Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

jesli bedziesz miala dobre leczeniei lekarza to dziecko jak najbardziej bedzie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz antyków \"dla świętego spokoju\"..... mam pytanie z innej beczki - śmieszne trochę.... jak wygląda usg w 3 dc? tez jest pochwowe? brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
A inne dziewczyny co sadzicie ,jak to jest z tymi Yasminellee?? brałam juz Diane i Cilest(przyznam ze mialam ladniejsza buzie i gladziutkie plecki) a teraz mam masakre na pleckach(ale mozna to przezyc)a na buscie tez mi krostki wylaza ale jak mam patrzec na siebie z miloscia :) to wole byc zdrowa i coraz blizej celu i isc w dobrym kierunku i dlatego nie wiem co zrobic??/ Napewno Yaminelee pomogly by mi jesli chodzi o cere ale co z jajnikami i pecherzykami ktore mam?ychh:( ciezko mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jajniki ani pecherzyki by ci nie pomogło.... niestety, antyki usypiaja jajniki ale ich nie \"leczą\" w żaden sposób... jak je odstawisz problem pecherzyków wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K_P kiedy ja miałam te badania w danych dniach cyklu także usg to było właśnie dopochwowe,następne przy obserwacji tzn monitorowaniu cyklu podczas przyjmowania Clo też było to tylko dopochwowe,potem na początku ciąży też dopochwowe:) a od ostatniej wizyty jest już i będzie tylko przez brzunia:) ale nie martw się przecież takie usg jest najbardziej dokładne właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wiem co to jest dopochwowe usg, bo mam takie ciągle, ale mi chodziło czy w 3 dc kiedy jest @ to tez dopochwowe... bleh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej to ja nie miałam podczas okresu usg tylko pobieranie krwi na jakieś tam hormony nie pamiętam juz jakie ale ze usg robią wtedy to dziwne dość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam :) Dziewczyny byłam u ginekologa 2 miesiące temu wykrył małe torbieliki przepisał gravistad dałam rade połknąć tylko 2 pigułki (mdłości wymioty itd) przestałam brać. Dzisiaj bylam na badaniu kontrolnym okazalo sie ze mam ostry stan zapalny i przepisal mi jakies lekarstwo oraz metformax 500 bo mam jajniki o strukturze PCO. tylko nie wiem po co?? kazał zrobić badania wyniki: testosteron 0,78ng/ml insulina 6,2 ulU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K_P, ja też miałam USG dopochwowe w 3 d.c. - nie było tak źle. Podobno wtedy najlepiej ocenić stan pęcherzyków, macicy itp. Tak więc głowa do góry - to dla lekarza normalka :) issima - ja Ci za bardzo nie pomogę, wiem tylko tyle, że metformax dobrze wpływa na stan i pracę jajników :)) Resztę pewnie Ci powiedzą inne dziewczyny - nasze ekspertki :)) Miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dla lekarza to normalka ale mnie to brzydzi... to takie niehigieniczne i ogolnie niekomfortowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola k-p ja miałam w tym cyklu badanie w 3dzień@ normalka niby niehigieniczne ale dla ginekologa krew to normalka (porody!!!!!!!!!!!) wiec nie przejmuj się:) ja wyczekuje do piątku skończyłam wczoraj clo i w piątek mam badanie usg:0 oby urosły ładne pęcherzyki i nie było torbiueli oby miłego dnia p.s u mnie pogoda porażkowa i tak ma być przez cały długi wekend kapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nich normalka, a ja dostaje drgawek na sama myśl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesia*
witam Dziewczyny jak myslicie czy po duphastonie dostane okres. juz kończe brać yasmin i za niedługo zaczynamy staranie o fasolke, pierwszy ra zbędę brała te tabletki, nie wiem czego moge sie spodziewać doradźcie coś buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesia*
tak, na razie mam to brać podobno na wywołanie okresu, a potem mam podobno inne brać jak będziemy sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesia*
sory za to powturzenie "podobno" trochę sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesia*
