Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

balbina ja mam w poniedziałek wizytę z usg i też nie mogę się doczekać jak tam dzidziul rośnie z moich obliczeń od ost.usg wynika,że będzie miał tak z 17cm długości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
hihiiiiii a w ktorym jestes miesiacu?? czy tam tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej dziewczynki. dawno mnie nie bylo... ale tak sie ostatnio duzo u mnie dzieje ze nie mam po prostu czasu na nic. przede wszystkim gratuluje surfitce malenstwa. juz widzialam. ogladalam. pieknosci!!!! ja mam z kolei nowa (pierwsza) bratanice. tez zamiescilam jej fotke w swojej galerii. niektore z Was juz widzialy - co widze po komentarzach do zdjec. dzieki :) inne zapraszam do podziwiania ;) poza tym zycze wszystkim udanego dnia. ja musze zakuwac niestety :((( fafforek - ale masz problemy :) laska jestes. Twoj facet Cie kocha to czym Ty sie w ogole przejmujesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia słonko nie oddzywałam sie bo wróciłam późno a dzisaij dopiero właczyłam kompa oststnie dni na wolnym w końcu się wysypiam no a jeśli chodzi o usg to wszsytko jest super ładnie się endometrium złuszczyło, nic nie zostało teraz robie przerwe ,będę brała tylko luteine od 20-26 dc zeby mieć w miarę regularne @ pytałam co mogę ewentualnie zrobić z tym utzrymaniem ciąży na przyszłosć-babka mówi ze nie mam na to wpływu jedyne co żeby nie rosło LH -utrzymywać wagę i ćwiczyć:) pod koniec sierpnia do niej wpadne a tymczasem nic nie robie i nic się nie zmnieni ale obiecuje że będę do was zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia... może jak przestaniesz robić cokolwiek, wtedy się uda :) Głowa do góry :) i zaglądaj koniecznie... ja mam dzisiaj wolne, więc w końcu się wyspałam... wstanie o 8 zawsze lepsze niż o 5:30 :) temp. 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprobowalam plastrow odchudzajacych i działaja:D zniknely problemy z cera to mnie bardzo cieszy:)) Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos odchudzania moim zdaniem rewelacyjne są plastry vita slim- używasz 28 dni może po wadze nie widać efektów bo ja nie mam na własne życzenie wagi ale po ciuchach jak najbardziej teraz kupuje drugą paczkę do kupienia w rosmanie lub w aptece ceny bardzo zróznicowane w rosmanie promocja(ale z tego tytułu brak towaru)19,99 zł.a w aptece pytałam są ale 45,00zł niezłe zróżnicownie co?????????? no w każdym razie ja kupie na bank bo efekt jest i nie chce się jeść a u mnie to największy problem ze słodyczami i plastry bardzo pomagają moja mama też po nich schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Babeczki:) Hmmm plastry odchudzajace?:) a ile trzeba stosowac opakowan zeby bylo widac efekty? Moze bym sobie kupila:)? Dzis moj kolega mnie zobaczyl po ponad miesiacu niewidzenia i pwiedzial ze schudlam:D ale mi pieknego komplementa sprawil:) a tak jeszcze kilka kilo jakbym schudla to bym sie bardzo cieszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Olu: moze to bedzie TO:)? ... zycze ci tego z calego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma jakiś zasad przy tych plastrach? np. że nie można ważyć więcej niż? tak jak jest np. przy plastrach anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium..... bardzo bym chciała ale wpływu nie mam.... więc czekam... w poniedziałek rano może zrobię test...albo poczekam jeszcze po odstawieniu luteiny kilka dni.... na razie ból jest nadal nieznośny przy "podmuchu wiatru" no i temp 37,0 czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm ja tez je mam. Swietne! ale tam jest napisane ze 28 dni a pozniej musi byc przerwa. W ogole nie chce sie jesc a jak ma sie apetyt to na warzywa:D ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ola ja tak mialam !! i co sie okazalo! mi test wyszedl negatywny ale bolalo mnie pozniej przez kilka dni podbrzusze jak do okresu pozniej krew hcg i jest ;-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka.... bardzo bym chciała żebyś miała rację, żeby było jak u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
