Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Dawno tu nie zaglądałam :) No cóż, muszę przyznać, że jestem bardzo niemile zaskoczona tym, co przed chwilą przeczytałam. Podłość ludzka nie zna granic.. Eh. blondwamp - miałaś się odezwać w związku z tymi bokserkami, bo nadal nie wiem czy dostałaś paczkę :( Pozdrawiam wszystkie uczciwe (!) forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika1232------->napisałam ci drugiego maila, czy mogłabyś napisać coś więcej o tej szmince Bourjois?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lista: 🌻 1. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 2. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 3. Hava, poczwórne cienie do powiek; niby matowe, a jednak nieco połyskujące;) beże: biel, róż/beż, dwa brązy..........ubytek naprawdę niewielki, do tego są spore (nie wiem ile gram, bo są starte napisy) 🌻 4. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 5. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 6. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 7. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 8. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 9. Oriflame Visions, chłodzący uniwersalny sztyft do makijażu policzków, powiek i ust, kolor Coral Freeze.........ok. 3cm 🌻 10 Oriflame Visions, podwójne cienie do powiek, jaśniutki róż i brzoskwinka 🌻 11. lakier do paznokci Ados, jasnoróżowy, perłowy 🌻 12. zielona klamra do włosów z czarnymi, złotymi i srebrnymi wzorkami - solidna;) 🌻 13. Vipera, szminka do ust nr 309, połyskująca, średnio kryjąca ----brąz (bardzo ładny:).......1cm jesli ktos jest zainteresowany, prosze pisac maile: choco86@tlen.pl bo rzadko tu zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POŁOWA ŻELU NABŁYSZCZAJĄCEGO Z BROKATEM W KULCE GLITZ GROOVY ROŻ DO POLICZKÓW W ŻELU CZERWONY ORIFLAME VISIONS CIEŃ DO POWIEK SYPKI NIEBIESKI DUŻY PALOMA NOWY CIEŃ DO POWIEK DWUKOLOROWY ROŻ I FIOLET KOLOR MOONLIGHT ORIFLAME VISIONS 80% LAKIER DO PAZNOKCI AVON KOLOR DYNAMO KOLOR BORDOWY Z BROKATOWYMI BROBINKAMI POLYSKUJACY 80% NIEBIESKI LAKIER KOLOR LAGOON AVONU 90% INTENSYWNIE NIEBIESKI LAKIER INGLOT CALY NOWY NIEUŻYWANY ZMIĘKCZAJĄCY KREM DO PIĘT AVONU OPAKOWANIE 5 PRÓBEK PODKLADU Z AVONU ALL DAY COMFORT PERFEKT WEAR KOLOR HONEY OPAKOWANIE 3 PROBEK PODKLADU Z AVONU ALL DAY COMFORT PERFEKT WEAR KOLOR PORCELAIN BEIGE POLOWA BALSAMU DO CIALA AVON O ZAPACHU LILIOWYM PERFUMY W KREMIE SUNNY SKIES 80 % NOWY NIEUZYWANY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ AVONU 300ML JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY PODAJE MAILA houseofcolours@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto moja lista: 1.Dodający objętości połyskliwy żel do włosów blond AVONu.Raz wziełam ociupinkę na pasemko.Żelu nie używam,a ten dostałam. 2.Maseczka clearskin AVONu.Zostało mniej niż pół.Nie lubie maseczek typu peel-off,a takowa jest. 3.Korektor CAROLL light(nr.1),dla mnie za jasny.Użyłam jednak parę razy.Trochę napisy starte,ale ważny do .01.07 4.Ultradelikatny róż INGLOTa,nr.87(taki ceglasty brąz)Zużyłam 30%.Poza tym upuściłam pudełko i teraz jest w formie sypkiej :/ 5.Próbka cienia JOKO.Taki jasny niebieski z brokatem(fajny na sylwestra).Szkoda ,że ma brokat,bo kolorek fajniutki.Parę razy użyłam. 6.Dwustronny ołówek do powiek ORIFLAME Visions.Creme caramel(beż z brązem).Użyłam dwa razy. 7.Cień INGLOT sprint nr.74-taki jasny szary,srebrny.Użyty trzy razy.Ale to nie mój kolorek. 8.Balsam do ust aloe ORIFLAME.Raz użyty. 9.Balsam Pur Blanca AVONu.Została większa połowa.Dla mnie zbyt intensywny zapach. 10.Balsam AVON senses(różowy)Zostało2/3. 11.Woda Aromacare relaxing ORIFLAME.Pozostało mniej niż pół,jednak zapach mi się znudził. 12.Woda Tsun lai ORIFLAME.Została1/3.Też mi się znudziła.Nie ma jej już w katalogu,jednak ważna jeszcze :) No,Na razie tyle.POZDRAWIAM................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana24
