Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bzdurka 25

Najlepszy wózek dla dziecka

Polecane posty

Gość kosz do buzza mozna dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka.1979.
ale jakiej wielkości...jeszcze mniejszy niz w mutsy ;-( wolgóle ani w mutsu ani w buzz nie spełniaja swojej funkcji jesli chodzi o tą opcje oba wózki sa słabo rozwiązane! a dokupowanie kosza na zakuypy to swoją drogą perwers za te cene!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka.1979.
a może ktos polecic jakiś wózek typu parasolka? tak do 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
a ja ostatnio ogladalam wozek quinny speedy, ma kola pompowane, przednie skreten z mozliwoscia blokady, latwo sie prowadzi i skalada-jedan reka, jest stabilny i dobrze sie nim podjezdza pod krawezniki,ja tam widze same plusy-i chyba na taki sie zdecyduje. moja kolezanka tez ma quinny speedy i jest baaardzo zadowolona. sprawdzil sie w terenie jak i wmiescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela z Warszawy
Do - inka 1979 Gdzie kupiłaś wózek Mutsy ? W Warszawie trudno zlokalizowac sklep szeroką gamą kolorystki i asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABY2
JA MAM MUTSY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smolik
Mi podoba sie Espiro Atlantic może ktos napisze czy warty uwagi. A i cena ok ciekawe czy da się go złożyć. Zresztą sprawdzę jak zajadę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyskunia
ja na dzień dzisiejszy zakończyłam poszukiwania i klamka zapadła... mam nadzieję ;) jako że dyskusja opiera się o najlepszy wózek, a nie tylko na temat mutsy, to zacznę tak. Mieszkam w Gdańsku, a do sklepu "Mama i ja" to niedługo chyba będę zabierać spiwór zebym nie marnowała czasu na powroty do domu ;) należy to rozumieć że te wózki obejżałam z każdej strony i wypytałam o za i przeciw czytając uprzednio wszystkie opisy i opinie w internecie. Pierwszy wybór, "oczywiście ostateczny" - BEBECAR VECTOR AT czarna rama i czerwony wózek piękny - do czasu... w spotkaniu twarzą w twarz okazało się że, przednia oś skrętna to niewypał i utrudnia prowadzenie, VECTOR (bez AT) jest pod tym względem lepszy. Kolejna wada... waga: blisko 20 kg, a dziecko? Dodatkowo opinia zaczepionych na ulicy rodziców "okropny po 4 miesiącach używania sprzedajemy cały komplet" dlatego nie rzuciłam się do zakupów Kolejny STOKKE, fajny, bardzo praktyczny, bo ma regulowaną wysokość gondolki i spacerówki, nie trzeba się za nisko schylać do dziecka, nie trzeba dziecka wyciągać z wózka aby coś pokazać co jest poza zasięgiem jego wzroku i można zawsze wózek dosunąć u gości do stołu, bez konieczności wożenia fotelika do karmienia lub karmienia na kolanach; ta regulacja jest super, naprawdę fajny patent. Do tego wózek ma składaną tylną oś do przedniej i tym sposobem jest dwukołowym wózkiem idealnym do wjeżdżania po schodach i jeżdżenia po plaży. Przednie kółka obrotowe, wózek bardzo lekki i super się prowadzi. Wady 1. cena: 3400zł (do tego jeszcze fotelik 600-800) zestaw 3 w 1 wychodzi ok.4000. 