Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Listek

LIŚĆ SENESU - polecam

Polecane posty

Gość gość
Ja piłam senes przez jakieś 3 miesiące, jak herbate...do tego zjadłam sałatkę grecka z połowa buteleczki oleju rycynowego (zamiast oliwy) utrzymywała wtedy wagę na poziomie 48kg.to było jakieś 5 lat temu. Teraz ważę 60, czuje się jak w obcym ciele. Liść juz zakupiony, rycyne wprowadze później. :D można krytykować te metodę, ale dla osób które niezabardzo mogą ćwiczyć a lubią dobrze zjeść to jedyna szansa zachowania w miarę ładnej sylwetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaaaaaaaa
Ile i w jakim czasie schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1212
jako alternatywę proponuję - ziarno ostropestu + siemie lniane złote + colon C. Robię to tak 3 łyżki do zupy ostropestu i 1,5 siemienia mielę w młynku do kawy na proszek. To do szklanki + łyżka colonu - to zalewam mlekiem, mieszam . Zawiesina ma być płynna. trzeba pić odrazu bo colon zaraz puchnie. Cieżko to przełknąć ale da się. Ja piję duszkiem całą szklankę. Potem trzeba to zapić wodą z sokiem z cytyny albo jakimś sokiem owocowym. Chodzi o neutralizację cyjnków z surowego siemienia. Nie kupować zmielonych nasion!! Miłego sr...a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak piłam siemię to zaczęłam tyć a tego raczej nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka443
Próbowałam i różne herbatki,suplementy ale tak na prawdę tylko wydawałam pieniądze a efektów nie było widać a przecież nie o to mi chodziło, ja po prostu musiałam schudnąć bo moja otyłość była już III stopnia lekarze mówili,że skończę na wózku bo moje nogi nie wytrzymają takiego ciężaru ale mi to jakoś wpadało jednym uchem drugim wypadało chyba musiałam dojrzeć do tego że muszę schudnąć nie to że chciałam ja musiałam tak więc moja walka się zaczęła po raz hmmm.. nawet nie pamiętam ale zaczęłam i tak wykupiłam sobie komplet suplementów african mango http://szczupla-kobieta.pl i mówię sobie nie nastawiaj się że będzie jakiś efekt przecież już brałaś tyle innych i nic a tu miłe zaskoczenie już po pierwszym tygodniu miałam 5kg mniej a później to już z górki regularne posiłki,suplement i spacerek by nie nadwyrężać stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikap
Moja kolezanka pije to od paru lat,bo ma problemy z wyproznianiem. Ja bedac na urlopie kupilam te herbatke/sama mam problemy z wyproznianiem,nestem po 4 operacjach"brzucha". Pracuje u rodziny lekarskiej dr w kierunku lekarstw-aptekarz,dzis mu pokazalam to/reakcja jego odrzucic!. Wypilam w jeden wieczor 2saszetki w pollitrowym pojemniku zaparzone,myslalam,ze bede musiala pomocy lekarskiej wzywac,bol brzucha,skurcze itd. Moja kolezanka jest od tego uzalezniona,a ja chcialam miec latwiej sie wyprozniac skusilam sie,i nie wezme tego wiecej. Najbardziej ,ekkomyslne sa osoby,ktore biora dla schudniecia,nie biorac pod uwage szkod i nastepnie podwojnego nabrania kg na siebie. Do dobrego wyprozniania sie i tym samym do utrzymania figury jest tylko rozsadne odzywianie sie.Wyrzucic slodycze,lody ,cista i ciasteczka,tluszcze zwierzece a zwiekszyc ilosc wypitej wody,sokow ,maslanka itd oraz warzywa i kasze,straczkowe. Ja tez chcialam isc na latwizne i rozkoszowac sie jedzeniem,ale to nie jest dobra droga,jesc duzo i tlusto i slodko a potem pic te herbatke,ktora ma ubocznych skutkow wiecej niz pozytywnych. Ja 15 lat staram sie zdrowo odzywiac i tak musi zostac,wtedy organizm "sam pracuje na dobrych obrotach" Najbardziej przestrzegam tych,co nie rozsadnie sie odzywiaja a pozniej szukaja drogi do pozbycia sie tego ciezaru. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjuta2050
Senes-raz dziennie, wieczorem, można stosować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość got
Kretynskie pomysly Jak chcesz schudnac to koryto do gory I cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayrry
Dziewczyny, ja absolutnie nie polecam. Jasne, trochę schudłam, ale rozregulowało to całkowicie mój organizm, kiedy nie piłam tego 'cudu' nie było mowy o regularnym wypróżnieniu, koszmar. Miałam wzdęcia, zaparcia. Niedawno kupiłam sobie napój, zupełnie naturalny, ekologiczny - Detox Zero http://www.detox-zero.com/pl/?v=9b7d173b068d który pomaga oczyścić organizm z toksyn i podkręca metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również popijam senes i to w dość duzych ilosciach. Zdaje sobie sprawe z jego szkodliwosci, ale nie potrafie przestać :( zastanawia mnie, czy ziola senesu mają wpływ na miesiaczkowanie, ponieważ okres spóźnia mi sie już dwa tygodnie. Nie ma opcji zebym byla w ciąży i zastanawiam sie czy to może miec na to wplyw, czy jednak szukac przyczyny gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek stary jak świat, ale odświeżam, mam wielką prośbę o radę do Pań, które miały do czynienia z senesem, albo do kogokolwiek ze zdrowym rozsądkiem, bo mi w tym momencie chyba go brakuje. Przede wszystkim- wiem, że to co zrobiłam bylo bardzo głupie, na pewno nie zrobię tego więcej, ale proszę darować sobie obelgi, bo w desperacji człowiek potrafi zrobić sobie różne niemądre rzeczy. W piatek koło południa wzięłam 4 tabletki xenny extra (z senesem), dozwolona jest tylko 1 dziennie, więc przesadziłam dużo (nie, nie miałam żadnych dolegliwości, zrobilam to z głupoty i desperacji po prostu), następnego dnia mialam straszne biegunki, ale wytrzymałam, glupio zrobiłam to musiałam sie przemeczyc. ALE nie na tym polega problem. Od tamtej soboty nie wyproznialam sie juz ani razu jedzac sporo (w tym bardzo duzo rzeczy wspomagających wyproznianie), co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało. Może histeryzuje, nie wiem, ale proszę o radę kogoś kto ma jakieś pojęcie- czy muszę iść do lekarza, czy po prostu przeczekać i nie grozi mi nic, jesli już nigdy tego nie wezmę? (Własnie, zaznaczam że nie brałam tego nigdy wcześniej) Czy może wziąć jutro jedną, jesli nadal nie będę mogla sie wypróżnić (jedna to zgodnie z ulotka, moze bylby mniejszy szok dla organizmu po tych 4, niz jakbym juz wiecej nie wzięła) i potem juz nigdy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.48 Uspokoj sie przede wszystkim. Poczekaj ze 2 dni, jedz duzo blonnika, jesli nadal nic, to pojdz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracha4
Witam. Ja pjje go od 15 lat z przerwami. Teraz jest nawet w tabletkach,przyjemniej i latwiej sie spozywa. Nie pijam go codziennie ale raz,dwa razy w tygodniu po obrzarstwie,czasem miesiac nie stosuje kiedy jestem na racjonalnej diecie. Nie mam wtedy zadnych klopotow z wyproznianiem. Wogole nie mam rzadnyh klopotow z racjji przyjmowania senesuJesli sie za duzo najjem pomaga pozbyc. Sie tych tluszczy i cukrow z organizmu,czy to zle? Ja go naprawde polecam!!!! Z rozwaga nie zrobi nikomu krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekstrakt z lisci zielonej herbaty dziala bardzo dobrze na odchudzanie, pobudza trawienie, suplement B SHAPE ma to w skladzie a poza tym jest tez ekstrakt z nasion fasoli beanblock na hamowanie apetytu i ekstrakt z pieprzy kajenskiego, dziala bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środki przeczyszczające są niezdrowe i można się od nich uzależnić .Według mnie aby skutecznie schudnąć podstawą jest zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną.Mi udało się bardzo dużo schudnąć korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o senes, to najlepsze są ekstrakty z liści senesu w formie kapsułek, jak np. Herbaya. Takie preparaty najskuteczniej działają, no i w przypadku Herbaya są sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie herbaya jest bardzo skutecznym suplementem, który ma odpowiednią jakość produktu, by mówić o skutecznym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że biorąc herbaya wiosną, nie miałam ani jednej infekcji. Mam zamiar powtórzyć kurację przed zimą, żeby mieć spokój z katarami i corocznym przeziębieniem tuż przed gwiazdką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Inne naturalne sposoby nie pomagały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×