Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczynki:) co u was słychać?? u mnie wiele rzeczy sie pozmieniało:) Byłam nad morzem i tam mój chłopak poprosił mnie o rękę:) nawet nie wiecie jak sie ciesze:) Poza tym zaczęłam brac tabletki anty. W sumie nawet dobrze sie czuje oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkie laseczki Buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, gratulacje !!! U nas wszystko dobrze, mala w normie, mama tez. :) Jeszcze zostalo ponad 5 tygodni i Ninka powinna byc na swiecie :D Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie było - \'i przyszedł maj\', a razem z nim - MATURY, ah matury.. Odezwę się jak będę całkowicie PO maturach. No, ale biorę dalej Diane i z tym nic się nie zmieniło. Czuję się dość dobrze. Buziaki :* :* P.S. Stęskniłam się za Wami. Piszecie tyle, że nie wiem kiedy to nadrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka, pisz jak nastroje maturalne? Jakie odczucia co do tematow? Trudne? I co wogole zdajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie a myslalam ze tylko ja nocny marek :P a co tam jutro bede odsypiac do poludnia :P:P:P:P Surfi super ze malutka rosnie :) ech jak ja bym chciala byc na Twoim miejscu :) Olenkaaa powodzenia - i nie dziekuj :) 😴 🖐️ bede koło poludnia papapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewelinka - gratulacje! Oleńka - trzymamy kciuki O co do kobiet ginekologów - to po prostu zraziłam się kiedyś (gdy byłam panienką) jedną panią ginekolog, Poza tym znajomy ginekolog, ktory wyjechał na zachód też nie polecał kobiet. Rodziłam przy kobiecie - no łagodnie powiedziawszy miła to ona nie była, nie mówiąc o tym żeby delikatna. A dopytuję tak bo z tego co wiem to jest jeden jedyny gin-endo w Częstochowie, o którym wiem to właśnie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna - też nie miałam żadnych objawów ciążowych dopóki się o tej ciązy nie dowiedziałam. Pierwszy objaw u mnie to był szybko rosnący brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Kobietki🌻 W Karku w końcu słońce:-) Surfitka....super, ze TY i dzidziuś macie sie dobrze:-D Olenka.....trzymam kciuki:-) A_psik....no ja tez taki nocny marek...ale nie zawsze mogę dopchać sie do kompa;-) mama_samiego.....kurczę nie miałaś objawów...hm.... No a ja w koncu zmobilizowałam się i zrobiłam dzić HCG i progesteron...boje się...:-( Mam nadziję, ale strasznie sie boję...aż mnie mdli od wczoraj... Oczywiśccie nie chcę dostawać świrka typu mam mdłości i boli mnie brzuch więc...hehehe...jestem na takie numery za stara:-P Rzecz jasna marzę...ale boję się, że nic z tego...bo raczej mam objawy na @ :-( W sumie @ w terminie to tez jakis plus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziesiaj na nocną (21:30) wizytę do ginka, na usg... poogladac pecherzyk i usłyszec \"start\" hihihi buziaki na słoneczne dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka bardzo się cieszę ze u Was wszytko dobrze Astat no to trzymam kciuki za hcg , oby marzenia się spełniły Ewelina gratulację!~!!! Oleńka no to trzymam kciuki -matury cóż to były za cuuuuudowne czasy A-psik 👄 Ola k-p trzymam kciuki za dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale juz wiesz choineczka co i jak... głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko w Twojej obecnej sytuacji na jedno to chyba dobrze,że negatywny :) wcześniej czy troche później i tak będziesz mamą :)więc się tu nie smutaj bo wszystko dopiero przed Tobą! Ja mam na 15 dziś na wizytę z usg już tym brzuchowym nie dopochwowym uf wreszcie bo ciągle tyle odgalania było przed wizytą:P :D a tak tylko brzuch pokażę:D Trzymajcie kciuki żeby wszystko było oki bo ja się denerwuję już od dłuższego czasu i nie mogę się doczekać wizyty żeby odetchnąć że wszystko jest wporządku:) Wieczorem się odezwę jak tam :) Buźki wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Witam kobietki:) Choineczka- mialam podobnie, znaczy niby o dziecko sie nie staram, ale jak w ktoryms tam miesiacu nie zabezpieczalismy sie w ogole, a pozniej dlugo nie mialam okresu, chodzilo mi po glowie jakby to bylo gdybym byla w ciazy!:)odwlekalam moment zrobienia testu, bo chos podswiadomie