2. wygląd - o gustach się nie rozmawia - mi się nie podoba 3. w gondoli między nogami jest przegródka, co chyba ! uniemożliwia położenie dziecka na boczku kolejny wybór QUINNY. Lekkie, trójkołowe=łatwe prowadzenie, całkiem ładne i kolory takie żywe, nie ponure. BUZZ i ZAPP odpadają na starcie, nie pasuje mi kubełkowa spacerówka, dziecko które zaśnie na spacerze wg. mnie powinno swobodnie leżeć, a nie gnieść sobie brzuszek z podkulonymi nóżkami, brak rozkładanego oparcia je - w mojej opinii - dyskwalifikuje. SPEEDY SX następny rozpatrywany wariant już zapomniałam, ale chyba chodziło też o oparcie w spacerówce i trzy kółka - podobno stanowią problem przy podjeżdżaniu na krawężniki/wjeżdżaniu na chodniki. Następnie BEBE CONFORT high trek z gondolą WINDOO kolor oxygen cream uroczy, aż serce rożnie jak się popatrzy... na zdjęcię. Na żywo trzecie koło jest zamontowane dość daleko i podwozie wygląda dziwacznie, a nawet pokracznie - kwestia gustu, no i waga. Jednak poza tym wózek też jest super. Amortyzowany, bardzo duże koła (31 cm), gondola=kołyska, bezpieczny, praktyczny i wygodny. Dla mnie wygląd jest jednak ważnym kryterium, jednym z ostatnich na liście uwzględnianych, ale jest. Dlatego, jeśli wózek mi się okropnie nie podoba to go nie kupię i koniec. Poszukałam innego wózka: bezpiecznego, praktycznego i ładnego. W końcu przez przeszło rok mam zamiar dumnie spacerować z wózkiem i prezentować owoc naszej miłości. Jeśli chodzi o mnie to koniec końców też wybraliśmy MUTSY Urban Rider. Łatwo się prowadzi, jest stabilny bo ma 4 kółka, jest wg mnie ładny, bezpieczny, co mi się bardzo podoba wszelkie ustawienia zmieniasz z perspektywy osoby prowadzącej wózek operując nogami lub rękami - mam na myśli, np. że nie trzeba obchodzić wózka dookoła aby zablokować skrętne kółka, w spacerówce mieści się moja dwuletnia siostrzenica i naprawdę ŁATWO SIĘ SKŁADA !!! (to muszę napisać: pół godziny próbowałam go złożyć bez skutku, byłam cała spocona z bolącymi rękami i sfrustrowana, mój mąż dotknął i złożył za każdym razem, miałam ochotę wyjść z płaczem ze sklepu - "hormony ciążowe", aż w końcu trzeci z kolei sprzedawca powiedział w czym rzecz: trzeba wsunąć rączkę trzymając ten uchwyt z boku i jak za dotknięciem magicznej różdżki... BANAŁ ;) ) Po za tym moje koleżanki w liczbie 3 mają lub miały MUTSY bardzo sobie chwalą i są zadowolone. Dodam jeszcze tylko że mierzi mnie czytanie że mutsy jest dla lanserek i szpanerek prowadzących wózek który jest brzydki, bo nazywa się mutsy, mi się podoba. Jest prosty taki surowy i bez zbędnych pierduł. Cena - nie stać mnie na to aby wydać np.1500zł na wózek, a potem kupować następny, bo kilka razy spawany pałąk nadal pęka, albo częśćiej go serwisować niż spacerować z dzieckiem. Wystarczy, że moja siostra w taki właśnie sposób przerobiła 4 wózki na jednym dziecku. Ja chcę aby mi posłużył przynajmniej dla dwójki moich dzieci. Sorry że się tak rozpisałam ale mi by się taki opis przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika111
Ja polecam quinny speeedy xs, jest wspanialy, cudownie sie prowadzi, jest dosyc lekki i do tego jest naprawde ladny z wygladu. Nie wiem tylko dlaczego jest tak malo popularny, ja swoj sprowadzalam az z Holandii. Co do buzza, nie polecam. Dosyc , ze okropnie wyglada, podobno bardzo zle sie prowadzi ( ze wzgledu na male kolko z przodu).Jest tez bardzo sztywny, ma malutka gondolke i siedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane slalom pro
to i ja wtrace grosz na temat wozka. z czystym sumieniem polecam wozek JANE SLALOM PRO. jest tam wszystko o czym piszecie ze potrzebujecie. duza gondola, fotelik samochodowy mocowany na stelazu wozka, pompowane kola, lekka spacerowka (tylko 8-9kg), skretne przednie kolo, latwy w obsludze i zajmuje malo miejsca po zlozeniu. jedyna wada jest cena. 4kolowa wersja to jane nomad lub jane carrera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa......
