Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość Betkaskar
Witam! Mam problem. Potrzebuję pomocy. Chodzi o moja córkę, która ma 9 lat. Ma bardzo wąską szczękę i ortodonta powiedział mi że żeby leczyć wadę zgryzu musi mieć usunięty trzeci migdał. Chciałabym się dowiedzieć, czy to rzeczywiście konieczne. Czy to normalne, że tak się praktykuje. Moja córka przeszła już wiele zabiegów i chciałabym jej oszczędzić kolejnego. Pragnę dodać, ze córka rzadko choruje ale oddycha przez nos. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrreg
Witam. Dzisiaj miałem założony aparat ortodontyczny na jeden łuk w górnej szczęce. Wiecie może ile trwa sprowadzanie odsłoniętego zęba do łuku, a także rozszerzanie całej szczeki? pozdrawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrreg
Witam. Dzisiaj miałem założony aparat ortodontyczny na jeden łuk w górnej szczęce. Wiecie może ile trwa sprowadzanie odsłoniętego zęba do łuku, a także rozszerzanie całej szczeki? pozdrawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrreg
Witam. Dzisiaj miałem założony aparat ortodontyczny na jeden łuk w górnej szczęce. Wiecie może ile trwa sprowadzanie odsłoniętego zęba do łuku, a także rozszerzanie całej szczeki? pozdrawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej czyzbym przeplacila ze expanderem? Jakiego typu macie taki z pierscieniami czy akrylowy? I moze ktos wie czym sie roznia... Ja mam ten z akrylem...Kosztowal 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia9425
hey mam dzis miec kladay aparta tylko ortodontka nie zrobila mi wycisku jest to mozliwe????odp szybko plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia9425
hey mam miec dzis zakladany aparta tstały tylko ortodontka nie zrobiła mi wycisku jest to mozliwe moze ktos mial tak samo??odp szybciutko plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valya
kikusia9425 - w życiu nie spotkałam się z czymś takim, że zakłada się aparat bez zrobienia czy też obejrzenia wycisków. Trzeba przecież zrobić pomiary i takie tam różne. Nie wiem czy to możliwe, w każdym razie ja za każdym razem mia.lam robione nowe wyciski u każdego z lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia9425
a da sie w tym samym dniu zrobić wycisk i załozyc aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia9425
a da sie w tym samym dniu zrobic wycisk i zalozyc aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia9425
a da sie w tym samym dniu zrobic wycisk i zalozyc aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia9425
a da sie w tym samym dniu załozyc aparat i zrobic wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie slyszalam o tym aby ktos mial miec usuniety trzeci mogdal przy leczeniu ortodontycznym, co nie znaczy, ze sie tego nie robi. byc moze jest taka koniecznosc, ale mysle, ze to wyzsza szkola jazdy i na to pytanie odpowie tylko lekarz. najlepiej wybrac sie do innego ortodonty w celu potwierdzenia diagnozy. co do dlugosci noszenia ekspandera, to bylo o tym kilka postow wyzej, ale jest tez to sprawa indywidualna i zalezy od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valya
Ja po zrobieniu wycisków czekałam na aparat 3 tyg.Lekarz mi powiedziął, że robi aparat dla każdego indywidualnie, ale nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valya
Ja po zrobieniu wycisków czekałam na aparat 3 tyg.Lekarz mi powiedziął, że robi aparat dla każdego indywidualnie, ale nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valya
Wyciski i aparat w jednym dniu to niewykonalne, ale moze są aparaty, w których wycisków się nie robi, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_38
ja mialam robiony wycisk w tym samym dniu, w ktorym mialam zakladany aparat(mam damona 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
