Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość sanderka
jeszcze raz zwracam sie z prośbą o pomoc!!! Czy tabletki jeanine nie maja zadych przeciwskazan, dla osob szczuplych?????? Prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anaia
tu zastanawiająca się, dzięki za radę. dziś już lepjej , kupiłam tabletki i jestem uświadomiona. czy wszystko w porządku? żadnych skutków ubocznych? Sanderko zapytaj lekarza powinnaś mieć zrobione badania przed rozpoczęciem zażywania jakich kolwiek tabletek. a jak bardzo jesteś szczupła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka
Warze 50kg przy wroscie 173. Jezeli chodzi o moja wage, to taka juz mam budowe ciala.. boje sie, zeby przypadkiem tylko nie schudla, bo slyszalam, ze te tabletki w tym pomagaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka
Waze 50kg przy wzroscie 173. Taka to juz moja budowa ciala i szczuplosc z niej wynikajaca... nie jest to efekt diety itd. Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaia
Mam tydzień za sobą i... Niestety są skutki uboczne. Malutkie aczkolwiek codzienne plamienia do których dziś dołączył lekki ból piersi. Podobno to normalne przy pierwszym opakowaniu, więc specjalnie się nie przejmuję. Zobaczę co będzie potem. Jeśli niepożądane objawy staną się bardziej dokuczliwe to będę zmuszona rozstać się z panią Jeanine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pytałam o to kiedy wziąć
skonczyłam 3 op. biuścik jędrniutki ale cały czas lekko bolący plamienia 2 miesiace. a biorę żeby uregulować pracę jajniczków i zmniejszyć ilość testosteronu. nie poddawaj się chyba że po 3 op. dalej będzie żle tzn plamienia itp. no i troch przytyłam ok. 2 kg. więc się sanderko nic nie martw. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pytałam o to kiedy wziąć
aha we wrześniu mam usg i inne takie badania więc napiszę na co się nadają janki puki co testuję je chyba na potrzeby mojego gina. ale mam nadzieję że wszystko będzie ok i kiedyś zostanę mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlle
--> to ja pytalam o to kiedy wziąć Mam to samo co Ty, żle pracujące jajniki. Co ci powiedział ginko o zostaniu mamą?? Wiem, że to może być problematyczne, ale do jakiego stopnia, mój widocznie nie chciał mnie starszyć, bo nic konkretnego nie usłyszałam. Z góry thx za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaia
Moje pytanie może wydać się głupie ale i tak je zadam Czy jedzenie ma jakiś wpływ na wchłanianie i skutecznośc tabletki Jest jakaś różnica czy ją przyjmę na pusty żołądek, chwilę przed jedzeniem, w trakcie, po posiłku.... Biorę tabletkę bardzo regularnie ale jem kiedy tylko mi się zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pytałam.....
do mlle. mój pan ginuś też zbyt wygadany nie jest, powiedział że mogą być problemy z zajściem ale nie panikujmy zobaczymy co będzie po usg. a ja nie próbowałam jaszcze zostać mamą więc mam przeczucie że będzie wszystko ok. anaia twoje pytanie nie jest głupie ale chyba to bez znaczenia czy tabletkę bierze się przed jedzonkiem czy po chyba że ktoś ma mdłości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskliwa
..............."Nie polecam Ci zmany tabletek z Harmonet na Jeanine. Ja od 4 miesięcy biorę Harmonet po tym jak musiałam odstawić Jeanine. Dla mnie byly koszmarne, a harmonet rewelacyjny. Dlaczego chcesz je zmienić?".................. To tresc jedenej z wypowiedzi..... Absloutnie sie nie zgadzam z odradzaniem Jeanine... Ja wlasnie jestem w takim przypadku....I jestem zajebiscie zadowolona z Jeanine... Sa naprawde super!Przy pierwszym opakowaniu byly plamienia ale teraz jest drugie i nie mam plamien!Nie czuje sie taka ciezka jak po Harmonecie i nie mam wachan nastrojow....Jesli chodzi o mnie-polecam!!!!! :) Ale wiadomo- kazdy organizm reaguje inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaia
Czy waga ma duży wpływ na skuteczność Jeanine? Mam 168 cm. i ważę 67 kg. Nadwaga to jeszcze nie jest ale zbliżam się do niebezpiecznej granicy. Czy może okazać sie tak, że tabletki będą dla mnie za słabe i tym samym nieskuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ma pytanko : pierwszy raz w zyciu biore tabketki antykoncepcyjne w srode bylam u lekarza i przepisal mi jeanine, dobrze sie zlozylo bo akurat w srode dostalam okresu i wlasnie wtedy wziolam pierwsza tabletke:) ale chodzi Mi kiedy Moge bezpiecznie wspolzyc?? lekarz powiedzial ze mozna juz w 7 dniu od pierwszej tabletki ale najlepiej jest w 10.Mam obawy bo slyszlalam od kolezanek ze powinno sie najlepiej dopiero po miesiacu zeby sie organizm dostosowal:/ niewiem teraz czy mozemy bezpiecznie wspolzycz z chlopakiem bez gumki w 10 dniu ?? pomozcie odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wiadomość: jeśli wzięłas ja w pierwszym dniu cyklu to też od tego dnia jestes zabezpieczona.. Daj tylko kilka godzin tabletce aby mogła sie wchłonąc. Dziwne, co Ci powiedział lekarz.... Jesli bierzesz w innym dniu cyklu niz 1 , wtedy trzeba czekać daną ilośc dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC TABLETEK
