Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna-20

czy w 4 miesiący ciązy widać brzuch

Polecane posty

Gość pomocy .
ii mam jeszcze jedno pytanie . mam miesiaczke i jest to moja 3miesciaczka od uprawiania sexu z moim chlopakiem . lecz boje sie ze moglam podczas stos zajsc w ciaze. czy jest to mozliwe.? jesli mam trzeci okres to jesli nie dostane czwartego to moge byc w ciazy .? prosze o odpowiedz. z gorry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja ...
WITAM! Jestem w 4 miesiącu z ...trojaczkami ;)) Czuję się jakbym połknęła wieloryba ... Życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaigorka
Witam..jestem w trzynastym tyg i od 11 nie mogę juz wciągnąc brzuszka;-),ze tak powiem niezle go widać;-)Przy pierwszym byo widać dopiero na początku piątego msc...;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gogolinka
autorko ---> nie rozumiem dlaczego tak bardzo sie martwisz ze bedzie Ci widac brzuch... To co w koncu : chcesz bys w ciazy czy nie ? Przeciez gdybys tak bardzo chcial jak piszesz to mialabys gkeboko to czy bedzie brzuch widac... jedyne o co moglabys sie martwic to jak sie bedziesz czula .... A moze chcesz ale tak zeby na slubie nie bylo tego widac ? Bo co ? Bo nie nedziesz mogla zalozyc wymarzonej sukienki ? To moze poczekaj z tym dzieckiem te 4 miesiace... no chyba ze boisz sie ze jak nie bedziesz w ciazy to Ci facet od oltaza ucieknie :-P Wybacz ta odrobine sarkazmu, ale jakos nie widze konsekwencji i logiki w tym co piszes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santii
jestem dopiero w9 tyg i nie moge sie doczekac kiedy bedzie widoczny brzuszek .. jeszczeani razu nie byłam na usg a tak bym chciała zobaczyć moje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaa
Ja jestem w 4 miesiącu i schudlam,tak naprawde bylam raz na wizycie bo dopiero 3 miesiacu sie dowiedzialam,ze jestem,mogla sie pomylic,jak sadzcie ? ale okresu jak niema to niema dodam,ze mialam problemy z amfetaminą,dalej mam ale nie zarzywam jej odkad dowiedzialam się o fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
a ty myslsiz ze zrobisz se jednego dnia ;/ ludzie siestaraja po 6 meisiecy w ciaze nei zawsze zajdziesz odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
ja jetsem w 3 i mi juz sioe robi brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia18
ja 2 tyg temu kochałam sie z chłopakiem. doszedł we mnie do konca mam zawroty glowy co 5 minut biegam do wc:) ostatnio w jeden dzien 14 razy bylam siku:):) swedza mnie piersi i zrobil mi sie twardy brzuch. czy mozliwe jest ze jesem w ciaży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bożesz ty moj
a skąd my mamy to wiedzieć? Zrób sobie test i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka003300
Ja jestem w 16 tygodniu ciąży i brzuszek mam mały.Pod stosami ubrań jest niewykrywalny :)) ale spodnie sie ciasne już robią :)) Może to nie na temat ale skoro są i udzielają sie tu kobiety w ciąży to zapytam czy miałyście lub macie bóle brzucha podczas ciąży? Ja odczuwam ukłucia w podbrzuszu i niepokoi mnie to. Czytałam różne fora,blogi i strony na ten temat i na niektórych pisało,że to normalne,a na innych że to zły znak. Proszę o odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam wszystkie mamy! i te przyszłe i te teraźniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora85
Witam! tez mam czasami takie bóle,mój lekarz powiedział że to normalne.Także nie martw się.Ja jestem w 15 tygodniu ciąży i mam już widoczny brzuszek, ale to moja druga ciąża i szybciej rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej zależy chyba od budowy ciała.. ja jestem już 6.5 miesiąca, i dopiero niedawno, ok tygodnia temu brzuch mi wyszedł ale tak porządnie, do przodu.jest skierowany typowo do przodu,nogi,uda,schaby bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja powodzenia! :D potrójne szczęście ale i ogromne obciążenie dla ciała ;d ale mimo wszystko gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora85
W pierwszej ciąży brzuch się pojawił dopiero na początku szóstego miesiąca, teraz jestem na początku czwartego i już mam brzuszek jak wtedy w szóstym.Także nie ma reguły.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgtdghtrhrh
E tam, każda jest inna. Ja jestem w 4 mc i widać baaaaardzo! I to nie chodzi o to, że utyłam, bo wtedy wyglądałabym na zwyczajnie grubą, ja mam wielki brzuch. Taki wielbi brzuch ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×