Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Milenaa
A więc ja mam do zaoferowania takie kosmetyki jak: * Żel głęboko oczyszczający Garnier Czysta Skóra / użyty tylko kilka razy, ubytek to 1/8 opakowania o zawartości 200ml * Tonik Benzacne / użyty około 5 razy, zostało mniejwięcej 5/6 toniku o zawrtości 200ml * Żel Benzacne 10% / Został uzyty jedynie 2,3 razy * Maseczka oczyszczająca do skóry trądzikowej / dostałam w prezencie, ale używalam ją tylko raz, ponieważ dermatolog zaleciła mi inne kosmetyki * Dezodorant Herbina Sensitive (antyperspirant) / sprawdzony został tyllko zapach, nieużywany * Dezodorant Dove Fresh użyty jakieś 3 razy, również w kulce * Make-Up, Puder w kremie kolor 5 Morelowy / Użyty 3 razy, niestety trochę za ciemny * Perfumed Body Spray, Passion Dance for Woman, Avon / dostalam go, ale nie używałam ani razu, ponieważ nie jest to mój zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
Milenaa.... ja bym bardzo chciala ta wode z avonu- moja lista jest na stronce,moze cos sobie wybierzesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
(w tym pierwszym poście znajduje się błąd, więc czytajcie ten drugi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlenaa
Tylko, że to nie jest woda, ale dezodorant w spray'u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
A tym też jesteś zainteresowana? Bo to jest dezodorant :) a wody nie posiadam, ponieważ oddałam ją już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
spoko moze byc dezodorant-wybierz cos ode mnie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
A te ubranka co wypisaaś na poprzedniej stronie są na wymiane? Tzn. oferujesz je w zamian za coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
tak moge byc na wymiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
A masz jakieś kosmetyki? bo pewnie za ubranko byś nie chciała tego dezodorantu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
Mam również do zaoferowania: * Pomadkę Nivea Lip Care Cherry/ ubyo jakieś 5mm * Szminkę (została zakupiona w sklapie zdrowia w Londynie), nadaje ustom różową barwę / użyta może jakieś 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
A.. i jeszcze tej Pomadki Nivea zostały 3cm, a szminki 2,7 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa
Mam również * niebieskie kolczyki w kształcie trójkąta w środku z wyciętym kołem i wzorkami w kolorze czerwonym, zółtym, czarnym i białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
milenaa... a cio bys chciala ja mam na forum i kosmetyki i ciuszki *-zobacz sobie,ja postaram sie skopiowac raz jeszcze swoja liste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
