Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

do szpiegujacej .jesteś nienormalna ,i do szpiku fredna i złośliwa! a to co zrobiłas jestchyba powodem twojej choroby,bo inaczej nie da sie tego wyjaśnić1musisz sie leczyć dziewczyno !udław si etymi kosmetykami,na szczęście mam kase by sobie je kupic i nie musze okradać innych w perfidny sposób ,,nie musze sie tak ponizać by zdobyć pare szminek czy balsamów!! jestes po prostu śieszna i tyle! jak by świat był takich pełen to by nie istniał! na szczęście sa na ziemi jsda jeszcze ludzie i zagłada nam nie grozi,choć ty do nich nie należych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem który raz sie wymieniasz na tym słabiactwie ale ja sobie powiedzialam ZEMSZCZE SIE noi sie stało czekałam długo ale wkońcu się doczekałam .Już się nie moge doczekać waszej konfederacji przeciw mnie a do 20 blisko hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONFEDERACJI.... dziewczyno chodz lepiej do szkoly a nie na forum przesiadujesz i jeszcze sie wyslowic nie potrafisz a na KONFERENCJE pewnie i tak nikt cie nie zaprosi wiec nie wiem czemu nie mozesz sie doczekac te kilka szminek chyba zajeły miejsce twojego mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONFEDERACJI.... dziewczyno chodz lepiej do szkoly a nie na forum przesiadujesz i jeszcze sie wyslowic nie potrafisz a na KONFERENCJE pewnie i tak nikt cie nie zaprosi wiec nie wiem czemu nie mozesz sie doczekac te kilka szminek chyba zajeły miejsce twojego mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONFEDERACJI.... dziewczyno chodz lepiej do szkoly a nie na forum przesiadujesz i jeszcze sie wyslowic nie potrafisz a na KONFERENCJE pewnie i tak nikt cie nie zaprosi wiec nie wiem czemu nie mozesz sie doczekac te kilka szminek chyba zajeły miejsce twojego mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpiegujaca! jestes naprawdę wredna ,i za kazdym razem kiedy bedziesz sie malować tymi kosmetykami ,nnich cię zżeraja wyrzuty,...aha zapomniałam ty nie masz sumienia! a balsamiki i szmineczki i puderki zaćmiły ci mózg ....aha zapomniałam ty nie masz mózgu! nieeprawdopodobne co tez człowiek wymyśli by zdobyć pare kosmetyków! musisz być strasznie brzydka ,ze posunełas się do tych kradzieży z braku kasy a czymś tzreba było zatuszować ta wredna gebę!? no nie? żal mi ciebie! i ludzi z którymi sie \"przyjażnisz\" powinnaś się leczyć! a pare lekcji polskiego tez by ci sie przydało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabys jeszcze z nami poklikaćcykorze!co przestraszyłas sie nas? pewnie nie!bo do ciebie i tak nie dociera kim się stałaś lub kim jesteś,po prostu jestes na to za głupia i zbyt wyrachowana! ile w tobie złości ,nienawiści ty masz jakiś problem zze swoja osobowoscią! i odreagowywujesz na innych niewinnych osobach! nie jest ci wstyd? a znów zapomniałam nie masz sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabys jeszcze z nami poklikaćcykorze!co przestraszyłas sie nas? pewnie nie!bo do ciebie i tak nie dociera kim się stałaś lub kim jesteś,po prostu jestes na to za głupia i zbyt wyrachowana! ile w tobie złości ,nienawiści ty masz jakiś problem zze swoja osobowoscią! i odreagowywujesz na innych niewinnych osobach! nie jest ci wstyd? a znów zapomniałam nie masz sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabys jeszcze z nami poklikaćcykorze!co przestraszyłas sie nas? pewnie nie!bo do ciebie i tak nie dociera kim się stałaś lub kim jesteś,po prostu jestes na to za głupia i zbyt