Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

He he na sąsiednim topiku Surfitki wyczytałam :D i na Czerwiec2008 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminima
hejka... wlasnie dzis dowiedzialam sie ze mam PCO nie ukrywam ze ta wiadomosc gleboko mnie poruszyla i jakos nie moge sobie znalezc miejsca:( pisze do was z zapytaniem..lekarz skierowal mnie na badania na Ligote czy oswiecicie mnie i powiecie mi wiecej na temat tych badan??ie trwaja?? itp???bede wdzieczna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminima
moj gin chce przepisac mi Diane35 a ja strasznie sie boje leczenia hormonalnego........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
mozesz mnie dodac do mamusiek z pco balbiina 2,5 roku starania Częstochowa porod luty 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj troche topik, na 10 stronie ktos sie właśnie wybierał na badania tam gdzie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tabelki wpisujemy sie same :) kopijemy z topiku i wklejamy do postu dopisując się jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminima
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
24 lata i plec nie znana hiiiiiiih dopiero poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............26 .........wrzesień 2006 .............Tychy foczi78 ..............29 .........grudzień 2006 ..............Warszawa mama Samiego ......28 ........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31.........lipiec 2007...................Warszawa Ola K-P................26........kwiecień 2008...............Warszawa fafforek..............24........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35.......marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25............26.........8mies.............Kraśnik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r..................Gdynia........ .24.10.08 Let.................28.........0,5r....chłopiec......Poznań........08.07.08 balbiina............24.........2,5......nie wiem....Częstochowa..02.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminima
olka K P- troche tego duzo do czytania a ja chcialam uzsykac tylko konkretne info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminima
czy na te badania na Ligocie trzeba sie wczesniej zapisac??( jesl tak to jakie sa mniej wiecej terminy??) ile one trwaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniminka ja byłam na ligocie dostajesz skierowanie na oddział endykrynologiczny jesteś tam 2-3 dni robią ci wszytskie badania potem konsultacje za jakieś 2 -3 miesiące po wypisie ale warto bo masz komplet badań w tabeli u mnie się nic nie zmieniło oprócz wiku znowu jestem starsza i znowu nic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 .........wrzesień 2006 .............Tychy foczi78 ..............29 .........grudzień 2006 ..............Warszawa mama Samiego ......28 ........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31.........lipiec 2007...................Warszawa Ola K-P................26........kwiecień 2008...............Warszawa fafforek..............24........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35.......marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25............26.........8mies.............Kraśnik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r..................Gdynia........ .24.10.08 Let.................28.........0,5r....chłopiec......Poz nań........08.07.08 balbiina............24.........2,5......nie wiem....Częstochowa..02.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ballbina widze ze jestes z Cz-wy do jakiego lekarza chodzisz ??? Basiu a popatrz na moja pozycje w tabelce starania od grudzien 2005 ! :( niedlugo 3 lata :( choc przerwalam starania na 2,5 roku :) Mininjmia >>> ja lezałam na Ligocie 5 dni , porobili mi badania i do domu potem konsultacje za 2 m-ce i diagnoza PCOS (wszyskim taka dają ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka 36,8 a piersi tak tkliwe że boli jak bluzkę zakładam :/ luteina? pozdrowionka popołudniowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wiem że pomaga, dlatego w ogóle biorę zastanawiam się tylko czy te moje tkliwe piersi, i temp. to efekt luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Cześć dziewczyny ja się dziś dowiedziałam o moim wyniku 17OH. Mam 2,73, normy są w fazie folikularnej do 1 a w fazie lutealnej do 5. Ja badanie robiłam w 38 dniu cyklu. Nie wiem czy ten wynik jest ok czy nie. DHEAS mi wyszedł ok. Podobno 17OH bywa podwyższone i przy PCOS. Jak myślicie dziewczyny wynik jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) gratuluje przyszlym mamusia:)!!!!🌼🌼 widze ze niema co sie tak dolowac tym wstretnym pco!!! bo zajsc w ciaze mozna!!!:-) super super jeszcze raz GRATULUJE!!!!!!!! wlasnie upieklam ciasto truskawkowe:) ciekawe czy smaczne bedzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dawno mnie tu nie bylo... ale podczytywałam co Wy tu skrobiecie :) Astat - ogromne gratulacje!!! Bardzo się cieszę, ze Ci się udało, mimo tych dodatkowych głupich mięśniaków! :)) Balniina - również gratuję:) Oby wszystko u Was było OK. Każda kolejna zaciążona PCOwiczka powoduje u mnie wzrost nadziei i optymizmu;) Surfitko - nie mogę sobie wyobrazić, jaka musisz być już szczęśliwa widząc swoją maleńką córeczkę :) Basiamm, Ola K_P, Apsik, Paulla22, Pierniczku, markotka, patiana, Mama_Samiego, dunia 25, kitka 76, foczi78 i cała nie wymieniona reszta - buziaki dla Was :) Paulla, obiecałam Ci dietkę... pamiętam... jeżeli masz jeszcze trochę cierpliwości i chęci to jeszcze chwilkę poczekaj - mam dużo roboty i brak czasu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka25
Witam! Dziewczyny lekarz przepisał mi clob i mam brać go w piatym dniu cylu po jednej tabletce przez pięc dni a owulację wyznaczył mi między 14-15 dniem cyklu. Ja tu na forum przeczytałam Że w 3 dniu cuklu lub 4 . Sama już niewiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballbiina
Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............27 .........wrzesień 2006 .............Tychy foczi78 ..............29 .........grudzień 2006 ..............Warszawa mama Samiego ......28 ........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31.........lipiec 2007...................Warszawa Ola K-P................26........kwiecień 2008...............Warszawa fafforek..............24........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35.......marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25............26.........8mies.............Kraśnik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r..................Gdynia........ .24.10.08 Let.................28.........0,5r....chłopiec......Poz nań........08.07.08 balbiina............24.........2,5......nie wiem....Częstochowa..02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballbiina
zamiast luty 2009 wpisalam 2008 ale juz poprawilam hiihi Apsik obecnie z ciaza chodze prywatnie do dr.Betchera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballbiina
dziewczyny a ja bylam chyba u 4 lekarzy i kazdy kazal inaczej ostatnia lekarka jak bylam prywatnie to powiedziala ze sie nie bierze od 3 czy tam od 4 dnia wczasie cyklu tylko powinno sie brac od 9 dc 2 razy dzienie przez 5 dni i tak ja brala a teraz jestem w ciazy w 5 tyg od miesiaczki a w 3 od zaplodnienia jakos tak sama nie wiem dokladnie dowiem sie w piatek u lekarza chodz lekarz stwierdzil ze zaszlam w ciaze naturalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 9 to by mi owulacja w 20 dc wypadła to troche późno, większość i tak jest też na ulotce bierze wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballbiina
wiecie co a moze u mnie i tak bylo 11 maja mialam ostatnia miesiaczke czyli 1 dzien cyklu bralam clo od 9dc a zrobilam 34 dnia cyklu beta ilosciowo wyszlo mi 235 2-3 tydzien ciazy w tych normach a od 20 dc do 34 to jest 2 tygodnie hiiiih zreszta kazda kobitka ma inaczej nie ma co . Lekarz stwierdzil mi ze zaszlam w ciaze naturalnie ze kobieta z pcos ma 2 dni w roku plodne dni tak wiecie naturalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×