WYMIENIE sie na; moze łatwiej Wam bedzie jak nakreśle co mniej wiecej mam i w jakich kolorach-jak juz wspomnialam sa to nowe kolekcje,ciuszki i buty w bardzo dobtym stanie; -bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -bezrekawnik biały w poziome paski (zywe kolory)rozowy,niebieski,zółty,pomaranczowy-PIMKIE -spodnie sztruksy czarne z wieloma kieszeniami bojówki-ORSAY -spodnie ze streczu biodrówki różowe -ORSAY -jeansy czarne z dzecikami-PROMOD -golf malinowy-brak firmy -bezrekawnik,sweterek,golf różowy ze srebrnymi niteczkami -ORSAY -bluzka dlugi rekaw czerwona z nadrukiem Polska-brak firmy -bluzka dl rekaw łódka czarno-różowa z dzetami -ORSAY --bluzka dl rekaw błekitno-różowa z kapturem-ORSAY -sweterek czarno-różowy -GUCCI (londynski butik) -sweterek golf różowy z literka A-brak firmy -sukinka wieczorowa TROLL -kurtka jeasnowa blekitna z białym futerkiem -MADONNA(londynski butik) -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA kozuszek czarny do pasa z kapturem-MORGAN -wiele różnych czapek,torebek buty; -kozaczki S but kowbojki-odcienie brazu- nr 38 ,39 -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 ----------i wiele wiele innych rzeczy------------- Prosze o bezposredni kontakt @ ze mna jezeli szukasz czegos poprostu zapytaj mnie o to...moze znajde posiadam wiele paseczkow jednak fotek niestety nie,wpadnij na mojego @ powiem Ci o nich cos wiecej ale mam ich sporo mam na zbyciu; tusze do rzes wydluzajace czarne multum cienie do powiek brokatowe,pastelowe-wiele kolorow nowe balsamy,samoopalacze,kremy brazujace,opalajace-studio solar brokaciki do oczu ,ust,ciala,wlosow lakiery do paznokci rozne kolory a ponadto 25 modeli okularow slonecznych tego lata 04-styl sportowy WYMINIE NA CO INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
WYMIENIE sie na; moze łatwiej Wam bedzie jak nakreśle co mniej wiecej mam i w jakich kolorach-jak juz wspomnialam sa to nowe kolekcje,ciuszki i buty w bardzo dobtym stanie; -bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -bezrekawnik biały w poziome paski (zywe kolory)rozowy,niebieski,zółty,pomaranczowy-PIMKIE -spodnie sztruksy czarne z wieloma kieszeniami bojówki-ORSAY -spodnie ze streczu biodrówki różowe -ORSAY -jeansy czarne z dzecikami-PROMOD -golf malinowy-brak firmy -bezrekawnik,sweterek,golf różowy ze srebrnymi niteczkami -ORSAY -bluzka dlugi rekaw czerwona z nadrukiem Polska-brak firmy -bluzka dl rekaw łódka czarno-różowa z dzetami -ORSAY --bluzka dl rekaw błekitno-różowa z kapturem-ORSAY -sweterek czarno-różowy -GUCCI (londynski butik) -sweterek golf różowy z literka A-brak firmy -sukinka wieczorowa TROLL -kurtka jeasnowa blekitna z białym futerkiem -MADONNA(londynski butik) -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA kozuszek czarny do pasa z kapturem-MORGAN -wiele różnych czapek,torebek buty; -kozaczki S but kowbojki-odcienie brazu- nr 38 ,39 -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 ----------i wiele wiele innych rzeczy------------- Prosze o bezposredni kontakt @ ze mna jezeli szukasz czegos poprostu zapytaj mnie o to...moze znajde posiadam wiele paseczkow jednak fotek niestety nie,wpadnij na mojego @ powiem Ci o nich cos wiecej ale mam ich sporo mam na zbyciu; tusze do rzes wydluzajace czarne multum cienie do powiek brokatowe,pastelowe-wiele kolorow nowe balsamy,samoopalacze,kremy brazujace,opalajace-studio solar brokaciki do oczu ,ust,ciala,wlosow lakiery do paznokci rozne kolory a ponadto 25 modeli okularow slonecznych tego lata 04-styl sportowy WYMINIE NA CO INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
