Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Lucynka i ja też już wysłałam smska :) Ja biedna aby my nie na diecie i zapuścimy brzuchy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hmmmm to ja sie teraz bede zastanawiac nad tym swoim"okresem" jak bralam luteine to mialam 4 dni z czego 2 byly takie normalne, a na duphastonie tylko takie mocniejsze plamienia! Lekarz kaal mi obserwowac i zapisywac sobie jak wygladaja te moje miesiaczki- dlugosc, obfotosc, kolor itd. i powiedzial, ze wybierzemy lek, ktory bedzie najlepiej odpowiadal mojemu organizmowi! tylko po duphastonie dobrze sie czuje- nawet zeszczuplalam troszke:), a zazywanie luteiny podjezykowo jest bardzo uciazliwe- nienawidze jej blleeee... choineczka- moim zdnaiem powinnac isc do lekarza, zeby przepisal ci cos na wywolanie okresu, ja tak czekalam i czekalam na okres ponad 70 dni az porobily mi sie takie pecherzyki na jajnikch ze z bolu prawie chodzic nie moglam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka ale masz ładną córcie blonda po mamie:) rety i już ma 9latek a my dzidziule dopiero w brzuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium ja Ci nie pomogę odnośnie Twojego pytania o duphaston. Ja go biorę od początku ciąży na podtrzymanie więc jak wiadomo okresu nie mam:D ale Pierniczek nasza mądra głowa z pewnością coś Ci odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
jejjjjjjuuuuu! ale sie stresuje!!!! własnie odebrałam wyniki potwierdzajace ciaze - tzn. beta hcg... i zrobilam drugi raz zeby wykluczyc pozamaciczna!!! dziewczyny!!! jak ja sie stresuje!!!! tk sie boje ze panie w szpitalu powiedzialy ze zrobia mi wyniki o godzine wczesniej niz powinny.... nie moge wytrzymac z nerwow. dostaje az skretu kiszek!!!!!!!!! :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nie denerwuj sie wszystko na pewno bedzie dobrze:) musisz w to mocno wierzyc! a dlaczego trzeba kilka razy robic to badanie bety? raz nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dzieki repetytorium. to badanie ma wskazać czy ta ciaza jest "fizjologiczna" i czy hormony ciazowe "dobrze" wzrastaja bo jezeli nie - jest za mały ich wzrost albo zastoj we wzroscie to swiadczyc to moze ze jest cos nie tak. ale moze byc tez tak ze one beda prawidłowo wzrastac mimo umiejscowienia poza macica... no ale wtedy to nie wiem co?... chyba po prostu trzeba regularnie monitorowac ciaze... boojjjjjeeee sieee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
To normalne ze sie boisz, moja kolezanka tez miala podejrzenie ciazy pozamacicznej, lezala nawet w szpitalu bo lekarze sami nie wiedzieli czy ciaza ulokowala sie prawidlowo czy nie! Pozniej grozilo jej poronienie bo miala dwurozna macice, ale wszytsko skonczylo sie dobrze i urodzila malego Krzysia:) wiec gloa do gory, mysl pozytywnie a bedzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fafforek-wiem o jaki brzuszek chodzi :)tylko to mial byc taki zarcik z mojej strony:) hihihih Choneczka_dziekuje Moja Droga! z tymi sterydami to radze ci zebys dała spokoj sobie bo cholera wie jak po nich twoja waga bedzie wygladac?A ja pierwszy raz w swoim jakze intrygujacym zyciu ciesze sie ,ze brzuch mnie boli z nadejscia okresu hip hip huraa! aa.choineczko no nie rob mi wstydu bo jak nasze członkinie usłysza ,ze prezes klubu sie załamuje to bedzie klapa z naszego interesu:):(:( Dunia25 -rowniez bardzo dziekuje :) oj! zebys wiedziala..ale teraz wiem ,ze to byla dobra decyzja:) no i jak przyjedziecie z waszymi bąblami to moja corka bedzie jak niania:)wszystko dobrze zaplanowałam :) ja_biedna- kobito i ja sie teraz z Toba stresuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna wyluzuj bo teraz to nie wolno się nam aż tak stresować i denerwować:) wszystko będzie dobrze no ale Cię i tak rozumiem bo sama się denerwuje za każdym razem usg czy aby nie dowiem się czegoś złego:) a co do regularnego monitorowania ciąży to ja też muszę to robić częściej ale trzeba i tak w ciąży trzeba chodzić chyba co miesiąc zdrowiej mamie na usg i wogóle np od założenia karty ciąży przy kazdej wizycie masz mierzone ciśnienie,wage:P itd normalka. Więc spróbuj się wyluzować,weź głebokie odechy i myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Kobietki🌻 Oczywiście znowu rozpisałyście się na kilka stron...hihihihi...i kiedy ja to przeczytam:-P. Widzę nowe koleżanki:-) Wczoraj wybraliśmy się z mężem namały wypad za miasto...Było cudownie!:-D Szkoda, że takie fajne minutki szybko lecą...:-( DZiś niestety od rana mam...atak bólu migrenowego...i niestety cierpię bo nic nie mogę (nie powinnam) łykać...:-( W końcu jakby nam się teraz udało to...same wiecie...