Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzyna-20

czy to ciąża

Polecane posty

Gość tessti
POMOCY....!! chcialabym dowiedziec sie czegos o okresie w czasie ciazy... tydzien temu bylam u lekarza... i powiedzial, ze jestem w ciazy... jakis 3 tydz.. ale dzisiaj dostalam miesiaczke... czy to mozliwe??? w sumie czytalam o tym, ze kobieta ma prawo do 3 mies. miec miesiaczke.... POMOCY.... TO WAZNE!! boje sie, ze moge nie byc w ciazy... :(:( OD czasu zrobienia testu, kochalismy sie prawie codziennie... i to do konca..... bez zabezpieczenia.... przez 3 tyg. wiec napewno jestem w ciazy.. ale skad ten okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina04
Własnie też mnie to zastanawia jak to jest mozliwe byc w ciąży a miec miesiączke? Ja gdzieś wyczytałam że to nie jest okres tylko plamienie, a plamienie różni się od okresu. Podczas ciąży czasami występuje plamienie ale mniej obfite niz w czasie miesiączki. Chyba kazda z nas wie ze podczas okresu to leje sie jak z kranu eh. --> tessti, radze Ci pofatyguj sie i idz do gin, powiedz o tych plamieniach. Lekarz napewno powie Ci coś więcej niż ludzie na tym forum. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam Wasze wypowiedzi i mi się poprostu śmiać chce... Jestem facetem, a teraz widzę, że Wiem o wiele więcej... Wystarczy tylko trochę poczytać... I wszystko jasne... Nie mam zamiaru Wam dogryzać... Gwoli ścislości Waszych pytań... Podczas ciąży NIE MA okresu, ponieważ jak każda z Was wie, lub te, które uważaly na lekcjach biologii, podczas okresu zluszcza się blona, która jest usuwana wraz z krwią... Czyli podsumowując komórka jajowa nie zagnieździla się w ściance macicy... Czyli nie ma ciąży jeśli dostalaś okres... Druga sprawa... W ciąży może występować krwawienie lub jak to dużo kobiet nazywa plamieniem... Co jest bardzo często mylone z okresem... Jednak idzie to odróżnić... Krwawienie jest mniej obfite... Trwa przeważnie pd 3 do 4 dni i nigdy dlużej... I tą różnicę idzie bardzo szybko zauważyć... Dlaczego tak się dzieje jak sie dzieje, że kobiety to mylą... Ponieważ mlode dziewczyny naczytają się różnych rzeczy w internecie i potem na silę przez misję jaką sobie wkręcily doszukują się u siebie tych objawów... A jak wiadomo dla chcącego nic trudnego... :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie pytanie...okres spoznia mi sie juz 2 miesiacE! robilam 2 razy test ciazowy i wykazaly brak ciazy..nie zauwazylam jakis objawow ciazy...wczesniej bralam antybiotyki...caly czas jestem zestresowana...nie wiem czy jestem w ciazy..bylam u ginekologa ale akurat nie mogl mnie przyjac..polozna powiedziala ze skoro 2 razy robilam test to nie jestem w ciazy ale ja nadal nie wiem co myslec:( odpiszcie mi, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna226
tessti. niechce sie wtroncać i cie załamywać ale mi miesiaczka spóźniala siie 2 tyg i 2 lekarzy potwierdzilo ciaze na 100 procent po kilku dniach dostalam okres i wylondowalam w szpitalu okazalo sie ze niejestem ani niebylam w ciazy(dodam jeszcze ze przed wizytami u gin robilam testy i wyszly negatywnie ale oboje twierdzili ze na testy za wczesnie i ze jestem w 6 yg ciazy)niestety pomylili sie a ja tak sie cieszylam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia....
Ja kochałam sie z chłopakiem i przed okresem w czasie okresu i parę dni ok 4 po okresie, jak sie kochaliśmy w czasie okresu to on skończył we mnie od tamtego czasu minęły 2 tygodnie teraz boli mnie lewy jajnik a okres już powinnam dostać 5 lub 6 . Teraz oboje biomy sie że wpadliśmy.Czy to może być ciąża? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA29
Witam mnie okres spoznia sie 10 dni zrobiłam dwa testy i wyszly pozytywnie ,ale martwi mnie co innego ze bardzo nieraz bola mnie jajniki a szczegolnie prawy a usg mam 26 pazdziernika ,ale bardzo bym pragneła ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia....
