Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzyna-20

czy to ciąża

Polecane posty

Gość 14 tydzień
Mój lekarz wykrył ciąze w 7 tygodniu ale ja juz wiedziałam wtedy ze bylam w ciazy. jezeli lekarz nie jest pewny zleca badanie usg dopochwowe wczesniej wykrywa ciąże jak było napisane wcześniej od 4-6 tydzień od poczecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiary
prawie wszystkie wypowiedzi a raczej pytania są żeby powiedziec delikatnie "mało mądre". ale nie mnie was oceniac. po prostu nie spodziewalam sie, że sa jeszcze takie "kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Acha więc to nie do mnie :) to miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Acha więc to nie do mnie :) to miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
niedowiary - to zapewne do mnie ale nie musisz tego czytac..jestem jeszcze dosc młoda wiec lepiej jesli chyba zapytam....a TY przeciez niew musisz sie wypowiadac...jesli nie masz ochoty ..ja prosze tylk oo zrozumienie bo nie bardzo mam kogo o to zapytac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Pytaj smiało po to jest to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
poza tym problem mój jest dla mnie ogromny.nie mam z kim o tym pogadac...a jestem jeszcze zbyt młoda aby pozwolic sobie na dzidziusia..takze prosze mnie w taki sposób nie oceniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Sama też za dorosla nie jestem i dużo rzeczy dowiedziałam sie tu i ówdzie i jak cos na dany temat wiem to sie tym dziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
14 tygodniu dzieki ze choc Ty mi odpisujesz.........słuchaj a czy lekarz moze stwierdzic ciaze bez badania? np w 4-5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
hmmmm skoro u mnie wykrył w 7 to pewnie i moze wykryc w 5 wtedy lekarz może nie być pewien i zleca usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
a po jakim czasie ciaza zaczyna juz byc widoczna.......?bylam 2 tyg.temu u ginekologa........i w sumie nic nie powiedział ale jak pisałam wczesniej nie robilam badan..ale mam dziwnie powiekszony brzuszek....? dlaczego? czym mozebyc to spowodowane? okres mam dostac za 2 tygodnie...czy moze przezd okresem........ale trwa to juz jakies 3 tyg. ( tak mi sie wydaje) a moze ten brzuch pobolewa mnie juz ze strachu..sama niewiem...prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Bardzo mozeliwe ze brzuch boli cie e strachu poczekaj te 2 tygodnie i nie denerwuj sie bo przez nerwy okres ci sie spozni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
Dzieki 14 tygodni uza te rozmowe:)masz racje strasznie sie denerwuje......a po jakim czasie u Ciebie było cos widac? jakie jeste Twoje zdanie....?jesli byłam 2 tyg.temu u lakarza to by chyba cvos zauwazył..gdyby cos było nie tak........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzien
napisalam to na twoim drugim temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
masz racje moze ja panikuje:)ale jestem jeszcze zbyt młoda i niegotowa na dzidziusia i to dlatego.....straszne sa takie watpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Na poczatku moich doświadczen seksualnych tez mialam takie leki ale minely Teraz mysle tylko o usg zeby malenstwo zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Kasia i jak tam wizyta u ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Kasia i jak tam wizyta u ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Kasia żyjesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże
dziewczyny! wcale nie jest tak jak piszesz, 14 tydzien-lekarz musi zrobic usg a nie robi go tylko wtedy kiedy nie jest pewien czy konieta jest w ciazy, przez brzuch nie jest w stanie nic zobaczyc ani uslyszec na poczatku ciazy.dobrze ze nie bylas jeszcze bo bym cie posadzila o niwiedze kompletna! przy 4 miesiacu moze zrobic juz normalne usg i bedzie slyszal nawet bicie serduszka, jednak w 6 tygodniu nie ma szans zeby cos przez platy brzuszne wyslyszal, chyab ze jest czarodziejem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata00
1. Jeśli ginekolog widzi zewnętrzne, pierwsze objawy ciąży (np w pochwie) np. w 6 tygodniu to a) zleca HCG w moczu i we krwi lub b) robi usg przezpochwowe lub c) obie powyższe wersje 2. Znam takiego, co znalazł ciążę pozamaciczną w jajowodzie w 2 tygodnie od zapłodnienia. 3. Przy wykonywaniu usg przez pochwę można usłyszeć serce dziecka właściwie już w 5 - 6 tygodniu. Serce dziecka bije od 20 dnia po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza robił mi usg i badanie ale niepewnie odpowiedział mi że ne jestem w ciąży i przep[isał mi jakieś tabletki sorry że tak długo mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.o
Czytam to wszystko i troszke ejstem w strachu.Poniewaz kochalam sie ze s woim chlopakiem tydzien przed miesiaczka ..... Dostalam okres.Ale czasami bylo plamienie a czasami tak srednio lecialo. Ostatnio tez mialam troszke stresu.Ale miesiaczka mi sie skonczyla.Ja mam twardy brzuch i pobolewaja mnie jajniki w ogole mam bole tak jak na miesiaczke. W nocy sie budze i czasami nie moge sie przez chwilke ruszyc.Te bole powtarzaja sie 3 -4 razy dziennie. Czy to mozliwe ze zaszlam w ciaze? Czy to moglo byc wywolane stresem.? Przepraszam za bledy ale troszke sie zdenerwowalam i prosze i wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Kasia skoro ten lekarz powiedzial niepewnie ze nie jestes w ciazy a dalej nie masz okresu to moze skonsultuj sie z innym jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.o
Katarzyno moze jeszcze poczekac.Mozna powiedziec,ze w sobote mi sie skonczy okres.A te bole to moze stres?Juz sama nie wiem. Tylko jak sie jest zestersowanym to chyba boli gorna czesc brzucha a nie dolna. A mnie pobolewa dolna czesc.Takie uklocia.Piersi mnie nie bola. Ale wydaje mi sie ze chyba za wczesnie sie niepokoje.:( Chociaz nie ukrywam,ze bardzo bym chciala.A jak bardzo chce tzn ze nie bede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam z wielkim zainteresowaniem i przyznaję, że zaczynam się bać. Kochałam się trzy dni przed miesiączką (prezerwatywa), która z resztą spóźniła mi się o tydzień, więc postanowiłam zrobić test. Wyszedł ujemny, ale zaczęło się ze mną dziać co dziwnego. Bolą mnie bardzo piersi i to już od trzech dni. Prze ostatnie dwa tygodnie przyjmowałam antybiotyki, ale kiedy zapytałam interniste czy mogą byc przyczyną opuźnienia okresu odpowiedziała, ze nie. Dopiero w przyszły poniedziałek ide do swojego ginekologa i chyba zwariuje do tego czasu. Mysle by zrobić jeszcze jeden test, tylko czy to ma sens, czy wynik będzie wiarygodny. Co waszym zdaniem powinnam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
maryś8 antybiotyki moga spowodowac opoźnienie sie miesiaczki nie masz sie czego bac uzywałaś prezerwatywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dutty
14 tydzien, a jak to bylo z ta Twoja kolezanka, ktora mialaokres a byla w ciazy? Miala normalne krwawienia? I zastanawia mnie, czy jak sie jest w ciazy, a sie "miesiaczkuje", to brzuch sie powieksza tak jak przed normalnym okresem?? Dziewczyny, piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×