Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzyna-20

czy to ciąża

Polecane posty

Gość 14 tydzień
Wejdzie taka mądrala i poucza Ucz sowje dzieci to jest forum a nie lekcja języka polskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mujer
USG dopochwowe wykaże ciąże w 4-6 tyg. jej istnienia, a liczy się to od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, nie od jajaeczkowania.. bo tego dokładnie nie mozna określić. Lekarz może wcześniej stwierdzić czy jesteś w ciąży jeśli wskazuje na to wygląd piersi, sromu i wnętrza pochwy, bo te już w pierwszych dniach są zmienione.. Poza tym wynik testu moze być pozytywny, a ciąży brak! To znam ze swojego przykładu.. Wystarczy, że masz nadczynnośćtarczycy, a testy przestaja być wiarygodne.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Jak ja nie lubie mądrali grrrrrr Katarzyna-20 w piątek idziesz do lekarza to może jednak poczekaj z testem :D moze lekarz powie ci coś wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy
to nie były Twoje błędy Kasiu :) zrobiłaś tylko jeden ... ale patrząc, ze ogólnie piszesz poprawnie - to była zwykła pomyłka lub literówka :) moje dzieci mimo, że mają dużo mniej niż 18 lat potrafia juz poporawnie pisać .... przynajmnije tak podstawowe słowa, jak choćby: chociaż czy kwestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
cos komp szwankuje. jak ktoś pisze powoli jak żółw to może nie robi błędów ja pisze dość szybko i wcale nie mam zamiaru patrzec na błedy u dzieci pamietnikach tez poprawiasz błedy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
a poza tym POPORAWNIE co to znaczy?? :P idz na topik dla nauczycieli a nie sie wtrącasz to nie swoich spraw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Z każdym dniem coraz więcej :) Dobra ide na te zakupy i ten ktoś co sie zwie yyyyyyyyy (pseudonimu innego nie było??)niech też idzie może na cenach są błedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Każdy robi błędy ale nietrzeba ich poprawiać to nie dyktando ty się mądrzysz a sama błedy robisz weź zejdz mi z oczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Tak poczekaj do jutro to w koncu jeszcze tylko kilka godzin :) Powodzenia ( nie dziękuj) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Tak poczekaj do jutro to w koncu jeszcze tylko kilka godzin :) Powodzenia ( nie dziękuj) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Tak poczekaj do jutro to w koncu jeszcze tylko kilka godzin :) Powodzenia ( nie dziękuj) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Tak poczekaj do jutro to w koncu jeszcze tylko kilka godzin :) Powodzenia ( nie dziękuj) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że będę w ciąży ale mi się zrobiło teraz duszno a czy mam powiedzieć o wszystkich objawach lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
a czy ból brzucha tez moze byc objawem ciazy?ale nie na dole..tylko wyzej...czuje tez ze mam powiekszony brzuch...ale dwa tygodnie temu byłam u lekarza a miesiac przed wizyta stosowalam tabletki.... no i mam jeszcze błone ale słyszałam ze mozna zajsc w ciaze przez plemniki zawarte w sluzie czy to prawda? i czy one moga przeniknąć przez błone? prosze o wypowiedzi...bo strasznie sie martwie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli byłaś u lekarza a nic nie wykazał to nie jesteś w ciąży w bóle brzucha powyżyj to są jelita a jeśli brałaś tabletki anty to tak szybko nie zajdziesz w ciąże z tego co wiem to po tabletkach szybko się nie zachodzi nie masz coi się martwić a kiedy masz dostać okres i czy wogólne współżyłaś z chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
kasiu wiec tak.....co do tabletek to brałam je tylko przez miesiac...bralam je dlatego ze chciałam wlasnie rozpoczac współzycie...ale jak poszłam do lakarza to okazało sie ze mam jeszcze błone takze jestem nadal dziewica...okres mam dostac dopiero za 2 tygodnie tylko od jakiegos czasu boli mnie brzuch...wiec nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
poza tym....u lakarza nie robiłam badan wiec nie wiem czy tak mógłby cos stwierdzic....tak sie boje....boje sie ze 1,5 miesiaca temu mogło cos sie stac przed tym jak brałam tabletki..tzn. przez sluz podcza tzw. 'zabaw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze nie martw się bo stres może wpłynąć na opóźnienie się miesiączki a jeśli nie dostaniesz do tygodnia to zrób sobie test ale wątpię abyś była w ciąży poczekaj jeszcze i nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
tak myslisz? ale mam jakis dziwnie powiekszony i bolacy brzuch? wiec dlaczego mnie boli.........skoro termin miesiaczki dopiero za jakies 2 tygodnie to chyba za wczesnie..zreszta nigdy przed brzuch nie bolał mnie tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiary
jak czytam tutaj wypowiedzi niektórych 'kobiet" to zastanawiam sie czy to nie topic w którym biorą udział 11 latki. Chociaż nie wiem czy właśnie w tej chwili nie obraziłam 11 latek. Ile wy macie lat?? Mysle, że zanim wzięłyscie sie za sex, powinniście zastanowic sie nad tym wszystkim o co pytacie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
ból brzucha w polowie cuklu tak jak u ciebie może oznaczac owulacje u niektórych dziewczyn podczas owulacji występuje właśnie ból brzucha obrzmienie a czasami nawet wymioty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
niedowiary o kogo ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
tak..tylko ja tak wczesniej nie miałam...czy moze miec na to wpływ to iz przez 1 miesiac brałam tabletki anty...mimo iz własciwie do niczego nie doszło........chociaz zycie płata figle i moze mialam pecha :( poprzez sluz..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Raczej wątpie, radze ci poczekaj 2 tygodnie a nie alarm wszczynasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Katarzyno powiedz o wszystkim lekarzowi jak sie zapyta: "z czym pani do mnie przyszła?" :) :) :) hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrazniona
a po jakim czasie lekarz widzi czy kobieta jest w ciazy? czy konieczne sa jedynie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×