Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość TEZ PANNA NINJA
TO TAK WYGLADA JAKBY MIRABELLA SAMA PISAŁA O SOBIE ZE JEST UCZCIWA OSOBA O SWIETNYM GUSCIE KARUZELA SIE TERAZ Z NIA WYMIENIA WIEC JA PROPONUJE ZEBY ONA JEJ PACZKE PIERWSZA PRZYSŁALA I WTEDY NAM KARUZELA WSZYSTKO POWIE NO CHYBA ZE JESZCZE JAKAS WOJOWNICZA ZOŁWICZKA SIE WYMIENI ALE JA WIDZIAŁAM TYLKO KARUZELE:) ZGADZASZ SIE NA TO CARUZELA A CAPELLA? PS PISZE POD POMARANCZOWYM ZEBY PRZEZ OBCYCH NIE ZOSTAC ZLINCZOWANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ PANNA NINJA
OCZYWISCIE ZEBY MIRABELLA KARUZELI PIERWSZA PRZYSZLALA POCZKE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela ---> wyslalam Ci maila;) Mgielka ---> wyslalam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja tutrle
droga kolezanko faktem pozozsatej ze julkaa i magdulka czy jakie tym pannom imiona nadalas maja baaardzo -odpobny styl pisania i ogolnie obydwie nagle spadly z nieba :) no, my tutaj juz amamy doswiadczenie i nie damy sie znowu wyrolowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ PANNA NINJA
ninja co mysliz o tej propozycji z karuzela ktore podalam wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ PANNA NINJA
a najdziwniejsze jest to ze i julka i magdulka imirabela maja poczte załozana na jednym portalu......wszystkie na poczta.onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
dziewczyny, a może ma któraś z Was jakieś torebki na wymianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja turtle
no janse ze tak trzeba robic! kazda nowa dziewczyna wysyla paczke pierwsza :) prawo dzungli--> zolwie sa uprzywilejowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
jak juz wspomnialam bardzo mi milo dodam tylko ninja,ze nikt nie bedzie mi mowil gdzie mam sie przenosic-skoro Ty jestes nieuczciwa nie przepisuj nieuczciwosci innym. A co do tych kolezanek to nawet nie wiem ktora to Magdulka -Julke znam,moze Magdulka ma innego @ naprawde nie interesuje mnie to co piszecie o mnie- sparzylas sie moja osoba? a skoro nie ,nie powinnas tak pisac! wyslalam nie jedna i nie dwie rzeczy do jakis lasek-moze popytaj na forum ,czy kiedykolwiek ktoras oszukalam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa
a ja nie chce sie do was wtracac- ale ja nic nie mam do Mirabeli i o co tyle szumu dobrze wam powiedziala-nie wiecie wiec nie mowcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś napisała że wszystkie adresy mirabeli i tych pozostałych są z tego samego portalu a tu nagle jakaś z tlena nowa osoba co dobrze sie wypoiada na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona188
a ja dostałam za free nawet od Mirabelki testerki szminek avon!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka
no coz dla ciebie ninja nie bede zakladala nowej poczty-wybacz ale jestes smieszna i nie obrazaj tu nikogo tak nie wolno co ci zrobila dziewczyna? to ze ma fajne ciuchy to zazdrosc cie zrzera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ PANNA NINJA
sliwenka no bo jak juz to powieziallam to musiala w ramach wiekszej wiarygodnosci zmienic poczta. onet na tlen a nie dzi cie to ze jakos wszystkie osoby z pomaranczowymi nikami maja obos swojego niku adres mailowy? czyzby to zbieg okolicznosci ze nagle wszyscy zachcieli pokazac swiatu swojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram,juz raz dziewczyny miałyście przykra sytuacje z jedna dziewczyną która wam nie odesłała kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
karuzela... podaj mi jeszce raz Twoj adresik na adres ekterleccy@poczta.onet.pl bo mam problemy z moim adresem @- caly czas tzn. od 15 min powtarza mi ,ze podaje zle haslo !!!! jasne- nie ma problemu posle pierwsza paczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka
powiem wam tak ja wiele rzeczy dostalam od Mirabelki za free- poznalam ja na necie to ja Agnieszka-Mirabelko, wolalam byc anonimowa,by nie mowiono ,ze jakas staje po jej stronioe! to ,ze wy dalyscie sie oszukac nie znaczy,ze kazda was oszuka. Mirabelka - poprostu onet sie d......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDaa
a ja wam moge zagwarantowac ,że Mirabelka dotrzymuje słowa wysłałam jej 30 zł za ciuszki a ona dopiero jak otrzymała $ przesłała mi ciuszki z których jestem zadowolona. Przestańcie się tu kłócić bo ja Tobie ninja też moge napisać,że wydajesz mi się oszustką i ,że masz mi przesłać coś a ja Ci pośle jak dostane paczke od Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja turtle
spoojnie nie musisz byc bezczelna ( Boze znowu to samo..., " mam popsuta skrzynke", na razie mailowa pozniej pocztowa ;) ) eee juz mi sie nie chce klocic :/ dodam tylko, ze tamat afera byla duzo staranniej przygotowana, teraz to czysta amatorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm..
