Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

mozna kupić w każdej aptece, ja kupiłam coprawda na allegro bo taniej a zero różnicy. testujesz się jak sikaczem na jakies dwa- trzy dni przed spodziewana owulka, u mnie sie sprawdzały. bardzo dziekuję że wierzyłyscie bardziej niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
no Olus takiej nowinki sie spodziewałam ;-) i potwierdzilo sie to co mowilam od samego poczatku hihii pozdrawiam was cieplutko umnie bez zmian mdlosci zaparcia ;-) na usg slyszalam juz bijace serduszko dzidziusia ;-) nie zapomne do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
jejuuuu!!!!!!!! ale nowiny!!!!!!!! ola gratulacje!!!!!!!!!! let gratuluje!!!!!!!!!! :) :) :) ale superrrrrr!!! a ja bylam wczoraj na usg. zawsze jak wracam i sobie popodgladam maluszka to jestem tak nakrecona pozytwywnie ze szok!!!! lekarz mi zrobil usg i dzidek wyglada na nim jak kosmita :p heheheh!!! poza tym z malym/ą wszystko cacy :) tylko ja mam skoki cisnienia i za wysoki puls... musze chodzic dwa razy dziennie na pomiary. ktos mi sie pytal ile w ciazy jestem. dokladnie 15 tyg i 5 dni :) hmmm... moze i bedzie dziewczynka! moze byc!!! wcale sie nie obraze :) ...ale z chlopca tz bym byla szczesliwa :) wszystko jedno byle by zdrowe bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - jak sie to nazywa?- ile kosztuje? ile tego trzeba kupić?- no i jeszcze największa kto to może wiedzieć kiedy będzie owulka - Ha - jak to u mnie w cały świat - cylke od 29 do 53 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie testowalam jakos 3-4 dni przed spodziewana owulka... tak mniej więcej wyliczona, do testów jest dołączona szczegółowa instrukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś i widzisz cuda się jednak zdarzaja ( za duza róznica była między tymi betami) bardzo bardzo sie cieszę cuuuuuuuuuudnie ale dali Ci popalić co??? buziak let oczywiscie że Cię pamietam gratuluje serdecznie u mnie dalej bez zmian ale cieszę sie twoim szczęsciem mamo samiego nie wiem trudno powiedzieć ale mozesz spróbować z tego co wiem na allegro kosztują kilkanaście złoty w aptece koło 20 wiec nie aż tak duzy wydatek a sprwdziła byś czy u ciebie działają powodzenia a jak temperatura? mierzysz? rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
mi pani doktor kazala brac spironol raz dziennie na obnizenie testosteronu i yasmin zaczac brac w 4 dniu cyklu i brac przez dwa cykle .co o tym myslicie? czy to normalne brac tabletki anty w 4 dniu cyklu. moja doktorka jest profesorem i specjalistom od pco i cukrzycy w ciazy, wiec raczej mi tych antykow nie dala na odczep sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Let - GRATULUJE !!! Sliczny chlopczyk. Ola, bardzo sie ciesze :D:D:D A to drugie laboratorium to :o Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
dodatkowo moj ostatni cykl mial 29 dni wiec moze wracam do normy... i nie wiem czy zaczac brac ten yasmin czy nie? mam zaczac brac w czwartek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
sklad yasminu to ethinylestradiolum 0,03mg i drospirenoum 3,00mg ,,,,czy to bardzo zle brac te tabletki i dlaczego mam je brac w 4 dzien cylu choc w ulotce pisze ze trzeba je zaczac brac w 1 dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytankooooo czasami inaczej piszą na ulotkach a lekarz zaleca brac leki inaczej . wiem to po sobie :) mysle , ze powinnas sie trzymac zalecen lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
pomozcie bo na prawde nie wiem co robic? gdyby nie ten okres dzisiaj (po 29 dniach) pewnie bym zaczela brac ten yasmin - bo i tak cykle do dupy byly....ale teraz moze poczekac i tylko ten spironol ciagle brac, i zobaczyc czy nastepny okres znowu tak ladnie wyskoczy? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
