Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość elegantka
Według mnie wszystkie salony rynkowe pobija Studio Urody Mefisto na ul. Lotniczej 24. Jestem tam klientką Grześka (polecam naprawde wymyśla świetne fryzurki), ale z tego co widziałam Karolina i Ania też są niezłe. Poza tym ceny naprawdę przystępne , mimo że to nie jest dla mnie ważne, ale jeśli mam zapłacic mniej niz w rynku i za lepszą fryzurę i jakośc wykonania to czeu nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taenia saginata
luuuudzie!!! nie idzicie do carlo biani!!! ja bylam tam z kolezanka (po przeczytaniu opinii na tym forum)!! zawsze chodzilysmy do "osiedlowych pań halinek" i teraz postanowilysmy zaszalec!! i tak zaszalalysmy za ja trafilam do pani Claudii (gruba czarna locha z dziurawa bluzka pod pacha!!!!!!) a koleżanka do pani Ani!! i mnie tak krzywo obrzępoliła z tylu ze to sie w pale nie miesci!! jak mozna tak robic w takim niby profesjonalnym salonie!!!! natomiast kolezanka chyba ze 100 razy powtarzala pani Ani ze chce bardzo mocno wycieniowane wlosy, ze fryzurka ma byc odwarzna poszrpana (tlumaczyla jej to jak downowi!!!!!!!) a ta wziela i podciela jej wlosy tylko chyba o 2 mm!!!! i w ogole nie bylo widac ze wyszla od fryzjera a 50 zl ubylo!!!!!!!!!!!!!! wkurzylysmy sie i zamowilysmy nozyczki do degazowania na allegro i teraz sama bawie sie we fryzjerke1!! scielam kolezanke i byla tak zadowolona ze mnie po stopach chciala calowac!!! :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI Z TV
SLUCHAJCIE PANIE, JA JESTEM WYBREDNA JEZELI CHODZI O FRYZJEROW. ZNALAZLA SUPER FRYZJERA. PANA GRZEGORZA. WIEM ZE TERAZ PRZENOSI SIE NA UL. STYSIA. MLODY CHLOPACZEK A SUPER SCINA I FARBUJE. JA PRACUJE NA WIZJI I MUSZE ZAWSZE PIEKNIE WYDLADAC. JESTEM ZAWSE ZADOWOLONE. JEZELI JAKAS PANI CHCE SKORZYSTAC, TO MOGE PODAC NR TF. 510183455. TO JEGO SLUZBOWY WIEC NIE MA PROBLEMU. POZDRAWIAM I POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI Z TV
MOJA WYPOWIEDZ MOWI O TYM SAMYM GRZESKU CO WYPOWIEDZ PANI Z POD NISKU "ELEGANTKA". POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milki 22
hej, pierwszy raz idę do Unique, mam obawy bo dość już mam szukania fryzjera który spełni moje oczekiwania, słyszałam właśnie o Uniqe i postanowiłam sie wybrać, zapisano mnie do Dominiki, co o niej sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość map
hmmm ja z kolei uważam że Grzesiek opisany przez panią z Tvn wcale nie jest takim dobrym fryzjerem...oprócz wysokiego mniemania o sobie to raczej niczym się nie wyróżnia wśród pozostałych fryzjerów... poza tym że powinien dbac o swoje zdrowie bo z nim nie jest z tego co wiem najlepiej..wiec uwaga przy strzyżeniach drogie panie:>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka_do_wcześniejszej_wyp.
To jeszcze raz ja osoba która pisała dzisiaj o 13.43 (nick map) tak sobie pomyslalam ze moze mnie ktos zle zrozumiec jak przeczyta z tym zdrowiem i uwaga ze strzyzeniem...bo czytalam przed chwilka z kolezanka i powiedziala ze dziwnie to brzmi...a wiec uzupelniam moja tajemniczą wypowiedz na wczesniejszy temat...co do zdrowia to chodzilo mi o serce ...bo z tego co mi się wydaje wiecznie jest zajęte i przez to cierpi i choruje...stąd uwaga dla pań bo kto potem będzie je odkochiwał;))) a co do strzyżeń fajny jest Maciek jak dla mnie...ale nie powiem skąd;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucci
A czy znacie jakiś dobry salon fryzjerski dla mężczyzn, może któryś z Waszych chłopaków korzysta i jest bardzo zadowolony? Niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komix
pracowal moze ktos w salonie Le Grand?? jezeli tak to co sadzi na temat tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatyyga
Nie chciałabymbyć niegrzeczna ale Pani z TV nie wie, że na forum nie wypada pisać wielkimi literami?? Ktoś tak wymagający i medialny nie powinien mieć problemu z przyswojeniem sobie podstawowych zasad grzeczności. Jeżeli zaś chodzi o fryzjerów to byłam Carlo Biani i nie byłam zadowolona. Natomiast w Brodwayu byłam kilka razy. Początkowo byłam bardzo zadowolona ale po czasie zauważyłam, że lekko się opuszczają. Więc zrezygnowałam. Ale nie powiem, ze nie byłam zadowolona.Drogo-240zł za balejaż+ ścięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko...Krzysiek z Infinity (Nozownicza) - zanim zabierze sie za strzyżenie...rozmawia z klientką, dotyka wlosy i popdpowiada co będzie dobre a co jednak nie. Super fryzjer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias
czy moglibyscie podac mi ceny za samo sciecie poszczegolnych fryzjerow, o ktorych pisaliscie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZPILKAA
POSZUKUJę FRYZJERA NA ZROBIENIe FRYZURY NA PóLMETEK! ma ktoś może kogoś GODNEGO POLECENIA- zarówno-profesjonalan fryzurka jak i cena adekwatnado tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx18
Najlepszm salonem we Wrocławiu jest salon 'TAMARA' blisko rynku świetny klimat najepsze doractwo fryzur a tagze nowoczesne zabiegi kosmetyczene. POLECAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz21
