Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Burzo, przyjmnij moje kondolencje. Co do wymiany z zainteresowaną/Szpiegującą/Muflonek, to mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaze Wam czary drogie dziewczyny! chcecie? adres jaki szpiegujaca podaje w mailu to kolorowa27@tlen.pl czy jakos tak, ale kolorowa jest, teraz adres jaki ma w stopce katas21@tlen.pl, a teraz adres innej dziewczyny, ktora dziekuje zainteresowanej za paczke katas21@tlen.pl ma nicka anaa, poza tymi osoabmi jedyna dziewczyna ktora dostala paczke od zainteersowanej/szpiegujacej jest dominiczka1980, Dopia sie awanturowala, ze tez nie dostala i choco chyba tez nie ma jeszcze. Pozdarwaim spryciare i dziewczyny anpiszcie, za jkaie kosmetyki zainteresowana chciala sie z Wami wymienic ale piszcie tutaj na forum to zobaczycie ile sie pokrywa! chyab ze np zainteresowana ma 5 kredek chanel czarnych o dlugosci 11cm ? ps. jeszce czy zauwazylyscie ile razy szpiegujaca dziekowala zainteresowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale ja wszytskie rzeczy odbieram z poczty sama poniewaz mam rozwalona skrzynke , przychodzilo mi duzo probek , listonosz powiedzial ze priotytetow nie bedzie mi juz nosil do domu poniewaz dziennie mialam od roznych firm okolo 5-6 , skrzynke mam cala otwarta nie zamyka sie 6 osoba dlatego po wszytsko chodze rano na poczte jezeli cos jest , wiec albo ta osoba jest odemnie z osiedla albo juz nie rozumiem , niestety czasem jest tak ze nie uda mi sie isc rano na poczte wiec listonosz zostawia wszytsko w skrzynce a mam listonosza do ktoego mam zaufanie wiec nie wiem o co chodzi? a co do koszalinki wymienialam sie z toba na ciuszki ktore ci sie nie spodobaly i masz je odeslac do mnie w poniedzialek ;)ale niestety ktos sobie zastrzeg mojego wczesniejszego nicka i nie moge na niego wejsc wiec nie wiem o co chodzi , tak samo z anna sie wymianilam na ubranka i wszystko bylo ok wiec nie wiem juz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wypiszcie lepiej tak Zainteresowana - e mail- miasto-- Szpiegujaca- mail--miasto itd... bedzie latwiej dla porownania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusinka
zainteresowana -- zainteresowana 22@tlen.pl --- Sosnowiec wymienialam sie za blyszczyk zlotawy Diora, tusz podkrecajacy czarny Dior, kredke czarna Chanel, cienie tester fioletowe + braz/fiolet Dior chyba i cienie Chanel poczworne brazowe. Czy ktos wymnielam sie za to samo co ja, ale z zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana 22 - Sosnowiec wymieniłam się za cienie Chanel (4 kolory brązu) i tusz Astor Calligraphy Może napiszmy dane osobowe i wtedy bedziemy miały pewność, czy to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana i co teraz powiesz? nie mozesz zaprzeczyc ze karusince i rosalindzie pod swoim nickiem ( nie jako szpiegujaca bynajmniej ) zaproponowaals nie dosc tego, wyminilas sie juz za te same cienie chanel! odpowiedz prosze skoro jestes taka harda jak to zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktos napisac czy szpiegujaca odpisuje wam na emiale ????? Jestem bardzo ciekawa czemu do koszalinki doszla moja paczka z ciuszkami i takze do anna ?? czegos nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana tak sie sklada ze szpiegujaca owszem odpisywala swego czasu, ale odpowiedz mi rposze na pytanie dotyczace cieni chanel? szkoda dziewczyn , na pewnoe bradzo sie cieszyly z wymiany, a co do anaa to ma ona taki sam mail jak szpiegujaca, a ta jest z tego samego miasta co ty Katarzyno :P a jak ma na imie szpigujaca? czyzby dziwna zbieznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Burza Jeśli w ten sposób uchronimy kogoś przed wysłaniem paczki, to tak. Ale z drugiej strony, to pewien rodzaj oczerniania, więc nie wiem :( Jeśli któraś z dziewczyn będzie się zastanawiała, czy wysłać paczkę do niej (lub będzie miała jakieś wątpliwości), to moze do mnie napisać na mój email: rosalindax@o2.pl, to podam jej dane osobowe i adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