do tych wielkich obrończyń Mirabelli.. nikt na Was większej uwagi nie zwraca i nikogo jakoś nie przekonują Wasze zapewnienia co do uczciwości pani Mirabelli, więc po co tu piszecie i zasmiecacie forum..?? przeciez i tak kazdy zrobi tak jak będzie chcial a nie tak jak ktoś będzie im gadal.. to chyba logiczne.. jesli Mirabella nie ma nic przeciwko zeby wyslac tą paczke pierwsza to skonczcie juz i dajcie sie wymieniac dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
juz moge otworzyc oneta! powiem wam tak; przestancie mnie obrazac i przestancie mnie bronic! nie chcecie bym sie z wami wymieniala na nic-ok,luzik- moge te rzeczy spylic komus innemu -kto nie jest internetowym szpiegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mirabelki
dlaczego na forum Zakupy wystepujesz pod innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
bo jak juz wspomnialas jest to tylko nick! a nickow moge miec wiele.... w kazdym raznie nie jest to ani moje imie ani nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelko--->>napisałam ci maila, niestety, nie mogę się z tobą wymienić - napisałam Ci dlaczego. Nie chciałabym, by na tym topiku robiła się kolejna afera. Jesteśmy już przewrażliwione i dlatego zdarza nam się kogoś urazić:( Przepraszamy za to, ale jakieś środki ostriożności muszą być. P.S. Nie obraź się mirabelko,ale teraz, po tych wszystkich postach, które przeczytałam też wydaje mi się, że jesteś podejrzana:D tylko bez obrazy, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
szczerze? to ja was serio nie rozumiem-czepiacie sie wszystkiego;nicku to jest tylko nick a nie dane personalne! jakas nagonka-nie wiecie,ze w ten sposob urazacie czlowieka? zastanowcie sie czy wam byloby milo? -mam nadzieje,ze te dziewczyny,ktore zdazyly sie ze mna wymienic sa zadowolone-a tak dla waszej wiadomosci-nikogo nie oszukalam !!! a skoro macie takie podejrzenia-niech ktos oszukany przeze mnie sie wypowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka
Mirabelko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja bym na Twoim miejscu wszystkie te laski tu olała i nie wymieniałabym się z nikim na nic. Ja Cię popieram zachowuja sie bardzo nieładnie-nie ocenia sie książki po okładce, to robią tylko puści ludzie. Zależy Ci ,aż tak bardzo na tych wymianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
dziekuje wszystkim ktorzy chcieli mi zepsuc humor-jestescie boskie! Karuzela jutro wysylam paczkez karbownica:) i serio odechcialo mi sie wymian z wami!!!!! moze to wy jestescienaciagaczkami ,a obwiniacie kogos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Rodzicka
ja wymieniałam sie z mirabela-posłałam paczuszke pierwsza i jakos od niej też do mnie doszła,także nie róbcie z igły widły a zajmijcie sie sobą,bo obrbianie komus dupy nie jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚKkA
ja mysle,ze to wy jestescie oszustkami! ciagle tylko krytykujecie kogos a same o sobie zlego slowa nie powiecie.......... ta laska nawet nie probuje sie bronic-a z onetem sa dzisiaj problemy,bo jest siec przeciazona-mamy przeciez swieto. powinnyscie ja przeprosic-nie znacie jej a bezpodstawnie obwiniacie-powinnyscie sie wstydzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×