Czy jest ktoś kto skonczyl TE tabletki i moze napisac jak sie po nich czuł ?? Wiem, że nie ma na to reguly bo kazdy organizm zareaguje inaczej ale mimo wszystko chcialabym wiedziec. Biore je prawie rok cera z czasem sie polepszala teraz jest super - boje sie ze po odstawieniu nie dosc ze wszystko wroci to jeszcze sie nasili :( (przed zazywaniem mialam problemy z cera ale nie bardzo nasilone takie srednie - diane mi nie pomogly wrecz czasem nasilaly ..??!!...po jeanine juz mam sliczna buzke ;) ale czas juz skonczyc boje sie tego i owego na przyszlosc :( pozatym juz nie mam kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
to moje pierwsze opakowanie jeanine, kupilam je za 32 zl. Narazie czuje sie po nich dobrze, stan wlosow mi sie poprawil, a jesli chodzi o cere nie zauwazylam zadnych zmian. jedyny skutek uboczny to to, ze mam dosc silne krwawienia. I nie wiem czy to takie normalne. Chciala bym wiedziec co wy o tym sadzicie moze ktoras z was ma podobny problem... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
mam jeszcze jeden problem... od pewnego czasu mam problemy z oddawaniem moczu i bol jajnikow, przeczytalam kilka opinii na ten temat i z tego co zauwazylam kilka dziewczyn zazywajacych jeanine tez ma jakies problemy gin. nie jestem do konca pewna ze to po tych tabletkach. jutro wybieram sie do lekarza, moze powiem mi cos konkretniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
e-liss... ceny jeanine sa rozne. pytalam w kilku aptekach i ceny wachaly sie w granicach od 38-48, naszczescie znalazlam jedna apteke w Kielcach (bo tu wlasnie mieszkam) w ktorej sprzedaja te tabsy po 32 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki. Niestety mie skorzystam, bo mieszkam na Śląsku :-) Ale powiem tyle, zanim wykupi się receptę, warto pochodzić po swoim mieście i popytać, ile co i gdzie kosztuje. Ceny np. jeanine wahają się u mnie od 35- 42 zł. A to raczej spora różnica. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promi
Jeanine bralam przez kilka miesiecy.Nie zauwazylam zadnych efektow ubocznych.Wprawdzie bole przy okresie sie nie zmniejszyly,ale tez nie zwiekszyly.Ogolnie jestem do nich nastawiona bardzo pozytywnie. Cena u mnie w miescie: w EUROAPTEKACH 35zl,w innych ok.40-42zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez pierwsze
4 dni od wzięcia pierwszej tabletki bolał mnie jajnik i plecy. Teraz już wszystko ok, biorę drugie opakowanie, okres trwał tylko 2 dni :), przy Diane 35 miałam 5 dni. U mnie w mieście Jeanine w aptekach sieci Cefarm są po 28 zł z groszami. dzięki karcie stałego klienta (zniżka 3%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też słyszałam, że w Cefarmie są tańsze. Czy w Katowicach są apteki Cefarmu?? Płacić 35 a 28 zł to jednak różnica :-) Zwłaszca, kiedy recepta jest na dwa lub trzy opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktoś skończył zażywać
JEANINE??? Jakie efekty PO?? Co z cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
ja po odstawieniu jeanine czulam sie jak nowo narodzona, liblido wrocilo mi po 2 miesiacach, a co z cerą? mi jeanine ani nie polepszalo ani nie pogarszalo cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktoś skończył zażywać
Dzieki za odpowiedz! Jaskonczylam opakowanie tydzien temu, dostalam krwawienie a na buzi coraz wiecej krostek :( :( :( mialam przed zazywaniem tabletek tradzik ale nie zbyt "mocny" boje sie ze teraz bedzie duuzo gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_u
Ja dzisiaj wykupilam jeanin, zaplacilam 39.45zl. To moje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych.. Pani Dr. u ktorej bylam, powiedziala, ze bardzo czesto stosuje sie te tabletki w sytuacji bolesnych miesiaczek i tradziku. mam nadzieje, ze pomoze.. czekam na okres i zaczynam.. zobaczymy jak to z nimi bedzie.. napewnodam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savannach
Witam Mam pytanie: skończyłam właśnie 2 opakowanie. Przy pierwszym op. miałam plamienia prawie cały miesiąc, przy drugim ustały, ale przez tydzień przed 7 dniową przerwą podczas sosunku pojawiała się krew. Czy miała któraś z Was podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savannach
Witam Mam pytanie: skończyłam właśnie 2 opakowanie. Przy pierwszym op. miałam plamienia prawie cały miesiąc, przy drugim ustały, ale przez tydzień przed 7 dniową przerwą podczas stosunku pojawiała się krew. Czy miała któraś z Was podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×