ktos dostal juz ktores z tych kosmetykow???skoro nie, tzn ze zainteresowana mowi prawde, bo dalej je ma!!!!!!!!!!!!!skoro sie z nikim nie umawiala, i nie wyslala, to o co wam chodzi??To pewnie tamte oszukuja!!!A zreszta zainteresowana odpowiada, mowi jak jest, a tamte sie nie odzywaja.....ciekawe czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zycze sobie podawania moich danych osobowych :/ Czy nie wiesz ze to jest karalne?? na takim forum?? sprobuje wszytsko zalatwic jezeli Pani szpiegujaca bedzie dostepna na internecie Moj numer gg 7779988 jak cos to pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze danych osobowych nie mozna podawac, ale imie? mysle ze podanie imienia to nie grzech , moge nawet podac swoje :) nazywam sie Matylda, zainteresowana ma na imie Katarzyna :) mam nadzieje, ze to nie przestepstwo podac czyjes imie i mnie nie zaskarzysz :P a jesli chodzi o cos co napisal nick \" a czy\" to mowie --- owszem umawaial sie nie raz i za kazdym razem opaczki powinny byc juz w dordze do adresata, wiec to nie jeste takie bezpodstawne, bo jak cienie, ktore sa w paczce do Rosalindy , paczce juz wyslanej dodam, mogly znalesc sie w paczce, ktora idzie do karusinki? oto pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, czyzbys wpadla droga zainteresowana? jestes juz w sytujacji bez wyjscia, bardzo mi przykro, chyba ze szpiegujaca to jeden z Twoich domownikow, skoro macie taki sam adres ciekawe jak sie teraz wykrecisz :P a jeszcze jesli potwierdzials wiarygodnosc szpigujacej to juz calkiem jestes zakopana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba oskarzona nam uciekla :) ale trzeba przyznac, ze szla w zaparte do samego konca i walczyla jak lew :D ale nas nabrala :/ ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! moja siostra sie wymieniala z katarzyna s z sosnowca i to za moja kurteczke a na paczke od niej czeka juz ponad tydzien i chyba sie nie doczeka. a nik katarzyny s to byl zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! moja siostra sie wymieniala z katarzyna s z sosnowca i to za moja kurteczke a na paczke od niej czeka juz ponad tydzien i chyba sie nie doczeka. a nik katarzyny s to byl zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
ale zainteresowana jest tu juz dlugo!!widzialam ja juz kilka tygodni temu!!!A szpiegujacej nie..........A nie zastanawia was nick SZPIEGUJACA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusinka
sluchajcie ja mieszkam w katowicach i jesli paczka do mnie nie dojdzie w cigu najblizszego tygodnia to nie bede sie bawic w zadne ceregiele i jade do lokalu na ul na literke D i odbieram moje kosmetyki, czy Wam tez zainteresowana pislaa ze wyjezdza? bo jak sie dwoeidziala ze jestem z Katowic, to mi napisala ze nie moze sie wymienic osobiscie, bo nie ma czasu, bo sie przygotowuje do wyjazdu,a teraz nie odpisuje mi na maila a na gg jej nie ma :(( jestem zalamana, tyle kosmetykow jej wyslalam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
a moze zainteresowana jako szpiegujaca chciala zalapac kilka darmowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusinka
Burza nie zalamuj sie! napisz mi upowaznienie i odbiore twoje kosmetyki! nic sie nie boj, jakos sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z nich nie ejst w wporzadku bo to ta sam osoba! co wy znowu wymyslacie! niech karuzela i karusinka pojada do niej i odbiora co trzeba kosmetyki innych dziewczyn tez i pozniej porozsylaja co macie za problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tu jestem prawie od pocztku moja siostra to stracialtella i juz nie raz sie wymieniala ciuchami z rinnymi odosbami i zawsze wszystko bylo ok wiec nie mow ze wszyscy sa tu oszustami bo niektorzy sa tu od poczatku istnienia tego topiku i sa to zaufane osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś będzie miał możliwość odebrania wysłanych przezemnie kosmetyków, to nie mam nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×