Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzyna-20

czy to ciąża

Polecane posty

Gość marysia84
Ja też już bym chciała mieć 2 dzidzie ale wiem ze to nie takie proste i przez tyle miesięcy za każdym razem myślałam że to już a potem rozczarowanie i smutek... a przy pierwszej ciąży zaszłam za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaa91
Hej dziewczyny, ok 4 tygodnie temu kochalam sie z moim chlopakiem z zabezpieczeniem. Wszystko bylo ok ale w dniu spodziewanej miesiaczki (po ok 3 tygodniach od stosunku) zrobilam test- wynik negatywny a na drugi dzien przyszedl okres. Pierwszego dnia byl bardzo obfity, drugiego tez a pozniej coraz slabszy. Teraz jest 7 dzien i mam brazowa wydzieline ze skrzepami krwi. Czy jest jeszcze jakas szansa ze jestem w ciazy? Dodam ze zadnych objawow nie ma. Piersi mnie nie bola, nic. Prosze o odpowiedz i przepraszam jesli napisalam to nie tu gdzie trzeba. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was... ostatni okres mialam 25 Lipca..( Okres mam praktycznie zawsze regularny) Wspolzylam z chlopakiem w dni plodne , bardzo chcemy miec dzidziusia... Okres spoznia Mi sie dwa dni.. mam teraz bardzo nabrzmiale sutki.. Piersi ogolnie bola Mnie troszekne co zazwyczaj bola Mnie bardzo ze nie moge ich dotkac przed okresem. Bole jajnikow miewam pare dni przed okresem wtedy juz wiem ze okres sie zbliza... ale teraz nie mam boli tylko dzis kuja mnie jajniki... mysle ze to jajniki!? najbardziej to odczowam jak wciagam bruch lub sie wysilam a nawet jak nacisne to kuja.. do tego jestem ostatnio bardzo spiaca.. najchetniej spalabym caly dzien i noc.. a co Mnie najbardziej nie pokoji to to, ze miewam swedzenie pochwy... raz juz kiedys tak mialam przed samym okresem ale zaraz jak dostalam okres to Mi to swedzenie minelo... teraz tez juz z dnia na dzien jest lepiej ale jeszcze troche swedzi.. nie wiem co to jest? I od jakis 2 tygodni bardzo duzo jem.. przytylam 5 kilo..Chcialam zrobic test ale Nie wiem czy test tak szybko wykaze.. Dni plodne mialam gdzies tak 11,12,13 sierpien. i teraz to byl minol tydzien.. nie wiem czy to nie za szybko.. ale mysle ze jak bym miala byc w ciazy to okres sie nie pojawi... mam zazwyczaj regularny okres... przedwczoraj i dzis zauwazylam ze mam male brazowe plamienie.. brzuch mnie nie boli tylko caly czas trzyma mnie taki skurcz, klucie jajnikow.. najbardziej jak wciagam brzuch... prosze o szybka odpowiedz... moze mi cos poradzicie lub bylyscie w podobnej sytuacij ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25letnia mężatka
czesc dziewczyny ... jestem mężatką od prawie roku . wnet nasza 1wsza rocznica :))staramy sie o dzidziusia, jakies2tyg temu miałam okres raczej normalny ... z mężem współżyje jak tylko jest w domu po delegacji .. jak narazie jest co tydzien i wspolzyjemy jak zawsze :) okres mam roznie ... raz sie spozni tydzien raz pare dni a czasem jest w danym dniu ... jednakze dzis wlasnie gdy poszlam do ubikacji gdy zrobilam siusiu zauwazylam krew ;/ i nie wiem co to znaczy :( czy to ma cos wspolnego z zaplodnieniem ? jeszcze nigdy czegos takiego w zyciu nie mialam .... napisze jeszcze ze jak wspolzylismy to pobolewaly mnie jajniki .. nie ciesze sie ze to moze byc ciaza .... bo jak ktos bardzo pragnie to tego nie ma :(( (( poniewaz pragne dzidzie bardzo )) co oznacza to krwawienie ? czy mam sie wg was udac do ginekologa?? odpiszcie plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1987