Hej dziewczyny Nigdy wcześniej tu nie zaglądałam i tak czytając ostatnie posty troche niewiem o co tu chodzi z tą oszustką , ja wymieniam sie ciuchami na innym topiku i tam tez coś pisze o oszustce ,że niby jest nią KATARZYNA SOSNOWSKA Z SOSNOWCA UL. DŁUGOSZA- ale to jakas pomyłka bo ja z nią wymieniam się ciuchami i nigdy nie miałam z nia kłopotu, niepamiętam pod jakim pseudo pisała ale jeszcze to sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-eeeee
oj ana24 nie podaje sie adresu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff,jak dobrze,ze nie wyslalam tej paczki,tez mialam sie wymieniac z ta zlodziejka:0 Zalosne i puste dziewuszysko....... Wspolczuje dziewczynom,ktore zostaly oszukane,ehh szkoda gadac. Dotej pory wymienialam sie z wieloma osobami i wszytkie paczki dochodzily oprocz jednej.Zawsze bylam zadowolona z wymiany bardziej lub mniej.Chcialabym,zeby ten topik utrzymac,ale trzeba podjac jakies wieksze srodki ostroznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_elle_ tak dostałam bokserki, pisałam Ci już kiedyś o tym na gg :) a co do naszej wielkiej OSZUSTKI...nie za bardzo wierzę, w jej historię o zemście na was i swojej przyjaciółce:) Dziewczyna po prostu myślała, że ujdzie jej to płazem, ale gdy zaczęlyście sie orientować o co chodzi to musiała wymyśleć sobie jakieś \"alibi\" . No i wymyśliła, że jest teraz tą biedną wykorzystaną przez niecną przyjaciołkę i w razie czego ( nawet jak przyjedziecie do niej ) może powiedzieć, że ona o niczym nie wiedziała, ze odbierała paczki, bo nie wiedziała co tam jest...Poczta Polska działa jak działa, ale nie wierze, że ktoś mógł \"przechwytywać\" paczki, tym bardziej polecone, które są \"do rąk własnych dostarczane\". Listonosz musiałby być ostatnim cymbałem, zeby pozwolić na \"odbieranie\" poleconych paczek przez kogoś innego. Paczka polecona jest ubezpieczona i jeżeli zaginie ( np. zostanie oddana w \"niepowołane\" ręce ) to odpowiada za to tylko i wyłącznie poczta. Nawet jakby odebrał to zaufany sąsiad to i tak można pociągnąć do odpowiedzialności pocztę ( listonosza ), że nie dostarczył nadawcy a osobie pośredniej ( wiadomo, ze jezeli jest to zaufany sąsiad to takie rzeczy się nie zdarzają- jednak tylko poczta może podac tego sąsiada o kradzież a nie bezposrednio osoba nadająca list polecony ). Jak zapytacie o to listonosza to on wam oczywiście zaprzeczy bo wiele razy zdarza się, że polecone podpisują sąsiedzi. Mam znajomą na poczcie głównej w Bytomiu i juz 2 razy miałam nieprzyjemność \"szukania\" moich poleconych ( jestem allegrowiczką ). I mówię jedno....wysyłając poleconym mamy pełne prawo wiedzieć co się z tą paczką dzieje, czy otrzymał ją nadawca..jezeli nie stało się tak, możemy pociągnąć do odpowiedzialności pocztę...Wiadomo, ze nikt nie pojdzie do sądu z powodu 4 uzywanych kosmetyków, ale informuję, ze takie prawo istnieje. Dlatego te dziewczyny, które wysłały poleconym, mogą udać się na pocztę i maja prawo dowiedzieć się, czy paczki zostaly odebrane przez niejaką Katarzynę S. A skoro zostaly to wiadomo, kto je ma i sie nimi maluje;) Jestem pełna podziwu dla odwagi tej dziewczyny...Kobietka myślała, ze my jesteśmy tak głupie i nawine, ze uwierzymy w jej wyssaną z palca historię. A teraz cała Polska wie kto sie napala na używane kosmetyki do tego stopnia, ze posuwa się do oszustwa i kradzieży:) ...Może ona jest chora i ma 2 osobowosci:P Pozdrawiam \"uczciwe\" dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! chwile mnie tu nie bylo i mialam troszke do poczytania......niestety nic wesolego:(. jesli moge cos wtracic na ten temat to tyle ze jak tu pierwszy raz przez przypadek weszlam to mnie mile - bardzo mile zaskoczylo to ze sa na swiecie jeszcze uczciwe osoby i w ogole nie znajac sie, nie widzac sie -potrafia byc slowne! No bo kto moze miec gwarancje ze paczka zostanie wyslana?? I tak sobie mysle ze tez przypadek z zainteresowana nie doprowadzi do znikniecia forum! A jesli sie komus nie podoba to ze sie wymieniamy kosmetykami to niiech tu po prostu nie wchodzi!!!I juz!!!