WYMIENIE sie na; moze łatwiej Wam bedzie jak nakreśle co mniej wiecej mam i w jakich kolorach-jak juz wspomnialam sa to nowe kolekcje,ciuszki i buty w bardzo dobtym stanie; -bezrekawnik błekitny z nadrukiem-OFF THE LIP -bezrekawnik zołto-zielony(kolor jednolity)-BIG STAR -bezrekawnik biały w poziome paski (zywe kolory)rozowy,niebieski,zółty,pomaranczowy-PIMKIE -spodnie sztruksy czarne z wieloma kieszeniami bojówki-ORSAY -spodnie ze streczu biodrówki różowe -ORSAY -jeansy czarne z dzecikami-PROMOD -golf malinowy-brak firmy -bezrekawnik,sweterek,golf różowy ze srebrnymi niteczkami -ORSAY -bluzka dlugi rekaw czerwona z nadrukiem Polska-brak firmy -bluzka dl rekaw łódka czarno-różowa z dzetami -ORSAY --bluzka dl rekaw błekitno-różowa z kapturem-ORSAY -sweterek czarno-różowy -GUCCI (londynski butik) -sweterek golf różowy z literka A-brak firmy -sukinka wieczorowa TROLL -kurtka jeasnowa blekitna z białym futerkiem -MADONNA(londynski butik) -kurtka zimowa rozowa -TERRANNOVA kozuszek czarny do pasa z kapturem-MORGAN -wiele różnych czapek,torebek buty; -kozaczki S but kowbojki-odcienie brazu- nr 38 ,39 -lakierki buty przejsciowe wiosna/jesien/lato czarne roz 38,39 -koturny zimowe czarne skora roz 38,39 (londyjski butik)kozaczki -koturny letnie klapki czarne skora(londyjski butik) roz 38,39 -obcasy czarne z dzetami-brak firmy rozmiar 38.39 ----------i wiele wiele innych rzeczy------------- Prosze o bezposredni kontakt @ ze mna jezeli szukasz czegos poprostu zapytaj mnie o to...moze znajde posiadam wiele paseczkow jednak fotek niestety nie,wpadnij na mojego @ powiem Ci o nich cos wiecej ale mam ich sporo mam na zbyciu; tusze do rzes wydluzajace czarne multum cienie do powiek brokatowe,pastelowe-wiele kolorow nowe balsamy,samoopalacze,kremy brazujace,opalajace-studio solar brokaciki do oczu ,ust,ciala,wlosow lakiery do paznokci rozne kolory a ponadto 25 modeli okularow slonecznych tego lata 04-styl sportowy WYMINIE NA CO INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
A mówiąc ,,bezrękawnik" masz na myśli koszulkę bez rękawów (na ramiączka)? czy możę coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
mam na mysli koszulke bez rekawow powiedzmy ze na grubych ramiaczkach jesli tak to mozna okreslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
Najbardziej byłabym chyba zainteresowana golfikiem malionowym, golfem różowy ze srebrnymi niteczkami lub bluzką na długi rękaw błękitno-różową z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
liderowska@poczta.onet.pl milenaa to jest moj @ napisz jakos sie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