Hej dziewczyny!!! nie wiem czy piszę w dobrym wątku bo to moje początki na forum. mam do was takie pytanie : od 5 miesięcy staramy się z mężem o dziecko ginekolog właczyl mi tabletki duphaston niby na regulację cyklu i pomoc w zajsciu. zawsze po 4 dniach od zakończenia dawki pojawiala się miesiączka teraz jest juz 7 i sa tylko brzydkie plamienia. robilam test i wyszedl negatywny. myslicie ze moge byc w ciazy pomimo negatywnego wyniku testu? pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam taki problem... Z chłopakiem staramy się o dzidziusia. W zeszłym miesiącu (3.02) @ miałam inną niż zawsze tylko 3 dni i to naprawdę w małej ilości.. Do tego temp. ok.36.9-37.2, senność, częste oddawanie moczu, powiększone i ciemniejsze sutki i ciągły ból piersi oraz kłucie jajników.. Zrobiłam 3 testy, wyszły negatywnie, u ginekologa też nic się nie potwierdziło.. Jednak dziś mamy 10.03 a ja wciąż nie mam kolejnej miesiączki... Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabusia001
Mam takie pytanie, jak wyglądają piersi na początku ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta161110
ja mam taki problem.biore tabletki anty ale w poprzednim cyklu pozapominalam troche i w dodatku bralam antybiotyk.krwawienie z odstawienia dostalam.jednak troche mialam takie wyczucie ze jednak jest cos nie tak i zrobilam test apteo z porannego moczu i wyszla blada druga kreska wiec odstawilam tabletki dwa dni pozniej zrobilam bobo test z popoludniowego moczu i wyszla ledwie widoczna ta druga kreska a dzis rano robilam pink test i wyszla jedna kreska i w dodatku krwawienie z odstawienia :/. co mam myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie ostatni okres dostałam 9 marca i zazwyczaj mam regularny a teraz już 24 kwiecień i nie mam tydzień temu miałam malutkie krwawienie dosłownie troszeczkę i tyle i do tej pory nic,brzuch mnie troszkę pobolewa ale minimalnie,czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 lat miesiaczkuje bardzo nie reguralnie czasami trwa to 31 do 40 dni. Ostatnio mialam miesiaczke 8.04.13 pod czas okresu wspolzylam z chlopakiem zabespieczylismy sie prezerwatywa i nic nie pelko i nie doszedl we mnie ani sie nie zesunelo okolo 26.04.2013 wspolzylam kolejny raz z partnerem zabezpieczylismy sie prezerwatywa i rowniez nie pekla ani nie zesunela sie 02.5.2013 dostalam plamienia brazowo czarno przezroczysty sluz i bylo dosc duzo tego sluzu dwa dni pozniej zaczelam krwawic ale dosc znikomo czasami pobolewa mnie podbrzusze pierwsi wogole mnie wogile nie bola tak ja mowilam mam bardzo nie regolarne miesiaczki i martwie sie ze jestem w ciazy prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnią miesiączkę miałam 1.04.13, miałam bóle brzucha jak przed miesiączką, miałam też jednego dnia plamę krwi. miałam również przez parę dni śluz w kolorze jasnego brązu. nie odrzuca mnie od jedzenia, nie mam mdłości. papierosy mi nie przeszkadzają. moje pytanie, czy mogę być w ciąży ? dodam, że współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. raz kochaliśmy się bez zabezpieczenia parę razy z rzędu.prosze o odpowiedź ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć. Jestem studentką V roku psychologii. Potrzebuję przebadać do pracy magisterskiej nastolatki, które aktualnie są w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa ok. 12-15 minut, a ponieważ czas mnie goni, BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC. Potrzebuję jeszcze ok. 15 dziewcząt, więc proszę nie zastanawiajcie się, czy rozwiązaywać, bo może ktoś inny wypełni, bo to nie działa!! Wierzcie Ankietę należy otworzyć klikając na link: http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Z góry Wam dziękuję, bo sama też jestem mamą i nie mam fizycznej możliwości zrobienia tych badań w "terenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MsFuggy