dzieki kitka :) ale nie wiem sama....moze skoro ten okres sie reguluje (troche schudlam :)) to i w ciaze zajde w tym cylku a te tabsy mi przeszkodza i skad ten 4 dzien brania...na necie nic nie moge znalesc...a ginekolog to madra kobieta z tym ze ja glupia nie dopytalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie umiem ci niestety poradzic . Ja mialam leczenie zupelnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no basiamm... tamten lab to jakas porażka... owszem przepraszali ale co moje nerwy to moje..... słuchajcie... lekarz dał na obniżenie cisnienia jakieś leki... przeczytałam ulotke a tam - \"trzeba rozwazyć czy efekt osiągniety równoważy zagrożenie jakie to niesie dla dziecka\"..... i sama nie wiem... znacie cos bezpiecznego na cisnienie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_samiego.... spróbowac zawsze mozna szczególnie że teraz nie masz żadnej farmakologii która by zniekształcała wyniki. na mnie działało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówilam testy. Temperatura nie rośnie (czyli owulki nie było :() a to już 19 dc. Choć wcześniej zazwyczaj miałam cylke bardzo dlugie i zdarzaly sie owulki kolo 25 dc więc jeszcze się łudzę nadzieją. Co do ciśninia ja zawsze mam niskie - w ciązy mialam normalne i nie wiem. Ale pamiętam, że przeciwskurczowo lekarz w ciąży mi dał jakiś lek nasercowy i mowił zeby się nie sugerować ulotką bo tam bedzie pisalo zeby nie brać w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby powinnam ufac lekarzowi... ale napisane jest tak że gesia skórka się robi.... a ten lek to dopegyt.... serio sama nie wiem czy brac... nie ma nic innego? co by mnie tak nie straszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziołszki :) Olu superancko z tą Twoja betą :) bardzo sie cieszę :) co do cisnienia to wiem ze dopegyt to jeden z najczestszych lekow na cisnienie podawnaych w ciazy wiec nie boj tyl;ko łykaj bo wysokie cisnienie ma oplakane skutki :( Let Kochana gratuluje przystojniaka :) jak ten czas szybko leci :) wazne ze masz juz za sobą :) ❤️ Mamo Samiego ja tez czasem uzywalam testow owulacyjnych i sama nie wiem jak to u mnie z nimi jest niby jest ta druga kreska ale nie taka mocna a wlasnie powinna byc mocna :( tempki nie mierze jak sie bede starac to zaczne wszystko od poczatku :) Basiu 🌼 Kitka 🌼 Pierniczku no rób to co CI serce podpowiada :) U mnie nic nowego modle sie tylko zeby @ nie zjawila mi sie na wczasach bo gdyby miala przyjsc reguralnie tak jak ostatnio to wlasnie na wczasach 😭 najwyzej zaaplikuje troche duphastonu to moze poczeka :) a poza tym juz nie moge sie doczekac :P:P:P:P Pozdrowionka i całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w tym dopegycie pisza ze nie można samochodu prowadzić a ja codziennie jeżdze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaztomaszowa
hej, mam pytanko, w poniedziałem dostałam pregnyl, wcześnej\iej mialam zastrzyki z menopuru. mam pco i jestem po poronieniu- w styczniu. w poniedziałek precherzyk mial 21 cm, dzisiaj rano bylam na usg i pecherzyka nie bylo, na usg wyszlo, ze jest plyn obok jajnikow i w zatoce daglasa... a nie ma nic o cialku zoltym, bardzo chce zajsc w ciaze, kiedy ono powinno się pojawić? proszę o pomoc... bardzo chce dzidziusia. p.s. co to moze być za płyn i czemu nie widać ciałka żółtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-psik a gdzie jedziesz na wczasy aha skad Ty bierzesz te emotki? jak je się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
mama_samiego ja równiez mam cylke bardzo nieregularne między 28-54 dni mnie testy owulacyjne nie pomogły, ale spróbuj. mierzenie temperatury w moim przypadku bylo bezsensowne hmmm zastanawiam sie - 1 sierpnia ide na 2 szczepienie p/żółtaczce, powinnam wziąć 3 szcz. w grudniu , mam skierownie do szpitala na laparoskopię ważne do grudnia, a przez lipiec i sierpien próbuje jesczze eksperymentowac z luteiną... we wrzesniu najprawdopodobniej pójde na zabieg, nie wiem co potem z tym 3 szczepieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
musze isc na rtg płuc jak dlugi czas powinnam odczekac do zajścia w ciąże? wole byc ostrożna , nie wiem jak długo dziala to promieniowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
olu ja tez mam problemz cisnieniem. tzn bardzo mi skacze. raz b. wysokie, raz b. niskie. lekarz mi narazie nic nie dal - mam kontrolowac tylko dwa razy dziennie i alarm robic jak przekroczyloby skale - ktora on mi wyznaczyl. ale pani w aptece powiedziala mi zebym kupila sobie magnez bo on swietnie reguluje cisnienie a nie jest niebezpieczny dla dzidka az tak jak inne leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mam pytanko w poniedział
może mmi ktoś pomóc nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×