-a co do moich paczuszek -mam nadzieje ze doszly-te spoznione! z tego co wiem to ode mnie nie doszla muszelka do jednej dziewczyny- ale ja niestety wysylalam zwyklym listem-moja wina.a sama nie dostalam paczki tylko od Sylusii- i pewnie juz nie dostane...-maja doszla na 100% Mam znajomego na poczcie i niestety potwierdza to ze jesli paczka albo list nie jest priorytetowy czy polecony -nie przykladaja sie do szybkiego wysylania:( taka paczka moze u nich lezec kilka dni zanim ja wysla:( cuz.... pozdrawiam wszystkie babeczki trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi!!! Oto moja lista kosmetyków na wymianę lub sprzedaż: 2.AVON algowa kąpiel do ciała- nawilżający, niezawierający mydła żel z algami z Pacyfiku-pojemność 150 ml, pozostało około 60% ważny do 19.05.2006 5 zł. 3.AVON Zel oczyszczający Clearskin- pojemność 125 ml, pozostało około 50% ważny do 04.09.2005- żel w starym opakowaniu- białe z zielonym kwadracikiem 5.zł. 4.AVON maska regeneracyjna do zniszczonych włosow Advance techniques-salon therapy- pojemność 150 ml, użyta 3 razy wazna do14.10.2006 8 zł. 5.AVON połykliwy cień do powiek w płynie MYSTIC- pojemność 5 ml, nowy, Użyty tylko do sprawdzenia koloru. Nie mój odcień.Ważny do25.06.2007 10 zł. 6.AVON spray nabłyszczający Advance techniques-straight&sleek- pojemność 100 ml- użyty 3 razy, ważny do28.03.2007 8 zł. 7.AVON złocisty balsam podkreślający opaleniznę- pojemność 200 ml, użyty tylko 1 raz, ważny do06.05.2007 10zł. 8.AVON brzoskwiniowy krem nawilżający, nowy- pojemność 125 ml, ważny do13.06.2007 6 zł. 9.AVON nawilżjący balsam do ciała Pur Blanca- pojemność 150 ml. użyty 1 raz, ważny do23.01.2006 6 zł. 10.AVON super nawilżająca, chłodząca maseczka do twarzy, nowa, pojemność 75 ml, ważna do19.05.2007 9 zł. 11.AVON cień do powiek Color Trend, kolor WHEAT, nowy, masa 1,5g, ważny do06.01.2006 5 zł. 13.AVON błyszczyk do ust,kolor DELISH,pojemność 5 ml, użyty 3 razy niestety nie posiadam już pudełeczka i nie mogę rozszyfrować daty ważności ale napweno jest jeszcze długo ważny bo kupiłam go około 8 miesięcy temu a kosmetyki avonu są ważne 3 lata..Blyszczyk we wcześniejszym wydaniu, kolorek wpadający w rudy, niestety nie mój odcień. 10 zł. 15.AVON krem nawilżający do stóp nowy- pojemnść 150 ml, ważny do21.05.2007 6 zł. 16.AVON rozjaśniający krem pod oczy- pojemność 15 ml, pozostało około 40% 5 zł. 18.AVON korektor pod oczy, kolor MEDIUM NEUTRAL,nowy- pojemność 15 ml, ważny do10.04.2007 10 zł. 19. AVON ochronna odżywka w sprayu Element defence, bez spłukiwania,pojemność 125 ml, nowa, wazna do16.01.2007 5 zł. To chyba wszysto!!! Czekam na propozycje!!! Piszcie na mojego maila monikakosowska@interia.pl lub mój nr.gg 3005814 wszystkie opisy i kolorki kosmetyków można sprawdzić w katalogu Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POŁOWA ŻELU NABŁYSZCZAJĄCEGO Z BROKATEM W KULCE GLITZ GROOVY ROŻ DO POLICZKÓW W ŻELU CZERWONY ORIFLAME VISIONS CIEŃ DO POWIEK SYPKI NIEBIESKI DUŻY PALOMA NOWY CIEŃ DO POWIEK DWUKOLOROWY ROŻ I FIOLET KOLOR MOONLIGHT ORIFLAME VISIONS 80% LAKIER DO PAZNOKCI AVON KOLOR DYNAMO KOLOR BORDOWY Z BROKATOWYMI BROBINKAMI POLYSKUJACY 80% NIEBIESKI LAKIER KOLOR LAGOON AVONU 90% INTENSYWNIE NIEBIESKI LAKIER INGLOT CALY NOWY NIEUŻYWANY ZMIĘKCZAJĄCY KREM DO PIĘT AVONU OPAKOWANIE 5 PRÓBEK PODKLADU Z AVONU ALL DAY COMFORT PERFEKT WEAR KOLOR HONEY OPAKOWANIE 3 PROBEK PODKLADU Z AVONU ALL DAY COMFORT