Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość mirabella
karuzela... zastanawiam sie nad paskiem czarnym hause i tym szaliczkiem-mozesz cos napisac o tym wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASEK jest jakby parciany ale grubszy i solidniejszy długosc 98 cm szerokosc 4 cm jest cału czarny a na całej jego długosci mniej wiecej po srodku przechodzi biały naszyty pasek o szerokosci 8 mm metalowa klamra umozliwiajaca dowolna regulacje z wyrytym prawie niewidocznym logiel housa pasek jest uzywany ale wogole nie zniszczony SZALIK ma długosc 154 szerokosc 16 jest z miłej w dotyku wełny nie gryzacej dosyc grubej i ciepłej kolor rozowy taki słodki roz landrynkowy ze tak nazwe:) robiony na drutach przez moja babcie w tym roku wiec jest nowiutki i nieuzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
to ja bym chciala te 2 rzeczy wybierz cosik sobie jeszcze z mojej listy -gdzies jest na stronce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka_18
mirabella !! chetnie odkupie lub wymienie te jeansowa blekitna kurteczke z bialym futerkiem ... napisalam Ci rowniez maila i licze na szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka_18
mirabella !! chetnie odkupie lub wymienie te jeansowa blekitna kurteczke z bialym futerkiem ... napisalam Ci rowniez maila i licze na szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
masz mojego @ jakos sie dogadamy ja jestem z woj śląskiego-jasne,ze mi pasi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
masz mojego @ jakos sie dogadamy ja jestem z woj śląskiego-jasne,ze mi pasi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
masz mojego @ jakos sie dogadamy ja jestem z woj śląskiego-jasne,ze mi pasi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka_86
listy na razie nie robie ( choc sporo tego jest i jak znajde czas to tu umieszcze) karuzela a capell jetem zainteresowana szalikiem i kurteczka z ciemnego jeansu z czerwonym zamkiem chetnie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
karuzela... oczywiscie,choc ja musze paczke zrobic by pomiescic karbownice-kolor bialy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co sie dzieje nie chce mi wyslac calej wypowiedzi:0 >>mirabella>>jesli mozesz skontaktuj sie ze mna na maila bromba_s@wp.pl , wyslalam do Ciebie wiadomosc ale zostala zwrocona,jestem zainteresowana Twoimi cieniami i torebkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
karuzela... ok,jak mowisz,ze w babelkowej to spox-posle w babelkowej:) Frotka:) poslalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
A więc ja mam do zaoferowania takie kosmetyki jak: * Żel głęboko oczyszczający Garnier Czysta Skóra / użyty tylko kilka razy, ubytek to 1/8 opakowania o zawartości 200ml * Tonik Benzacne / użyty około 5 razy, zostało mniejwięcej 1/6 toniku o zawrtości 200ml * Żel Benzacne 10% / Został uzyty jedynie 2,3 razy * Maseczka oczyszczająca do skóry trądzikowej / dostałam w prezencie, ale używalam ją tylko raz, ponieważ dermatolog zaleciła mi inne kosmetyki * Dezodorant Herbina Sensitive (antyperspirant) / sprawdzony został tyllko zapach, nieużywany * Dezodorant Dove Fresh użyty jakieś 3 razy, również w kulce * Make-Up, Puder w kremie kolor 5 Morelowy / Użyty 3 razy, niestety nie mój kolor :( * Perfumed Body Spray, Passion Dance for Woman, Avon / dostalam go, ale nie używałam ani razu, ponieważ nie jest to mój zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×