jeżeli chodzi o quinny speed to jeżeli mieszkacie w bloku gdzie sa stare windy (takie jeszcze z drzwaimi z drewna w środku, które trzeba najpierw zamknąc, żeby winda ruszyła), to z tym wózkiem jest problem :( nie mieścił mi się do tej windy :( poza tym żadnych wad! z żalem wymieniliśmy go na mniejszy! na szczęscie synuś już jest na tyle duży ( ma 7 miesięcy) więc zakupiliśmy spacerówkę graco! również polecam, ale quinny to była naprawdę rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axsa24
Widzę, że wszyscy narzekają na wózek MUTSY a on naprawdę jest ok. Ma tak samo regulowaną spacerówkę jak inne wózki (3 stopnie), materacyk,który jest wygodny i specjalnie dostosowany do kręgosłupa dzieciątka a to przecież o to chodzi aby dziecko podczas jazdy nie miało niewygodnie. Pompowane kółka bardzo dobre na nierówne podłoże, przynajmniej dziecko nie doznaje niepotrzebnych wstrząsów. Narzekacie, że jest taki drogi. Owszem nowe wózki tak, ale można na allegro kupić używany w całkiem dobrym stanie. A i najlepsze wózki są czterokołowe, bo te trzykołowe beznadziejnie się prowadzi, trudno nimi manewrować i ściąga na jedną stronę bardziej wiem bo prowadziłam taki trzykołowiec mojej siostry po półgodziny ręce mi odpadły tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_J
mogę polecić quinny freestyle comfort, jak dla mnie rewelacja, może ciężkawy, ale mimo trzech kół prowadzi się jednym palcem!!! chodzę codziennie po 2h na wertepach nieziemskich, albo na osiedlu z miliardem wysokich chodników i luzik!!!Gondolkę mam x-landera bo większa, kupiłam adaptery i pasuje, mój dzieć ma prawie 9 mies a dzielnie w niej śpi- a ubranka kupuje na 86... Przesadzę go do spacerówki jak śnieg zejdzie- obraca się tyłem i przodem, może nieco wąska, ale widzę że daje radę, rozkłada się na płasko, ma pałąk i konkretną budę nie widziałam lepszego wózka :) nie zamierzam sprzedawać tylko schowam na drugie dziecko :) napisałam, bo pamiętam jak sama szukałam choć 1 opinii, co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela i Jaś
Mamy wózek Mutsy od ponad roku. Najpierw była to gondola, a teraz spacerówka na stelarzu Urban Rider. Nie ma zastrzeżeń do wózka. Jest wygodny dla mojego syna, a przede wszystkim ani ja, ani nasza opiekunka nie mamy problemów przy prowadzeniu go. Wszystko dzięki temu, że jest lekki. Miałam okazje prowadzić Maxi Cosi po kliku minutach bolały mnie ręce. Dla porównania mamy też Maclarena XRL polecam ! na lato i wtedy gdy dziecko jest powyżej roku. Warto zainswestować troszke więcej pieniążków i mieć satysfakcie z wygodnego prowadzenia. Niech nikt nie pisze, że jest szpanerski. Szczerze widziałam jeszcze droższe wózki. Z tańszych wiem, że funkcjonalny jest X-Lander. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam caly zestaw Boldera 4 z Implastu. Moja kochana corenka wlasnie z niego wyrosla - tzn juz nie chce jezdzic, woli chodzic. Śmiało odsprzedam cały zestaw. Sprawowal sie fantastycznie, ani razu nie narzekalam. Zaden teren nie jest dla niego przeszkoda, poniewaz posiada grube pompowane koła i amortyzatory - maz bil mu poklony jak spacerowalismy plaza nad morzem. 