Dziewczyny pomocy... polećcie proszę dobrego fryzjera męskiego - koniecznie faceta.... mam sytuacje podbramkową z moim miśkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Ja chodze do LaGranda na wita stwosza, polecam. Ale ostatnio byłam w salonie gdzie chodzi moj maz. Jest to z boku rynku na ul.Kielbasniczej PRACOWNIA FRYZJERSKA jestem zadowolona.Pracuje tam chłopak ktory niedawno zdobył pierwsz miejsce w polsce w zawodach fryzjerskich WELI. Musze jednak przyznac ze ceny sa wysoki,jest drozej niż w LaGrandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz21
Hmmm... Do LeGranda go nie zaciągne - nie mam szans. Mój chłopak to prawdziwy facet i w takich mocno ekskluzywnych miejscach się źle czuje... Chodzi teraz do INES ale to jest tragedia... za każdym razem wygląda inaczej i to nie do końca dobrze, mam nadzieję ze rozumiecie obraz. Ma raczej krótkie włosy no i chciałabym zeby jakiś fryzjer doradził mu fryzurkę i ostrzygł bardzo dokładnie... elegancka lekko podgolona fryzurka a-la biznesmen - myślałam że łatwo coś takiego zrobić ale tu się okazało że jednak nie. Myśłam o CarloBiani? co wy myślicie... może wiecie czy mają tam typowo męskiego fryzjera? A może gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesica
W marcu bylam u naprawde swietnego fryzjera Grzegorza! salon znajduje sie na ulicy Pereca-jest to salon OkiI!Podaje nr. tel. 7133224044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam salon \"Gabriela\" na ul kiełbaśniczej przemiła włascicielka Garbysia wraz z zespołem: Gosia i Agnieszka - strzygly mnie sa rewelacyjne! polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika30
salon Le Grand,nie plecam.Byłam tam trzy razy i za to co oferują , ceny mają z kosmosu,a do tego po ostatniej wizycie,kiedy pani pomyliła się w obliczeniach za wykonaną usługę,wydzwaniali do mnie,żeby donieść im 70zł,skandal!!!!!Bo zostawiłam u nich 400zł,a do tego brązowe refleksy zmyły się po tygodnu.I tak zakończyłam znajomość z tym salonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata g.
witam. jesli ktoras z was jeste klientka grzeska( tego co ppracowal u okila), to i9nformuje ze pracuje teraz w pasazu grunwaldzikm w studiu wella. tylko jak chcecie sie umawiac to co najmnij z tygodniowym wyprzedzniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawaii87
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria105
Jeśli szukacie jakiegoś dobrego fryzjera we Wrocławiu czy w Warszawie, wejdźcie na stronkę www.fryzjerzy.pl Tam jest spis wszystkich fryzjerów w większych miastach, a przy każdym fryzjerze opinia o nim, którą można uzupełnić. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria105
Jeśli szukacie jakiegoś dobrego fryzjera we Wrocławiu czy w Warszawie, wejdźcie na stronkę www.fryzjerzy.pl Tam jest spis wszystkich fryzjerów w większych miastach, a przy każdym fryzjerze opinia o nim, którą można uzupełnić. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly zolw
a ja nie polecam jean louis david na wiezięnnej. byłam tam kiedys i mi sie podobało to znaczy nie chcialam rewolucji na glowie wiec bylo ok.tymczasem pare dni temu chcialam wlasnie zrobic cos fajnego z wloami udalam sie do tego salonu i....jestem wsciekla.wlosy sciete tak o na prosto, zadnego pocieniowania, grzywkechcialak krotka alezrobiona jest tak niestarannie ze nie ma mowy o zadnym ukladaniu...efekt w tym tyg wybieram sie jescze raz dof ryzjera zeby to poprawic. tylko cena jest zadowalająca bo wydałam 58 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly zolw
a co sądzicieo ines na legnickiej??? był tam ktoś z was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz21
w INES jeśłi chodzi o damskie to robą solidnie i dobrze. Kobiety tam tną lepiej od facetów z tego co wiem. mają dość rozbudowaną stronę internetową... poszukaj hasła INES w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
podnoszę temacik bo też potzrebuje dobraego i solidnego salonu we Wroclawiu. Kiedyś byłam stalą klientka JLD na Więziennej ale teraz idą chyba na ilośc a nie na jakość :( W sierpniu mój brat się żeni a ja będę świadkiem i muszę zmienić coś w sobie do tego czasu :) Czekam na Wasze sprawdzone propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam katarzynę Cetnarską na pl. kromera:) Dobrze i w miare tanio, zawsze wychodze zadowolona, Pani kasia potrafi świetnie dobrać fryzure i kolor. Polecam, i do tego miła atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia2
cena nie musi być super niska byle cała usługa była dobra. Chiałabym zdjąć kolor z prawie czarnego na ciepły brąz a do tego refleksy i modne cięcie. Gdzie mogę to zrobić ?? Kiedyś miałam zdejmowany kolor w Szalonych Nozyczkach. Efekt koncowy może i ładny (kolor bo cięcie to masakra :O i do tego włosy straszliwie zniszczone :( Dlatego nie polecam tego salonu. Mogę dołożyć trochę kasy byle efekt był super i włosy nie wypadały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×