Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość Konrad

Prezenterki i aktorki często noszą invisalign, żeby nie było widac i ich zęby "magicznie" się prostują. Wiem, że w dental care Tychy robią takie rzeczy, jak byś chciała efekt od gwiazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujti

Genialne miejsce, zgadzam sie, w dentalcare zrobili mi najlepsze prostowanie zębów jakie mogłam sobie wymarzyć 🙂 A faktycznie, aparat praktycznie nie do zauważenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujti

Genialne miejsce, zgadzam sie, w dentalcare zrobili mi najlepsze prostowanie zębów jakie mogłam sobie wymarzyć 🙂 A faktycznie, aparat praktycznie nie do zauważenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slendi

Mieszkam w Jaworznie, mam do Tych kilka chwil autem – wpadnę tam do Dental Care, skoro tak zachwalacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89

Czy ktoś tutaj korzysta z nakładek ortodontycznych? Nie chodzi mi o te retencyjne, tylko takie prostujące zęby, które zmienia się co tydzień, jak np.:beyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia87

Mnie też ten temat ciekawi, czytałam trochę o tym i wstępnie zainteresowała mnie oferta Rock Your Smile w tym zakresie, tj. nakładki alignery ortheo, ktoś może ma takie właśnie nakładki? Jak wrażenia, jak efekty? Z tego co mi mówiła pani dr na konsultacji, efekty mogą być spektakularne 🙂  Nie ukrywam, to kusząca opcja. Jakie macie doświadczenia? Na mnie pani doktor wywarła bardzo dobre wrażenie i jestem w trakcie robienia diagnostyki, po niej zadecyduje na jaki aparat się zdecydować, oczywiście na podstawie tego co pani doktor mi zaproponuje w planie leczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowijka

Założenie stałego aparatu na zęby w moim wieku to było wyzwanie, ale jak często tak i tutaj się myliłam. Dostałam świetne leczenie w gabinecie  www.ortodonta-katowice.eu a po dwuletniej zęby mam naprostowane i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminka

Rock Your Smile w Warszawie ma świetne opinie, planowałam do nich iść, ale niestety wyprowadzam się ze stolicy i rozważam poszukanie ortodonty w Trojmieście, gdzie będę mieszkać. Choć z drugiej strony plus jest taki że te wizyty są co kilka tygodni, więc kusi mnie leczenie się u sprawdzonego specjalisty w tak dobrej klinice z opcją dojazdu na kontrolę raz na kilka tygodni. Jednak to ważne by być w rękach dobrego specjalisty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja miałam zakładany aparat w Dental Nobile w Piasecznie. Serdecznie polecam, dobre ceny i super opieka nad pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poola

Ja się zdecydowałam na aparat ortodontyczny niewidoczny, takie przezroczyste nakładki beyli. Znacie? Może ktoś już nosił takie? Wagę mam niewielką, więc leczenie powinno się u mnie zamknąć w 15 tygodniach. 6 mam aktualnie za sobą. Wrażenie po tych 6 tygodniach jak najbardziej pozytywne. Nic mnie nie uwiera, nie boli, a widać jak zęby się ladnie ustawiają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Chyba wadę, nie wagę? 😉 Ja mam te same, ale dopiero od 3 tygodni. Pierwsze 3 dni trochę pobolewało, ale jakoś szybko się przyzwyczaiłam i teraz bardzo sobie chwalę. Jedyne co, to bardzo trzeba pilnować czyszczenia, ale tu też już sobie wyrobiłam samodyscyplinę. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka44

Fajna sprawa takie niewidoczne nakładki. Sprawdzałam sobie Alignery Orthero w Rock Your Smile, bardzo mi się taka metoda leczenia podoba. Nie widać, że coś jest robione, a jednak proces postępuje i ząbki się prostują 🙂  Jak się zdecyduję, to pewnie właśnie w centrum ortodontycznym Rock Your Smile, zależy mi na dobrej opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poola
17 godzin temu, Gość Lidka napisał:

Chyba wadę, nie wagę? 😉 Ja mam te same, ale dopiero od 3 tygodni. Pierwsze 3 dni trochę pobolewało, ale jakoś szybko się przyzwyczaiłam i teraz bardzo sobie chwalę. Jedyne co, to bardzo trzeba pilnować czyszczenia, ale tu też już sobie wyrobiłam samodyscyplinę. 🙂 

hah, tak, wagę to bym chciała mieć niewielką 😉 Tak, czyścić trzeba często, po każdym posiłku obowiązkowo i nakładki zęby, ale można się przyzwyczaić. Zresztą każdy aparat ortodontyczny tej higieny wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