Mirabello, napisałam Ci już e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki kolorowe: - POŁOWA ŻELU NABŁYSZCZAJĄCEGO Z BROKATEM W KULCE GLITZ GROOVY - CIEŃ DO POWIEK DWUKOLOROWY ROŻ I FIOLET KOLOR MOONLIGHT ORIFLAME VISIONS 80% - NIEBIESKI LAKIER KOLOR LAGOON AVONU 90% - INTENSYWNIE NIEBIESKI LAKIER INGLOT CALY - CIEN DO POWIEK SYPKI CIEMNY NIEBIESKI PALOMA - BŁYSZCZYK DO UST CZERWONY Z DROBINKAMI AVON W TUBECZCE DO WYCISKANIA NIE MA GO JUZ W SPRZEDAZY - BŁEKITNA KREDKA DO OCZU ORIFLAME VISIONS PRAWIE CAŁA - TUSZ DO RZĘS PRZEZROCZYSTY Z BROKATEM POŁOWA - PUDER SYPKI TRANSPARENTNY PIERRE RENE ZUZYTE OK 20% -- OK 30% PODKŁADU WYGŁADZAJACEGO CERE AVONU KOLOR WARM BEIGE - POMADKA AVON (NIE COLOR TREND!) W KOLORZE RACY- NA USTACH W KOLORZE WINA MOZE ZE 3 RAZY UZYTA - JASNY KOREKTOR LUMENE NIESTETY W JEDNYM MIEJSCU ZŁAMANY JESZCZE DUZO ZOSTAŁO - SREBRNA KREDKA DO OCZU 11,5 CM ORIFLAME VISIONS -CIENIE PODWOJNE AVON KOLOR ETHEREL WHITE JASNIOTKI ROZOWY I TAKI JASNY PERŁOWY BEZOWO ZOLTAWY ORA ŁADNIE BŁYSZCZA NA POWIECE BARDZO TRWALE A ZUZYCIE OK 20% pielegnacja: - MLECZKO DO DEMAKIJAZU AVONU ZOSTAŁO JAKIES 20% NA SPROBOWANIE - 2 mini tubeczki kremu przeciw nadmiernemu poceniu firmy svr -nowy antyperspirant w kulce oriflame delice paski: - PASEK PARCIANY RÓŻOWY ZE ZWYKŁA KLAMRĄ BEZ OZDÓB - SKÓRZANY PASEK BRĄZOWY FIRMY BIG STAR DAMSKI - BRĄZOWY PASEK SKÓRZANY TAKI ZWYKŁY DAMSKI ciuchy: - DAMSKA BLUZA SPORTOWA Z KAPTUREM CZERWONA Z NADRUKIEM NA PIERSIACH - NIEBIESKA BLUZKA KOSZULOWA Z CIENKIEGO MATERIALU - KURTECZKA JESIENNA BEZOWA RESERWED - DZINSY BIG STAR KLASYCZNE KOLOR NIEBIESKI ROZSZERZANE NOGAWKI TROCHE POPRZECIERANE OD NOWOSCI BIODROWKI ROZMIAR 29/32 - DZINSY WRANGLER NIZIUTKIE BIODROWKI \'RURKI\' PROSTE NOGAWKI. KOLOR TAKI TYPOWY DLA WRANGLERA CZYLI TAKI TROCHE SPRAY KOLOR ROZMIAR 28/30 - DZINSY CROSS CIEMNE POPRZECIERANE BIODROWKI ZE STRECZEM ROZSZERZANE NOGAWKI ROZMIAR 28/32 - KURTECZKA Z CIEMNEGO DZINSU Z CZERWONYM ZAMKIEM JESIENNA ROZMIAR 38-40 - DZINSOWA KURTECZKA Z TAKIM BEZOWYM FUTERKIEM OD SRODKA ROZMIAR 40-42 - CZARNE SPODNIE TERRANOVA BIODROWKI LEKKO ROZSZERZANE NOGAWKI ROZMIAR 26/40 - DLUGI ZA KOLANO CZARNY PLASZCZYK NA ZAMEK BEZ ZADNYCH OZDOB FIRMY RAVEL ROZMIAR S - BEZOWY SZTRUKSOWY KASZKIET ORSAY -STROJ KAPIELOWY \'PANTERKA\' STANICZEK USZTYWNIANY 75 B ROZMIAR MAJTECZEK 38 STROJ JEST NOWY NIEUZYWANY MA JESZCZE W KROKU NAKLEJKE OCHRONNA a jesli ktos jest zainteresowany: - WAZONIK MALY BORDOWY ZE ZLOTA OZDOBA PROSTOKATNY - WAZONIK Z NIEBIESKIEGO SZKLA MALY W TAKIM CZARNYM METALOWYM OWINIETYM WOKOL JAKIMS DRUTEM - WISZACE JEDNO POD DRUGISZ OZDOBNE DOSC DUZE SERDUSZKA CZARWONE OK 1 METRA DLUGOSCI SERDUSZEK JEST 8 dodatki i bizuteria: - OKULARY ROZOWE DIVERSA - OKULARY ZOLTO POMARANCZOWE PROSTOKATNE - WISIOREK NA ROZOWEJ GRUBEJ PLASTYKOWEJ ZYLCE MOTYLEK ROZOWY Z CYRKONIAMI POSREBRZANY - 2 PARY KORALIKOW DREWNIANYCH JASNE I CIEMNE NA SZYJE - WISIOREK SKADAJACY SIE Z KILKU ZYLEK NA KTORYCH SA MALE BIALE KORALICZKI - MALE PLASTIKOWE ROZOWE KOLCZYKI KOLKA - PIERSIONEK Z ROZOWYM KWADRATEM NA SRODKU KTOREGO JEST ROZOWE SERDUCHO - KOLCZYKI ROZOWE ŁEZKI WKRĘTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
