermatologa). Mój nr gg: 3146323 Oprócz tego mam na wymianę: 1. ......pomadka Hydra Cream nawilżająca MAYBELLINE - kolor \\\"Windsor Rose\\\" - cała ( dla mnie trochę za ciemny róż - ja używam bardzo jasnego a ten jest taki średni) 2...... pomadka Lumene - dla mnie stanowczo za ciemny róż - taki malinowy -ok. 60% 3........kredki do oczu - niebieska i popielato-srebrna 4......paseczki do "frencza" z Inglota - ponad 100 a więc prawie całe ( użyłam ok.12) 5......perfum Avonu - Limonka - połowa 6......bransoletka Avonu - składa się z kilku cienkich bransoletek a na każdej z nich jest jakaś zawieszka, np. kwiatek, oczka,....( w kolorze srebrnym a zawieszki w różu i fiołku) 7......peeling do ciała Avonu z serii - "SSS" - różowy - nowy - używam innego i nie zmieniam bo jestem z tamtego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×