Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość gość
Czy tutaj nikt juz niezaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odstswieniu tabletek moze byc łysienie telogenowe po ok 3-4miesiacach powinny przestac jak nie to radzę isc do lekarza a na razie używać alipcort e i np dermovate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ci bardzo za odpowiedz codziennie zagladałam na to forum....Bardzo sie tym denerwuje bo nigdy czegos takiego niemiałam.....Odstawiłam jeanine miesiac temu.....włosy sie jeszcze sypia....Chodze i popłakuje...boje sie ze wyłysieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam wam tylko dziewczyny napisac i pocieszyc......ze po 2 miesiacawch po odstawieniu jeaniny włosy przestały mi wypadac...byłam juz nawet u fryzyjera......Dziekuje wam wszystkim bo nerwy moje siegały zenitu......Głowa normalnie mi sie sie sypała.....JEANINA...SWINSTWO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię 2 opakowania JEANINE, jedno nowe nie rozpakowane, z drugiego zużyte 4 tabletki. Data ważności wrzesień 2019. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana to proszę o wiadomość AWNO91@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię tabletki Jeanine. sonia2504@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam katastrofę. Bylam zadowolona z diane to mi nowa nie chciala przepisac bo bralam z 15 lat i mam badania idealne a po tym g. .jeanine mam-zapalenie pochwy i pęcherza, afty tego samego dnia łącznie z krwawieniem ,ze aż mi się w glowie kręci. Wszystko mnie swędzi i wyszly mi żyły w srnsie widzę je pod skórą nagle wszędzie ...po cholerę zmieniałam jak było dobrze☹☹☹☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie Jeanine na 3 lata, oryginalne z długą data i nie placebo. Prosze o podanie maili. Jesli ktos ma. Vibin mi proponowali, ale ja sie po tym zle czuje. Dwie wizyty. Stracilam 350 zl i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Kupię Jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Hej dziewczyny, zaczęłam brać Jeanine i są to moje pierwsze tabletki w życiu. Na ulotce było napisane, ze pierwsza tabletkę mam wziąć 1 dnia okresu, ale czytam tutaj na forum i niektóre piszą ze brały pod koniec okresu. Czy tabletkę wzięłam prawidłowo i nie muszę obawiać się zajęcia w ciąże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Przedstawiciel nie zczutuje. Nie ma samych placeb. Ponoc przewalili mnie do placeb. Kto zczytyuje kantor. Do puerwszych valette, do plaseb, do razy dwa. To jakie macie. Nie zczytuje. Miksy sa. Wysylu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie sie je diane35. Na mnie cuagna jeanine. Po fryzjerach ciagna do skupow recept. Miks ma doz na jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×