Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość czerwonoczarna
Hej a na cybulskiego to jest jakiś konkretny salon? czy strzyżenie w domu ? Jesli to salon bardzo prosiłabym o nazwe. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna nie jestem ale to nadal chyba salon INFINITY, obecnie nie mieszkam już we wrocławiu więc umawiałam się tylko telefonicznie i pani z która rozmawiałam odbierajac telefon przywitała mnie tylko "Dzień dobry Salon Urody slucham" wiec to raczej nie zwykle strzyzenie w domu :) ale w woli pewnosci mozesz zadzwonic i zapytac o nazwe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++mango+++
Salon Krzyska i Kasi na Cybulskiego 2/4 domofon 7 nazywa sie Infinity. Salon jest w kamienicy, nie ma szyldu tylko naklejka na domofonie, ale widac z ulicy bo jest na wysokim parterze. Swietna obsluga i wystroj, tylko ciezko sie dodzwonic. Probowalam ich wytropic przez pol roku, ale bylo warto. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywa
Witam, na mapie wrocławia sa 2 ulice o nazwie: Cybulskiego, jedna koło nowego świata druga w strone pl. grunwaldzkiego. Przy ktorej z nich mieści sie ten nowy zakład Infinity???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie jakie są ceny w Infinity? chodzi mi o dlugie wlosy, farbowanie i strzyzenie :) wybieram sie we wtorek i wlasciwie nie wiem ile kaski powinnam przygootwac? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywa
ja słyszalam ze ceny kształtuja sie tam około 130 za strzyzenie i farbowanie, ale słyszalam o tym dawno wiec nie wiem jak teraz, a do kogo idziesz? do Kasi? napisz jak było=) i za ile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cciałam tylko opisać najgorszy salon we Wrocławiu. Znajduje się na ulicy Bacciarellego. Nazywa się u Wisi czy jakoś tak. JEST OKROPNY!!!!! Fryzjerki nie interesują się klientem, śmierdzą papierosami i strzygąc mi grzywką (którą miałam na oczach i wypluwałąm włosy z ust) do mojej Pani "fryzjerki" zadzwonił telefon odebrała go po czym wyszła z salonu flirtując przez 15 minut a ja siedziałam jak kołek na fotelu z grzywką na twarzy!!! MASAKRA!!!! PRLowski badziew!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia115
Ostatnio byłam w salonie peshka na ul.wietrznej i jestem bardzo zadowolona,mam cudowne włosy,trudno ten salon znalezć,ale warto poszukać,jeszcze nie byłam tak zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudo1980
Goniu,a masz może numer telefonu do Peszki?Długo się tam czeka na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooorooooooootkaaaaaa
miixi ja rowniey chodze do salonu broadway w magnoli i praktycznie wszystkie moje kolezanki,wiec jestem zdziwiona ze zona byla nbiezadowolona,moze nie dokladnie powiedziala o co jej chodzi,co chce w kazdym badz ja zawsze jestem zadowolona i pierwszy raz sie spotykam z opinia negatywna :) napewno warto sprobowac jeszcze raz:)tylko trzeba powiedziec styliscie czego oczekujemy :) pozdrawiam i naprawde cieplutko pelecam broadway group :) www.studiobroadway.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Dariusa na Oławskiej 8, właśnie znalazłam swojego fryzjera Mateusza który teraz tam pracuje, za niego mogę ręczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo+
podpinam się do +++mango+++: "Swietna obsluga i wystroj(...)" ... Zwiedziłam znakomitą część opisanych na tym forum salonów, tych drogich niestety też. Niestety dla mojej kieszeni i co gorsza niestety dla mojej głowy...Ale nic myślę sobie-włosy nie zęby, odrastają na szczęście. Któregoś razu fryzjerka ufarbowała moje niczego sobie włosy na trzykolorowy brąz...i nie miał to być baleyage. Trzy kolory były w poprzek...Strasznie się zdenerwowałam i postanowiłam, że znajdę salon, w którym nikt ze mnie już nie zrobi wariata. Więc nerwy w konserwy i tak wytropiłam Infinity...W końcu mam pewność, że mnie ktoś słucha. W innych salonach - wszystkich o zgrozo! - każdy rzeźbił mi na głowie cuda, najczęściej to co umiał albo co chciał lub co aktualnie pasowało do jego wyszukanego tudzież finezyjnego poczucia humoru. ZAWSZE JEDNAK NIE TO CO JA CHCIAŁAM! I to jest bolączka tych wszystkich nadętych pseudostylistów: nie słuchają, tylko walczą jak chcą. Żadnej pokory. Ja rozumiem, że czasem się trafi jakaś maruda, która nie wie co chce i trzeba jej uciąć po prostu, a ta się cieszy na koniec. Ale ja zawsze wiedziałam, co chcę na głowie i dopiero w Infinity mnie wysłuchano. Poza tym ceny są przystępne i Ci ludzie normalni, nie kreują się na napuszonych artystów. POLECAM. Choć może z różnych względów nie powinnam, ale sama tą drogą szukałam kogoś fachowego i czuję się zobowiązana potwierdzić fakt: ten salon jest profesjonalny. PS. ścinała mnie Kaśka i Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia113