90% tatusiow wozki wtedy niosla pod pacha :D Kolorek bardzo ladny - wogole nie wyplowial od slonca! Czerwony z elementami w kwiaty z odcieniami rozu. Posiadam: stelaz - 4 kola (przod skretny z mozliwoscia zablokowania) gondola z pokryciem na nozki (w srodku materacyk) spacerowka z pokryciem na nozki moskitiera do gondoli i spacerowki folia p/deszczowa do gondoli i spacerowki torba na raczke od wozka z przewijakiem parasolka fotelik samochodowy z odpinaną budka i pokryciem na nozki oraz wkladka dla nowordoka (zeby glowka nie latala za mocno podczas jazdy) adaptery do fotelika umozliwiajace montowanie go na stelażu Polecam!!! Bardzo duza gondola – malo który wozek taka posiada! Trzy stopniowa regulacja oparcia w gondoli!!! Możliwosc montowania wszystkich elementow przodem lub tylem!!! Regulacja wysokości raczki, podnozka i oparcia w gondoli i w spacerowce. zdjecia: http://picasaweb.google.com/aniesiaw GG: 2514552 aniesiaw@o2.pl Chetnie odpowiem na wiecej pytan! Mozliwe opcje dowozu bezplatnego: Żagań - Zielona Góra - Poznań i miejscowosci na trasie Żagań - Legnica - Wałbrzych - Świdnica i miejscowosci na trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quarta
Drodzy Rodzice! W wyborze wózka dla waszego dziecka nie kierujcie się własnym gustem i chęcią poszpanowania drogim wózkiem lecz wygodą i bezpieczeństwem maluszka! Oglądałam wiele wózków drogich i tańszych, zagranicznych i polskich i po wielu testach wybrałam "Mikado" ale z serii "City car" jest rewelacyjny! Wszystkie wózki i to te najdroższe są potwornie sztywne co u dziecka na kostce wywołuje okropne wstrząsy - pomyślcie o tym! Zalety "City car": miękkie zawieszenie, duża wygodna gondola, świetny wygląd, zwrotne przednie kółka, rączka nawet dla bardzo wysokich osób, duża siatka na zakupy, duża torba, cichutko regulowany dach z rewelacyjnym ogromnym zamykanym wlotem powietrza...po prostu niezastąpiony! Do kompletu jest spacerówka duża, bezpieczna i wygodna. Polecam też fotelik dla niemowląt - zakłada się go też na wózek - wygląda lepiej niż te drogie! Wady: cięższy od Mutsy:) http://www.bambinesco.pl/p,pl,(...)6,city+car.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_jw@o2.pl
TINY WORLD zdecydowanie. Tez długo szukałam wózka dobrego i taniego co najważniejsze. Wózek lekki, wielofunkcyjny, w komplecie duzo dodatkow, takich jak gondola, fotelik i nosidelko. Naprawde duzo funkcji i ladne kolorki do wyboru. Jezdzilam podobnym wozkiem, nie pamietam nazwy, tylko troche drozszym i wrazenia identyczne, a tutaj wiecej funkcji. Jesli mialabym drugi raz wybierac to zeby nie przeplacac i miec w dobrej cenie dobry, wielofunkcyjny wozek to napweno kupilabym TINYWORLDA. Tutaj masz linka, wszystkie funkcje tam sa opisane, chcialam tu wkleic ale cos nie moge skopiowac ze strony. Pozdrawiam http://allegro.pl/tiny-world-easy-way-4w1-angielski-hit-promocja-i1493223919.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_1988
Zgadzam sie z kolezanka, tez mam TinyWorlda. Chcialam zakupic Clippera, ale wpadlam na Tiny, bo to jest ten sam wozek, a tanszy o 600zl. Dodatkowo dorzucili nosidelko gratis. Zdecydowanie polecam, my z mezem jestesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wózek?