Mi się okres spóźniał 17 dni a nigdy tak mi się nie przydarzyło też bolały mnie jajniki ale teraz jest już dobrze. A teraz jestem pewna ze jestem w ciąży. Nie masz co sie martwic tym bólem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ten temat pojawial sie tu juz setki raz.......ale napisze go po raz koleiny....Mam 19 lat i 5 dni temu miałam stosunek z chłopakem, on był zabezpieczony prezerwtywa. Wszytsko bylo w porzadku prezerwtywa nie byla dziurawa ani nie spadla. Mialm wtedy dni bezpłodne dopiero za 2 dni mialy zaczac mi sie plodne. Mam nadzieje ze wszytsko jest ok jednak sie martwie ze do czegos doszlo i zaszlam w ciążę gdyz pobolewa mnie prawy jajnik. Nie wiem czy to z powodu ciąży czy może z powodu dni płodnych?Prosze mi odpowiedziec czy ból jajnika moze byc w moim przypadku objawem ciazy czy raczej owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMITAMI
ja zatem słyszałam ze kobieta moze,miec okres do trzeciego miesiąca ciązy,ale jezeli ten ktos sie mylił to by znaczyło ze poroniłam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMITAMI
czekam ze zniecierpliwieniem na odpowiec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytazz
Bardzo bardzo proszę o odpowiedz bo zaraz oszaleje od zamartwiania się, otóż tydzień temu kochałam się ze swoim chłopakiem doszedł we mnie ale mniał gumkę, teraz minął tydzień a ja się dziś rano obudziałam i mam brązowe plamienia z dodatkiem krwi i to dość obwite z lekkimi skrzepami, do tego boli mnie lekko w dole brzucha. NIgdy wcześniej nie miałam żadnych plamień. Czy to może być ciążą? Pół roku temu miałam stwierdzoną lekką nadżerkę ale nie wziełam antybiotyku który przepisała mi ginekolog, te plamienia to na pewno nie przez nadżerkę ale juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela83
Witam wszystkich .Pisze,bo może ktoś miał podobnie do mnie.A więc tak w czerwcu byłam w Egipcie tam kochałam się kilka razy z Mężem bez zabezpieczenia podkreślę że były to moje dni płodne.Po Powrocie miałam ostać okres i dostałam jak nigdy tego samego dnia co miałam dostać co zawsze się spóział kilka dni.Z tym że teraz to był dziwny oksres bo prawie go nie było trwał tylko 3 dni!Myslałam że może to przez zmiane klimau i wogóle,ale zaczełam się zastanawiać jak odrzuciło mnie od mojej kawki którą uwielbiałam i piłam po 2,3 dziennie,odrzuciło mnie też od alkoholu.Od miesiąca nie piłam kawy ani alkoholu bo jak tylko pomyśle to już się krzywię! Po drugie bolał mnie dół brzucha i do tej pory pobolewa i jest nabrzmiały i wydęty.Jestem wiecznie śpiąca zmęczona co zawsze tryskałam energią i to że zjadłabym konia z kopytami to już nie wspomne.A rano i wieczorem mnie mdli.Robiłam 3 testy i byłam u ginekologa ale to wtedy było 2 tyg po stosunku to jescze nie wykryła nic.Teraz mam okres dostać 27 lipca zostało mi chyba tylko cierpliwie poczekać te 2 tygodnie do miesiączki i wtedy się okarze bo chyba nic innego mi nie pozostało...Dziewczyny te mniej i te bardziej doświaddczone napiszcie czy miałyście podobnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna12345
Słuchajcie, mam pytanie. Od półtora roku brałam tabletki anty. W tym miesiącu je odstawiłam i kochałam się z chłopakiem pierwszego i drugiego dnia po okresie bez prezerwatywy. Czy w tym czasie mogłam zajść w ciążę?? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ostatni okres miałam 10-16 marca i od tego czasu jeszcze nie mam a już jest 22 kwietnia;/ czyli jakieś 2tyg. temu miałam dostać okres. Podczas kochania się z chłopakiem pękła nam gumka ale wytrysku nie było. Zrobiłam test i wykazało że nie jestem w ciąży. Dzisiaj mam podwyższoną temperaturę ciała do 37,2 (u mnie typowe na przeziębienie). Czasami poboluje mnie podbrzusze jak na okres ale przestaje za chwilę. Dlaczego nadal nie mam okresu? Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w czwartek powinnam dostać okresu, do dziś (wtorek) się nie pojawił, 2razy zrobiłam test, wieczorem i rano-wyszly negatywne. pije napar z czarnej malwy lecz nic nie daje, wlasciwie miałam wszystkie objawy okresu(do piątku wszystkie teraz tylko jeszcze bolą mnie piersi). kochałam się z zabezpieczeniem, raczej mało to mozliwe bym była w ciąży. nigdy mi się nie spóźniał(zawsze były to 27-29dniowe cykle). dziś zauważyłam pomarańczowo-żółty sluz(nie jest lepki). Proszę o pomoc...Napiszcie co mi może być. czy to np. jakaś infekcja?? czy ten śluz nie oznacza ciąży?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna10000
Dziewczyny, jeszcze pare dni temu też sobie ubzduralam, że może jestem w ciąży... miałam według mnie wszystkie objawy bóle podbrzusze bóle piersi, okres mi się spóźniał 2 tyg, byłam przerażona, też miałam taki śluz a raczej leciutkie brudzenie przez jeden dzień, również w takim kolorze, byłam przerażona, lecz chcę was pocieszyć nie muszą być to objawy ciąży. Dzisiaj dostałam okres. Jestem przeszczęśliwa i sama się śmieje z tego co sobie w głowie powymyślałam. Bądźcie spokojne. Mam nadzieję że moja wypowiedź wam pomoże, bo wiem że sama takiej szukałam na wszystkich forach. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuska
hmm..ja normalnego okresu nie mialam przez 3 miesiace..byl jakis dziwny bardziej nazwalabym to krwawieniem..strasznie balam sie ze jestem w ciazy..najgorsze bylo to ze zrobilam 3 testy i wszystkie wychodzily ze nie jestem w ciazy a pomimo to bolaly mnie piersi i nawet mialam dziwne wrazenie ze brzuszek mi rosnie...cale szczescie w 4 miesiacu dostalam normalnego okresu..dosc obfity jak na mnie..wiec jednak nie zawsze nalezy sugerowac sie samymi objawami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
Sluchajcie : staram sie z przyszlym mezem o dzidzie ; )) kochalismy sie w dzien w dzien po okresie ( oczywiscie konczyl w srodku ) . Miezylam sobie temperature w pochwie 37.4 37.5 37.6 roznie : dzisiaj mialam 37.9 38 . W pracy zobaczylam ze mam krew na majtkach ,- bylo to ok godziny 14 ( pomyslalam ze no tak nie udalo sie ;( ale co z ta temperatura . Tego okresu krwawienia jest malo jak na mnie . ? moge byc jednak w ciazy . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Mam cykle średnio 31 dniowe. Współżyłam 15 dc i Ehh nie wytrzymałam i zrobiłam test Oczywiście negatywny. dzisiaj 24 dzień cyklu bolą mnie jajniki, i piersi. Tempka mierzona w pochwie 37,2 może jednak jest jakaś szansa co myślicie? I dziwnie płaczliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Odpowiem to co wiem. W czasie ciąży jak najbardziej mogą być krwawienia mylone często z okresem jednak bardziej skąpe i krótsze a test warto zrobić w dzień spodziewanej miesiączki i powtórzyć za 2 dni a jeśli negatywne i okresu nadal nie ma to za kolejne 2 dni itd mi wychodził negatywne do 6tygodnia ciąży choć wiedziałam ze jestem i potwierdził to lekarz. Co do objawów to różnie bywa często pojawiają się ze stresu lub jeśli bardzo się chce by wystąpiły. A jeśli test wyjdzie pozytywny to jest wiarygodny i jeśli mimo to nastąpi krwawienie to trzeba jak najszybciej jechać do szpitala, bo ciąża może być zagrożona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2605