zycze ci tego z calego serduszka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina no ja mam miesiąc przerwy i znowu che zacząć ale tam nie ma takich składników które by powodowaly jakieś uzależnienie bądź były groźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm wielka szkoda,że nie ma ciąży :( ale może faktycznie jak wszystko odstawisz i nie będziesz myślała o tym samo przyjdzie niespodziewanie:) ja Ci tego moooocno baaardzooo życzę:) Balbiina to jakiś 17-18tydzień,przestałam już liczyć co do dnia:) czyli 4miesiące z czymś czyli 2trymestr od ponad miesiąca:) A co do plastrów to jestem zdziwiona bo uważałam że to największa ściema i szkoda kasy a tu Wy piszecie że to działa! To ja jak tylko urodzę zakupuję parę opakowań odrazu:D bo teraz w ciąży chyba nie można???????? chociaż ja tam cały czas stosuję balsam wyszczuplający z nivea żeby cokolwiek uratować skórę przed negatywnym wpływem ciąży:P Ola-K_P ja to czuję że coś się wykluwa u Ciebie z tych boleści cyckowych:D ja mam obolałe od początku ciąży,wrażliwe i o swędzeniu nie wspomnę bo drapię do strupków i żadne kremy na to swędzenie nie pomagają:O okropieństwo non stop drapię tak swędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
fajnie u mnie 6 tydz od ostaniej miesiaczki czyli 4 od zaplodnienia! tydzin temu mialam 1mm na usg ciekawe ile teraz bedzie po tygodniu! i mam nadzieje ze jest wszystko ok brzuszek przestal mnie bolec wczoraj ! i do dzisiaj luzik tfu tfu zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia.... żebyś była dobrą wróżką :) bolą mnie same sutki jak na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ola ktory to dzien cyklu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
mnie bolaly od 20 dc oile dobrze pamietam ! pozatym nigdy nie mialam tak zeby nie dostac po luteinie okresu a tu nie bylo i nie ma hii zawsze mi wystepowal gora po 4-5 dniach brania luteiny raz dziennie i po trzech dniach brania 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 26 dc.... po stymulacji i pregnylu, no i jeszcze dwa dni luteiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiina ja od początku miałam przeboje,owulka nastąpiła i wiadomo co ztego dzięki luteinie i Clostylbegytcie,ale miałam tak potworne bóle i skurcze ze słabnięciem(w ten czas byłam 100%pewna,że to po luteinie i Clo taki mega okres idzie)nospy 3dziennie nie pomagały,ból był tak straszny a okres nie przychodził i zrobiłam test a było ich w sumie 4 co trzeci dzień:Dbo nie chciało mi się wierzyć a to dlatego że druga kreska była ciągle mało intensywna dopiero ta za 4testem super widoczna,najlepsze było to że te testy robiłam o świcie(a nie spałam ze względu na straszne bóle)i z każdym leciałam do mężula nieprzytomnego we śnie żeby sam zobaczył czy on też widzi drugą kreskę:D biedny ledwo widział na oczy jak go budziłam ale się potwierdziło:) szybko pojechałam do lekarza bardziej ze wzgl.na te bóle i skurcze bo to nie było normalne,wtedy ciążę potwierdził ale oznajmił,że zagrożona i te moje skurcze mogą wywołać poronienie,dostałam wtedy odrazu duphaston na podtrzymanie 2xdziennie i nospę forte też 2xdziennie i nic tylko leżeć w domu a jeśli po tygodniu leków nic nie ustąpi miałam iść na patologię,bóle były mimo leków jeszcze długo ale szpitala jakoś uniknęłam i za to początek spędziłam w łóżku według zalecenia gina jak nakazał aby chuchać i dmuchać żeby donosić ciążę i tak od jakiś 2tygodni już nie biorę żadnych leków podtrzymujących bo najgorsze minęło:) dzięki Bogu:) teraz aby magnez bo anemia mi się zaczyna ale to chyba prawie każda w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
o kurcze to mialas przeboje mi tez kazal lezec bo mialam bole jak do okresu. wiec lerze ale tez chodze zobaczymy co dzisiaj powie brzuszek naszczescie przestal bolec jak narazie pobolewa czasami jak mi sie wyproznic a pozniej juz niee! ale zobaczymy ja mialam nospe co 8 godzin a na potrzymanie mam luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
nie dosc ze cudem jest juz samo zajscie z pcos to jescze takie rzeczy sie dzieja na poczatku ciazy ale mam nadzieje ze jest u mnie wszystko ok dzisiaj jade na 18 i mysle ze wruce pelna radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wrócisz szczęśliwa ja też już taka wracam choć przed każdą wizytą bardzo się niepokoje i denerwuje czy aby wszystko będzie dobrze z dzidzią a najbardziej czuję ulgę kiedy już podczas usg za każdym razem słyszę bicie serduszka to wtedy ulga:) teraz też się denerwuje przed poniedziałkiem bo brzuszek pobolewa a i wnocy boli dopiero mija kiedy wstaje już.No i powinnam czuć już jakieś ruchy dzidziula a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
moja kolezanka czula pierwszy raz dopiero pod koniec 5 miesiaca pewnie wczesniej czyla ale nie wiedziala ze to to hiii nic nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×