Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

A tak niedawno pisałam choineczce, żę jak ją zostawił to nie był jej wart i takie tam...to teraz jesteśmy dwie choineczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak niedawno pisałam choineczce, żę jak ją zostawił to nie był jej wart i takie tam...to teraz jesteśmy dwie choineczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak niedawno pisałam choineczce, żę jak ją zostawił to nie był jej wart i takie tam...to teraz jesteśmy dwie choineczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak niedawno pisałąm choineczce, że nie był jej wart i takie tam...no to jesteśmy już dwie moja droga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia boli jak cholera, prawda? :( :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* buziaki dla Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki u mnie chwilowa nuda 17dc , 2 dzień lutieny mąż napisał meila do tej kliniki Provita w Katowicach, gdzie ma przeprowadzić badania nasienia i czekamy--------- już się bidulek nie moze doczekac:) badania w sumie niedrogie bo ogólne badanie nasienia z morfologią plemników to koszt 80 zł. także do przeżycia. ja czekam na @ i jeśli z badaniami męża będzie wszystko ok i moje endometrium po @ się poprawi to znowu clo itd...... buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wieczorem dowiem się czy była owulka..... domowy test LH (wiem że mało wiarygodny) pokazywał wzrost (2 testy i na obu dwie kreseczki, a na drugim ciemniejsza) śluz niby wyglądał na płodny.... zobaczymy jakie efekty.... trochę to stresujące.... takie czekanie... ale cóż - uzbroję się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ przyszła w 31 d.c. Ostatnio mam regularne prawie co do dnia (największe wahanie to 3 dni), więc super. Tylko ten ból i straszne skrzepy. Jak sobie pomyślę, że z takim bólem do pracy jutro to masakra :O Dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku, zapraszam :) No i @ się zjawia - a już rodziły się nadzieje, że może nie przyjdzie. Zrobiłam dzisiaj (4 dc) badania, lh, fsh, ft4, estriadiol (czy jak to się tam nazywa) i morfologię (to przed ewentualnym zbiegiem) - nawet nie drogo 84 zł. Czy powinnam coś jeszcze teraz zrobić? Mam się zgłosić do szpitala i zapytać o termin laparo - Dzisiaj już chyba nie zdążę, mój lekarz jest teraz na zwolnieniu i zastanawiam się co się tym razem wydarzy. :) Śmiać mi się chce. Wczoraj byliśmy na wycieczce rowerowej i pobłądziliśmy, wróciliśmy późno, mnie gardło zaczynało boleć, ale jakoś przeszło. Zobaczymy zobaczymy. Dziewczyny głowa do góry - świat jest piękny, nawet jak się drogi (życiowe) poplączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziouszki :):):) Jak Wam się nowy tydzień zaczął?? Mam nadzieję, że wszystkie jesteście usmiechnięte:) Ja dopiero wstałam:) Biorę się za kończenie pracy mgr i jutro wiozę ją do Łodzi:) heh muszę znaleźć sobie pracę... a może poczekam do obrony... i później znajdę... :P jestem na pierwszej diecie kitki i już mam mniej 3 kilo:) ćwiczę do tego, choć wiem że nie można, ale czuję sie suuuuuper :) no i co wieczór z moim Kochanym pracujemy intensywnie :):) no WIOSNAAAAAAAAAAAAAAAAA :) :) :) :) Dziewczynki kochane przesyłam moc buziaków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie. Dziś u mnie pogoda piękna jak w lipcu.Ja od wczoraj biore tabletki na wywołanie bo oczywiście znów okresu nie mogłam dostać. Biore gestomikron. W tym tygodniu chce zrobić sobie badanie DHEAS i 17OHP by mieć pewność co do nadnerczy. Zaraz ide na spacerek i przy okazji pozałatwiam sobie różne sprawy.Pozdrówko dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafforek GRATULUJĘ tych 3kg już na minusie(ja też chcę:D )prześlij mi proszę tą diętkę kitki,ciągle tu o niej piszecie a mi się przyda zwłaszcza po porodzie:P chcę szybko zaraz po zwalać nadprogramowe kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia, po porodzie - ja schudłam straszliwie (do 43 kg) - karmiąc małego, więc jest b. możliwe, że żadna dieta nie będzie ci potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) niedawno dowiedzialam sie ze mam podejzenie PO okropnie sie boje.lekarz dobrze mi tej choroby nie wyjasnil powiedzial tylko ze moge miec problemy w zajsciu w ciaze:( a ja bardzo bym chciala miec dzidziusia... POMOCY prosze o wypowiedz na temat tej choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to znaczy ze nie bede miala dzieci? czy lekarz powinien to leczyc? bo mi zapisal tylko tabletki antykoncepcyjne....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej czytam i czytam i coraz bardziej sie boje :( lekarz kazal mi przyjsc za 6 miesiecy zapisal tylko antykoncepcje a ja zastanawiam sie czy ja wogole stosowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień lekarza, pco to nie wyrok, to się leczy chociaż nie wyleczy, potrzeba cierpliwości i dobrego lekarza gin-endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ola K-P Tak zrobie:) narazie nie bede stosowac tych tabletek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz niby mowil zeby sie nie martwic bo to mnarazie podejzenie ale dziwne jest to ze nie skierowal mnie na zadne badania tylko kazal brac antykoncepcje :/ tylko mnie okropnie przestraszyl(u mnie w rodzinie nikt nie mial problemow w zajsciu w ciaze wrecz przeciwnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, spokojnie - tak robi większość lekarzy - radze zmienić obecnego. Będziesz miała dzieci - ja mam zespół i mam synka, a ostatnio na forum wysyp ciąż. Zrób badnia, (w odpowiednim dniu cyklu), usg i dopiero będziesz się martwić - jeśli wogóle będzie czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sie martwic bo zdecydowalam sie na dziecko i bardzo chce miec je a teraz jest to pod znakiem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziekuje wam bo czuje sie teraz troche pewniej i mam nadzieje ze i ja bede mogla miec baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×