Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bzdurka 25

Najlepszy wózek dla dziecka

Polecane posty

Gość eda9
@belissa, jak masz taka okazję to się decyduj moja siostra ma symbio graco i bardzo sobie chwali, miałam okazję nim pojeździć z małą martynką i przyjemnie się jeździło. Fajny patent z tą przekładaną rączką , no i bardzo łatwo wkłąda sie fotelik do stelaża. Jak małą nam zasnęłą w samochodzie przy przekładaniu nawet się nie obudziłą. No i wygląd też bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam na rodzimy Tutek Xpero, bo bardzo sobie cenię jego uniwersalność. No i 13 kg jak na wózek nie wydaje mi się zbyt dużo (chociaż są lżejsze modele :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wobra
X-landery sa bardzo popularne i w sumie nic do nich nie mam, ale wolę Maxi Cosi. Jakoś lżej mi się go prowadzi. Ważne, żeby ustalić priorytety przy zakpie wózka - cena, waga, koła (pompowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulka12
najwazniejsze, zeby wozek byl zwrotny i nie za ciezki. No icena jest wazna. najlepiej szperac w internecie i szukac dobrych promocji, albo wybrac sie na takie zakupy z kolezanka, kupic dwa wozki i domagac sie rabatu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykovac1
Czasem mam wrażenie że mamy myślą, że im wózek droższy tym lepszy a można przeceż znaleźć dobry wózek za mneij niż 1000 zł. Po pierwsze - spzerać w inetrnecie, po drugie - nei isć za modą i nie kupować tego, co wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wobra
maxi Cosi który użytkuje też jest popularny wśród mam i jakoś jestem bardzo zadowolona. To raczej nie kwestia kupowania tego co modne, a raczej tego co faktycznie zaspokoi potzreby. Pytanie, kto ma jakie potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitaminka1982
Najlepszy wózek to taki, który odpowiada mamie! :P Jeśli waga i koła są ok, jeśli wygodnie się go prowadzi, to na pewno będzie to dobry zakup. Na rynku jest dostępnych mnóstwo modeli. Warto nie tylko zastanowić się dlaczego sporo mam kupuje akurat taki a nie inny wózek, ale przede wszystkim przeanalizować sobie jego dane techniczne. Dla jednej mamy 15-kilogramowy wózek to w sam raz, dla innej - za dużo. Czytajcie opisy, pytajcie sprzedawców i w mairę możliwości sprawdzajcie je osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulek1985
Zanim kupiłam swojeg X-landera mogłam go sprawdzić u znajomych, tak więc faktycznie sprawdzanie osobiste to dobry pomysł. Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona. To jednak ważne, żeby poczuć rączkę wózka i wybadać siłę pchnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wobra
I własnie dlatego zdecydowałam się na Mura 4 - bardzo dobrze się prowadzi. Koła z przodu są mniejsze od tych z tyłu i obracają się o 360 stopni. Wózek jest zwrotny i moge nim dobrze manewrować na różnych dziwnych alejkach w parkach czy nawet w mieście kiedy muszę ominąc wyrwę w chodniku. Czasem zastanawiam się jak nasze mamy radziły sobie z codziennymi spacerami na swoich przestarzałych wózkach :P Ale może chodniki były wtedy w lepszym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie_kennedy
a ja postawiłam na uniwersalny wózek, żeby miec i gondolę i spacerówkę. mam espiro enzo evo. dobrze wygląda, nie jest za cięzki i mi to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3po3
Mnie się podoba Graco Symbio co tu któraś opisywała Nie chce wózka z małymi kółkami a ten ma wieksze i mniejsze no i podobno sprawdza sie na róznym terenie no i waga mi odpowiada- jak czytałam to tylko ok 7kilo a to chyba niewiele No i z wyglądu i nowoczesny i elegancki Mam pytanie o przekładana rączkę - do czego ona tak naprawdę się przydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie_kennedy
pewnie ;) ma wszystkie koła pompowane, te z przodu maja mniejszą srednicę, a tylne maja mozliwość regulowania amortyzacji. wygodnie się nim jezdzi po zróznicowanej nawierzchni (i po chodniku i po parkowych alejkach). dla mnie to o tyle wazne, że mieszkam w gminie podmiejskiej, gdzie na mojej i kilku ulicach jeszcze nie ma ani asfaltu, ani kostki brukowej, raczej piaszczyste wertepy ;) i nie narzekam na prowadzenie i zwrotnosć wózka. w wersji spacerowej mogę regulowac oparcie i podnóżek, tak żeby maluchowi było wygodnie. taki dodatkowy bajer to mozliwość przymocowania fotelika samochodowego np. Maxi Cosi Cabrio. w wyposazeniu dostałam jakąs plandeke na deszczowe dni, torbę, pompkę do kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27022007:-)