mój wybór padł na JEDO - co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta09100
Cześć dziewczyny. Ja jestem bardzo zadowolona z tego wózka oto link http://allegro.pl/kolekcja-3w1-wozek-mariner-fotelik-wys-producent-i1569898119.html wózek ten jest wielofuncyjny i służył mi na każdą pore. mój mały urodził się zimą 2009r a więc najpierw woziłam go w gondoli, latem zas w foteliku żeby nie parzył się w tym dużym. A najlepszą zaletą tego wózka jest spacerówka posiada folię tam gdzie dziecko trzyma nóżki i na obręczy co nie ukrywam dla mnie było bardzo przytatne gdyż mały podczas spacerów lubiał coś zjeśc wtedy rączkami dotykał po foli z której wystarczyło tylko zetrzec ściereczką np. czekoladę. a wiadomo że buty zwłaszcza dziecka nie są zbyt czyste dlatego ta folią jest w tych miejscach bardzo przytana nie trzeba za każdym razem czyścic wózka bo dziecko bardzo czesto brudzi. a zreztą fotelik wykorzystywałam w samochodzie godzie i nawet przy wizytach do lekarza czy na szczepieniach mojemu małemu było bardzo wygodnie. A najważniejsza jest cena która jest niedroga jak na wózek wielofunkcyjny. a bardzo zależało mi na modnym i niedrogim wózku. Dlatego szczerze polecam przyszłym mamą Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym wózku piszcie na pewno pomogę Marta09100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sądzicie o wózku espiro gtx? podobają mi sie kółka, wyglad tylko nie wiem czy do auta łatwo sie schowa ... ma ktoś ten model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama89
hej szukam wózka dla swojego dziecka za 3 miesiące rodzę i się rozglądam za jakimś nie drogim i zgrabnym wózkiem . Ten który podała Marta09100 wygląda ciekawie i nie jest drogi. Może macie jeszcze jakieś propozycje czegoś nie drogiego i fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisa
Ja szukałam dobrego wózka, z wszystkimi bajerami, które są w standardzie :) Kierowałam się przede wszystkim tym, by wózek miał duże koła i był bardzo terenowy, przy jednocześnie nie dużej wadze. Znalazłam POLSKI wózek - zamierzam zamówić na allegro. Porównując do wszystkich tych, które oglądałam w sklepach jest naprawdę ok, a że polski - kosztuje bardzo bało w porównaniu do zagranicznych marek. Jest to Wózek wielofunkcyjny "Krasnal PEIX", z fotelikiem i masą gadżetów kosztuje niecałe 880zł :) Plus przesyłka... to wyjdzie ok. 900zł. A w sklepach... ceny zaczynają się od 1000zł wzwyż, przy czym poniżej 1500zł nie ma za co złapać :/ http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-krasnal-peix-3w1-fotelik-i1732161434.html Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeQuilaa92
Czy ten niebieski Tiny World bardzo sie brudzi? Bo chce kupic szaro zielony ale nigdzie nie moge znalezc dostepnego i niestety sa 3 kola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula niema
Przy budżecie na poziomie 2 tyś złotych polecam Osann Beebop. Ten wózek jest bardziej funkcjonalny od popularnego Bugaboo, a mimo to jest znacznie tańszy i łatwiej się go prowadzi. Tutaj jest dokładnie opisany - http://www.mapetszop.pl/pl/p/Wozek-Osann-Beebop/66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazia
Hej! Powiedzcie mi, o co chodzi z X-landerami? Czy to naprawdę dobre wózki, zwłaszcza model XA, czy to tylko jakaś moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissa
hmmm xlandery mnie osobiscie nie przekonały no ale może facet w sklepie za mało się postarał - pokazał nam jakiś 1 model no i bez szału jakoś za to spodobał mi się SYMBIO - chyba miłość od pierwszego spojrzenia co o nim myślicie? a może któraś ma i pochwali ? no bo na fajna promocje sie mogę załapać i mnie kusi bo fotelik samochodowy miałabym za darmochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica112
Ja oglądam i mam coraz większą chęć kupić coś z najwyższej półki i kusi mnie bardzo Orbit Baby z obracanym, siedziskiem i kołyską no ale jeszcze się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×