@agnieszka44, brałam pod uwagę, ale koleżanka mnie namówiła na wspólne pójdzie do beyli przy Nowym Świecie, bo szła na darmową konsultację. I  jak poszłam, tak zostałam, bo spodobało mi się podejście do pacjenta. Od razu odpowiedzieli mi na wszystkie pytana, pokazali wizualizację spodziewanych efektów i dali też testowe nakładki, dzięki którym mogłam przekonać się czy to w ogóle dla mnie. Jestem bardzo zadowolona widząc po paru tygodniach, że beyli działają. No i właśnie są niewidoczne, a na tym mi bardzo zależało z uwagi na pracę z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę aparat stały od 6 dni. Pierwsze 3 dni nie były ciekawe, ale już się powoli przyzwyczajam...Ból minął... Mam 28 lat i uważam, że wiek nie gra zbytnio roli w sytuacji kiedy trzeba podjąć decyzję czy założyć aparat czy też nie. Duże znaczenie ma tu raczej nasze ogólne zdrowie, stan naszych zębów oraz wada jaka miałaby być korygowana. Ja miałam stłoczenie zębów w dolnej szczęce, dzięki ósemkom które bezczelnie sobie wyrosły. A to tym samym spowodowało, że dolna prawa dwójkz się skrzywiła i jest "wpół leżąca". Poza tym też dolna czwórka w ogóle wyskoczyła z łuku i wyglądało to jakbym miała z boku doczepiony sztuczny ząb. 

Napędzaja mnie jednak zdjęcia sprzed założenia aparatu i po jego zdjęciu: https://www.ortoprotex.pl Wyglądaja o wiele lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila99

ja będę zakładać aparat w Poznaniu na Norwida, także w klinice Rock Your Smile, nawet nie wiedziałam, że działają też w Warszawie 🙂 byłam na konsultacji już, jestem bardzo zadowolona, pani doktor wszystko mi wyjaśniła krok po kroku, na aparat zdecyduję się taki zwykły metalowy ze względów finansowych, mam równocześnie inne wydatki, dopiero co zaczęłam studia i muszę płacić za czesne. nie mam niby dużej wady ale jedna dwójka zachodzi na trójkę i burzy całą harmonię w uśmiechu, mam mieć jeszcze jakąś płytkę podniebienną, dopiero się w sumie wgryzam w temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem - na górnym łuku mam apart lingalny, na dolnym kosmetyczny (czyli na zewnątrz).
Na rozmowie z ortodontą brałam pod uwagę założenie na obydwa łuki aparatu lingwalnego, ale stwierdziłam, że w sumie jest to trochę niepotrzebny koszt, jako że moich dolnych zębów bardzo nie widać.
Przyznaję, że apart lingwalny założyłam wyłącznie ze względów estetycznych.
Jako że mam różne aparaty na dolnym i górnym łuku więc mam porównanie.

https://www.ekobiety.pl/stloczenia-zebow-pomoze-dobry-ortodonta/

Najlepiej poczytajcie sobie tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam aparat w klinice Dental White w Warszawie, wszystko w porządku, ceny jak na stolicę też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra miała zakładamy aparat w Eurodental w Warszawie. Jest zadowolona z jakości usług i efektów leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się wreszcie na aparat po wizycie u stomatologa z Lux Med. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie, później pokierował do ortodonty i teraz mogę cieszyć się pięknym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w Stomatologii dr Cichonia w Krakowie...i jestem bardzo zadowolona - moim zdaniem leczenie dokładne i w bardzo miłej atmosferze! jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock Your Smile - polecam. Mają gabinety w Warszawie, Poznaniu i Katowicach i najlepszych lekarzy ortodontów 🙂 Ze swojego leczenia jestem naprawdę bardzo zadowolona i każdemu polecam zajęcie się swoim uśmiechem, by był zdrowy i piękny. Efekty leczenia ortodontycznego są u mnie spektakularne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama mam sporo problemów z uzębieniem i tutaj Stomatologia Cichonia mi bardzo pomaga! jest dokładnie i bezboleśnie. moja ulubiona i sprawdzona stomatologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ortodoncję to mogę polecić Demed w Warszawie, pani doktor ma bardzo duże doświadczenie i zakładała aparat wielu moim znajomym. Jest bardzo profesjonalna, a przy tym bardzo kontaktowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×