Dawno mnie nie było tu i patrze, że same nowe "aparaty ". yellowbutterfly - jak postepy u Ciebie?? ja byłam we czwartek na zmianie drucika. 14 listopada bede miała zdemowany Hyrax. Ostatnio rana na języku sie odnowiła, le juz sie goi. Zamiast Hyraxa bede miała jakis drucik - chyba cos wspominałas tez o nim. Moj orto nic nie mówił, że bedzie straszny czy cos takaiego. Teraz po zmianie druciku na górze tak mnie dola zęby, jak nigdy. zawsze trwało to dzień i po bólu, a teraz trwa od czwartku. W dodtaku nie stykaja mi sie prawie zęby bo górne sa prawie równe a dolne jeszcze leżą. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dead whisper- ja też będę miała chyba ten z akrylem i też płacę 500 zł ;) a to już za niecały tydzień :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Gosia* a Ty masz jeszcze szpary między jedynkami po tym hyraxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Gosia* a Ty masz jeszcze szpary między jedynkami po tym hyraxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
poro - nie zrobiły mi sie wogóle szpary. Rozkręcałam 11 dni i na tym sie skończyło. sruba stanęłai dalej nie chciała sie kręcic. A jak u Ciebie?? ja nosze hyraxa od 29 maja. Odpowiem jak masz pytania. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
poro - nie zrobiły mi sie wogóle szpary. Rozkręcałam 11 dni i na tym sie skończyło. sruba stanęłai dalej nie chciała sie kręcic. A jak u Ciebie?? ja nosze hyraxa od 29 maja. Odpowiem jak masz pytania. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
poro - nie zrobiły mi sie wogóle szpary. Rozkręcałam 11 dni i na tym sie skończyło. sruba stanęłai dalej nie chciała sie kręcic. A jak u Ciebie?? ja nosze hyraxa od 29 maja. Odpowiem jak masz pytania. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
poro - nie zrobiły mi sie wogóle szpary. Rozkręcałam 11 dni i na tym sie skończyło. sruba stanęłai dalej nie chciała sie kręcic. A jak u Ciebie?? ja nosze hyraxa od 29 maja. Odpowiem jak masz pytania. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
poro - nie zrobiły mi sie wogóle szpary. Rozkręcałam 11 dni i na tym sie skończyło. sruba stanęłai dalej nie chciała sie kręcic. A jak u Ciebie?? ja nosze hyraxa od 29 maja. Odpowiem jak masz pytania. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvxcvxcv
Czy ktoś z was nosi DAMONA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpary zaleza od tego ile się rozkręca ja musiałam 28 razy i po 14 pojawiła się szpara później znalazłam w necie ze faktycznie pojawia sie po dwoch tygodniach... A po kilku tygodniach znika...Od dzis juz nie rozkrecam wiec zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkkaaa
Siema ! Mam do was pytanie odnosnie do Hyraxa . A więc mam go od lipca i miałam go nosic z jakies 4-5 miesięcy , ale w zeszłym tydniu Ort. mi chciała juz go zdjąc tylko powiedział ze mam za mało obrotów no i powiedziała ze jeszcze z jakies 4 tydnie jesli go bede przekrecac co trzy dni . No i mi go nie zacementowała , wiec go moge zdejmowac do jedzenia i mycia zębów . Alee .. Ja musze codziennie przekrecac , bo mi spaduje . Więc jak myslicie .. Mozna przekrecac tą srube np. codziennie choc inaczej sie umiawiałam ? Wizyte mam dopiero jutro .. Więc bardzo prosze o szybką odpowiedz . Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkkaaa
Siema. Mam pytanie .. Odniosnie Hyraxu . Mam go od 3 miesięcy i ostatnio Ort. chciała mi go sciagnąc , choc powiedziała ze mam za mało obrotów i mam go z jakies 4 tydnie jeszcze ponosic i przekrecac srube co 3 dni . Ale mi go nie zacementowała , bo powiedziała ze bedziemy sie widywac 3 razy w tygodniu . Wiec ja przekrecam go codziennie , bo na nastepny dzien juz mi spaduje . Jak myslicie .. Moge go tak przekrecac codziennie , choc umawiałam się inaczej ? Bardzo prosze o odpowiedz .. Aaa .. Jutro ide do ort.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×