PERFEKT WEAR KOLOR PORCELAIN BEIGE POLOWA BALSAMU DO CIALA AVON O ZAPACHU LILIOWYM PERFUMY W KREMIE SUNNY SKIES 80 % NOWY NIEUZYWANY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ AVONU 300ML MASC 5% BENZACNE NA PRYSZCZE KILKA RAZY UZYTA WIEC PRAWIE CALA ODZYWCZY KREM NA NOC Z WITAMINAMI I MLEKIEM AVONU 1 RAZ UZYTY JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY PODAJE MAILA houseofcolours@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Z braku administartora same musimy tutaj wprowadzic rygor :) kazda nowa osoba na forum musi miec osobe poswiadczajaca jej uczciwosc ( i to osobe ze \"stalych bywalczyn\" ;) ) albo wysyla paczke pierwsza! oto sa reguly, zeby znowu nas ktos tak perfidnie nie nabral ( swoja droga, zlowie ninja dzialaja ;) ) . Niniejszym poswiadczam za Misie7, wymienilam sie z nia na wizazu i jest uczciwa i do tego bardzo mily kontakt :) Pozdrawiam :) ps. kiedy nastepna konferencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - tylko nie zostawcie tak tej sprawy! macie wszystkie adres zainteresowanej - napiszcie na policję doniesienie, że taka osoba Was oszukała. powiedzcie, że pisała na tym forum - policja może sprawdzić jej IP i dowiedzieć się, skąd pisała (podejrzewam, że raczej z domu niż z kafejki). dołączcie do listu ksero potwierdzeń nadania z poczty. jeśli wysłałyście list poleconym, to możecie go reklamować - sprawdzą, czy został jej na pewno dostarczony. coś takiego nikomu nie może ujść na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh żółwie ninja!!!!mamy wladze!A tu moja lista: -Polerujacy żel myjacy Lazurowe Morza-Avon 1/2 150ml.Jest bardzo fajny tylko mam na niego alergie -cienie AvonBronze Patina- podwojne. Bardzo ładne sa z wymiany ale dostalam takei same nowe wiec chcialabym sie za te wymienic, sa malo uzywane. -perfumy Green Petal for women- ubytek 2%, dostalam na urodzinki ale zapach mi nie spasowal -miss sporty- blyszczyk do powiek uzyty tylko raz na jakas impreze:) badzcie dzis o 18 zółwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Selphie== napisz mi coś więcej o błyszczyku miss spoty- jaki kolor, jaka pojemność,data waznosci Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Selphie== napisz mi coś więcej o błyszczyku miss spoty- jaki kolor, jaka pojemność,data waznosci Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Selphie== napisz mi coś więcej o błyszczyku miss spoty- jaki kolor, jaka pojemność,data waznosci Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszczunio
Polecam Bulbe :) dzis przyszedl od niej puder:) co prawda wydawalo mi sie ze bedzie troszke ciemniejszy ale dalam kolezance:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka bylabym zainteresowana 7.AVON złocisty balsam podkreślający opaleniznę- pojemność 200 ml, użyty tylko 1 raz, ważny do06.05.2007 10zł. co bys chciala poszukiwala w zamian:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeslane
Rano odwiedzilam poczte tak jak mowilam odeslalam kosmetyki do katowic i do grabowca ( k hrubieszowa ) , jutro nie moge isc na poczte wiec jezeli cos przyjedzie zostanie na poczcie i jezeli poczta jest uczciwa kosmetyki wroca do nadawcy lub zostana na poczcie a nie wiem co sie z nimi dalej stanie .mozecie mnie oskarzac nadal kwestia przyzywczajenia ;) to co dostalam odsylam za reszte nie recze na drugi raz nie wierzcie wszytskim bo widac ze zle na tym nie tylko wy , wychodzicie ale i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie mozna tej konferencji zrobic o innej godzinie,mam o 18.30 zajecia,na pierwszej tez nie bylam bo nie mialam netu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie mozna tej konferencji zrobic o innej godzinie,mam o 18.30 zajecia,na pierwszej tez nie bylam bo nie mialam netu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×