wiedzialam ze NIE jestem, jeszcze kilka dni chcialam sie tak pozytywnie poludzic:P glupie to wszystko:P A jak zrobilam test to bylam niemile rozcarowana... chyba instykt nam sie budzi:) Dzis ide do lekarza na USG zeby okreslil strukture moich jajnikow:/ juz mam dosyc lazenia od lekarza do lekarza, no ale jak trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hehehe tez mam wizyte na 15:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze - przynajmniej ja tak mam - negatywny test rodzi rozczarowanie.... nawet jesli się mówi, ze to jeszcze nie czas na dziecko.... ale mi się dziasiaj czas dłuzy... do 21:30 jeszcze tyle czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Niestety Kochane...test HCG negatywny:-( Na dodatek skok testosteronu (już poza normą...mam 99,9 a max 88) i skok prolaktyny (jeszcze w normie bo 17 a max 25). Słowem znowu cos nie tak! Skad ten testosteron??? W 3dc było tylko 47!!!! Łapie dołek...:-( Słowem chce mi się płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat, bardzo mi przykro, że Ci się nie udało... Ale nie poddawaj się- czasami trzeba poczekać na swoje szczęście...szkoda tylko, że tak długo...ale wierzę ze w końcu będziesz szczęśliwa mamą :) Dziewczyny, 13 d.c. to już faza owulacyjna, prawda? Jeżeli tak to mam za mało LH (według norm mojego lab. )a jeżeli to jeszcze faza folik. to mam za dużo E2... W pierwszym przypadku byłoby to chyba kolejne potwierdzenie niedomogi ciałka zółtego (przysadki) a w 2 przypadku nie wiem co... ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat, przykro mi :) A testosteron moze byc podniesiony w zwiazku z podniesieniem poziomu estrogenow zwiazanych z owulacja. Ankra, chyba jest tak jak pisalam wczesniej.. rosnie pecherzyk ale nie peka..nie ma piku LH . Stad estrogeny wysoko, prawdopodobnie na usg bedzie dominujacy, ale samoistnie nie peknie. Trzebabyloby go wspomoc pregnylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Surfitko :) Faktycznie mam 1 pęchcherzyk ale za to spory, bo 3cm na 3,5 (wczesniej był 3 na 4 cm - albo p. ginekolog inaczej zmierzyła)... i co najgorsze boli... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka...Ankra....dzieki kobietki za wsparcie...bo mam dołek jak nie wiem co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat, wiem jak sie czujesz...znam to az za dobrze. Trzeba jednak wierzyc, ze sie uda. Bedzie dobrze. Ankra, no bo wlasnie ten pecherzyk powinien juz byl peknac ...intuicja mi mowi, ze naprawde jak lekarz jakis da ci pregnyl bedziesz miala owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylam u kumpeli. Ma sliczna 5 miesieczna coreczke. Mialm ja na rekach i tak jakos przykro mi sie zrobilo ze ja narazie nie mam takiego dzidzusia i moze nie bede miala...Chociaz z drugiej strony moge wszystko:P i takiego bobasa tez bede miala:) moze nawet 2:) Biore tabsy anty i jakos zle sie czuje:( chyba moj organizm nie moze sie przyzwyczaic:( mam mdlosci i w ogole jakos nieciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA wieczorowa porą :) Astat przykro mi :( ale moze nastepnym razem sie uda :) mnie tez skacze testosteron raz mam 148 norma do 88 a ostatnio mialam 75 mimo nie łykania tabletek :) Basiu, Surfi 👄 Ejmi gdzie sie Kochana podziewasz ??? Masz juz dla Nas jakies wiesci ???? :) Mamo Samiego >>>> prosze Cie podaj mi jeszcze raz nazwisko endo-gin z Cz-wy plissska :D Ola jak po wizycie ???? Choineczko to moze teraz udaj sie do ginka aby wywolac @ a dlugi ten cykl juz ?????? Dunia jak po brzuszkowym usg ?? Wiadomo kto tam siedzi ???? :) Ewelinka gratuluje zareczyn :) nie ma to jak z zaskoczenia cos o tym wiem :) Ankra a ten pecherzyk to jakis starsznie duuuzy chyba 3,5 cm ????? Pierniczek gdzie jestes ?????? :D Jak cos to piszcie ja jeszcze tutatj jestem :):):):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) W Kraku znowu burawo...Ale to tak jak mój humorek:-( Wielkie dzieki za wsparcie 👄 Teraz aby było śmieszniej.... dziś lub jutro powinno być @... tymczasem bóle i złe samopoczucie ustały i... jakoś zero znaków, że się ma zbliżać @...a jeszcze wczoraj byłam pewna na 100%. Chyba to stres! Pozdrawiam WAS. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×