Witam. Choruję na chorobę Hashimoto, dzięki której wciąż mam nowe atrakcje. Mam kłopot z prolaktyną, podczas brania Norprolacu spadła ładnie, ale mój organizm bardzo źle na niego reagował. Prolaktyna po MCP po 60'=369,0. Potem pani Endokrynolog zrezygnowała z podawania mi tego leku i po kilku miesiącach z regularnego okresu, stało się coś złego. Kompletnie się rozregulował, dlatego zapisała mi branie luteiny tam od któregoś dnia cyklu= przez co zaczęłam mieć bóle przedmiesiaczkowe, okołoowulacyjne nie do wytrzymania,aż wszystko bolało mnie cały miesiąc. zwłaszcza piersi były nie do wytrzymania. Zauważyła,że to nie w tym tkwi rzecz, więc zmieniła lek na Castagnus, który miał zniwelować bóle, uregulować miesiączkę i tak dalej. Wszystko było super, aż 18 maja kochaliśmy się z chłopakiem i od tamtego dnia, do momentu odstawienia (11.06, brałam 60 dni)miałam okropne mdłości. do dzisiaj napadają mnie silne bóle głowy, skurcze brzucha, od kilku dni (3-4) pod wieczór boli mnie lewy jajnik, do tego znacznie spóźniła mi się miesiączka, po 42 dniach dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieję, nie chcę brać pod uwagę ciąży, bo się zabezpieczaliśmy, choć tego dnia miałam płodne...nic nam nie pękło, nie zsunęło się.. Mam ostatnio dużo napięć, jestem wręcz niestabilna emocjonalnie,mam stany lękowe.. zupełnie sobie nie radzę, chłopak jest przy mnie cały czas i wspiera mnie,jednak ja nie mam przy sobie osoby, której mogłabym się poradzić w tym temacie, nie mam już siły do tego. Wizytę u endokrynolog mam dopiero 25 lipca, badania na początku. Miała już tak któraś z Was? Czekam na odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie . Mam do was pytanie .Odstawilam tabletki anty po jakiś 2-3tyg Uprawialismy z chłopakiem petting włożył mi tylko na wierzch i tylko przez pare sekekund..bałam sie więc zrobiłam 2 testy jeden po południu a 2 z porannego moczu oby dwa wyszły negatywne ale okres spóźnił mi sie oko 5 dni ale to chyba przez odstawieniu tabletek ..wszystko było dobrze dostałam drugi okres ale tydzień za wcześnie ;( mam teraz dziwne bóle brzucha i chce mi sie ciagle siku dodam tez ze od tamtej pory nie wspolzylam wogole co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa_24
ostatnie miesiączki miałam 18.06 i 25.07. Od ponad tygodnia czuję wzmożony apetyt, chodzę nie wyspana z różnymi humorkami, które podczas dnia potrafią wielokrotnie się zmieniać...Mam wrażenie,że mój biust jest znacznie większy niż normalnie. A od paru dni cały czas jest mi niedobrze, wiele ulubionych potraw mi nie smakuje i ODRZUCA mnie od papierosów, które sporadycznie popalałam. Dziewczyny czy to są pierwsze objawy ciąży a może po prostu zbliżają się te dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina19191
Witam. Staramy się z mężem o dzidziusia. Miesiączkę miałam 8października. zaraz po niej współżyliśmy z mężem przez kilkanaście dni. Wydaje mi się, że były w nich dni płodne(ale od kiedy się staramy to nie umiem ich odczytać:( paranoja już?) od kilku dni pobolewa mnie podbrzuszu, mam podwyższoną temperaturę a przed wczoraj pojawiły się jasnobrązowe plamienia. W ogóle nie bolą mnie piersi (mimo iż powinny mnie boleć choćby na miesiączkę). zrobiłam już dwa testy i nic. dziś zrobiłam drugi który wyszedł właśnie negatywnie. Ale nie wiem czy nie za wcześnie go zrobiłam...nie mogłam się doczekać:( czy mogę mieć jeszcze nadzieję na to, że jednak się udało?...w czwartek mam zamiar iść na beta HCG ale czy to nie będzie za wcześnie i czy ma w ogóle sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.maszwybór.net powstaje nowe forum dla osób które mają problemy z określeniem dni płodnych, chcą zajść w ciazę lub nie chcą rozmawiamy bez oceniania i krytykowania wyborów zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena2014
