Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bzdurka 25

Najlepszy wózek dla dziecka

Polecane posty

edi1 no wlasnie tak myslalam sadzac po wymiarach a spacerowka nie za ciasna? i ma opuszczany tyl czy kubelkowa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
zapomiałam dodać że moja córeczka nealezy do tych miejszych dzieci, gondola ma długość w 74cm a moje dziecko 70cm czapka zimowa i buty i nas styk jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam mojej siostrze wozkem Mutsy i jest badzo zadowolona.Ciagle mi dziekuje ze najlepszy wozek jaki miala.Kolezanki jej zazdroszcza:D swietnie sie prowadzi i jest strasznie wygodny zarowno dla matki jak i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
"jetses..." a co Ty sie tak posniecasz..producentem jestes czy co?:D co to sie blotem obrzucac przez wozek..... kazdy kupuje taki raz jak mu sie podoba ,dwa na jaki go stac To tak jak z autami.....:) przecierz to idiotyzm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
spacerówka jest oki ma opuszczany tył tylko nie tak na płasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi no wlasnie my wysocy jestesmy a dzidzia juz duza jak na swoj wiek:))) a gondola tez waska jest prawda? spiworek chyba nie wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynapoznan dzieki:) hmm moze sie przekonam i do mutsy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotka Mutsy
duzo zalezy kiedy bedziesz rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotke jak widze to 4ro kolowiec tutaj ja ogladalam na bobowozki taki trojkolowy i niezbyt mi sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
wózek poza tym spisuje sie bardzo dobrze, waga lekka ale gabarytowo trzeba mieć duży bagażnik (ja takowy mam) prawda gondola wąska, śpiworek niewchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam i u nas :)) i ceny dosc niskie w porownaniu do innych wozkow:))) musze sie wybrac do sklepu zeby sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi1 no wlasnie:) a ja bym chciala zeby wchodzil bo zima to mam zamiar jeszcze dzieciaczka wozic w gondoli:) bagaznik mam co prawda duzy ale tez zawsze duzo innych rzeczy wozimy a jak dojdzie jeszcze wozek hoho:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotka mutsy rodze w sierpniu wiec zima maluch bedzie miec 5-6 mcy; wiec w gondoli malej ze spiworkiem sie nie zmiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wozek peg pergeo, chyba najlzejszy na rynku, aluminiowy, wazy ok 9 kg. - inne ok 15kg. , dla mnie to wazne bo mieszkam na 3 pietrze w bloku . wozek jest skladany jak parasolka dzieki czemu wchodzi do bagaznika- tez wazne , bo nie trzeba kombinowac i skladac siedzen. cena moze i wysoka , ale ja kupilam go w komisie , jeszcze na gwarancji. jestem bardzo zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastikowe kolka to porazka na wyprawe po lesie czy plazy:( mutsy nie wszystkie sa swiecace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna leng no wlasnie:) dlatego jeden z moich warunkow to pompowane duze kola:) dobrze ze nie wszystkie mutsy sa swiecace to nadal moze zostac na mojej liscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
mutsy wszystkie sa bardzo zwrotne, a meteriał ma lekki połysk ale nieświeci sie chyba że silver :-) jeśli chodzi o peg-perego ma dużą gondole, do tego podnoszona że dziecko moze być w pozycji pół leżącej, kółka kiepskie, ale lżejszy od mutsy, ma go moja kolezanka z którą chodzimy nas spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi dzieki za info , wszystko sie przyda im wiecej tym latwiej bedzie wyselekcjonowac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny model Mutsy fotka
edi a Ty masz urban ridera Mutsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny model Mutsy fotka
edi a jak skrecanie bez skretnych kolek jak skrecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
ach a spacerowy mam kaki, jeśli chodzi o importera mutsy to kiepsko sparway załatwia my na torbe czekaliśmy 4m po czym zrazygnowaliśmy i kupiliśmy spacerówke inną i do niej torbe, cieżko jest dostać akcesoria do mutsy, a oczekiwanie na wymarzony kolor tez jest długie, my kupiliśmy nowywyszło nam prawie to samo co na allegro a przez 2 miesiące licytowaliśmy wóżki i zchodziy za niewiele mniejsze pieniądze niż nowy, jeśli ktoś jest z W-wy to polecam sklep na Jagiellońskiej mają prawie wszystko dla dziecka a przy zakupie gotówką dostajesz 10% rabatu, wiec sie opłaca do tego mają stronkę internetową http://www.netbiz.com.pl/JPM5/?idpar=3892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
ja niemam skretnych kółek ale skrętnoą oś która znajduje sie pod koszem, na sronce wcześniej wszystko jest pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×