Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bzdurka 25

Najlepszy wózek dla dziecka

Polecane posty

Gość Ali16
My używamy Tutek Timer. Dla rodziców oczywiście jest bardzo wygodny, w sam raz nawet do większego miasta i poruszania się komunikacją miejską. Dziecko swobodnie sobie leży, widać że jest bardzo zadowolone. A jak ono jest zadowolone, to ja tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieniasz
Tutek jest przede wszystkim wygodny dla maki (dla dziecka też z racji gondoli), a także dobrze wykonany, więc to dwie najważniejsze jego zalety według matki 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooa
Tutek Timer. Dobrze wykonany i praktyczny. Mamy ten wózek, użytkujemy intensywnie i jest SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Icandy peach 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wózek inwalidzki .lol xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się sprawdza wózek Lea od Lionelo (tu jest opis, foto itp.-lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka). Spacerówka musi być zwrotna i rzeczywiście ten wózeczek lekko się prowadzi, nie ma problemu z unoszeniem przy krawężnikach, jak są mniej równe płyty chodnikowe to też sobie radzi. Praktyczny, wygodny, z przydatnymi schowkami na najważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Ja bardzo polecam Anex Sport. Jest lekki, wygodny i komfortowy dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem szczęśliwą posiadaczką wózka Anex Sport i szczerze go polecam! Jest to zdecydowanie najlepszy wózek na rynku 3w1 ! Jeździmy nim praktycznie po każdych powierzchniach i nigdy się nie zawiodłam, posiada naprawdę świetne amortyzatory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym wózkiem jest x-lander i dlatego taki kupiłam, głownie dlatego że jego wykonanie budzi zaufanie ale także ze względu na ciemniejsze praktyczne kolory na jakich mi zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić coś w stylu x lander x run, o którym przeczytałam kiedyś na blogu run with mum i muszę przyznać, że dla mnie - to był strzał w dziesiątkę. Przed ciążą ćwiczyłam, po ciąży nie chciałam z tego rezygnować, ale przy tym też chciałam spędzać czas z dzieckiem. Ogólnie można przyjrzeć się akurat temu modelowi bliżej https://wozimysie.pl/x-lander-run chociaż są jeszcze inne modele tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózki od Dorjan-a (https://dorjan.com.pl/). Można od razu u nich sobie fotelik z adapterem do wózeczka dokupić, w tej samej kolorystyce co wózek, bardzo fajnie dobrana kolorystyka. Taki fotelik można też używać jako nosidełko i ma funkcje kołyski. Ja polecam model Quick, sprawdza mi się bezproblemowo. Regulacja wysokości gondoli na adapterach jest wygodne, gdy jeden z rodziców jest niskiego wzrostu. Poza tym mega fajne rozwiązanie to podwójny kosz na zakupy, w środku jest zamontowany kuferek, który z łatwością wraz z zakupami wyciągamy za wygodną rączkę. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

My mamy Anexa Sport i wg mnie to była bardzo dobry wybór, wózek w dobrej cenie, fajny, lekki, zwinny, ma duże koła więc dobrze sobie radzi zarówno na leśnych ścieżkach jak i chodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya

My tez mam anex sport. Wózek fajnie sobie radzi na każdym podłożu, jest wygodny i solidny a przy tym fajnie się prezentuje;) Jest łatwy w obsłudze, więc sama bez problemu daję sobie z nim radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że nasz wybór - anex jest bardzo dobrym wyborem. Wózek jest zwrotny, wygodnie się go prowadzi i dzięki temu spacer z nim to czysta przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaa
Dnia 17.06.2019 o 11:46, edytka11 napisał:

ja uważam, że nasz wybór - anex jest bardzo dobrym wyborem. Wózek jest zwrotny, wygodnie się go prowadzi i dzięki temu spacer z nim to czysta przyjemność

Lepiej wybrać Anexa 2w1 czy w 3w1 jak sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona
Dnia 17.06.2019 o 11:46, edytka11 napisał:

ja uważam, że nasz wybór - anex jest bardzo dobrym wyborem. Wózek jest zwrotny, wygodnie się go prowadzi i dzięki temu spacer z nim to czysta przyjemność

edytka, nie jest ci wstyd tak spamować jednym i tym samym, zdajesz sobie sprawę, że jak się kliknie w twój profil to widać, że po prostu reklamujesz ten wózek i nic więcej. nie jest wam wstyd że tak słabo ta reklama wygląda i że rzucacie matki na minę? wszedzie tym spamujesz z róznych kont, nawet tam gdzie ten wózek się nie sprawdzi, a potem ludzie już nawet normalne rady się boją czytać. Weźcie już bo cała kafeteria jest tym zawalona, a to tutaj kobiety często szukają rady i dostają takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej wybrać mimo wszystko spacerówkę osobno, a nie w wózku wielofunkcyjnym, tak jak planujesz. Spacerówka ma być przede wszystkim lekka i łatwa w składaniu. Głębokich wózków nie umiem polecić, jednak ze spacerówką strzeliłam w dziesiątkę - wózek spacerowy Julie z firmy Lionelo jest bardzo wygodny do złożenia, można go właściwie chwycić w rękę i przenieść bo jest taki lekki i kompaktowy. Zwróciłabym na niego uwagę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Szerok

Bardzo duży wybór jest, ja patrzę na pakowność http://www.esa.edu.pl/tani-wozek-dzieciecy/ zawsze mam wszystkiego pełno, idealna sprawa, ja mam ten z większą torbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaX

Pewnie ile mam tyle opinii ale jak dla mnie najlepszy okazał się mój m/type z anexa i taki też wybrałam. Ma wszystkie cechy na jakich mi zależało, jest wygodny, solidny, i przy tym fajnie się prezentuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleeeśka

zobacz sobie anex m type - kola ma bardzo dobre, lekko się prowadzi i do tego bardzo ładnie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaa

mi podpasowal tak samo anex - mamy m type bo jest lekki, ma swietny materac, latwo się składa no i bez problemu wnoszę go na pierwsze piętro

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, każdej się podoba co innego, ja nawet z siostrą walczyłam bo mamy zupełnie inne gusty 😄  mi się podoba bardzo silver cross surf no i ten model co Natalia Siwiec kupiła ale to już nie na moją kieszeń 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na wózek wielofunkcyjny Quick Premium z oferty firmy www.dorjan.com.pl. Jest wyposażony w koła bezdętkowe z odblaskiem, zamykany kosz na zabawki, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz trzystopniową regulację siedzonka. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam Kunert Mila. Ma dużą gondolkę, super amortyzację. Jest wygodny i komfortowy dla dziecka 🙂 aha i mają super kolory! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×