witam Was serdecznie . od 2 miesiecy staramy sie z męzulkiem o dziecko. dzis jestem w 30 dniu cyklu @ powinien byc dziśi rzeczywiście boli mnie brzuch ale mniej intesywnie niz zazwyczaj takie sporadyczne ciagnięcie w brzuchu. dodam ze w tymm miesiącu ostro wzieliśmy się do roboty i w dniach płodnych kochaliśmy się po dwa razy jestem ciekawa czy nam sie udłało. zaraz po jajeczkowaniu na drugi dzień czułam ze pięką ,mnie policzka chociaż nigdy wcześniej tak nie miałam okazało ze miałam temperaturę 37,2 przez dobrych 9 dni pozniek policzka przestały piec a temperatura raczej wróciła do normalności nie weim-gdyz przez przypadek potłukłam termometr i nie kontroluje tego do dziś. do tego jedynym co zauważyła to odbijanie po każdym posiłku , cały czas bulgocze mi w brzuchu i zaparcia wiec nie dokonca to moga być objawy . Natomiast jedyną faktyczna zamianą jaka jest jest to iż zawsze przed okresem od 2 lat miałam 4 dniowe plamienia które dawały ,mi znać o tym iż @ się zbliza. teraz nic nie było mimo iż dziś miałabym dostac miesiączke. no i dodam ze zmeczenie, brak chęci do życia mimo ze raczej zawsze jestem zadowoloną i żywą , gadatliwą osob.ą a teraz czuje sie jakbym miała depresje-zero energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Witam. My tez staraliśmy się w tym miesiącu intensywnie tuz przed owulacja i na dzień przed koniec może uda się trafić w dziewczynkę bo chłopiec już jest. @ powinna być dziś lub jutro ale w sobotę robiłam test i niestety negatywny pocieszam się tylko że może za wcześnie zrobiony i dlatego negatywny. Co do objawów to tez mam zaparcia i odbijania a około 4-6dnia po owulacji miałam kłucia pobolewania w dole brzucha, potem stały się mniej dokuczliwe, piersi nie bolą a zawsze przed bolały tylko swędzą i szczypią czasem. Mdłości przychodzą falami głownie wieczorem ale są o wiele mniej dokuczliwe niż w pierwszej ciąży. Nie nakręcam się że coś z tego będzie... a zapomniałam dodać ze mam zwiększoną wydzielinę jest bardziej wodnista i biała jak mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2605
no to zobaczymy ja poczekam do jutra bo moze p-rzxecież cykl mi sie o 1 dzien wydłuzył i tyle ale jesli jutro nic nie bedzie to chyba spełni sę moje marzenie.. ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Anetko trzymam za ciebie kciuki u mnie też narazie cisza a chodzę do toalety co chwilkę i sprawdzam , mdłości dopadły mnie dziś rano ale może dlatego ze za bardzo to przeżywam coś mi mówi że jednak dostane tą @. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
hej,mam do was pytanie.16 lutego wyciągnął mi lekarz spirale czyli w moje płodne dni zaraz po wyjęciu kochaliśmy się i to dość często.dzisiaj jest trzeci dzień po tym jak kochaliśmy się bez zabezpieczenia czy mogą być już pierwsze objawy ciąży?Jestem senna,bolą mnie piersi i podbrzusze.Wizyte u gina mam dopiero za 2,5 tyg :( kiedy mogę zrobić test żeby był wiargodny? :) Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Milenkaaaaaaaaaa ja pierwsze objawy w pierwszej ciąży miałam już na 3 dzień po owulacji wiec myślę że jak najbardziej możesz je mieć aczkolwiek mogą one występować tylko dlatego że bardzo chcemy je mieć ja tak miałam podczas ostatnich kilku miesięcy a mimo to @ przychodziła jak w zegarku. Z testem lepiej poczekać i zrobić dzień po spodziewanej @ będzie bardziej wiarygodny. Ja w tym miesiącu zrobiłam na 1 dzień przed spodziewana @ i negatywny następny zrobię w środę jeśli @ nie będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Dziękuje za odpowiedz :) teraz nie wiem co robić bo lekarz przepisał mi gynalgin i nie wiem czy mam go brać bo jeśli jestem w ciąży to nie chciałabym zaszkodzić dziecku.Przepisał mi też Azalie mam ją zacząć brać niby w pierwszy dzień miesiączki ale nie wiem czy zaczne ją brac.Wizyte mam niby 11 marca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia84
Z tego co wiem gynalgin można brać w ciąży leczy stan zapalny zapobiega zakażeniom. Co do drugiego leku radziła bym zapytać gina lub chociaż położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Na razie czekam na @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie :) Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże zaraz po wyjęciu spirali.To co czytałam to różnie bywa. :) a ja chciałabym mieć już drugą dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×