Cześć mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda... Przy pierwszym dziecku mialam wózek spacerowy Quinny Speedi ale dalam siostrze ,teraz spodziewam sie drugiego dziecka i musze kupić nowy także chce Quinny ,tylko mam takie pytanko czy Quinny Speedi to to samo co Quinny Speedi SX? Wygladaja tak samo a jak jest z wielkością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki.29
Hej, za trzy miesiące mam rozwiązanie, będę miała córezkę. Jestem na etapie wybierania wózka. Ostatnio w serialu o prawnikach mecenas dorota miała Orbit Baby G2. Spodobał mi się ten wózek i trochę o nim poczytałam. Podoba mi się to obrotowe siedzisko, żaden inny wózek nie ma czegoś takiego. Dodatkowo gondolę czy siedzisko mogę wpiąć w płozy i mamy bujaczek czy kołyskę - zawsze chciałam mieć kołyskę dla dziecka, ale uważałam że to jest zawalisko bo dziecko będzie w nim spało kilka miesięcy, a potem co z nim?? A tak to już w zestawie miałabym kołyskę. Materiały z wózka łatwo się ściąga więc można bez problemu je wyprać no i jest lekki. Czy ktoś mógłby mi doradzić czy ten wózek sprawdza się na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anita-
Widzę że dużo czytałaś o tym wózku. To rozwiązanie z płozami jest na prawdę fajne. Ja najczęściej z nich korzystałam podczas wyjazdów, nie potrzebne mi było łóżeczko. Wózek jest bardzo praktyczny, ja bym go nie zamieniła na inny. Jest lekki, bez problemu sama sobie radzę z nim podczas spacerów. Również bez problemu pakuję go do bagażnika. Jakiś czas temu widziałam orbita w serialu prawo agaty. Dzięki temu wózek jest bardziej rozpoznawalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaP
Ja również polecam ten wózek, mam go 5 miesięcy, od 2 tygodni jeździmy spacerówką i na nowo jestem zachwycona tym wózkiem. Siedzisko jest rewelacyjne, obecnie bawię się obrotowym siedziskiem. Kacperek jest jeszcze mały więc często śpi podczas spacerów więc go obracam by go widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedrosss
JA tam zdecydowałam na JAne Muum i jestem zadowolona z naszego wózka. Ma także obracane siedzisko a do tego regulowana wysokość rączki z hamulcem przeważyła o moim wyborze. Lekki, niebywale zwrotny dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania21x23
Witajcie, planuje zakup wózka spacerowego dla dziecka, obecny stracił koło ;P Ogólnie zostaliśmy zmuszeni do wymiany, postanowiliśmy kupić ten wózek http://www.bakusiowo.pl/zestaw-spacerowicza-2014/ - Co o tym myślicie? Warto się tym zainteresować? No i najważniejsze, czy jest on bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tako Dalga 3w1. Jestem wysoka i wozek tez jest wysoki. Zajmuje tez wysokie miejsce w rankingach, i jest po prostu solidny i wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okraszgo
Najlepszy z najlepszych to chyba zakupiony w tym sklepie: http://sklep.bebecar.pl/ Nam się przytrafiło jedno dzieciątko po drugim. Pierwszemu kupiliśmy tańszy wózek, gdzieś na allegro i padł, więc drugiemu trzeba było kupić nowy. I teraz mamy wreszcie coś solidnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy, że padł? Rozleciał się na kawałki? Ja kupowałam wózek 3 w 1 – taki wydał mi się najbardziej praktyczny. Zależało mi na tym, aby był sterowny, miał dobre koła i nie był ciężki, bo mieszkam w bloku, więc trudno jest taki ciężki dźwigać. Kupowałam taki http://prampol.pl/pl/wozki-glebokie/soft-line.html - na pewno jeszcze nasze drugie dziecko będzie z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wozek wielofunkcyjny i jam narazie jestem z niego zadowolona, choć mam go stosunkowo krótko, ważne że jest bezpieczny i dobrze chroni maluszka w pogodzie i niepogodzie ;-) mamy model Essence z Expandera, lekki na aluminiowym stelażu, z dobrą amortyzacja i nowoczesnej stylistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Prampola www.prampol.pl. Mam ich wózek 3w1 i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest funkcjonalny i bezpieczny oraz wygodny dla dziecka. Do tego ładnie wygląda (mają tam ładną kolorystykę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz lekkiego wózka to te z baby merc są spoko. Sama nie mam problemu z wniesieniem go na 3 piętro, ale i tak przydałaby się winda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam salsa4 od abc design, fajny bo nie jest cieżki da się też bez problemu łatwo złożyć więc nie zajmuje dużo miejsca w mieszkaniu czy łatwo go wrzucić do bagażnika, dobra amortyzacja, można sobie dopasować wysokośc rączki :) ogólnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×