karuzela... ja bym jescze chciala: *- BŁYSZCZYK DO UST CZERWONY Z DROBINKAMI AVON W TUBECZCE DO WYCISKANIA NIE MA GO JUZ W SPRZEDAZY *- PIERSIONEK Z ROZOWYM KWADRATEM NA SRODKU KTOREGO JEST ROZOWE SERDUCHO-czy jest ze srebra? *- WISIOREK NA ROZOWEJ GRUBEJ PLASTYKOWEJ ZYLCE MOTYLEK ROZOWY Z CYRKONIAMI POSREBRZANY wybierz cosik sobie ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja turtle
dziewczyny uwazajcie na mirabelle, nie wydaje wam sie to wzystko z leksza podejrzane? bo mnie baaardzo, mirabello i dziewczyny moze lepiej wymieniajcie sie na www.wizaz.pl, tam jakby co zawsze jest zlosliweic, ktory pomoze w trudnych sytuacjach. Mirabello powiedz, masz tyle fajnych rzeczy cienie we wszytkich kolorach, tusze, ciuchy z najnowszych kolekcji i inne cuda a wymianiasz sie za jakies drobiazgi? proponuje trzymac sie w tym wypadku starego kodeksu--> nowa dziewczyna przesyla stalym bywalczyniom, korych wiarygodnosc moze potwierdzic kilka osob, paczke pierwsza. Jesli wwszytko jest ok to nie ma sprawy, ale wiecie jakie tutaj juz cyrki byly...:/ Udanych wymian! Mirabella nie traktuj tego jak ataku na sioebie, tylko zwykla ostroznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKAAA
ja sie zawsze wymieniam z mirabela-jej rodzice maja sklepy z ciuszkami wiec ona ma tego sporo i poprostu nudza jej sie niektore rzeczy a skoro maja lezec w szafie mozna zrobic zamianke ja ja popierwam ;pozdro dla Mirabellki-przynajmniej z laska mozna sie zawsze dogadac i nie chce ode mnie nie wiadomo czego,a niektore to robia takie interesy,ze az glowa boli i tak jak pisze Mirabella te jej ciuszki sa serio w idealnym stanie-jak nowe ia prawda jest taka ze za np. bluzeczke dalabym kilka razy tyle :) wiec nie wiem o co ci ninja chodzi. Odnossnie Mirabellki-nie przejmuj sie ( dzieki przy okazji za paczke-swietne ciuszki!) Uwazajcie lepiej na jakas Panterke jej Mirabellka poslala ciuszki a po lasce slad zaginal:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka
ja kilka tygodni dostalam od Mirabelli paczke fajna kurteczke z orsaya i spodnie i powiem Wam tak kurteczka kmosztuje 159 zl a Mirabelka sprzedala mi ja za trzy paki- faktycznie stan swietny,przypuszczam ,ze Mirabella nawet w niej ani razu nie byla! szkoda,ze jestem spłukana bo bym sobie znow cos zamowila- masz swietny dziewczyno gust!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja turtle
Julkaa hmm wybacz, ale nie jestes za bardzo wiarygodna, pierwszy raz widze Ci na oczy, ale nie o to chodzi :) Jesli Mirabelka jest faktycznie uczciwa to po porsu przeniescie sie na wizaz, tam jest zapisywany adres IP i bedzie bezpiecznie i bezporblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja turtle
no jak na moj gust ( zapewne nie tak swietny jak Mirabellki) to to jest podejrzane :) swoje powiedzialam, teraz milne na wieki :* trzymajcie sie zolwiki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
powiem tak ninja- bardzo mi miło nikogo nie oszukałam i nie zamierzam,czy Ci sie to kolezanko podoba czy nie,mysle,ze nie powinnas wysnuwac wnioskow skoro mnie nie znasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×