nie wiem własnie co o tym myśleć , strasznie długo szukałam odpowiedniego lekarza, i nie znalazłam bo mieszkam w takiej miejscowości ze nie ma endokrynologów-ginekologów, w końcu wylądowałam u jakiegoś profesora , może mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno pomóc, ja akurat nie biore duphasonu tylko luteine ale dziewczyny na topiku chyba są zadowolone i one ci więcej powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan WAS KObietki 🌻 W Kraku leje..buuuu...:-( Dziś byłam na wstępnych badankach...chyba jest ok...Czekamy na owulkę:-) Może tym razem...hm...Ale sex na receptę...hm...ciekawe zalecenie co?;-) Brałam CLO więc...Ale nie zapeszam:-D Kolejna wizyta w następny czwartek. Kobiety to PCOS jest jednak nieobliczalne:-( Kazda z nas ma nieco inne objawy...Można zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może powiedzą jak tylko się zjawią. wiem że jestem nowa na tym topiku, ale często was tutaj czytam , tylko nie odważyłam sie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może powiedzą jak tylko się zjawią. wiem że jestem nowa na tym topiku, ale często was tutaj czytam , tylko nie odważyłam sie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesia....no cóż antyki nie leczą i dziwie sie, że ginko Ci to dał skoro masz starać się o dziecko...Na wywołanie okresu ginko może dać Ci luteinę (progesteron naturalny) lub środek syntetyczny o działaniu jak ów progesteron czyli np. Duphaston. To lek o wybiórczym działaniu progestagennym, aktywny po podaniu doustnym, o aktywności zbliżonej do podawanego parenteralnie progesteronu. Progestagenne działanie ujawnia się w obrębie endometrium i szyjki macicy oraz pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dunia, martwilam sie o ciebie jak sie nie odzywalas wczoraj do wieczora. 😘 Astat i Basia, trzymam kciuki i sle fluidki - ostatkowe mam nadzieje :P ****************************************************************** Ola K-P A jak ty sie masz? Ja miewalam usg w 2d.c. , tez na poczatku mnie cofalo, a potem sie przyzywczailam, w klinice co cykl sprawdzano mi stan endo i jajnikow wlasnie 2 d.c :o Miesia, oczywscie ze po duphastonie dostaniesz okres. Ja wlasciewie od kilku lat dzieki temu wogole miesiaczkowalam. Issima, a normy laboratorium? A co do metfromaxu, wielu lekarzy uwaza ze kazda dziewczyna z pcos ma problem z przyswajalnoscia insuliny i nie zaszkodzi zeby to brala, a ty masz mala dawke.( 500 mg na dzien? ). Paulla, po antykach nie bedziesz miala chorych dzieci. Ale antyki jakos specjalnie ci nie pomoga w leczeniu pco, chociaz na cere moga pomoc bardzo ( sama milo wspominam kres kiedy bralam Cilest, bo buzia jak u dziecka ), tylko po odstawieniu nawalnica. Ja biedna, jak sie czujesz? Pozdrawiam was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat ja wiem że antyki nie leczą, ja byłam w klinice w sierpniu i miałam robione wszystkie badania, tam dowiedziałam się że mam pcos, potem doktorka zapisała mi yasmin na wysuszenie jajników z cyst, a troche ich miałam, i od października biore te tabletki. teraz dopiero kończe ja brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ma całkiem całkiem, dzisiaj mam urodzinki..... to usg pewnie jakoś przezyje chociaż serio cofa mnie na samą myśl..... a to usg.... to jeżeli tes w piatek wyjdzie negatywny a pewnie wyjdzie bo wczoraj wyszedł... ale powiedzmy że 2 dwa dni mogłam jeszcze poczekać... bo 10-dniowa luteinę po owulce kończe brac dopiero jutro.... więc tak jakby od owulki minie 14 dni w piątek... mniej więcej..... ale jakos czuje że bedzie 1:1 jesli chodzi o kreski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka mam taka nadzieję, prof. powiedział mi jeszcze że jakbym nie dostała do dwóch tygodni @ to mam się zjawć , myśle że tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka...👄...łapię łapię te fluidki :-D miesia....rozumiem:-) Mysle, że powinnaś dostać @. Przy antykach nie mamy normalnej @ tylko tzw. krwawienie z odstawienia. Ale o wysuszaniu cyst taka metodą nie słyszałam...hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K-P to wszystkiego najlepszego, ja za miesiąc będę mieć taki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×