...a ja polecam Studio Goldwell na Kilinskiego p.Iwone i Malwine....chodze tam od 8 lat i zawsze wychodze zadowolona...pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pannanikt
W carlo w Rynku ok 70-75 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waaa
Hej drogie panie chciałam polecić wam najlepszy salon w jakim byłam we wrocku na placu solnym taki nowo otwarty świetna obsługa mili i młodzi chłopcy z pomysłami i nowatorskimi pomysłami. Wiedzą co robią, są świetni szczególnie polece konrada no chłopak wie co komu pasuje i midzi doskonale co bedzie pasowalo do czyjejs buzki :)) serdecznie polecam warto sie przejsc niedawno otworzony salon na placu solnym jest swietny:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra1981
JA zdecydowanie polecam Metamorfozę na Muchoborze. Nigdy nie byłam tak zadowolona, jak po tej wizyzcie. Kolor super i co najwazniejsze cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesnerek
czy ktos wie gdzie aktualnie pracuje pani Agata (dawniej Carlo Biani)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia1111
Witam. Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje pani Magda z salonu Goldwell na Kilińskiego?????? Bardzo proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlo_Biani
Pani Agata z Carlo Biani została szczęśliwą mamą, więc narazie sobie odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesnerek
No to mam nadzieję, że Pani Agata jak już odpocznie to zajmie się moimi włosami bo bardzo za mną tęsknią i trzeba je naprawić bo nie wybaczyły zdrady u innego fryzjera. Btw nie polecam pana blondyna w Redoxie (pasaż grunwaldzki), takiej masakry na głowie jeszcze nie miałam, ale nic dziwnego skoro pan bardziej był zajęty patrzeniem przez szybę niż kontrolowaniem gdzie przykłada nożyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon bez umawiania się
Kochani, czy wiecie gdzie można wejść od ręki i zostać obsłużonym bez wcześniejszego umawiania się. Będę we Wrocławiu w następnym tyg. ale nie wiem ile mi wszystko zajmie czasu więc konkretna pora jest bez sensu. Chodzi o położenie dobrze farby plus ewentualnie podciecie- nnajlepiej gdzieś w pobliżu rynku. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam fryzjerki Basi (może Kasi) - wysoka, szczupła, czarna z grzywką i włosami spiętymi w kucyk. Pracowała w Pasażu Grunwaldzkim. Wprawdzie dostałam numer tel od kolegi ale musiałam źle zapisać, powiedział że pracuje teraz gdzieś na Psim Polu. Moze ktoś zna? To najlepsza fryzjerka u jakiej byłam a nawet mój chlopak, który boi się fryzjer jak dentysty był zachwycony. Proszę o informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam fryzjerki Basi (może Kasi) - wysoka, szczupła, czarna z grzywką i włosami spiętymi w kucyk. Pracowała w Pasażu Grunwaldzkim. Wprawdzie dostałam numer tel od kolegi ale musiałam źle zapisać, powiedział że pracuje teraz gdzieś na Psim Polu. Moze ktoś zna? To najlepsza fryzjerka u jakiej byłam a nawet mój chlopak, który boi się fryzjer jak dentysty był zachwycony. Proszę o informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaf
salon PESHKA prosze o informacje ile zaplace za sciecie wlosow i ewent.kolorek,wlosy mam do ramion,cienkie,ciezko cos z nich wyczarowac ale nie trace nadziei ze mi sie kiedys uda osiagnac fajna fryzurke,bardzo prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peshka
Strzyżenie z farbowaniem na Pani włosy 170 zł,ale jest rabat 20%,to jest 136zł:-)Na pewno coś wyczarujemy.Zapraszam serdecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×