wyrachowana! ile w tobie złości ,nienawiści ty masz jakiś problem zze swoja osobowoscią! i odreagowywujesz na innych niewinnych osobach! nie jest ci wstyd? a znów zapomniałam nie masz sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopia napisz coś jeszcze bo mądrze piszesz hehehe a napisze ci coś co cię zaskoczy po pierwsze ja chociaż umiem pisać tak się pisze słowa ze znakami polskimi a po 2 do Ciebie tą lichą paczke odesłałam bo te kosmetyki były z dupy hehehe ha pewnie sobie myślisz , że mój adres będziesz miała nie ma tak łatwo , niestety jeżeli się wysyła paczke nie trzeba pokazywać dowodu torsamości i współczuje ci jak ty sie tym malujesz czy używasz bo gorszego stanu kosmetyków nie widziałam ,nawet nie wiedziałyście o tym ze to ja rozmawialam z wami przez gg a nie Katarzyna , tak samo jak na tej słabej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eufrazja
Proponuje abyscie bez zadnych skrupulów zamiescily tutaj jej adres. Znajda sie osoby ktore beda wiedzialy jak sobie poradzic z takim zlodziejstwem. Bo to co zrobila szpiegujaca to jest wlasnie zlodziejstwo. I nie pozostanie bezkarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eufazja
Zlodziejko, ale ty jestes zalosna, ciekawe czy tak bedziesz sie smiala jak ci sie do tej zlodziejskiej dupy dobiora hahaha. Nie znasz naszych mozliwosci... Nawet nie wiesz jak latwo bedzie cie znalezc... HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusinka
zainteresowana jstes glupsza niz myslalm, teraz probujesz sie wykpic tanim kosztem, " stara przyjazn" ojejku jejku, zaraz padne ze wzruszenia, kosmetyki ida na Twoj adres wiec nic mnie nie obchodzi czy nazwiesz sie szpiegujaca czy zainteresowana czy inna kretynka@tlen.pl przyjezdzam po moje rzeczy i nie udwawaj niewiniatka bo to wszytko klamstwo szyte bardzo grubymi nicmi i cale szczescie ze to odkrylam, bo razem z innymi dziewczynami czekalabym jak glupia na paczke od ciebie ty oszustko! tyle osob naciagnelas, jak smiesz jeszcze tak bezczelnie sie tym chwalic? i czemu zarzucasz ze te wymiany byly nie fair ( feer jak ty piszesz dzicko...az wstyd, nawet jak na sosnowiec :/ ) skoro sama zaproponowalas takie kosmetyki? my tylko wybralysmy z Twojej listy to co nam sie podobalo, a jako ze ty tto zaakceptowalas to dlaczego milalo by to byc naciaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eufrazja
Mi rzeczywiscie nie bedzie latwo... Bo to nie ja sie tym zajme... I na pewno nie bedzie nam potrzebne twoje IP :D. I zebys sie zlodziejko nie zdziwila :D. Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selphie
Dziewczyny to niesasmowite ze takie idiotki jak Szpiegujaca pojawiaja sie na forum!!! 3majcie sie i nie dajcie takiej oszustce i zlodziejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusek
Ale was dziewczyny ona wykiwala , takie rzeczy sie zdarzaja , takie sa uroki wlasnie wymieniania sie rzeczami przez internet , najlepszy sposob to allegro bo jezeli ktos czegos nie zaplaci to allegro sciaga a tu chyba pieniedzy nie macie sie jak domagac bo nie ma tych przedmiotow ktore byly wyslane a tam jest wszytsko w prowizji i dojda do wszytskiego , napotkalam sie na oszutskie wlasie z allegro tylko raz i sprawa w sadzie jednak tam byl dowod tego ze ona odemnie dostala torebke a tu chyba takich dowodow nie ma i uwazam tez powinnien tu byc jakis administrator !! sama wiem ze mozna wejsc na czyjasc poczte wspolczuje wlascicielce i wiem co to znaczy byc oszukana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczkaaa
bambusek masz racje !! allegro i tylko allegro , placi sie prowizje ale jestes w 100% pewna ze wszytsko bedzie w jak najlepszym porzadku a tu?? kazdy ci moze powiedziec ze w paczce nie bylo tego co powinno tylko byly na przyklad papiery , mialam podobna sytuacje ale nie na kafeteri tylko na innym portalu gdzie sie z dziewczyna wymienialam ale na glosniczki do komputera i co wsadzila mi zamiast nich papier , wtedy postanowilam zalogowac sie na allegro i jestem bardzo szczesliwa , bambuszek masz racje tez sie zdarzaja oszuci ale tam sie da wszytsko wyjasnic a tu? moze sa sposoby tylko jak dojsc do prawy? macie tylko z poczty pokwitowania i nic wiecej a poczta polska tez nie jest w 100$ sprawna i tu sie zgodze z oszustka , moim skromnym zdaniem to nie na tym polega zemsta zeby komus krasc ze skrzynki paczki lub oszukiwac nie winnych ludzi ale kazdy jest inny i ma inny sposob myslenia .Mowie wam dziewczyny przesiescie sie na ALLEGRO prowizja jest mala a mozna zakupic bardzo ciekawe rzeczy oraz oddac swoje i nie miec z tego powodu problemow takich jak tu sie zdarzyly .Moze sprawa sie wkoncu wyjasni bede tu zagladac jezeli macie jakies pytania dotyczace allegro chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wrocilam do domu i przeczytalam to wszystko... az zal mi dupe scisnal ze sa takie idiotki jak szpiegujaca... szkoda mi jej i poprostu brak mi slow.... Laska ! To ze ktos ci cos zrobil nie znaczy ze masz sie wyrzywac i krasc od innych..... jak chcesz Oko za Oko to rob se to z tamta co cie oszukala:/ ja pierdziele !! Nie wiem co moge napisac..jest mi strasznie przykro myslalam ze pomysl wymian byl dobry...wkoncu jest garsc dziewczyn ktore wymienialy sie pomyslnie i miedzy niektorymi zawiazaly sie znajomosci... nie myslalam ze dojdzie do takiego czegos... ale jednak sa ludzie...ktorzy..ehjhhh szkoda gadac jest mi szkoda osob ktore uwierzyly i zostaly bezczelnie okradzione.... dziewczyny trzymajcie sie.... wiem ze to moze nie najmadrzejsze co teraz napisze..ale to swiadczy tylko o tamtej dziewczynie ktorej zycie jeszcze dokopie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coo? ze niby chcemy zaoszczedzic na prowizji>? to wylacznie nasza sprawa..pomysl kto by chcial odkupic na allegro resztke cienia do powiek..:/ albo 1/4 toniku.... pozatym...tu nie chodzi tylko o wymiane kosmetykami... jesli tego nie rozumiesz....to po co tu zagladalas?/zagladales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eufrazja
Jak sie czyta to forum to rzygać sie chce... Takie śmiecie tu zagladaja... Jakies sfrustrowane, zakompleksione i skrzywdzone przez los osoby, ktore nie maja jak sie wyżyc to tutaj zgrywaja nie wiadomo kogo... Słoma z butów wyłazi... Żal mi zarowno tej szpiegujacej jak i tego czegos co tak zenujaco poparlo zlodziejstwo... Naprawde zal mi was :( Musicie miec strasznie skopane zycie ze takie jestescie. Facet was rzucil? Stracilyscie prace? A moze ze studiow was wywalili? Czy doszlyscie do wniosku ze jestescie glupie, puste i brzydkie i koniecznie chcecie to sobie zrekompensowac wulgaryzmami i zwyzywaniem NORMALNYCH i SZCZESLIWYCH osob? to zwykla zazdrosc... I dlatego tak mi was szkoda. A teraz apel do normalnych Dziewczyn! Nie przejmujcie sie tym co wypisuja tutaj takie sfrustrowane zenujace biedaczki... Cieszcie sie tym ze wy jestescie szczesliwe i nie musicie posuwac sie do takich zalosnych krokow jak one.. I radze tez przeniesc sie na jakies bardziej kulturalne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×