żaden lek nie jest obojetny! Moje na migrene są absolutnie wykluczone! Tak mi powiedził ginko i...sama doczytałąm na ulotce i w necie...Słowem kicha:-( Tak więc (oj tak się nie powinno mówić) popijam 2 kawę i ogólnie mówiąc umieram z bólu głowy...W środę czekaja mnie badania...Zaczynam sie bać:-( Jeżeli wyjdzie mi za mały progesteron to... owulka się wstrzymała:-( mimo, że wszystko było ok... Ech życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat rozumiem cie doskonale . Tez miewam bole glowy , potworne , tzw. trzydniowki !!! łykalam na to apap , ale na mnie jakos nie dziala , wiec po co sie truc ( i bejbi ) Nie pomagaja kawy ,zimne oklady , drzemki w ciemnym i cichym pokoju ... nic Te bole dosyc czesto sie zdarzaja tzn czesciej niz przed ciaza . I jestem bezradna . To chyba najgorsze z wszystkiego co mnie w tej ciazy spotkalo Milego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kitka, a ja slyszalam, ze na bol glowy pomagaja cieple oklady. Ale wspolczuje bo bol glowy potrafi byc uciazliwy. Lucynka, ja nie wysle smska bo stad to nie pojdzie na te platne serwisy. Ale kibicuje goraco twojej slicznotce. Co do diet to tez wam kibicuje, jak juz urodze i odkarmie pewnie sie dolacze do was :) Mi sluzyl znacznie lpeij duphaston niz luteina, po ktorej zostawala mi woda w organizmie i przybywalo kilogramow..czulam sie ociazala i wogole blee. Ale kazdy organizm jest inny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje Kochane gdybym ja wiedziała ,ze tak sie zle czuc bedzie mi dane..oj!oj!oj! to bym sie w zyciu na to schorzenie nie zdecydowała..oj! oj! jak ja mam tak funkcjonowac to wole hmm? no ,nie wiem co wolę ale napewno jestem nie do zycia:(:( no i schrupałam 15 czipsów bbbbbbbbbeeeeee!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Surfitka-i tak dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... ale jaja!!! do gin-end. PRYWATNIE najblizszy termin 19 maja!!! hmmm do tego czasu to juz moze @ dostane... :( dietke trzymam... zrobilam sobie wlasnie taki sosik z papryczka, pomidorkami i gotowanym kurczaczkiem i zjadlam z kasza jeczmienna :P pyszne bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...dziś to przerabiam doła;-) :-( Nie dość że pęka mi głowa...to na dodatek..(po co ja to w ogóle zrobiłam!!??) zważyłam się...Normalnie załamka...Najpierw było 65...potem niepokojąco 67 a dziś (10 dni od ostatniego ważenia) 69! :-( :-( Czyli znowu trzeba przejśc na dietę...Mam dość tego PCOS i tych \"zdolności\" do tycia...:-( Przecież biorę ta metforminę...zawsze po niech chudłam...zwyczajnie \"rów mariański a nie dołek\" Na dodatek usłyszałm od dość bliskich mi osób (chyba jednak nie aż tak bliskich bo z życzliwością to nie ma nic chyba wsólnego), że...jestem za stara na dziecko! I że nie powinnam sie już starać bo i tak mam małe szanse...a jeżeli nawet się uda to...może być chore...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA_BIEDNA
wyobrazsie sobie ze... moj ginekolog dzisiaj nie przyjmuje! ale ze mnie gapa!!!!!!!!!! ;) pojde w srode bo jutro sie nie wyrobie bo musze jechac do promotorki. ale wyniki odebrałam, teraz tylko czekam na interpretacje. Gdzie jest Pierniczek??? :) a może któraś z Was mi powie czy mam dobre to beta hcg?? wiec tak: w sobote miałam takie: 1532,9 a dzisiaj juz:6095,23 no dziewczynki - licze na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam...na myslenie mnie dziś nie namówicie...;-) :-( NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP — 5 - 50 mIU/ml 4 LP — 5 - 426 mIU/ml 5 LP — 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP — 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP — 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP — 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP — 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP — 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP — 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak robilam bete to mialam ponad 2000 a po 2 czy 3 dniach wzrosła do ponad 6000 . A ty masz bardzo podobnie , wiec przestan jsię uz martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA_BIEDNA
no dobra! to juz się nie martwie :) dziekuje moje kochane!!!! na Was zawsze mozna liczyć Astat , Kitka -> cmok cmok cmok :* :* :* choineczka nie zamulaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczka...to my dziś mamy razem tego doła;-) ja biedna....wszystko będzi i musi byc OK!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA_BIEDNA
a! i jeszcze jedno!!! zgodnie z obietnica - rozsyłam dzisiaj wiruski od Bałtyku po Tatry, od Ukrainy po Niemcy!!! łapać kto chce!!!! ^^ ^ ^^ ^^ ^ ^ ^ ^ ^ ^^ ^ ^ ^ ^ ^ ^^^ ^ ^ ^ ^^ ^^ ^ ^^ ^ ^ ^^ ^ ^ ^^^ ^ ^ ^^ ^^ ^ ^^ ^^ ^^ ^ ps. jakby ktoś nie wiedział to u góry to są właśnie moje wiruski ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×