witam was chciałam zapytać przyszłe mamy lub już mamy czy jest możliwość ze jestem w ciąży :) staramy sie z mężem o dzidziusia ale sama nie wiem co myślec o "objawach " otóż okres miałam 01,02,2014 trwał 6 dni i 2 dni po zakończeniu kochałam sie z mężem i potem jeszcze po 5 dniach ale juz po pierwszym razie czyli 9,02 miałam dziwne uciski w podbrzuszu i w jajnikach zupełnie tak jak przed okresem i trzyma mnie ten dziwny ból do teraz czyli juz 10 dni ! dzis rano zaczeły boleć mnie lekko piersi tak jak przed okresem dodam że okresy mam nieregularne miedzy ostatnimi było aż 36 dni odstępu ale u mnie to norma wiec sie tym nie martwie narazie robiłąm testy oczywiście ale jedna kreska możliwe jest że to przed okresem? nigdy mnie tak brzych nie bolał po 3 dniach od zakończenia miesiączki prosze o odpowiedzi ale takie serio a nie żarty jak to bywa tutaj aaa dodam jeszcze ze na drugi dzięn miałąm dziwne pieczenie w dole brzucha które przechodziło w lekki ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wink Moja sytuacja wygląda tak: w grudniu wzięłam ostatnią paczkę tabletek anty, oczywiście rozregulowało mi to cały cykl. W styczniu okres miałam od 21 do 25, następny dostałam 1 marca i trwał on do 5 marca, był dosyć intensywny i 6-7 marca miałam brązowe plamienie. 14,15,16 i 17,18 marca kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. prawdopodobnie na początku tyg miałam owulacje, nie pamiętam dokładnie jaki był to dzień, zaczęły boleć mnie piersi, wiadomo śluz płodny, brzuch na dole. w dodatku piersi dalej mnie bardzo bolą, przy najmniejszym dotyku, dzisiaj nawet mnie trochę bardzo swędziały, mam podbrzuszu takie dziwne uczucie,mam dziwne nastroje, czasami nie mam apetytu,a czasami aż zbyt duży. nie chcę sobie nic wkręcać, piszę jak jest. jest możliwość, że jestem w ciąży? na test jeszcze raczej za wcześnie. zawsze miałam regularny okres i nie wiem co teraz mam sądzić o tym. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny od 2 m-cy zażywam Duphaston i przez ostatnie miesiące na ok 10 dni przed okresem bolały mnie piersi i podbrzusze. W tym cyklu nie boli mnie brzuch, a piersi tylko z boku przy dotyku. Czy to możliwa ciąża czy to dzięki duphaston? Dodam ze jestem w 10 dni po owulacji, test negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadys
witam, wiem ze pewnie sie powtarzam albo wkręcam sobie ale pomózcie . okres powinnam dostac dzisiaj i narazie niema . jakis tydzien temu miałam straszne wymioty i biegunke jak to ustało dostałam grzybicy pochwy , teraz umieram na przeziebienie ,.cos mnie tkneło zrobiłam wczoraj popołudniu test i wyszła ledwie widoczna druga kreska , nie bardzo wziełam do głowy bo juz kilka razy na 2,3 dni przed okresem tak wychodziło .wiec dzis rano zeobiłam drugi test i wyszła druga kreska widoczna gołym slepym okiem :-) . pomózcie . czy te wszystkie dolegliwosci moga oznaczac ciaze czy poprostu testy sie myla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadys
powinnam zrobic jeszcze test czy grzac od razu do gina , bo niewiem moze sobie tylko wkrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co za wcześnie do gina. dopiero ok 6-7tc liczac od 1 dnia ost. okresu. Zrób za kilka dni jeszcze jeden test albo idź na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
test radziłabym powtórzyć, jestem trzeci raz w ciąży i za każdym razem test był pozytywny dopiero 10 dni po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo testy potrawia mocno przekłamywać. u mnie testy mowily, ze w ciazy nie jestem, abylam i to od 2 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia27
Witam jestem nowa. I mam pytanko może mi pomożecie. Więc tak okres mialam 27.06 i trwał 4 dni . Następnie dostałam 13.07 co trwało 4 dni lecz to nie przypominało mojego okresu bardziej plamienie wystarczyła tylko wkładka i nigdy tak nie miałam. Co prawidłowo okres powinnam dostać 25.07. Więc nie wiem co robić jest możliwość ciąży . Nie wiem co zrobić czy test proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie „czy to ciąża?” najlepiej zadać ginekologowi. On będzie mógł to stwierdzić. Ja chodziłam do Antoniego Kubiaka, który ma gabinet w Koninie. Właśnie tam dowiedziałam się że jestem w ciąży. Warto mieć specjalistę, którego będziemy regularnie odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×